Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.10.2011., 17:55   #1
reboot
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zgb
Postovi: 1,103
Spajanje wireless misa iz keyboard+mouse kombo-a s novim reciverom

Imam Logitech komplet wireless tipkovnicu i misa. Mis mi se nije svidao za gaming, pa sam uzeo zicni, tak da mi sad bezicni mis iz kompleta skuplja prasinu.

Ako nabavim logitech wireless receiver, zanima dal je moguce spojiti mis iz comboa na taj novi wireless receiver pa da ga koristim na laptopu?
reboot je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2011., 19:19   #2
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor reboot Pregled postova
Ako nabavim logitech wireless receiver, zanima dal je moguce spojiti mis iz comboa na taj novi wireless receiver pa da ga koristim na laptopu?
Ako pod novi mislis uniPaju, onda provjeri popis, dal ti se misonja nalazi na listi unificiranih kompatibilaca.

Ako ga nema na popisu, onda nista od planova. Ostaje ti jedino uzeti neki DualW model i gotovo sigurno ce raditi bez greske. Tvoj opis ne sluti da je generacijski komplet stariji vise od 5 godina, tako da neces imati nikakvih problema. Na prozirni dualac , kao na slici, spajao sam sve moguce Logije, ukljucujuci i dva razlicita trackballa i svi su radili bez greske.

Uglavnom, drzi se novijeg oblika, a ne starijeg, jer i njih muva dosta u ponudi. Logijev servis sigurno ima viskova po ladicama, a vjerojatno i neki forumas ako ga dozoves oglasom.
Visage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.10.2011., 21:25   #3
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor reboot Pregled postova
Imam Logitech komplet wireless tipkovnicu i misa.
Visage se poprilično potrudio da ti objasni cijelu stvar, iskreno ne znam od kud on crpi energiju za pisanje ovakvih postova ekipi koja nije u stanju napisati o kojem se modelu tipkovnice+miša radi
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2011., 22:58   #4
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
malo ulijecem, visage, akomozda znas, ide li na taj dualw slj tipk/mis
http://www.logitech.com/en-us/433/147?WT.z_sp=Image
Cordless Desktop® LX 710 Laser



jer sam dobio jedan set , no usb reciver je izgleda malo polomljen/odlemljen, a ne nadjem nacin kako otvoriti to kuciste :/

hvala
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2011., 00:45   #5
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Unifying reciever kolko ja znam sluzi da se vise od jednog uredjaja spoji na njega (znaci tipkovnica + mis). Ako mislis spojit samo mis, probaj posudit/kupit/nabavit obicni nano reviever i instalirat na laptop logitech connect utility te uparit mis sa recieverom. Ja sam tako spojio mis i radilo je(radio sam za logitech te su nam se pomjesali misevi i njihovi recieveri)...
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2011., 10:59   #6
reboot
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zgb
Postovi: 1,103
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Ako pod novi mislis uniPaju, onda provjeri popis, dal ti se misonja nalazi na listi unificiranih kompatibilaca.

Ako ga nema na popisu, onda nista od planova. Ostaje ti jedino uzeti neki DualW model i gotovo sigurno ce raditi bez greske. Tvoj opis ne sluti da je generacijski komplet stariji vise od 5 godina, tako da neces imati nikakvih problema. Na prozirni dualac , kao na slici, spajao sam sve moguce Logije, ukljucujuci i dva razlicita trackballa i svi su radili bez greske.

Uglavnom, drzi se novijeg oblika, a ne starijeg, jer i njih muva dosta u ponudi. Logijev servis sigurno ima viskova po ladicama, a vjerojatno i neki forumas ako ga dozoves oglasom.
Radio se o sljedecem combo-u: Logitech S510

Tipkovnica i dalje radi s dualcem, mis sa slike skuplja prasinu.
Nedavno sam od prijatelja posudio Logtech C-UR37:

I probao sam s "logibindmouse", software koji bi trebao spojiti bezicni mis s ovim medutim, svaki put fail, software uredno prepozna stick, ali misa ne zeli spojiti se s ovim stickom, nego se spoji na dualac na kojem je tipkovnica.


____

znaci nista od toga?
Cak i da kupim onaj micro USB receiver, mis se ne bi spojio na taj receiver jer mis nije "uni"? Duo receiver mi je neprakticno rjesenje za laptop, onda mogu komotno furat i zicnog misa.
reboot je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2011., 21:00   #7
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor reboot Pregled postova
znaci nista od toga?
Cak i da kupim onaj micro USB receiver, mis se ne bi spojio na taj receiver jer mis nije "uni"? Duo receiver mi je neprakticno rjesenje za laptop, onda mogu komotno furat i zicnog misa.
Logitech navodi Unipajim popis uredjaja s kojima ce jedino raditi. Sad, dal je neki dovitljivac nasao soluciju koja to pobija? Nemam pojma. Najveci prostor u torbi laptopa uzima zica, a manje baza. Baza i nije nesto velika. Nije mi tesko od trackballa ni najmanje nositi bazu u torbi. Mada, uz M570 vise necu ni trebati.

Ako se ipak odlucis, najmanje glavobolje ces imati da uzmes *maticnu bazu. Cemu pogadjanje ako mozes istu naci bez problema.

Citiraj:
Autor walbandon Pregled postova
malo ulijecem, visage, akomozda znas, ide li na taj dualw slj tipk/mis
http://www.logitech.com/en-us/433/147?WT.z_sp=Image
Cordless Desktop® LX 710 Laserhvala
Gotovo sigurno bih rekao da hoce, ali Rebootova baza je ujedno i *tvoja maticna baza. Nemas potrebe gledati drugu.

*
=


__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 23.10.2011. u 09:17. Razlog: promjena renomirane Renata baterije u Krmilnoj Roci
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2011., 01:41   #8
reboot
Premium
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zgb
Postovi: 1,103
Visage, hvala
reboot je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2011., 09:16   #9
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
Visage, hvala na odg i super je cijena, al ne salje u hr :/
ovo je inace original , http://www.logitech.com/repository/1.../11782.1.0.jpg no, on je preko 30$
http://www.ebay.com/itm/LOGITECH-LX-...-/180423393076

da ga znam otvoriti, vj bi se dalo polemiti pa bi radio
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2011., 09:37   #10
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Bas editirah prosli post slikom za arhivu, dok je kriomice dolijao novi post.

Valjda si dobio noviju reviziju uz manju igracku. Ali gore opisani model uredno cak i oznakom modela pokriva tvoju tipkalicu i misonju. A isto tako bi i prozirni kojeg sam ti prvog spomenuo. Neke manje revizije, ali skoro identicne stamparije unutra. Ako nemas nikoga US sposobnog da ti salje, imas zato hrpu drugih oglasa pa nadji nekog drugog.

Tu je i eBay.de, ali nema potrebe uz toliko US ponude. Imas i nekog lika koji je na PCE-u/grupama prodavao uredsku opremu iz DE. Imao je punu vrecu predajnika. Ne znam koji mu je Nick na PCE-u, ali mislim da je ovaj u pitanju.
Visage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.10.2011., 00:47   #11
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
tih zamjenskih receivera imaš na ebayu ohoho i to značajno jeftinije od tvog linka i šalju u hr, naručivao sam nekome mislim baš za lx710 i nije imao nikakvih problema
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 21:12   #12
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
tih zamjenskih receivera imaš na ebayu ohoho i to značajno jeftinije od tvog linka i šalju u hr, naručivao sam nekome mislim baš za lx710 i nije imao nikakvih problema
Ma cisto ponudio primjera radi, prvi koji sam izlistao. Tko ima prijatelja u US-u, koji mu moze primati na sebe, pa onda slati prema destinaciji... sto je meni najdrazi nacin...

moze uz Craiglist i listanje lokalnih oglasa, po gradu pojedinacno, pronaci neopisivo povoljnije stvari od eBay-a. Ali, radi se o moru oglasa i nije bas zabavno listati. Slicne price se svaki tjedan pojavljuju u raznim gradovima
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2014., 11:15   #13
simba
Premium
Moj komp
 
simba's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 495
Imam isti problem kao u ovoj temi, samo set je jedan jeftiniji (konkretno MS SET-712w). Također koristim samo tipkovnicu, dok mi miš stoji pa sam ga mislio koristiti sa službenim računalom. Problem je što nemam drugi reciver pa me zanima kakve su mogućnosti glede drugog recivera. Mora li biti iz istog seta ili postoji neki univerzalni s kojim bi mogao raditi?
simba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na