Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.08.2007., 21:36   #601
banky
Premium
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 44
Meni je isto danas ujutro javljalo da je user i pass invalid, iako mi nije nestalo struje, vec sam se dobrovoljno diskonektao.
banky je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2007., 22:38   #602
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor banky Pregled postova
Meni je isto danas ujutro javljalo da je user i pass invalid, iako mi nije nestalo struje, vec sam se dobrovoljno diskonektao.
Danas se srušio cijeli Amis - rekli su mi da je to zbog struje ali kod mene nije bilo problema - valjda njima .... ili su njima gremlini polili parice
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2007., 22:52   #603
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 898
Da, i kod nas nije bilo struje i neta nekih sat, sat i pol. Baš svejedno...
Ladybug je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2007., 23:21   #604
marauder16
upgrading...
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb->G.Dubrava
Postovi: 438
meni danas nije bilo struje kratko, ali net radi cijeli dan besprjekorno... izgleda da sam lucky
__________________
to understand...
marauder16 je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2007., 00:24   #605
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
hm nisu mi se pohvalili u szk. ono meni ženska ide govorit kak da si složim novu konekciju tam neki subnet mask i nekaj sam moro upisivat ali meni je draže ovak da sam spojen kad stisnem connect. uf gadno mi je pisat poslije par pivi
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2007., 23:58   #606
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
baš gledam na 192.168.1.254 statistike spajanja imam 15 crc errora i 5 hec errora. kaj to točno znači?
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2007., 17:48   #607
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
baš gledam na 192.168.1.254 statistike spajanja imam 15 crc errora i 5 hec errora. kaj to točno znači?
Haxzor!

JK - nemam pojma.

BTW - da li tko zna koja su poboljšanja napravljena sa novom verzijom softwera za Thomson SpeedTouch 706i - ja imam 6.1 veziju a vidim da je izašla 6.2

BTW2 - tko poželi brže od 6 Mbps/768 kbps i ako igra online igre - slobodno neka zaboravi igranje jer ping u tom slučaju ide u nebo - veselje ADSL2+ tehnologije
Ovo se ne odnosi na ostale - samo igrači stradaju...
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2007., 18:59   #608
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
ja imam 6.1.9.6
kak se to nadogradi?
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2007., 21:30   #609
Mr. M
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 714
u zadnje vrijeme mi ljudi koji me nazovu kazu da se veza prekida...meni se cini da je sve ok, ponekad cujem sam sebe (kao jeka, ali jako rijetko), da li je moguce da se nesto s necim kolje, tj. da VoIP nevoli ako postoji internet aktivnost dok se razgovara na tel? Nikako da nazovem szk, prelijen sam
__________________

Mr. M je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2007., 23:16   #610
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor tomifish2002 Pregled postova
ja imam 6.1.9.6
kak se to nadogradi?
Legalno nikako - samo da odneseš u Amis da to oni naprave - naime nemaš admin username i password - neko je to hakao ali ne znam kak je završilo.

A problem je - barem su meni rekli tako - da oni odlučuju da li će to radit i samo u specijalnim situacijama

Citiraj:
Autor Mr. M Pregled postova
u zadnje vrijeme mi ljudi koji me nazovu kazu da se veza prekida...
I meni se to događa u zadnje vrijeme i kad zovem i kad me zovu - samo nastane tišina.
Pa mi vele da su nešto poštimali pa opet isto - plus ping mi je dobola - nemrem igrat.
Odlučio sam da odem tamo osobno sa modemom pod rukom i da ih nateram da to srede.
Plus ovo - dečki vi koji kužite - mislim da je ovo jako loše i to posle resetiranja modema:

Output Power (Up/Down) [dBm]: 13,0 / 19,0
Line Attenuation (Up/Down) [dB]: 25,0 / 36,5
SN Margin (Up/Down) [dB]: 19,0 / 9,0

Koje je problem?

A modulacija je dobra:

Modulation: G.992.1 Annex B

Pas masters več sam poludio.

Citiraj:
Autor Mr. M Pregled postova
...da li je moguce da se nesto s necim kolje, tj. da VoIP nevoli ako postoji internet aktivnost dok se razgovara na tel?
Nema veze - meni je u početku radilo ko urica i dok se priča na telefon.

Citiraj:
Autor Mr. M Pregled postova
...Nikako da nazovem szk, prelijen sam
Javil bu ti se neko tko ti ne može pomoči - tak da....

Sveukupno izgleda da imaju opake probleme u zadnje vrijeme - onima koji ne igraju pa im ping ne znači ništa napucaju veču brzinu pa malo opet radi ali opet se događaju ti prekidi...

Velim ja niš bez optike - ali dok mi to dođe imal bum 150 godina... ( samo još 111 godina moram čekat).
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.

Zadnje izmijenjeno od: MisterM. 15.08.2007. u 23:26.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2007., 23:58   #611
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
ja sam morao par puta zvat szk. prvo pucanja veze pa su neš promijenili , pa je onda ping bio veći za 30-ak ms pa sam opet zvao da to riješe i sad sve radi
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2007., 00:44   #612
bakaideda
Premium
Moj komp
 
bakaideda's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 86
Da.. Bio si na fast modu bez interleavinga koji nije otporan na greške na liniji, pa su te stavili na mode s interleavingom (ispravlja greške i povećava ping)... E sad ne znam kaj su sredili zadnje ovo kaj imaš trenutno...???

P.S. OT - Nadam se da ne voziš svoju preludu Hondu poslije par pivi spomenutih par postova gore...???
bakaideda je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2007., 13:20   #613
mikimikic
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 499
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
............................................Legalno nikako - samo da odneseš u Amis da to oni naprave - naime nemaš admin username i password - neko je to hakao ali ne znam kak je završilo.
............................................
Samo da napomenem da se router nece fleshati ako se i odnese u amis, jer to neceju raditi iz nekog xx razloga kao nepotrebno je, a kak je zavrsilo fleshanje meni osobno ok vezha je ok telefon nepuca vise i ping je manji uglavnom nije bezveze stavljen novi update na net, ali oni vjerovatno drze do one, 2nediraj konja koji pobjeduje" uglavnom ukoliko imate problema i ocete riskirat onda fleshajte samo postoji mali problem router nije u vasem vlasnistvu pa stoga upadanjem u router i fleshanjem mozete biti pravno gonjeni (neznam kakava je kazna za takav slucaj) pa tko voli nek izvoli
__________________
mikimikic je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2007., 14:03   #614
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor bakaideda Pregled postova
Da.. Bio si na fast modu bez interleavinga koji nije otporan na greške na liniji, pa su te stavili na mode s interleavingom (ispravlja greške i povećava ping)... E sad ne znam kaj su sredili zadnje ovo kaj imaš trenutno...???

P.S. OT - Nadam se da ne voziš svoju preludu Hondu poslije par pivi spomenutih par postova gore...???
hehe to su kvartovske pive u radijusu 50 m od kuće

a što se tiče linije više mi veza ne puca a ping mi je odličan npr. maribor 16 ms london 50 ms

e da , još me nešto zanima. kakva su iskustva sa 4mbit vezom? kakav je ping?
razmišljam da ubodem brži paket
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2007., 14:18   #615
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Hm sad ste me uplašili ja bi trebo ovaj ili slijedeći tijedan otići kod njih da bi se prijavio za taj AMIS 2u1, 2mbit...

Vidim da se stalno nekaj žalite na internet konekciju/vezu/telefon i kaj da sad radim.
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2007., 16:39   #616
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
Hm sad ste me uplašili ja bi trebo ovaj ili slijedeći tijedan otići kod njih da bi se prijavio za taj AMIS 2u1, 2mbit...

Vidim da se stalno nekaj žalite na internet konekciju/vezu/telefon i kaj da sad radim.
Ak ti baš ne otpadaju žice sa stupova i slično - nemaš frke. Te manje brzine rade na adsl1 tehnologiji koja nije tak osjetljiva. Problemi idu od 4 nagore ali samo za ping u igrama - sve drugo leti...

A prekidi zavise od stanja mreže od tebe do centrale - da su ti linije u zemlji ili u zraku i slično pa su podložne vremenskim nepogodama - zato ja stalno pišem o vlažnim paricama...
Stanje mreže ilitiga taj last mile problem - mogu oni do centrale dofurat i 40 Gbps vezu ako tebi bakar neda više nego može.....

A i gro problema je u zadnjih par tjedana koje su meni počele sa onom vjetrovitom olujom - do tada je sve letilo kak treba i ping je bio mali.
Kak sam ih ja stalno zvao tak su nešto stalno kemijali - evo zadnje danas - tražio sam da me vrate na staro 4 Mbps/768 kbps - da vidim za probu jel bu bolje ko prije.
Ovo 6 Mbps/768 kbps mi je i ovak bio akcijski poklon.
Nije mi neka frka down nego up i ping - reko sam ja njima da bi uzeo i 24 Mbps kad to nebi značilo ping u nebo.

Dakle ako igraš online onda ti je neki deal - ovak boli te briga kad surfaš ili downlodaš.

I 2u1 i Iskon.duo su VOIP o sa adsl2 i adsl2+ tehnikom...
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2007., 16:58   #617
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor mikimikic Pregled postova
Samo da napomenem da se router nece fleshati ako se i odnese u amis, jer to neceju raditi iz nekog xx razloga kao nepotrebno je, a kak je zavrsilo fleshanje meni osobno ok vezha je ok telefon nepuca vise i ping je manji uglavnom nije bezveze stavljen novi update na net, ali oni vjerovatno drze do one, 2nediraj konja koji pobjeduje" uglavnom ukoliko imate problema i ocete riskirat onda fleshajte samo postoji mali problem router nije u vasem vlasnistvu pa stoga upadanjem u router i fleshanjem mozete biti pravno gonjeni (neznam kakava je kazna za takav slucaj) pa tko voli nek izvoli
Ma nateral bum ja njih makar okrenul sve naopačke... imam i ja konja za trku - tvrdoglav ko magarac. Fore nemoj se sa rogatima bosti kod mene ne pale - pogotovo zato što nisam bezobrazan pa hebem m.... odma. Ja uvijek ljubazno tražim da mi se omoguči ono što sam platio i ništa više od tog.
Kužim ja da su mala firma i da nemaju 1000 tehničara koji bi se mogli time baviti ali mic po mic pa se sve napravi...
I nek nove korisnike odma tak konfiguriraju a ne po starom.
Mislim po toj logici ne bi bilo ni SP-ova za Windowse - previše posla.
Update je baš to - poboljšanje i ako postoji treba ga primjeniti - ma nek stave i cifru za to u cjenik samo nek rade.
Bumo videli - uglavnom ne želim se baviti hackanjem kad se ljepo možemo ko ljudi se dogovoriti.
Možda zvuči naivno od mene ali na kraju hoću vezu sa malim pingom koja ne prekida.

Jednom treba negdje počet radit stvari kak spada a ne ono - bumo prebrikali/poštelali i nategli postojeće loše riješenje samo da drži vodu...
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2007., 20:24   #618
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
Hm sad ste me uplašili ja bi trebo ovaj ili slijedeći tijedan otići kod njih da bi se prijavio za taj AMIS 2u1, 2mbit...

Vidim da se stalno nekaj žalite na internet konekciju/vezu/telefon i kaj da sad radim.
ma to su sitni problemi. i svaki put su mi ih riješili za 1-2 sata tak da bez brige. sve radi super.
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2007., 21:21   #619
Mr. M
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 714
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
Javil bu ti se neko tko ti ne može pomoči - tak da....

Bas zato mi ih se i neda zvati...cak neznaju ni prodati kako spada. dobio sam telefon, a uzeo sam 1 mbps paket, a telefon ide uz 2 mbps i vise i jos mi kaze da necu dobiti telefon


EDIT: da li se meni cini, ili je ovo svaki put vece kad ja pogledam?
Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]:346 / 1.246
__________________

Mr. M je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2007., 23:57   #620
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
Ak ti baš ne otpadaju žice sa stupova i slično - nemaš frke. Te manje brzine rade na adsl1 tehnologiji koja nije tak osjetljiva. Problemi idu od 4 nagore ali samo za ping u igrama - sve drugo leti...

A prekidi zavise od stanja mreže od tebe do centrale - da su ti linije u zemlji ili u zraku i slično pa su podložne vremenskim nepogodama - zato ja stalno pišem o vlažnim paricama...

Dakle ako igraš online onda ti je neki deal - ovak boli te briga kad surfaš ili downlodaš.

I 2u1 i Iskon.duo su VOIP o sa adsl2 i adsl2+ tehnikom...
Aha, a onda imam valjda sreće jer su t-com prije 3-4 god. povukli tel. žicu kroz zemlju kroz čitav kvart i do moje kuće, a sa stupova u potpunosti ih onesposobili tak da mi ide internet i tel. kroz zemlju.

Pa valjda neće biti kod mene problema jer inače moji starci nemaju živaca ak internet i tel. nebude šljakao kak se spada, pa da idu svako malo zivkati i podnesti svako malo prijavu da nekaj neradi od toga dvoje, mislim da se nezaletim bezveze i da idem im testirati živce, inače neigram neš prek neta pa da mi je ping jako važan, već me zanima onak čisto surfanje i skidanje, a starcima stabilni telefon od 0-24h da ih neiznevjeri kad im bude najviše trebao.
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2007., 01:20   #621
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
...stabilni telefon od 0-24h da ih neiznevjeri kad im bude najviše trebao.
Samo zapamti - nema struje nema telefona.
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2007., 09:07   #622
bakaideda
Premium
Moj komp
 
bakaideda's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 86
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
Aha, a onda imam valjda sreće jer su t-com prije 3-4 god. povukli tel. žicu kroz zemlju kroz čitav kvart i do moje kuće, a sa stupova u potpunosti ih onesposobili tak da mi ide internet i tel. kroz zemlju.

Pa valjda neće biti kod mene problema jer inače moji starci nemaju živaca ak internet i tel. nebude šljakao kak se spada, pa da idu svako malo zivkati i podnesti svako malo prijavu da nekaj neradi od toga dvoje, mislim da se nezaletim bezveze i da idem im testirati živce, inače neigram neš prek neta pa da mi je ping jako važan, već me zanima onak čisto surfanje i skidanje, a starcima stabilni telefon od 0-24h da ih neiznevjeri kad im bude najviše trebao.
Moj susjed je bio jako skeptičan kad sam mu rekao za prebacivanje na Amis... Joj pa čiji su oni, nikad čuo za njih, jel i ti to imaš, jel mogu koristit faks s tim, koristim svakakva plaćanja za firmu preko neta... bla bla bla... sad se hvali prijateljima kak ga je mladi susjed nagovorio na novi telekom i kak je super zadovoljan... Fakat mi je zahvalan i to stalno spominje da mi je već malo dosadan... Najviše mu se sviđa to kaj se ne mora ručno konektirati kak je radio s T-Comom do prije par mjeseci jer je imao običan ADSL modem koji nije mogao sam ostvarivati pppoe konekciju...

Samo ti uzmi ili Amis ili Iskon.DUO... jedno ima susjed a drugo imam ja... pa preporučam bilo koje... Makar se meni više sviđa Iskon zbog "lijepe" roze pozadine...
bakaideda je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2007., 20:18   #623
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova
Samo zapamti - nema struje nema telefona.
A joj onda mi preostaje mobitel...
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2007., 09:45   #624
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
A joj onda mi preostaje mobitel...
Kupi UPS i stvar riješena, ne treba ti mobitel. Tako da kad nestane struje, telefon radi na UPSu.
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2007., 12:37   #625
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
X 2
Bilo nešto sa duplim postovima....
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2007., 17:09   #626
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,539
Citiraj:
Autor MisterM Pregled postova

Output Power (Up/Down) [dBm]: 13,0 / 19,0
Line Attenuation (Up/Down) [dB]: 25,0 / 36,5
SN Margin (Up/Down) [dB]: 19,0 / 9,0
SNR margina ti je dosta losa (9dB) i to povlaci sve probleme...
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2007., 19:17   #627
bakaideda
Premium
Moj komp
 
bakaideda's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 86
Gle stanje kod mene...



Vjeruj mi savršeno... 5 Mbit, Iskon. Realni download 615 kB/s... Veza u fast modu...
Tak da mislim da nije stvar Signal / Noise omjera nego je kriv Line Attenuation.
bakaideda je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2007., 19:19   #628
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
je je, savrseno

probaj nesto igrat na netu... odnosno, probaj nesto neigrat na netu
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2007., 19:20   #629
bakaideda
Premium
Moj komp
 
bakaideda's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 86
Meni govoriš?
bakaideda je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2007., 22:11   #630
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
ja sam sa amisom super zadovoljan

doduse moram torente zauzdati kada igram war na netu inace savrseno
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na