Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.09.2010., 12:05   #1
daleka.obala
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Micro SD mem. kartica - problem

Prvo nadam se da nisam promašio podforum,ako jesam molim admine da premjeste temu....e sad ovako, naime koristim ovu gore navedenu karticu u fotiću i do jučer je bilo sve u redu i onda nakon jedne slike počelo je bit neš krivo, javljalo mi je grešku...pokušao sam stavit u fotiće prijatelja ali i tamo ista stvar....mislio sam možda je do onog adaptera u kojeg se mem. kartica stavi,ali kad sam došao doma probao sam je stavit u drugi adapter ali isto se dogodilo, javlja grešku na kartici...pokušao sam stavit u mobitel (samsung corby) i uopće ne prepoznaje karticu...malo sam guglao i naišao sam na to da probam formatirat karticu pa onda prek nekog programa povratit slike nakon formatiranja, međutim problem je kako da formatiram karticu?? kad je stavim u fotić sve blokira, samo piše greška na kartici i nemogu ništa napravit, na mobitelu (samsung corby) ne prepoznaje, a stavio sam je i u samsung D600,tu ju je prepoznao i odem na formatiranje no kad odaberem da formatira isto kaže error...dakle tražim savjet kako da formatiram j****u karticu,jer preko 300 važnih slika je bilo na njoj i ako su izgubljene poludit ću...isto tako me ne zanima jel ima još neko nekakav savjet kako da dođem do slika osim ovog formatiranja i programa za povrat slika...
-->
Prvo nadam se da nisam promašio podforum,ako jesam molim admine da premjeste temu....e sad ovako, naime koristim ovu gore navedenu karticu u fotiću i do jučer je bilo sve u redu i onda nakon jedne slike počelo je bit neš krivo, javljalo mi je grešku...pokušao sam stavit u fotiće prijatelja ali i tamo ista stvar....mislio sam možda je do onog adaptera u kojeg se mem. kartica stavi,ali kad sam došao doma probao sam je stavit u drugi adapter ali isto se dogodilo, javlja grešku na kartici...pokušao sam stavit u mobitel (samsung corby) i uopće ne prepoznaje karticu...malo sam guglao i naišao sam na to da probam formatirat karticu pa onda prek nekog programa povratit slike nakon formatiranja, međutim problem je kako da formatiram karticu?? kad je stavim u fotić sve blokira, samo piše greška na kartici i nemogu ništa napravit, na mobitelu (samsung corby) ne prepoznaje, a stavio sam je i u samsung D600,tu ju je prepoznao i odem na formatiranje no kad odaberem da formatira isto kaže error...dakle tražim savjet kako da formatiram j****u karticu,jer preko 300 važnih slika je bilo na njoj i ako su izgubljene poludit ću...isto tako me ne zanima jel ima još neko nekakav savjet kako da dođem do slika osim ovog formatiranja i programa za povrat slika...
daleka.obala je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2010., 12:09   #2
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,921
da nabavis nekakav card reader pa da probas na kompu kako ce radit tj dal ce ju komp prepoznat?
Cuky je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.09.2010., 12:12   #3
daleka.obala
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
probao sam je stavit u fotić pa prek povezat s kompom prek usb-a al onda komp ne prepoznaje ništa,ko da se ništa nije ukopčalo....a ovo za card reader,možeš li mi malo više reći o tome,stvarno nisam neki veliki majstor za te stvari
daleka.obala je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2010., 12:26   #4
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Citiraj:
Autor daleka.obala Pregled postova
....a ovo za card reader,možeš li mi malo više reći o tome,stvarno nisam neki veliki majstor za te stvari
Card reader za vise vrsta mem. kartica koji se ugradjuje/spaja na racunalo.

Klik
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2010., 12:46   #5
daleka.obala
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
e hvala,malo ću proguglat o tim card readerima još....a jel postoji neki način da ipak formatiram memorisjku karticu,kad već nemogu prek mobitela i fotića..
daleka.obala je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na