Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.11.2008., 20:45   #301
R2D2x2
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 152
Citiraj:
Autor EvilM@ster Pregled postova
da da bitno da sve igre prvo dolaze na x360
da, ali ako ces igrat piratluk na konzolama onda si ogranicen na SP
posto cim se ulogiras na multiplayer dobit ces ban (mozes igrati piratske igre jedino na modanom xboxu360, a microsoft redovito skenira sve xbox360 koji se spoje online)

tako da je piratluk na trenutnim konzolama dosta ogranicen (nikad nisam vidio da je ikoja xbox360 igra imala vise od 1000 downloada)
na ps3 ni ne postoji...
R2D2x2 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 20:47   #302
R2D2x2
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 152
Citiraj:
Autor EvilM@ster Pregled postova
ja ga jucer probao na x360 kod frenda, kojih 45min.... prvi utisak, pa recimo auti stavljeni iz prosita, grad dosta velik ali i dosta jednolican, ustvari nista novo samo ulickani MW... neznam nisam ga puno igrao, mozda kasnije postane zabavnije ali u prvu ruku ocjena 6.5/10....
da li ima day/night cycle i da li je cijela igra u zutom tonu kao i most wanted zbog prepretjeranog blooma/HDRa?

ta prokleta zuta boja je i razlog zasto nakon nekoliko dana nisam mogao vise trpiti most wanted..
R2D2x2 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 20:48   #303
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Anybody tried this shit?
Jako teško da je neko pokrenuo (khm khm )
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 20:51   #304
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor Lud76 Pregled postova
Jako teško da je neko pokrenuo (khm khm )
ciljao sam i na iksboksere...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 21:15   #305
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
ja cu nadam se sutra probat na PS2 pa javim. Bas me zanima kolko je grafika gora neg na pc-u.
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 21:25   #306
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
Citiraj:
Autor R2D2x2 Pregled postova
da, ali ako ces igrat piratluk na konzolama onda si ogranicen na SP
posto cim se ulogiras na multiplayer dobit ces ban (mozes igrati piratske igre jedino na modanom xboxu360, a microsoft redovito skenira sve xbox360 koji se spoje online)

tako da je piratluk na trenutnim konzolama dosta ogranicen (nikad nisam vidio da je ikoja xbox360 igra imala vise od 1000 downloada)
na ps3 ni ne postoji...
ne trabunjaj . Djelomicno tocno je. Ban waveovi dolaze s vremena na vrijeme i za ocekivati je da ces dobiti ban je igras igru prek neta tjedan-dva prije nego sto je dosla u trgovine. Ja igram kad izade vec 2 godine i nisam popusio ban. Naravno nesmijes igrati ni Review kopije tipa leakani Fallout 3..
AiM je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 21:28   #307
R2D2x2
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 152
Citiraj:
Autor AiM Pregled postova
ne trabunjaj . Djelomicno tocno je. Ban waveovi dolaze s vremena na vrijeme i za ocekivati je da ces dobiti ban je igras igru prek neta tjedan-dva prije nego sto je dosla u trgovine. Ja igram kad izade vec 2 godine i nisam popusio ban. Naravno nesmijes igrati ni Review kopije tipa leakani Fallout 3..
ha napisao sam iskustva amera
izgleda da microsoft (po obicaju) ignora europu pa nije toliko rigorozan
R2D2x2 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 21:34   #308
EvilM@ster
Ev1LMa5ter
Moj komp
 
EvilM@ster's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 675
Citiraj:
Autor R2D2x2 Pregled postova
da li ima day/night cycle i da li je cijela igra u zutom tonu kao i most wanted zbog prepretjeranog blooma/HDRa?
neznam, sve trke koje sam igrao bile su po danu, neznam dal uopce ima mraka u undercoveru a sto se tice zute boje, pa da ima je ali ne u prevelikim kolicinama kao u MW, premda neki djelovi grada znaju izgledati kao da ih je pogodila pjescana oluja... grad je po meni puno bolje izveden nego u undercoveru (sve tamno i bljestavo) carbonu (isto tako tamno i jos bljestavije) MW (previse zute tj. smede boje)..... isto tako ima jedna stvar koja me jako zivcira, a to su one nevidljive pregrade preko ceste, neznam koji ih k... stavljaju, hvala bogu da auti u prometu normalno prolaze kroz njih...
EvilM@ster je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 21:38   #309
Speedbreaker
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 545
kakav je zvuk, ponašanje auta, gameplay, jel ide kakva priča?daj opiši malo...
Speedbreaker je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 21:41   #310
Boomslang
Registered User
 
Boomslang's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 38
JEL TO IZASLO ZA PC?
Boomslang je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 21:48   #311
R2D2x2
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 152
evo opsezan review koji sam nasao

http://www.gameplayer.com.au/gp_docu...er-Review.aspx

official xbox magazin je igri dao 75/100 ocjenu
svi govore kako je most wanted klon :\ (sto je bilo i za ocekivati pogledom na prve screenshotove)
R2D2x2 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 21:49   #312
EvilM@ster
Ev1LMa5ter
Moj komp
 
EvilM@ster's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 675
Citiraj:
Autor Speedbreaker Pregled postova
kakav je zvuk, ponašanje auta, gameplay, jel ide kakva priča?daj opiši malo...
pa zvuka auta je solidan,cini mi se nista drugacviji nego u mw, isto tako dosta zvukova me podsjeca na mw, soundtrack je vise nego dobar, ponasanje auta, paaa sta da kazem vozio sam ih samo 2 ali po mojem previse se dobro drze na cesti, isto tako na autocesti pri brzini od +200km/h napravis okret od 360 tako da gameplay paa dobar ali nista vise od toga, sve vec videno i reciklirano, ma prica je da si neki policajac na tajnom zadatku bla bla bla imas o tome dosta na netu.... igru nemogu usporediti sa GRID-om jer ga nisam igrao puno (uzasno mi steka na ovoj mojoj kanti) ali frend kaze da je bolji.... al jebiga on je malo lupljen u glavu sa tim street race fazonom tako da njegovo misljenje ne uzimam za ozbiljno, njemu je bilo dovoljno da na bjeli M3 E92 moze staviti crnu haubu i krov pa da svrsi od srece
EvilM@ster je offline   Reply With Quote