Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.06.2008., 14:18   #451
Hido
Banned
Moj komp
 
Hido's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 624
Sorry kaj se ovak ubacujem, ali imam pitanje, dali netko zna ovako noviji neki RPG da si nabrijavas lvl i picis , moze bit single player , a moze i online svejedno, samo da nekako ubijem vrijeme
Hido je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2008., 14:31   #452
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Mass effect.
Ja oduševljen.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2008., 16:04   #453
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Sad začas dolazi druga ekspanzija za Neverwinter Nights 2 i besplatni modul Purgatorio u planescape settingu...
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2008., 23:54   #454
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Jucer zavrsio Crysis...nisam znao da je tako kratka igra i kraj prelos...IMHO...inace, ok igra no malo previse "buke" se diglo oko doticne za bezveze...
Instalirao danas Hellgate London i ono...WTF...nakon onih svih najava oni objave takvo sr... da ne moze biti vece...ides...pucas....skaces sa 1000 m i ziv si....mozda je nekome ok, ali meni nije "legla".....sutra cu jos malo pokusati igrati, ali mislim da necu previse...
Igrao Kane and Lynch Dead Men...no zaboravio sejvat i izasao iz igre....inace mi je ok igra, ali ispocetka...hmm..nema sanse...
Za sada onda i dalje polako igram Mass Effect i mozda sutra instaliram Dreamfall: The Longest Journey 2...igrao jedinicu i bila mi zakon....nadam se da se necu sa drugim djelom razocarati...


__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2008., 00:34   #455
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Freelancer SP (cetvrti put), nakon toga se bacam na Freelancer MP i Discovery mod.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2008., 00:50   #456
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Zadnjih dana igram CoD4... Meni se igra malo oduzila...
i naravno Fifa 08...
Tu i tamo zaigram NFS Hot Pursuit 2...
Povremeneo zaigram i Hitmana 4... Ali dosao sam tek do 2 misije...
Battlefield 1942 povremeno zaigram... Ne mogu igrati online, a imam original igricu...
Titan Quest mi izvlaci zivce... Nepregledna igra, sto bi se reklo... Igrao 2 sata i ostavio...


To igram sad kako mi je grafika na servisu...

Inace... Instalirao sam si Turoka, nisam ni poceo igrati... Ali jedva cekam da pocnem, mada mislim da ce to biti ono: Igrao nekoliko sati i izbrisao igru...
Crysis, poceo igrati i krepala mi graficka... Jedva cekam da nastavim...
Test Drive Unlimited isto tako... Odlicna igra, samo da je bogdo malo vise simulacija (model ostecenja)...
Ghost Recon Advanced Warfighter (prvi) sam poceo igrati, ali ne mogu zbog grafike da nastavim...
Call of Juarez sam pokusao igrati, ali takodjer ne mogu zbog grafike...
STALKERA sam presao, kao i FEAR i sad sam pravo istraumiran jbt... Igre su na meni ostavile traga...

Gledao sam igre koje su predstavljene na E3...
I jedva cekam sljedece:
Crysis Warhead...
Resident Evil 5... Mislim da ce to biti igra koju cu zaigrati i izbrisati... Ali cu je ipak probati...
Fallout 3...
Gears of War... Cini mi se da to nije igra, to je IGRETINA... Zapalit cu comp s tom igrom...
Halo Wars...
Final Fantasy XII... Bit ce zanimljivo... Ali cini mi se da cu morati nabaviti neki dobar kontroler...
Tom Clancy's EndWar... Bas me zanima kako li ce raditi ta kontrola glasom...
Wolfenstein... Izgleda da cu od igre imati traume... Ali cu je odigrati do kraja...
Far Cry 2... Iako nije ono sto sam ocekivao, mislim da cu se zaigrati...
Tom Clancy's H.A.W.X... Kao sto vidite, ja sam TOMov fan ...
Street Fighter IV... Vrijeme je da se vratim u djetinjstvo... Kada sam sa prethodnikom ove igre provodio sate i sate, na Nitendu naravno...
God of War 3... I na kraju ce biti samo kaos...
STALKER Clear Sky... Vrijeme je da ga ponovo sanjam...
Zaboravio sam navesti: GTA IV, novog Đuku, Fifa i PES 09, Football manager 09 i CoD5...

I sta reci na kraju... Valjda cu sve ovo moci igrati na svojoj konfi... Samo sa ATIjem HD4870...
Bit ce zanimljivo...


Pola od ovih igara nece biti dostupno na compu... Ubit cu se... Najvise sam razocaran za Gears of War... Kupio bih Xbox 360 radi nje, samo da imam para...
__________________


Zadnje izmijenjeno od: d^_^b. 25.07.2008. u 00:17.
d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2008., 19:33   #457
dinko93
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 16
igram netsoccer i america's army
dinko93 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2008., 19:57   #458
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Zavrsio Crysis i bacio se na Gears of war
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2008., 20:08   #459
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Gears of war-odlična akcija.Radi si backup foldera gdje su ti checkpointi redovito,prije nego izađeš iz igre,alt+tab i kopiraj ih negdje drugdje
žile je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2008., 20:22   #460
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
Gears of war-odlična akcija.Radi si backup foldera gdje su ti checkpointi redovito,prije nego izađeš iz igre,alt+tab i kopiraj ih negdje drugdje
Da sam to znao prije

Igrao sam ju onda dok je još bila "svježa" pa nije bilo previse informacija o nestanku save-ova

Došo daleko, nestali mi sejvovi, a sad znam da se to večini događa, a nemam volje opet igrati

Inače, ok igra, sama akcija.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2008., 12:17   #461
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
C&C Tiberium Wars-nabavio neki dan. Igra je čista petica, tko voli takav žanr naravno. Generalse sam igro sve do neki dan, tu i tamo, za gušt. Nastavak je više nego dostojan prethodnika. A čitam nešto da spremaju Red Alert 3.

World in Conflict-Počeo ga igrat malo, al nije mi baš sjeo, izgleda da sam "C&C only" tip, što se strategija tiće

Posvetio sam se uglavnom C&C-u sad, ne volim paralelno prelazit više toga.
Čeka se Far Cry 2 i CoD5, ništa drugo mi nije baš must have(ako se mene pita naravno).
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2008., 15:30   #462
EvilM@ster
Ev1LMa5ter
Moj komp
 
EvilM@ster's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 675
Nista... koliko mi se cini ovo je najlosija godina za PC gamere, barem u zadnjih 10 godina od kako ja igram.... u zadnjih 10 mjeseci su izasle 2-3 igre vrijedne igranja..
EvilM@ster je offline   Reply With Quote