Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.05.2003., 17:47   #1
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
DVD sa ugrađenim Dolby Digital dekoderom

Koji mi jeftini dvd player (da nešto valja) možete preporučiti, a da ima analogni 5.1 izlaz. Kakav je Cyber Home CH DVD 405(oko 750 kn)? Ili neko jeftino rješenje od nekog poznatog proizvođača.
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2003., 20:35   #2
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Re: DVD sa ugrađenim Dolby Digital dekoderom

Cyberhome ti je nesto ala best buy u toj kategoriji, no ipak ti preporucam da pljunes nesto vise love (2500+ kn) i kupis neki ipak malo bolji paket DVD+zvucnici... Recimo Aiwa ili u tom rangu nesto...

Iako, ako nisi power-user, Cyberhome ti je sasvim dovoljan za kucno kino, ukoliko ti soba nije neki mrcinski dnevni boravak. Gotovo svi uredjaji danas se ne pojavljuju na trzistu bez DTS/Dolby Digital/MP3 oznaka, tako da tu neces nista propustit sta god kupio, osim ako ne ciljas na neke s novijim tehnologijama... (i boljim)
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 27.05.2003., 09:38   #3
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Prvo pitanje je dali vec imas zvucnike.

Sto se tica imena medju DVD playerima, nisam bas nesto vidio da DVD playeri ispod 1600kn imaju DD decoder i (analogne) prikljucke za zvucnike.

Ako nemas zvucnike, tada ti je najbolje uzeti nekakav komplet (DVD player i 5.1 zvucnici) za 2000-3000kn. Moje preporuke su Pioneer (isplati se) i Panasonic, a niti Sony nije daleko po kvaliteti. Ipak, ako se ne varam, ovo sto ti preporucujem je u rasponu od 3500-5000kn.
Za 2000-3000kn moze se nabaviti sasvim pristojan DVD player s (ugradjenim) DD decoderom i 5.1 zvucnicima.

Ako imas zvucnike, nisam bas siguran sto da ti preporucim. Najbolje je otici u neki od ducana (moja preporuka je IperCoop i takvi veliki centri) i direktno pitati prodavace na multimediji koji su se pokazali kvalitetni (drugim rijecima, koji modeli se ne vracaju zbog kvarova). Ne kazem da moras kupiti kod takvih, vec samo dobiti informaciju sto je kvalitetno izvradjeno.
__________________
Holly: "Appreciate what vou've got, because basically, I'm fantastic!"
my UD stats
gpremec je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na