Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 02.02.2012., 17:34   #1
Fabe12
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Vodice
Postovi: 3
Monitor 120hz

Mene jako zanimaju monitori od 120 hz,uzeo bih 1 takav ali nema ih u hr koliko sam ja vidio,pa ako netko mozda zna gdje ih ima neki mi javi,iskljucivo bih ga koristio za gaming i mozda za 3d,sad imam lcd od 32 incha(TV) i puno mi ih je reklo da bolje da uzmem monitor,a i sam sam se u to uvjerio,ako mozda netko ima monitor od 120hz i prodao bi ga nek mi se javi,i ako bi nekoga zanimalo dao bih mu LCD LG(TV) 32 incha full hd za jedan takav monitor
Fabe12 je offline  
Staro 02.02.2012., 20:22   #2
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Juice je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.02.2012., 23:30   #3
Fabe12
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Vodice
Postovi: 3
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Za taj LG 23" Cinema 3D LED D2342P 5M:1 HDMI 1,960.36 Kn nisam siguran da je 120 hz pise da je u nekim trgovinama ali idi na lg stranicu i ne pise da je 120 hz,i raspitivao sam se na googleu o tome modelu lik je kupio taj monitor i rekli su da je 120 hz i kad ga je spojio na komp nemoze vise od 60 hz,tako da nisam bas siguran uvjeri se sam,a ja znam jos samo za alienware da je 120 hz u hr a za ova dva modela nezz,provjerit cu pa cemo vidjeti
Fabe12 je offline  
Staro 03.02.2012., 00:02   #4
Fabe12
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Vodice
Postovi: 3
Evo svidio mi se ACER 3D HS244HQBM samo nema nigdje neki video od njega kao neki review od tog monitora,nema niti prave slike tog monitora,pa pitam se jeli on prije nekoliko dana izasao ili sta kad ne mogu vidjeti sliku od toga monitora,na protisu je jedna slika a na googlu ili nekim drugim stranicama druga
Fabe12 je offline  
Staro 03.02.2012., 07:50   #5
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Pod jedan, nauči pisati. Ovako kako ti pišeš, ne razgovaraju ni dva pijana u lokalnoj birtiji iza ponoći.
Drugo, ne možeš van tržnice kupovati, nuditi stvari u zamjenu itd.
Prouči malo pravila prije nego nastaviš s karijerom:
http://forum.pcekspert.com/faq.php
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na