Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.02.2002., 20:38   #1
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Question Hauppauge! WinTV GO PCI

Naime, imam problema natjerati WinTV GO da mi proradi na Abit KT7A-RAID (Via KT133A).

U Win98se nakon instalacije drivera (i 4.2 i 4.3) windowsi se jednostavno smrznu. Nakon restarta windowsi se jednostavno vise ne zele podici osim u "sejf modu".

U Win2k uredno je prosla instalacija drivera i aplikacija, ali niti jedna od aplikacija se ne zele pokrenuti.

Na istom stroju je WinTV Primio uredno radila.

Ima li tko kakvu ideju, ili pache iskustvo po tom pitanju.

P.S. - Igrao sam se s nadodavanjem zakrpa, ali sa svim kombinacijama isto, bez obzira dali stavio zakrpu prije TV kartice ili samo prije instalacije drivera.
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2002., 14:32   #2
FANCY
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zollstrasse 69, 8212 Neuhausen, Druga
Postovi: 21
I ja sam imao problema sa TV kartom isto tako sa Hauppauge TV PCI malo starija i nije htijela da mi radi na novoj ploci sa KT266-A Chispetom ali sam je malo prosetao po PCI slotovima i nakon uspijesne instalacie driwera opet nije htijelo jer kad startam WIN TV sve se zamrznei na kraju nakon svega i svacega sam nasao da mi je problem bio u Creative SB 16 Emulation i kad sam u Settings-ima postavop kvacicu na Allow LPT Interupt sharing probemi su nestali kao rukom odneseni.
Pokusaj malo setati karticu po PCI slotovima i ako imas neku od Creative Live Series kartica pokusaj ovu opciu Creative Sb 16 Emulation -> Allow LPT Interupt sharing da pogledas i imas li kvakicu ...
FANCY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.02.2002., 00:00   #3
gpremec
matroxfanatic
 
gpremec's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb, na zapadu
Postovi: 2,444
Imam Terratec SixPack+ zvucnu, tako da nije problem u SB16 Emul.

Šetanje kroz PCI mi se ne svidja kao ideja, jer mrezna mi ne stvara probleme jedino tamo gdje je (PCI 2 ili 3), tako da TV ne moze biti drugdje nego tamo gdje je, eventualno da zamjenim mjesta TV i zvucne, ali dodje na isto jer ta dva PCIa djele IRQ s USBom. Mislim da cu probati s Via Latency zakrpom da vidim sto ce biti.

Koju to Hauppauge!icu imas? Mislim, koji je model, malo preciznije. Koja je revizija?
gpremec je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2002., 18:40   #4
FANCY
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zollstrasse 69, 8212 Neuhausen, Druga
Postovi: 21
Imam stariju Hauppauge Win TV PCI sa txt ali bez radia..
meni je ovo pomoglo kako sam ti opisao.
Neznam koliko PCI slotova imas ali vidim da imas iskustva sa setanjem a u jednu ruku(po mom misljenju) bolje da ti sa USB dijeli IRQ nego sa nekom od kartica.
Neznam jesi li skinuo najnovije driwere pokusaj i to.
A opet ti kazem nekosta te nista otvorit com i pokusati ustekati kartu u neki prazan slot a ne vadot ove sto ima nego ako imas koji prazan pokusaj nekosta nista izvadit vanka upikunt i ako neradi vratit je na staro mijesto.
FANCY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na