Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.11.2006., 23:34   #61
drago7
Guest
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 331
Sa jedne strane se govori i u samim specifikacijama DX10 se navodi da njegova neovisnost o snazi cpu-a, dok sa druge strane stižu vijesti o DX10.1 i posebnim optimizacijama za višejezgrene cpue, tako da se u samoj biti nezna što je istina a što dezinformacija,ili možda još koji marketinški trik.
Čini se da nas vuku za noseve, htjeli bi da se prodaje više jezgri, pošto nemogu više dizat megaherce i gigaherce. Volio bih kad bi bar 10% novijih igara znalo korristit bar dvije jezgre, ali je takvu igru dosta teško napravit, pa umjesto onih 10% imamo 0.0001%. Neznam u kojem ce to pravcu sve ic, ali prve naznake vidjet cemo za 3-4mjeseca u igri CRYSIS
drago7 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2006., 02:03   #62
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Mislim da je realno za ocekivat da se pojavi neki programcic koji bi omogucivao da 2 jezgre rade kao jedna, jer sumljam da ce i ovak traljavo programirane igre bit znatno vise razvijane da bi iskoristile max od visejezgrenih proceva. Ionako tu glavnu rijec vodi GPU, jedna postena jezgra ostaje bez daha tek kod SLI kombinacija a sad se jos i ono govance za fiziku pokusava progurat tak da ne vidim smisla. Koliko god povecas snagu stroja toliko se vise moze sfusat na razvoju igre:/ Ovo s iganjem i hardwareom postaje suludo....
Chuby je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.11.2006., 03:22   #63
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,256
Citiraj:
Autor Chuby Pregled postova
....Koliko god povecas snagu stroja toliko se vise moze sfusat na razvoju igre:/ Ovo s iganjem i hardwareom postaje suludo....

vrlo dobro receno : DualWiel
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)

Zadnje izmijenjeno od: joolka. 30.11.2006. u 03:58.
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2006., 12:41   #64
Bl@de
Premium
 
Bl@de's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Ispred kompa
Postovi: 1,983
ako se ja dobro sjecam AMD radi na razvoju optimizacije suprotne od hyperthreadinga tj. ne dljenjenje jedne fizicke jzgre na dve ili vise nego obratno, dve fizicke petvarat u jednu logicku.
sto ce naravn o bit prva liga za sav softvafre koji nezna iskorisitit dve jezgre pa ce se emulacijom natjerat da ih iskoristi :-))
__________________

Intel i5 4670k
ASrock Z87 Extreme 3
2x8 Gb Kingston blu
MSI Rx 580x 4 GB
OCZ SSD Vertex 4 - 128 GB
Samsung T166 500 GB 7200 okr/min 16 MB HD501LJ
Samsung F1 1 TB 7200 okr/min 32 MB HD103UJ
Dell S2522HG
Chieftec DX-01BD-V, Corsair 520W CMPSU-520HXEU

Bl@de je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2006., 15:48   #65
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
ATi has attempted to create good working versions of the R600 a number of times but, for various reasons, has needed to re-spin the GPU. The company is now up to spin A13.

Citiraj:
With A11, as we understand it, the issue was very, very simple. Someone forgot to connect the pins that let the GPU communicate with the outside world.
We don't know the state of play with the A13 spin but do understand that ATi has got A12 running at a speed of 1GHz. ATi has looked at water-cooling and traditional air cooling. But, the speed of the processor and its resultant heat output have meant that ATi also had to consider more complex hi-tech solutions.

Citiraj:
So, the company turned to NanoFoil cooling technology. This, as best we can understand, works by having ultra-thin nanolayers of aluminium and nickel that can be kicked into life by heat, electricity or mechanical or optical stimulation, causing a reaction that gives off heat in a controlled fashion.
Izvor: Hexus (1, 2)
McG je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2006., 14:05   #66
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
R600 has 512-bit external memory bus, Orton promises it takes no prisoners

Speaking at yesterday's AMD Financial Analysts Day, Executive Vice President of Visual and Media Businesses, Dave Orton, appeared to throw down the performance gauntlet in favor of AMD's upcoming R600 GPU. Having had over a month to study NVIDIA's G80, Orton did not seem the least bit intimidated. In a slide entitled "R600: Why we lead in graphics", Orton promised that even if the name of the company had changed, that the commitment to GPU performance leadership had not. He promised a "take no prisoners" approach to performance leadership for AMD's new GPU.

More interestingly, in his verbal remarks Orton reported (at roughly the 1:22:30 mark of the webcast) that one of R600's key advantages would be "new levels of memory bandwidth to the graphics subsystem, and bandwidth is critical to graphics performance." As all graphics geeks know, AMD pioneered the move to GDDR4 memory with the Radeon X1950 XTX, which gave them a temporary advantage in bandwidth. However, in the period since NVIDIA has released the 384-bit GeForce 8800 GTX, whose memory bandwidth crushes the X1950 XTX by 86.4GB/s to 64.0GB/s. It is impossible that AMD could regain a significant enough advantage in bandwidth to be cited by Orton as a major competitive advantage without following NVIDIA north of the 256-bit bus that has been a mainstay of the ATI/AMD high-end products since 2002's Radeon 9700 Pro.

R600 will therefore feature a 512-bit external memory bus, likely using 1.2GHz GDDR4 for ~153GB/sec from memory pool to chip, to back up the smack AMD's Executive Vice President laid down.

In other tidbits, Orton also vowed to be first to the 65nm technology process, but did not disclose which product he had in mind for the honor, nor even product type, GPU or chipset. Our graphics-oriented notes (and a few selected slides) on the rest of the conference are included inside, if you dare to take the red pill.

http://www.beyond3d.com/#news36695
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2006., 15:42   #67
drago7
Guest
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 331
R600 - vijesti i glasine

Cini se da ce sljedeci radeoni dolazit u zasebnim kucistima sa vlastitim napajanjima.
E sad nije mi jasno kako ce ostvarit podatkovnu vezu preko kabela sa cpuom bez dodatnih latencija?

Evo link:
http://www.theinq.com/default.aspx?article=36403
drago7 je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2006., 16:52   #68
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
nece dolazit u zasebnikm kucistima, nego samo razvijaju to... R600 je već poprilično gotova stvar ovo ce biti za dalje...

podatkovna veza? možda će biti pci-e kartica i specijalan port...

a možda su u šumi...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2006., 17:05   #69
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
A možda je to Inqurier...
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2006., 20:43   #70
drago7
Guest
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 331
Evo i friške viijesti u vezi r600
Vele da imaju problema sa pregrijavanjem cipa, i da klasicna hlađenja ovdje ne pomažu, cak su angazirali spec firmu koja se bavi izradom spec nano materijala za hladnjake, tak da nece uspjet na vrijeme izbacit karticu

Evo linka

http://www.hexus.net/content/item.php?item=7436
drago7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.12.2006., 20:45   #71
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Baci pogled par postova gore. Crveni broj 2...

EDIT:
Citiraj:
Autor drago7 Pregled postova
Ali, trebo bi napisat nešto i na hrvatskom, a ne samo copy paste
Ja nakon kaj par put pročitam nekaj kaj odlučim postati na ovom forumu, fino izvadim one dijelove koji su zanimljivi, tj. zanimljiviji od ostataka članka/ teksta. Na kraju denem link na sve skupa, da se vidi od kud, kaj i gde... Osim toga dobar dio linkova/vijesti/citata i tome sl., s ove (ali i drugih tema) je preuzet s nekih stranih članaka/recenzija/foruma, pa se niko ne buni. Uglavnom ako te moj način postanja nervira ili ne zadovoljava tvoje kriterije, imaš fino vagicu i prijavi post opciju, pa si daj oduška.

Zadnje izmijenjeno od: McG. 18.12.2006. u 00:29.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2006., 20:48   #72
drago7
Guest
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 331
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Baci pogled par postova gore. Crveni broj 2...
Hebi ga, nisam dobro vidio
Ali, trebo bi napisat nešto i na hrvatskom, a ne samo copy paste
drago7 je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2006., 23:17   #73
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
mislim da onaj koga zanima može pročitati i na engleskom....
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 01:26   #74
nicko
Guest
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 4,186
Ma joj, McG to odlično napravi....svaka čast, nedaj se smesti
nicko je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 01:45   #75
MpNi6g3R
Guest
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 176
A valjda svi znamo nesto englesnoga da mozemo procitati ako nas nesto zanima na engleskome tako da nije bed sto McG ovako postava ako ne znas engleski j***** tvoj problem

p.s. ako ne znas uzmi si riječnik
MpNi6g3R je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 09:27   #76
drago7
Guest
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 331
Citiraj:
Autor MpNi6g3R Pregled postova
A valjda svi znamo nesto englesnoga da mozemo procitati ako nas nesto zanima na engleskome tako da nije bed sto McG ovako postava ako ne znas engleski j***** tvoj problem

p.s. ako ne znas uzmi si riječnik
Ja sam i napiso nesto o tome na hrvatskom, ali ako ti neznaš čitat hrvatski, to je tvoj problem.
drago7 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 10:07   #77
PsychoStole
Registered User
Moj komp
 
PsychoStole's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 24
He he, a tak je to ljudi, kupis si mrcinu od grafe, platis 3000 kn i za godinu, dvije, hoces pokrenuti igricu kad ono pokaze SM 4.0 shaders not detected, sada ce te reci da je glupo sto uspoređujem ali malo se treba zapitati kako konzola koja je stara 7 godina, lete igrice na njoj 60 fps i to koja ima 300 MHz i 128 MB radne memorije, a mi tu sa mrcinskim ramovima i bijesnim procovima gutamo knedle, developeri to jako lijepo naprave, ali nekuzim zasto tako i nenaprave za pc, lakse je proizvodjacima nabaciti novi SM pa nek si kupujes kak znas.... Nisam za konzole niti volim konzole, uvijek cu biti PC gamer,tako da nemislite da blatim komp.... PC rules!!!! :-)
PsychoStole je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 10:53   #78
drago7
Guest
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 331
Citiraj:
Autor PsychoStole Pregled postova
He he, a tak je to ljudi, kupis si mrcinu od grafe, platis 3000 kn i za godinu, dvije, hoces pokrenuti igricu kad ono pokaze SM 4.0 shaders not detected, sada ce te reci da je glupo sto uspoređujem ali malo se treba zapitati kako konzola koja je stara 7 godina, lete igrice na njoj 60 fps i to koja ima 300 MHz i 128 MB radne memorije, a mi tu sa mrcinskim ramovima i bijesnim procovima gutamo knedle, developeri to jako lijepo naprave, ali nekuzim zasto tako i nenaprave za pc, lakse je proizvodjacima nabaciti novi SM pa nek si kupujes kak znas.... Nisam za konzole niti volim konzole, uvijek cu biti PC gamer,tako da nemislite da blatim komp.... PC rules!!!! :-)
To što si napiso je odličan pregled situacije na PC tržištu, ali radi se o tome da oni stalno ne izbacuju nešto novo, ljudi nebi bili prisiljeni stalno kupovat novo, pa proizvođaći nebi mogli prodavat i brzo bi propali, ali drugi veliki problem jeste to da su u zadnje vrijeme nove graf karte npr. sve skuplje i skuplje, ali to nije ništa čudno, jer samo su dva velika igraca u igri, i tu se ništa nemože.
drago7 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 10:59   #79
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Da se nadovežem na ovo tvoje PsychoStole...zašto se tako ne može napraviti za PC?
Svi Play Stationi sadrže isti hardver i developeri znaju točno što se u njemu nalazi i kakve su mogućnosti toga, dok u PC-u netko može imati P4 Wilamette 1.5 GHz i 256 Mb RAM-a, Radeon 8500 a netko drugi može imati E6600, 2 gige i 8800GTX. Tako da je tu škakljivo pitanje optimizacije, no niti sami developeri nekih igara se ne trude to malo bolje optimizirati kako bi se već moglo napraviti.

A za zagrijavanje R600...huh...ništa čudno. Samo, kada će doći ta beštijica? Tj. ima li nekih konkretnih predviđanja s obzirom da se sada ATi muči sa zagrijavanjem i inim?
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 11:21   #80
drago7
Guest
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 331
Citiraj:
Autor Swarm dude Pregled postova
Da se nadovežem na ovo tvoje PsychoStole...zašto se tako ne može napraviti za PC?
Svi Play Stationi sadrže isti hardver i developeri znaju točno što se u njemu nalazi i kakve su mogućnosti toga, dok u PC-u netko može imati P4 Wilamette 1.5 GHz i 256 Mb RAM-a, Radeon 8500 a netko drugi može imati E6600, 2 gige i 8800GTX. Tako da je tu škakljivo pitanje optimizacije, no niti sami developeri nekih igara se ne trude to malo bolje optimizirati kako bi se već moglo napraviti.

A za zagrijavanje R600...huh...ništa čudno. Samo, kada će doći ta beštijica? Tj. ima li nekih konkretnih predviđanja s obzirom da se sada ATi muči sa zagrijavanjem i inim?
Ne izađe li do kraja prvog mjeseca konačna verzija kartice bazirane na r600, onda su oni u velikojj gabulo, ali i mi kupci skupa snjima, jer ce nvidia moc sa cijenama kako joj se prohtije.
drago7 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 14:13   #81
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
Ma ja vjerujem da ce do tog roka ATi (AMD) skuhat nesto. Mozda cak i doslovno. Mozda se nvidia uljeni pa ju ati prestigne. Tko ce ga znati. A kako neki kazu a mozda je u šumi. Uskoro ce komp moci imati samo ljudi koji zive pokraj rijeka. Komp ce biti pod vodom da se hladi, a ostatak u kuci. To ce biti strasno. Ja cu ipak sve u frizider strpat, mozda pomogne.
Momir je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 14:34   #82
drago7
Guest
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 331
Citiraj:
Autor Momir Pregled postova
Ma ja vjerujem da ce do tog roka ATi (AMD) skuhat nesto. Mozda cak i doslovno. Mozda se nvidia uljeni pa ju ati prestigne. Tko ce ga znati. A kako neki kazu a mozda je u šumi. Uskoro ce komp moci imati samo ljudi koji zive pokraj rijeka. Komp ce biti pod vodom da se hladi, a ostatak u kuci. To ce biti strasno. Ja cu ipak sve u frizider strpat, mozda pomogne.
Možda i nece to biti tako strašno, možda se i ovaj put radi o propagandi, kao ona fora, mi nemamo, ali imamo proizvod.
drago7 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 18:29   #83
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
Hm, što se konzola starih 7 godina tiče, ja baš ne bih rekao da to izgleda sve super. U odnosu na jednu igru na PC-u koja je pokretana nekom 7900GT(X) ili X1950XTX u 60 fps, one igre na konzolama izgledaju užasno. Tako da baš se ne bih složio da se manje-više isto dobije s puno slabijim hardwareom. Ali, kao što je Swarm dude rekao, nije isto praviti nešto za samo određeni hardware ili praviti za jako veliku paletu različitih komponenti.
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 18:55   #84
PsychoStole
Registered User
Moj komp
 
PsychoStole's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 24
Swarm dude, je, tako je, nemogu oni toliko optimizirati, nemogu za svaku konfu napraviti da radi kako spada, al zato postoje patchevi, što to kod konzola se nemože baš, al općenito previše se bahate, jer uvijek si misle: aha, za komp se može uzeti 2 gb ram-a, može se uzeti dobra grafa, zašto bi još investirali u optimizaciju igre kada to može investirati sam korsinik (Fear 2005 ), mislim to je malo previše, a to da na konzolama izgledaju užasno igre to je istina,tj. na starijima ps2, xbox naspram PC-a.... Ista stvar s directx9, prvo izašle kartice sa directxa,b podrškom pa onda na kraju c, pa onda desetka, malo nek se smire s tim, il nek prave igrice da vrte normalno bar još 2 godine directx9 kartice directx10 naslove! A za ATI sam uvijek, nadam se da će rasturiti 8800 GTX ....
PsychoStole je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 19:30   #85
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
Citiraj:
Autor PsychoStole Pregled postova
A za ATI sam uvijek, nadam se da će rasturiti 8800 GTX ....
ak budem R600 onakav kakav je na papiru onda ne da će ga rasturit nego totalno pregazit: cheers2 :burn:
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 20:22   #86
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
Citiraj:
Autor PsychoStole Pregled postova
He he, a tak je to ljudi, kupis si mrcinu od grafe, platis 3000 kn i za godinu, dvije, hoces pokrenuti igricu kad ono pokaze SM 4.0 shaders not detected, sada ce te reci da je glupo sto uspoređujem ali malo se treba zapitati kako konzola koja je stara 7 godina, lete igrice na njoj 60 fps i to koja ima 300 MHz i 128 MB radne memorije, a mi tu sa mrcinskim ramovima i bijesnim procovima gutamo knedle, developeri to jako lijepo naprave, ali nekuzim zasto tako i nenaprave za pc, lakse je proizvodjacima nabaciti novi SM pa nek si kupujes kak znas.... Nisam za konzole niti volim konzole, uvijek cu biti PC gamer,tako da nemislite da blatim komp.... PC rules!!!! :-)
stavi rezoluciju 640x480, detalje na razini ps2 i najneoptiminizirana igra ce ti letiti
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 20:59   #87
Quake2
Guest
 
Quake2's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: pž
Postovi: 1,289
Ja vjerujem da će r600 pregaziti 8800gtx.Pa ipak je tu 512bitni mem. kontroler,1gb meme,1ghz jezgra,gddr4,dx10.1...
Quake2 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 21:08   #88
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Citiraj:
Autor swordfish Pregled postova
stavi rezoluciju 640x480, detalje na razini ps2 i najneoptiminizirana igra ce ti letiti
Apsolutno... Neki ljudi zaboravljaju na kojoj rezi su radile igre na ps2 i x-boxu i sa kojim detaljima...
Svoj bivsi komp spojio sam na telku stavio nisku rezoluciju, detalje na low i igra leti... Netreba niti High detalji niti AA posto je ionako slika mutna (prirodni AA: goood : )
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 21:59   #89
PsychoStole
Registered User
Moj komp
 
PsychoStole's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 24
Citiraj:
Autor gunther Pregled postova
Apsolutno... Neki ljudi zaboravljaju na kojoj rezi su radile igre na ps2 i x-boxu i sa kojim detaljima...
Svoj bivsi komp spojio sam na telku stavio nisku rezoluciju, detalje na low i igra leti... Netreba niti High detalji niti AA posto je ionako slika mutna (prirodni AA: goood : )
Probaj odvrtiti fear sa starim kompom na minimum detaljima i ići će ti "preglatko" , ali dobro,neka samo nevrijedi i za igrice moore-ov zakon : goood : i biti će sve ok, E sada bi molio na jedno pitanje odgovor, jel zna tko hoće li crysis podržavati directx9 kartice i ako podržava hoće li se moći igrati na max detaljima u 1024 × 768 rezi sa radeonkama x1950xt(x)?
PsychoStole je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 23:15   #90
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor Quake2 Pregled postova
Ja vjerujem da će r600 pregaziti 8800gtx.Pa ipak je tu 512bitni mem. kontroler,1gb meme,1ghz jezgra,gddr4,dx10.1...
Da, i? Dok R600 (sa svojim famoznim hlađenjem) izađe nvidia će izdati i grafu sa DX 10.2
Razer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na