Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.02.2012., 18:17   #211
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
HTCov problem je sto imaju previse modela na trzistu i svi su medjusobno slicni
novi modeli dizajnom ne odstupaju od starih
taj novi HTC one (endavour ili sta ce vec smisliti) je rugoba od mobitela + izgleda da nece imati slot za SD karticu i baterija se nece moci izvaditi (a ona ne bi trebala biti jaca od 1.700mah - sto je malo za 4G mobitel)

sve vise sam razocaran HTCom i njihovom nesposobnosti da se vrate kao trzisni lideri sa kvalitetnim proizvodom koji bi bio bolji od konkurencije (sto kvalitetom izrade sto brzinom)
sad samo stancaju poluproizvode

kad izadje galaxy S3 svi ce i zaboravit da postoje drugi mobiteli osim samsunga i applea..
Ordem je offline  
Staro 18.02.2012., 19:07   #212
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Neće, custom ROM-ovi omogućuju HTC-u da se održi i neće izgubiti na popularnosti. Pročitaj par postova unutar ovog threada pa ćeš se i sam u to uvjeriti. Jednom kad probaš neke stvari koje su dostupne na HTC-u, ostat ćeš im vjeran bez obzira na sve iPhone i Samsunge, tu prvenstveno mislim na podršku i nadogradnju ROM-a mogućnostima koje nisu niti predviđene za određene modele HTC-a. Spomenimo samo HTC tipkovnicu za Android i Sense sa svojim widgetima.

Neki custom ROM-ovi su portovi ROM-a sa daleko jačih modela na slabije modele (Sensation na Desire npr.) a sam HTC HD2 sa Windows Phone 7.5 i raznim Androidima neću ni naglašavati.

Zadnje izmijenjeno od: Sinac. 18.02.2012. u 20:24. Razlog: dopuna
Sinac je offline  
Staro 19.02.2012., 12:34   #213
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
^
custom ROMovi malo znace za vecinu korisnika (koliko korisnika roota svoj mobitel i zajebava se sa instalacijom ROMova svaki tjedan/mjesec?)

HTCova popularnost opada
http://www.engadget.com/2012/01/06/h...n-2-5-per-cen/

cinjenica je da nemaju flagship mobitel koji bi bio usporediv sa samsungom, motorolom i ostalima
o tabletima da i ne pricam.

imaju previse modela na trzistu i svi su medjusobno slicni.

usporedi to sa samsungom koji prvi izbaci na trziste mobitel sa HD rezolucijom (i super amoled ekranom), motorolom koja napravi mobitel od kevlara i sa gorilla ekranom ili nokiom koja osvaja mnoge nagrade za svoj dizajn N9 i lumia 800 modela.

imam HTC Desire i ne znam zasto bi im ostao vjeran vise - doslovno ne znam na koji novi HTC mobitel da se prebacim
super je sto im vecina mobitela ima otkljucan bootloader ali malo mi to znaci u usporedbi sa kvalitetom izrade i dodatnim opcijama.
Ordem je offline  
Staro 19.02.2012., 16:26   #214
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Prvo sam htio nabaviti neki Desire, ništa normalno u ponudi nije bilo ispod 1.400 kn, zato sam presretan sa Evo 3D. Plan mi je bio staviti na Desire custom ROM sa Sensationa, onda nema ni potrebe nabavljati neki skuplji mobitel. Svi koji se pale na AMOLED, višejezgrene procesore, kućišta i ostalo ionako ubrzo shvate da im mobitel vrijedi onoliko koliko ga koriste. Za Angry Birdse je stvarno i Desire više nego dovoljan.
Netko će iste stvari raditi s mobitelom od 1.400 kn, netko s mobitelom od 3.400 kn.
Sinac je offline  
Staro 19.02.2012., 17:27   #215
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Prvo sam htio nabaviti neki Desire, ništa normalno u ponudi nije bilo ispod 1.400 kn, zato sam presretan sa Evo 3D. Plan mi je bio staviti na Desire custom ROM sa Sensationa, onda nema ni potrebe nabavljati neki skuplji mobitel. Svi koji se pale na AMOLED, višejezgrene procesore, kućišta i ostalo ionako ubrzo shvate da im mobitel vrijedi onoliko koliko ga koriste. Za Angry Birdse je stvarno i Desire više nego dovoljan.
Netko će iste stvari raditi s mobitelom od 1.400 kn, netko s mobitelom od 3.400 kn.
pa rijec je o tome da ako vec planiram potrositi 2000+kn na mobitel, uzet cu onaj koji je kvalitetnije izrade i bolje opremljen
sigurno necu uzeti sensation XE kad za slicne novce mogu dobiti novog nexusa koji ima bolju rezoluciju/ekran, cpu, graficku, vecu memoriju ili novi RAZR koji ti moze trajati 100g.

btw svidja mi se kako mislis da ako stavis ROM sa jaceg moba na slabiji ispadne kao da nema potrebe za novim mobitelom. kao da ljudi kupuju mobitel samo zbog 3D widgeta koje donosi Sense 3.5 a ne zbog boljeg ekrana, kamere, kvalitete izrade, brzini prikaza web/flash sadrzaja, brzine izvodjenja samog androida (najzahtjevnijeg OSa na smartphone trzistu) i svega ostalog sto donosi novi mobitel na kojem dolazi taj ROM.
Ordem je offline  
Staro 19.02.2012., 17:44   #216
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ja opet malo drugačije gledam na cijelu priču.. Desire i senzaciju nikako nemozes usporediti.. bez obzira na custom romove, senzacija je space shuttle za Desire.. custom romovi su tu, da oni koji imaju Desire i sl. starije modele, dobiju nove romove i ne budu zapostavljeni. Činjenica je da je senzacija usporediva sa samsungom motorolom i ostalim proizvođačima..
__________________
dean225 je offline  
Staro 19.02.2012., 18:32   #217
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Ja opet malo drugačije gledam na cijelu priču.. Desire i senzaciju nikako nemozes usporediti.. bez obzira na custom romove, senzacija je space shuttle za Desire.. custom romovi su tu, da oni koji imaju Desire i sl. starije modele, dobiju nove romove i ne budu zapostavljeni. Činjenica je da je senzacija usporediva sa samsungom motorolom i ostalim proizvođačima..
pa ne usporedjujem desire i sensation
usporedjujem high end mobitele od preko 2000kn
dakle sensation, nexus, s2, RAZR, etc

jednostavno zelim reci da kod usporedbi trenutnih high end mobitela HTC kaska za konkurencijom (i to vec duze vrijeme)
ni po cem se ne istice od ostatka konkurencije
da Sense je ok skin za android ali to je sve. hardverski i dizajnom HTC zaostaje vec dugo vremena za konkurencijom i to sad placaju manjim prihodima.
Ordem je offline  
Staro 19.02.2012., 19:27   #218
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Htc uopće ne kaska za konkurencijom hardverski.. pusti nexus, to je model za ovu godinu (nisam gledao,ali kladio bi se da je hardverski isti kao S2)i na njega će htc tek odgovorit.. motorolu uopće ne bi komentirao, davno sam ih prekrizio. I dizajnom mob nikako nemože zaostajati.. ili ti se sviđa ili ne..
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 19.02.2012. u 21:20.
dean225 je offline  
Staro 19.02.2012., 20:50   #219
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Htc uopće ne kaska za konkurencijom hardverski.. pusti nexus, to je model za ovu godinu (nisam gledao,ali kladio bi se da je hardverski isti kao S2)i na njega će htc tek odgovorit.. motorolu uopće ne bi komentirao, davno sam ih prekrizio. I dizajnom mob nikako nemože zaostajati.. ili ti se sviđa ili ne..
novi nexus je izasao u 11mj prosle godine, HTC Sensation XE (trenutni HTC flagship model) mjesec dana ranije tako da se mogu medjusobno usporedjivati

nexus ima brzi proc/GPU, vise interne/radne memorije, ekran vece rezolucije/gustoce i bolje tehnologije, sekundarna kamera mu je vece rezolucije i moze snimati 720p@30fps video
dizajnom odskace od ostalih mobitela po lagano zakrivljenoj prednjoj povrsini

jedino u cemu je Sensation XE bolji jest po rezoluciji straznje kamere (8mpx naspram 5mpx) i dvostrukom LED flashu

Motorola RAZR je izasao proslog mjeseca
koristi Super AMOLED advanced ekran (jednake rezolucije kao i HTC), ima vise interne i radne memorije, bolju sekundarnu kameru, bolji proc/gpu, HDMI izlaz, gorilla glass ekran, straznji poklopac od kevlara

a nije kao ni da sony nista ne radi:
http://www.gsmarena.com/sony_xperia_s-4369.php

najnoviji HTC koji bi uskoro trebao izaci jest HTC Endeavour (kako li se trenutno vec zove)
http://www.gsmarena.com/htc_to_annou...-news-3811.php

dizajnom ne odstupa od sensationa (jedino je straznji poklopac drugacijeg dizajna) i po meni je mobitel rugoba (hardverski bi trebao biti ok)

uskoro ce biti najavljen novi galaxy S3 koji ce vjerojatno zasjeniti sve na trzistu i HTC ce opet pasti u zaborav (steta s obzirom kakvu su 2010. imali kao lideri u low end i high end segmentu sa mobitelima koji su osvajali kupce i dizajnom i hardverskim mogucnostima)

btw dizajnom mob moze zaostajati
nexus one i originalni desire sigurno vise ne plijene paznju kao kad su izasli svojim izgledom? dapace, zastarjeli su
i dizajn nije samo izgled, vec i koji materijali se koriste (naravno da cu radje kupiti mobitel koji umjesto plastike i obicnog stakla koristi kevlar i gorilla glass screen ako su slicne cijene i ostalih karakteristika)

Zadnje izmijenjeno od: Ordem. 19.02.2012. u 20:58.
Ordem je offline  
Staro 19.02.2012., 21:21   #220
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ništa od hardvera XE nema drugačije od obične senzacije, dakle flagship je senzacija vs puno noviji nexus. Ako već gledaš buducnost, sudeći po gsmareni S3 vs htc edge, čini mi se da će htc potuc samsunga do nogu. Nebitno, bitno za nas da se telefonija razvija i da bude jeftinija..
__________________
dean225 je offline  
Staro 20.02.2012., 10:43   #221
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
@ Ordem

Gle, sad bi tu mogli diskutirati oko prodajnih rezultata pojedine firme a bez toga onda ne ide spominjanje sudskog spora između HTC-a i Applea.
Isto tako kažeš da je ponuda HTC-a razvodnjena, a baš sam gledao da ulovim neki novi mobač i nisam se ograničavao samo na HTC u toj potrazi, gledao sam i Samsung i ostao iznenađen koliko tek modela Samsung ima u ponudi.

Nekome na mobitelu ne odgovara veliki ekran, nekome ne treba brz procesor koliko dugotrajna baterija, netko se pouzda u forume i popljuje S-LCD i hvata se AMOLED-a da bi onda našao podatak da je S-LCD ipak čitljiviji na suncu, netko treba dodatnu opremu (auto-stalak, zamjensku jaču bateriju...) i opet ima 100 ljudi koji bi htjeli 105 vrsta mobitela. Bez obzira na nove mogućnosti novih modela mobitela, jednako kao i do sada će i HTC i Samsung imati svoje kupce.
Sinac je offline  
Staro 20.02.2012., 10:57   #222
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
@ Ordem

Gle, sad bi tu mogli diskutirati oko prodajnih rezultata pojedine firme a bez toga onda ne ide spominjanje sudskog spora između HTC-a i Applea.
apple se sudski spori sa skoro svakim proizvodjacem android mobitela
kakve to veze ima sa prodajnim rezultatima?

Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Isto tako kažeš da je ponuda HTC-a razvodnjena, a baš sam gledao da ulovim neki novi mobač i nisam se ograničavao samo na HTC u toj potrazi, gledao sam i Samsung i ostao iznenađen koliko tek modela Samsung ima u ponudi.
razlika izmedju samsunga i HTCa je u tome sto samsung proizvodi mobitele koji se medjusobno razlikuju
svi HTCovi mobiteli se baziraju na istom (zastarjelom i vec ruznom) dizajnu

samsung, lg, sony i motorola imaju vise od 1 slide mobitela - kod HTCa znam samo za starog Desire Z koji im je jos uvijek aktualan

jedno je razvodnjenost ponude sa pun k modela na trzistu, drugo je razvodnjenost ponude sa pun k slicnih modela na trzistu kao sto radi HTC
motorola ulazi u isti problem sa svojim droidima (koji izgleda izlaze svaka 3mj)

radje bi da HTC izda 3 kvalitetna mobitela godisnje koji ce biti unikatni i pokupiti hrpu nagrada nego 15 mobitela koji su svi varijacija na istu temu
Ordem je offline  
Staro 20.02.2012., 11:11   #223
seno
Registered User
Moj komp
 
seno's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Bosna
Postovi: 760
Da malo i ja uletim u temu .
Da samsung ima puno modela koji idu od low preko mid do high end klase, sta tu ima htc traziti? Mid od samsung je u HTCa skuplji (i to primjetno). Dizajn im je isti samo velicina displaya se razlikuje (kao oni kineski droidi). Da ce HTC hw potuci samsung do koljena su price za malu dijecu. S2 jos nije potucen, a kada je izasao?
Ugl, radije bih sacekao sa kupnjom do mwc pa onda odlucio . Iskreno ja koristim vec duze vrijeme LG samo zbog dizajna (u mojim ocima najbolji i orginalniji trenutno). Motorola maxx igra opet u vecoj ligi nego svi brands 3300mha sve kaze. Sve u svemu konkurencija ce postajat jaca i jaca, a ako htc ostane sa svojim dizajnima i cijenama tesko mu se pise, jer ZTE i Huaw dolaze ove godine sa quad takodjer.
seno je offline  
Staro 20.02.2012., 11:28   #224
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
apple se sudski spori sa skoro svakim proizvodjacem android mobitela
kakve to veze ima sa prodajnim rezultatima?
Ima ako proizvođać zbog toga ne izlazi s novim modelom ili ograničava ponudu na određenom tržištu.

Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
razlika izmedju samsunga i HTCa je u tome sto samsung proizvodi mobitele koji se medjusobno razlikuju
svi HTCovi mobiteli se baziraju na istom (zastarjelom i vec ruznom) dizajnu
Jesu li svi Samsungovi mobiteli vrhunac dizajana? Odgovara li išta od dodatne opreme s jednog modela na drugom modelu?

Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
samsung, lg, sony i motorola imaju vise od 1 slide mobitela - kod HTCa znam samo za starog Desire Z koji im je jos uvijek aktualan
HTC 7 Pro sa Windows Phone 7.5. Nije da se tržište bš trga za takvim mobitelima, koliko sam shvatio i ti imaš klasični Desire a ne Desire Z.

Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
jedno je razvodnjenost ponude sa pun k modela na trzistu, drugo je razvodnjenost ponude sa pun k slicnih modela na trzistu kao sto radi HTC
motorola ulazi u isti problem sa svojim droidima (koji izgleda izlaze svaka 3mj)

radje bi da HTC izda 3 kvalitetna mobitela godisnje koji ce biti unikatni i pokupiti hrpu nagrada nego 15 mobitela koji su svi varijacija na istu temu
S time se u potpunosti slažem. Ne slažem se s tvojom ocjenom da baš niti jedan od tih 15 mobitela nema svoj udio na tržištu ili da je lošiji od mobitela nekog drugog proizvođaća.
Sinac je offline  
Staro 20.02.2012., 11:37   #225
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Činjenica je da je HTC malo 'zaspao' na području dizajna mobitela i da bi mu dobro došle promjene na tom polju jer su mu svi modeli zaista c/p drugih.
Imao sam Desire i svidio mi se zbog metalne izrade daleko više nego kod sadašnjeg SGS2 koji je od plastike. Ok, vrlo kvalitetne plastike, ali opet plastike. Svjestan sam da je to napravljeno i zbog smanjivanje mase jer bi sa svojim 4,3" bio poprilično težak da ima metalnu zadnjicu. Imao je Desire neke feature koje bi cjenio kod SGS2-a kao npr. ledice kod zvučnika koje označavaju nove poruke/mailove/propuštene pozive i napunjenost baterije.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online  
Staro 20.02.2012., 12:42   #226
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Ima ako proizvođać zbog toga ne izlazi s novim modelom ili ograničava ponudu na određenom tržištu.
apple se ugl spori sa proizvodjacima android mobitela zbog samog androida (patenti oko slide otkljucavanja mobitela i slicno)
jedino se sa samsungom kolje oko dizajna mobitela i tableta

Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Jesu li svi Samsungovi mobiteli vrhunac dizajana? Odgovara li išta od dodatne opreme s jednog modela na drugom modelu?
nisu vrhunac dizajna ali sigurno nisu ni copy paste jednog-dva modela kao sto HTC radi skoro 2g
samsung ima puno puno raznovrsniju ponudu modela

sto se tice dodatne opreme
ne znam kakvo je tu stanje sa proizvodjacima posto od dodatne opreme koristim samo sluske
ali vecina opreme se ionako povezuje preko bluetootha/wlana i usb porta koji su prisutni na svim android mobitelima
tako da sto se tice povezivosti ne vidim zasto bi imao problema (osim ako neces koristiti apple kablove na android mobitelima..)

Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
HTC 7 Pro sa Windows Phone 7.5. Nije da se tržište bš trga za takvim mobitelima, koliko sam shvatio i ti imaš klasični Desire a ne Desire Z.
da, imam klasicni desire
mislio sam uzeti milestone/nexus one ali nisu bili dostupni po pristupacnoj cijeni u to vrijeme
trziste se ne kida za tim mobitelima (doduse dvojbeno s obzirom na uspjeh blackberry mobitela i raznih sidekickova u americi gdje je texting iznimno popularan) ali opet mogucnost izbora se svodi samo na jedan mobitel sto se tice HTCa
uzeo bih Desire Z da nije iznimno ruzan lol

trenutno ga razne motorole i samsungi siju bez problema

Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
S time se u potpunosti slažem. Ne slažem se s tvojom ocjenom da baš niti jedan od tih 15 mobitela nema svoj udio na tržištu ili da je lošiji od mobitela nekog drugog proizvođaća.
pa u tom je stvar
imaju udio na trzistu ali taj udio se smanjuje zahvaljujuci jakoj konkurenciji i nedostatku inovativnosti kod HTCa.
Ordem je offline  
Staro 20.02.2012., 19:13   #227
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Meni HTC ima ok dizajn mogu ga cimati vamo/tamo, ali sve to dođe na isto.
Software-ski su daleko napredniji od Samsunga, ali su zato hardware-ski iza Samsunga.

Samsung ima vrhunski ekran i ne štedi na internoj memoriji, temu je standardna baterija bolja i još se može kupiti jača original.
Kod HTC-a me najviše smeta što su prokleto škrti na internoj memoriji i bateriji.

Procesori da li bio 2 x 1.2ghz ili 2 x 1.5ghz, ista stvar, niti jedan ti ne treba, a pogotovo oni quad core, mislim ono, pravo preseravanje.
Po meni HTC treba poboljšati bateriju i internu memoriji, posložiti ostale komponente da budu optimalne i podržavati taj mobitel slijedeće 2 godine sa svim izdanjima software-a.

Ako mogu uvaliti AMOLED unutra bilo bi dobro, ali nebi plakao i da ga nema.
Mikeyy je offline  
Staro 20.02.2012., 21:19   #228
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
@Ordem i ekipa

Naslov teme je "HTC mobiteli" a ne "HTC vs Samsung" tako da nema potrebe stalno radit poredbu HTC vs Samsung. Iz tvojih postova se vidi sa si fan Samsunga i ja to poštujem ali ponavljam, spamaš po temi.

Konkretno mene kod HTC-a smeta sto nemaju neki mid android uređaj, odnosno prevelika rupa između Wildfirea i Sensationa. A sto je najbolje, ima gro modela, ali ni jedan kak spada.
__________________

srale7 je offline  
Staro 20.02.2012., 22:55   #229
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova

Konkretno mene kod HTC-a smeta sto nemaju neki mid android uređaj, odnosno prevelika rupa između Wildfirea i Sensationa.
Desire S? Rhyme?
WraGG je offline  
Staro 20.02.2012., 22:59   #230
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
@srale7

+ sto su im cijene dosta vece od cijena drugih proizvodjaca. Meni osobno vrh njihovog dizajna su bili HD2, Desire HD, HD Mini, touch diamond... Mid range mobitela sada uopce nemaju, da su barem na Wildfire S stavili 3,5" ekran, ovako je hardwareski cak i odlican mobitel, ali sto je premali, premali je.

Kaj se tice AMOLED ili S-LCD ekrana, sve ti dodje na isto nakon tjedan dana prckanja po mobu, istina je da AMOLED ima puno toplije boje, crnu koja je crna i manje trosi baterije, ali jel to bitno dok drzis mobitel na uhu i pricas?

Kao da u zadnje vrijeme pucaju samo na highend mobitele i onda i njih nekak zmuljaju ili samo promijene dizajn unibody aluminijskog dijela kucista, mrvu bolje karakteristike od prethodnog modela i to je to.

Meni se kod njih svidja to sto su dizajnirani tako da izgledaju kao da imaju jako tanki rub oko ekrana, barem kod HD2, jer dimenzijama je isti kao SGS, dok ima zamjetno veci ekran. Wildfire S je dizajniran na slican nacin sa svojih 3,2", pa su ga maximalno smanjili, a neki mob malo veceg uspjeha izmedju svojih XL grdosija sa po 4,3+" i takvog Wildfirea nazalost nemaju...

EDIT: Desire S i Rhyme su preskupi u odnosu na konkurenciju, barem na Samsung...

Zadnje izmijenjeno od: Mejzlik. 20.02.2012. u 23:02. Razlog: dopuna
Mejzlik je online  
Staro 22.02.2012., 12:51   #231
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Samo da završim započetu diskusiju, HTC ima previše modela u ponudi, to je istina, htjeli su pokriti i zahtjeve prema hardveru i prema cijeni, jedino su se zapetljali pa im se peklapaju modeli i međusobno ali i s modelima drugih proizvođaća, spomenut je Desire S koji je totalni promašaj cijene (ne i hardvera).
Ali da se vratimo na temu, Evo 3D je trenutno na akciji i mislim da za te novce (2.499 kn na 24 rate) nema boljeg mobitela u RH. Svi koji sline za Sensationom ostanu iznenađeni kad skuže da Evo ima više memorije i jaču bateriju. Kamera je "samo" 5 MP ali nije od presudne važnosti, ne znam nikog da baš želi kupiti mobitel samo radi kamere kad za 800 kn ima daleko boljih digitalnih fotića. I da, ima stvarno tanak rub oko ekrana (vidi prošli post)...
Sinac je offline  
Staro 25.02.2012., 18:42   #232
M3rl1n
Premium
Moj komp
 
M3rl1n's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Zdravo.
Trebao bi preporuku za extended bateriju i case koji odgovara za htc evo 3d.
Znaci neka od 3500MAH. Vidim ima ih vec od 10-ak dolara pa sve do 60-100 dolara za Seidio. Dali valja mozda anker ili laza, vidim da su po 20-tak dolara.
Ova ima pristojnu cijenu http://www.accessoryswamp.com/3500ma...d-battery.html 45 dolara sa dostavom.
M3rl1n je offline  
Staro 25.02.2012., 19:05   #233
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
imas li ti predodzbu koliko je to ruzno za vidjet?? I da ti mobitel nece stati u dzep zbog debljine??? Radije kupi bateriju od chichitecha od 19xx mAh koja ti stane pod poklopac.. Dobijes 2 za 25dolara i traje 7 sati manje od ove tvoje..
__________________
dean225 je offline  
Staro 25.02.2012., 19:16   #234
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
imas li ti predodzbu koliko je to ruzno za vidjet?? I da ti mobitel nece stati u dzep zbog debljine??? Radije kupi bateriju od chichitecha od 19xx mAh koja ti stane pod poklopac.. Dobijes 2 za 25dolara i traje 7 sati manje od ove tvoje..
RAZR Maxx
-baterija 3300 mAh, debljina 9 mm

Ehh, kad bi svi išli koracima kojima ide Motorola.
Juice je offline  
Staro 25.02.2012., 20:24   #235
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
RAZR Maxx
-baterija 3300 mAh, debljina 9 mm

Ehh, kad bi svi išli koracima kojima ide Motorola.
Not Gsm device.. Osim baterije, po meni ništa vrijedno spomena.. ali dobro je sto se I motorola uključila u borbu za vrh mobilnih telefona..
__________________
dean225 je offline  
Staro 25.02.2012., 20:56   #236
M3rl1n
Premium
Moj komp
 
M3rl1n's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 35
Ma autonomija mi je jedino kaj mi fali na tome mobu. Izgled me uopce ne jebe. Jucer mi je izdrzao 6 sati upotrebe(min brightness, 3g, surfanje i pustanje mp3-ica).Neznam kolko bi to jos moglo narasti jer mu je to bilo tek 2. punjenje baterije. Nadam se da ce neki znalac naletiti na temu.
M3rl1n je offline  
Staro 25.02.2012., 21:38   #237
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Vjerovatno ce ti se autuonomija malo povećat, e sad koliko, to ces vidjet sam. Druga je stvar da baterije na početku traju najkraće, jos nisu skroz formirane, a i korisnik stalno "čačka" po njemu i tako doprinosi povecanoj potrosnji.
__________________

srale7 je offline  
Staro 25.02.2012., 22:13   #238
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Not Gsm device.. Osim baterije, po meni ništa vrijedno spomena.. ali dobro je sto se I motorola uključila u borbu za vrh mobilnih telefona..
Ti se zajabavaš ili kaj?
Nije vrijedno spomena?
Kaj vi očekujete od mobova? Ovaj mob se uredno bez ikakvih problema može koristit dvije-tri godine.

Od noob iphone u roku 6 mjeseci svi očekuju od mobova da budu komp, da imaju višejezgrene procesore, s par GB rama i milijun funckija od kojih koriste dvije, još kad bi i COD mogli halat nitko sretniji.
Upravo to povećanje funkcija mobitela je uništilo kvalitetu uređaja. Vrh kvalitete(izrade) mobiteli su dosegnuli kada su imali dvije funckije-poziv i sms. Od te točke kvaliteta je u padu.
Juice je offline  
Staro 25.02.2012., 22:16   #239
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Ti se zajabavaš ili kaj?
Nije vrijedno spomena?
Kaj vi očekujete od mobova? Ovaj mob se uredno bez ikakvih problema može koristit dvije-tri godine.

Od noob iphone u roku 6 mjeseci svi očekuju od mobova da budu komp, da imaju višejezgrene procesore, s par GB rama i milijun funckija od kojih koriste dvije, još kad bi i COD mogli halat nitko sretniji.
Upravo to povećanje funkcija mobitela je uništilo kvalitetu uređaja. Vrh kvalitete(izrade) mobiteli su dosegnuli kada su imali dvije funckije-poziv i sms. Od te točke kvaliteta je u padu.
Kolega, ovaj mob nećeš još dugo koristiti na našoj mreži jer nije gsm mob.. tako da ga zaboravis!! Vjerovatno neće biti ni dobavljiv kod nas..
__________________
dean225 je offline  
Staro 25.02.2012., 22:22   #240
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Kolega, ovaj mob nećeš još dugo koristiti na našoj mreži jer nije gsm mob.. tako da ga zaboravis!!
Znam, govorio sam općenito za uređaj s takvim specifikacijama.
Juice je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na