Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.04.2018., 11:50   #8671
more
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: na planeti zemlji
Postovi: 73
Citiraj:
Autor Toncek Pregled postova
Par sati nakon toga zovu me iz Bnet-a i nude mi 3D paket + prosireni za 134,50 kn mj. na 2 godine.
ovo je stvarno džabe.
more je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2018., 19:22   #8672
orke
Premium
Moj komp
 
orke's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 94
Citiraj:
Autor myroman Pregled postova
Ja zvao al nisam iz Splita ali nisam nikaj rijesio. Predstavnici mogu ponuditi 209+xy samo za one koji prelaze u HT.
Nas koji smo od pocetaka u HTu, nitko ne je*e 5%.
Pa zatraži prelezak drugom operateru pa da vidiš ponude
orke je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2018., 22:36   #8673
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
onda se mogu frigat'. sumnjam da će radi mene jednog, iz rijeke dolaziti na krk.
ostaje telefon ili za sada najizglednije, iskon, trio usluga 204kn/24mj. sad plaćam 180, pa zašto ne za 15kn više dodati i tv. imho.
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2018., 23:19   #8674
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,525
Gdje si vidio iskon trio za 204kn? Inače iskon net+tel 50mbit imaš za 160kn, pa nije baš za 15kn više tv nego ~50kn
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2018., 09:52   #8675
myroman
Premium
Moj komp
 
myroman's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 540
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Gdje si vidio iskon trio za 204kn? Inače iskon net+tel 50mbit imaš za 160kn, pa nije baš za 15kn više tv nego ~50kn
Iskon trio za 199 kn ti nude preko kompare.hr
Napravi usporedbu tamo, ostavi podatke i netko će te nazvati od njih.
myroman je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2018., 10:07   #8676
more
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: na planeti zemlji
Postovi: 73
Citiraj:
Autor viking.software Pregled postova
onda se mogu frigat'. sumnjam da će radi mene jednog, iz rijeke dolaziti na krk.
ostaje telefon ili za sada najizglednije, iskon, trio usluga 204kn/24mj. sad plaćam 180, pa zašto ne za 15kn više dodati i tv. imho.
Jesi zvao Bnet šta nude za 24 mjeseca?
Fakat zatraži raskid ugovora sa t-comom, onda će ti ponudit bolje samo da te zadrže.
Reci im da ideš tamo gdje ti je povoljnije i da ti ne odgovara cijena koju t-com nudi.
more je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2018., 10:09   #8677
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,535
Citiraj:
Autor viking.software Pregled postova
onda se mogu frigat'. sumnjam da će radi mene jednog, iz rijeke dolaziti na krk.
ostaje telefon ili za sada najizglednije, iskon, trio usluga 204kn/24mj. sad plaćam 180, pa zašto ne za 15kn više dodati i tv. imho.
sa predstavnikom možeš i telefonski sve dogovoriti ili te prebaci na službu koja ti može dati povoljnije,a ugovore dobiješ poštom,u svakom slučaju je povoljnije nego dogovarati preko 08009000
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2018., 14:06   #8678
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Gdje si vidio iskon trio za 204kn? Inače iskon net+tel 50mbit imaš za 160kn, pa nije baš za 15kn više tv nego ~50kn
preko kompare.hr

Citiraj:
Autor more Pregled postova
Jesi zvao Bnet šta nude za 24 mjeseca?
Fakat zatraži raskid ugovora sa t-comom, onda će ti ponudit bolje samo da te zadrže.
Reci im da ideš tamo gdje ti je povoljnije i da ti ne odgovara cijena koju t-com nudi.
za cijenu stalno naglašavam. ono, da barem imam probleme sa vezom, da puca, da brzina skače, vjerujem da bih davno otkantao t.com. ali po tom pitanju zbilja nemam zamjerki. no, toliko viša cijena koju ovog časa nude je ipak previsoka.
bnet/vip, da, u kontaktu smo, nisu se ni oni razbacali sa ponudama, no kako sada stvari stoje, prvi je iskon, pa onda vip/bnet.

Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
sa predstavnikom možeš i telefonski sve dogovoriti ili te prebaci na službu koja ti može dati povoljnije,a ugovore dobiješ poštom,u svakom slučaju je povoljnije nego dogovarati preko 08009000
aha! mislio sam da predstavnici samo obilaze po kućama, pa tako rješavaju stvari. budem probao i tako.
možda uspijem štogod.
thx!
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2018., 09:09   #8679
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,525
Citiraj:
Autor myroman Pregled postova
Iskon trio za 199 kn ti nude preko kompare.hr
Napravi usporedbu tamo, ostavi podatke i netko će te nazvati od njih.
Citiraj:
Autor viking.software Pregled postova
preko kompare.hr
199kn ili 204? Je neki ekstra tv paket za tih 5kn više?
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2018., 19:15   #8680
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,662
Maloprije me kontaktira prodajni predstavnik t-koma, na moj upit od jutros (neocekivano brzo). Znaci, treba mi novi prikljucak uz ugovor od 24mj i net maksimalne brzine (50/10mbps), bez telefona. Lik mi kaze da je potpuno svejedno hocu koristiti tel jer je cijena ista, nudi mi max2 za 149kn + 10kn za vecu brzinu=159kn. S druge strane Iskon nudi samo net 50/10mbps za 139kn sa nekim akcijskim popustom... Pitanje je sto uzeti? Znam da je Iskon pod t-komom, ali kako kaze ovaj predstavnik, tkom ima "bolju opremu" ako govori istinu. Znam da Tkom daje speedshrott ali ne znam kakve routere Iskon trenutno dijeli. Dilema u glavi...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.04.2018., 19:15   #8681
shilev
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: koprivnica
Postovi: 147
posto imam 10mbit net i max tv hd, a ne moze ici vise pitao sam dal ima koji nacin za brži net.
i covjek mi je rekao da ce mi dati turbo mix za 10kn 100giga po 30mbita 4g.
koliko ja znam to je onaj hibridni net za ljude koji imaju bakar do 4 mbita i dolazi huawei ruter.

on je meni rekao da cu moci imati na parici i dalje 10 mbita flat, a da ce ovaj 4g net ici posebno kao neki hotspot, na nekom malom uredjaju i da ce biti neovisan o netu preko parice. da ostaje stari ruter za net i max tv, a ovaj neki uredjaj ce biti kao hotspot sa drugom ip adresom i tu cu imat tih 100 giga do max 30/5 brzine za 10kn..
da li to stvarno moze tako funkcionirati?
shilev je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2018., 19:56   #8682
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
199kn ili 204? Je neki ekstra tv paket za tih 5kn više?
"trio 199,90kn/mj + svi dodatni programski paketi po 5kn/mj."

to mi je ponudio.

pa, 'ajmo zaokružiti na 205kn
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2018., 20:12   #8683
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 832
u mom slučaju već 4 mjeseca ne daju mi nize od 320kn max3 paket sa sportskim + paketom i dodatnim stb-om. dok je bila uo bilo je 279kn.... danas mi nude max3 biram za 400kn. gubim polako strpljenje s njima. kontaktirao sam terence , nazvao me i rekao da ce vidjeti moze li nize. proslo 10 dana ni traga ni glasa. a ponuda za 209 je kao istekla.....

Zadnje izmijenjeno od: snorky_vk. 06.04.2018. u 20:24.
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2018., 21:28   #8684
more
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: na planeti zemlji
Postovi: 73
Citiraj:
Autor viking.software Pregled postova
"trio 199,90kn/mj + svi dodatni programski paketi po 5kn/mj."

to mi je ponudio.

pa, 'ajmo zaokružiti na 205kn
Jel ti to iskon ponudio?
Ako jest znaj ( ako ti je to bitno) da se kod njih uspostava poziva plaća 0,20 lipa.
more je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2018., 21:30   #8685
more
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: na planeti zemlji
Postovi: 73
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
u mom slučaju već 4 mjeseca ne daju mi nize od 320kn max3 paket sa sportskim + paketom i dodatnim stb-om. dok je bila uo bilo je 279kn.... danas mi nude max3 biram za 400kn. gubim polako strpljenje s njima. kontaktirao sam terence , nazvao me i rekao da ce vidjeti moze li nize. proslo 10 dana ni traga ni glasa. a ponuda za 209 je kao istekla.....
Ja mislim da će oni uskoro morati davati bolje ponude za max3 pakete s obzirom da od ove godine, kako se govori, liga prvaka više nije na max tv-u nego su prava otkupili vip i Bnet.
more je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2018., 01:37   #8686
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Ne govori se nego se zna da je Liga prvaka Vipova sljedeće tri sezone.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2018., 08:59   #8687
more
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: na planeti zemlji
Postovi: 73
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Ne govori se nego se zna da je Liga prvaka Vipova sljedeće tri sezone.
Odlično. Prilikom produživanja ugovora i to spomenuti. (oni će se kao i uvijek pravit ludi sa spikom da nemaju takvu informaciju).
more je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2018., 11:08   #8688
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,525
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Znam da je Iskon pod t-komom, ali kako kaze ovaj predstavnik, tkom ima "bolju opremu" ako govori istinu. Znam da Tkom daje speedshrott ali ne znam kakve routere Iskon trenutno dijeli. Dilema u glavi...
A čuj, što god ti dali moraju ti osigurati tu brzinu bez pucanja veze. A ako ti treba kvalitetan ruter ne moraš se brinuti - neće ti ga dati niti jedan operater već ćeš kupiti svoj i spojiti ga na glavni ruter.

S druge strane 20kn mjesečno razlike nije neka cifra ali * 24 to ispadne 480kn. Samo provjeri na iskonovim stranicama spadaš li u narančastu zonu.

Citiraj:
Autor viking.software Pregled postova
"trio 199,90kn/mj + svi dodatni programski paketi po 5kn/mj."

to mi je ponudio.

pa, 'ajmo zaokružiti na 205kn
Odlično, puno hvala na info
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2018., 15:59   #8689
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,863
Citiraj:
Autor more Pregled postova
Odlično. Prilikom produživanja ugovora i to spomenuti. (oni će se kao i uvijek pravit ludi sa spikom da nemaju takvu informaciju).
Govore oni to sad na korisničkoj podršci i valjaju priče da je i dalje sportska ponuda dobra, nije im zabranjena tema
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2018., 18:05   #8690
fAg
Banned
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: u hr
Postovi: 125
Citiraj:
Autor more Pregled postova
Odlično. Prilikom produživanja ugovora i to spomenuti. (oni će se kao i uvijek pravit ludi sa spikom da nemaju takvu informaciju).
Šta ti vrijedi ugovor? Meni je istekal i nemogu ništa.Rekli su mi da ostavim tako kako je,eventualno mogu dobit možda maxtv ali to neću,brzina isto nejde više od 3mb.s. Nemam se kome prebacit jer su drugi još puno gori.Jedino sam mogal prije dobit smanjenje cijene za 20 kuna kad su me non stop zvali i nudili nekakve opcije uz produženje,sada više ništa,doslovno tko te hebe. Mjesečno do 240-270kn,stalno variraraju računi,nisu isti uvijek u lipu.Zadnja dva recimo 241.75 i 241.Plaćam na platomatu.
Jedna telekomunikacijska firma pa si nemože napravit ni poštenu aplikaciju.Vode mi na moj telekom računu nekakvu opomenu koje uopće nema,ostalo u sustavu i već sam dva puta zvao o čemu se radi da bi rekli da je sve u redu i da je sve plaćeno,zaboravim da je greška na njihovom sajtu i onda bezveze zovem.Signala 3g nemam ni od jedne mreže tako da na mobilni internet mogu zaboravit od bilo koga a optika još manje. Ali glavno da se oni hvale kako su uložili milijarde u ovo,u ono itd.,možda i jesu ali većinom u svoje džepove.
fAg je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2018., 20:42   #8691
viking.software
Premium
Moj komp
 
viking.software's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: rijeka / krk
Postovi: 549
Citiraj:
Autor more Pregled postova
Jel ti to iskon ponudio?
Ako jest znaj ( ako ti je to bitno) da se kod njih uspostava poziva plaća 0,20 lipa.
ma vidi, normalno da negdje postoji "fora". ali, ako je TO najveći problem, onda neka je. obzirom na broj obavljenih razgovora preko fiksnog, teško da će se obogatiti na meni.
na stranu sve, meni samo nije jasno zašto tcom inzistira na astronimskim cijenama, a ovi drugi se ubijaju kako bi privukli ljude i svako malo spuste cijenu. ne razumijem logiku.
dobro @fAg kaže, uložili su silne novce u svoje džepove. tako i izgleda kako se odnose prema nama.

mislim da su sve te velike organizacije nekako navikle da smo svi tromi, spori, ne da nam se otići potpisati negdje nekakav papir, otići drugom pružatelju usluge, drugom osiguravatelju i slično. pa iskorištavaju tu našu tromost.

Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Odlično, puno hvala na info
NP! i drugi put! btw, ako budeš ulazio u pregovore (i ugovorio) u dogledno vrijeme, svakako javi, da znam što nas druge može čekati.

btw, pitanje za sve, koristi li iskon iste rutere kao tcom ili ne? imam tih tcomovih zte-a u rezervi pa da ne propadnu. al' nekako sumnjam da će pasati...
viking.software je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2018., 21:54   #8692
myroman
Premium
Moj komp
 
myroman's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 540
Ja sam jucer u t centru ispunio obrazac za trajni raskid. Receno mi je neka poskeniram to i osobnu i posaljem to na neki mail da cu dobiti neki broj koji nazovem za ponudu.
Danas (prije nego sam uopce ja poslao mail) zove me tip sa 0800611366 i nudi neki max2 paket za 249 kn?
I jos sere po tele2 i vipu.
Nakon natezanja sam popizdio i odbrusio mu da "prebjezima" nude max3 za 209 kn a meni tu nudi neke skupe bljezgarije. Na sto mi se zahvalio i rekao da ce usluga biti raskinuta u roku 12 dana.
Nakon toga poslao sam mail i dobio automatski odgovor da nazovem 0800611363.
E sad, koja je razlika izmedju ta dva broja i ima li smisla da zovem u ponedjeljak...
myroman je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2018., 23:49   #8693
mate9
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2018
Lokacija: Požega
Postovi: 31
Ljudi, jel zna netko zašto se Attainable Rate u postavkama routera stalno mijenja? Download mi je pao u zadnje vrijeme sa cca. 55000 kbps na 46000 kbps.

Jel to normalno?
mate9 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 00:41   #8694
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Kontam da dodaju nove korisnike i propusnost pada...
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 00:57   #8695
fAg
Banned
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: u hr
Postovi: 125
Citiraj:
Autor viking.software Pregled postova

mislim da su sve te velike organizacije nekako navikle da smo svi tromi, spori, ne da nam se otići potpisati negdje nekakav papir, otići drugom pružatelju usluge, drugom osiguravatelju i slično. pa iskorištavaju tu našu tromost.

Nekad nema druge opcije.Meni je smiješno kako reklamiraju optiku nove generacije,za koga? Ne živimo u Tokiu,šta je sa onima koji imaju samo bakar i jedva hvataju 2G/GSM signal? Gdje su te milijarde uložene stvarno neznam.Jedino u njihove džepove.Ali najbitnije je da se oni slikaju.
https://www.tportal.hr/tehno/clanak/...-foto-20180322
fAg je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 02:36   #8696
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,535
meni se čini da to tak skoro nitko neće dobit,kad je kod mene bio tehničar baš mu je stigao mail da se pripreme za pilot projekt ,što bi drugim riječima značilo nikom ništa do daljnjega.biće da su najavili da slučajno nebi bnet krenuo sa docsis-om 3.1 bez da ih prije obavjesti
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 10:09   #8697
Froxie24
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sisak
Postovi: 810
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
meni se čini da to tak skoro nitko neće dobit,kad je kod mene bio tehničar baš mu je stigao mail da se pripreme za pilot projekt ,što bi drugim riječima značilo nikom ništa do daljnjega.biće da su najavili da slučajno nebi bnet krenuo sa docsis-om 3.1 bez da ih prije obavjesti
Ma đabe to sve. Kod mene je prvo Bnet izgradio HFC infrastrukturu i onda je HT odgovorio sa FTTC kabinetima...

Kad B-net krene sa docsis 3.1 HT može samo lupati glavom o zid.

Ili iščupati svoje FTTC ormare.
Froxie24 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 12:38   #8698
fAg
Banned
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: u hr
Postovi: 125
Citiraj:
Autor Froxie24 Pregled postova
Ma đabe to sve. Kod mene je prvo Bnet izgradio HFC infrastrukturu i onda je HT odgovorio sa FTTC kabinetima...

Kad B-net krene sa docsis 3.1 HT može samo lupati glavom o zid.

Ili iščupati svoje FTTC ormare.
Ali vidiš kako su oni ponosno istaknuli kako je komercijalizacija te usluge već počela a ovdje koliko vidim još nitko nije dobio tko je zatražil. Od njihove optike mislim da nitko nema maksimalne brzine koje bi trebal imat.
fAg je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 13:38   #8699
izzo
Registered User
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Usa
Postovi: 65
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Maloprije me kontaktira prodajni predstavnik t-koma, na moj upit od jutros (neocekivano brzo).
Ja im poslao upit 5.4.18. za Max3 + mob. obiteljska tarifa 4 člana i još se nitko ne javlja, izgleda da im to nije interesantno, ZG im daleko.
izzo je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 14:48   #8700
float
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: St
Postovi: 47
Citiraj:
Autor fAg Pregled postova
Nekad nema druge opcije.Meni je smiješno kako reklamiraju optiku nove generacije,za koga? Ne živimo u Tokiu,šta je sa onima koji imaju samo bakar i jedva hvataju 2G/GSM signal? Gdje su te milijarde uložene stvarno neznam.Jedino u njihove džepove.Ali najbitnije je da se oni slikaju.
https://www.tportal.hr/tehno/clanak/...-foto-20180322
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
meni se čini da to tak skoro nitko neće dobit,kad je kod mene bio tehničar baš mu je stigao mail da se pripreme za pilot projekt ,što bi drugim riječima značilo nikom ništa do daljnjega.biće da su najavili da slučajno nebi bnet krenuo sa docsis-om 3.1 bez da ih prije obavjesti
Citiraj:
Autor fAg Pregled postova
Ali vidiš kako su oni ponosno istaknuli kako je komercijalizacija te usluge već počela a ovdje koliko vidim još nitko nije dobio tko je zatražil. Od njihove optike mislim da nitko nema maksimalne brzine koje bi trebal imat.
Zašto mislite da nije dostupna? Meni su je nudili, nakon što sam ih odbio jer su mi preskupi u odnosu na VIPNet. Osim toga, još sam pod ugovornom obvezom. Inače, kako sam razumio, oni koji imaju postojeću "običnu" optiku neće ovo dobiti zadugo jer se radi o skroz drugačijoj infrastrukturi, nije više GPON.

Anyway, komercijalizacija je uistinu krenula. I to ne samo u ZG.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	dostupno.png‎
Views:	242
Size:	41.1 kB
ID:	19494  
float je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na