Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.12.2009., 00:26   #1
nikvk65
Registered User
Moj komp
 
nikvk65's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 17
Post Pomoć oko programa za Windows vista Premium i Windows 7

Molio bih nekoliko stvari ali pošto nisam baš u potpunosti upućen u sve tajne programa malu pomoć. Dosta toga znam ali ipak računala nisu dio mog djetinstva pa još učim. Radi se o slijedećem.
1. Koristio sam na Win XP DVD Shrink i Neru 6 za kopiranje DVD filmova ( radi se o filmovima iz videoteke) i to su crtani filmovi za kćer od 7 godina. To sam bez problema radio i sve je ispadalo dobro.

2. Sada na novijem računalu imam Windows Vistu Premium legalno je kupljena koja ne prihvaća neru 6 te bih molio da mi netko kaže na koji način bih to mogao riješiti. Napominjem da to ne radim u komercijalne svrhe niti mi je namjera nego samo zbog toga što kći gleda jedan te isti crtani po da kažem stotinu puta.

3. Ista stvar dešava se i na Windovsima 7 koji su instalirani na starijem računalu

4. 1 računalo je AMD64 II 6000 3GHz, , Grafička ati 4670 1gb , 3 gb rama na njemu je vista, a drugo je starije MBO ASus K8N Graf power color 1950 256MB, 1,5 Gb DDR, proc Atlon 64 3000

5. Zašto kada torentom skinem film u formatu MPG4 ne mogu gledati na DVD playeru i kako ga konvertirati i koji programom.

6. Ovo je zadnje kako se vrši fleširanje biosa ali da netko odgovori i objasni potpunije za Auss K8N jer je koliko sam vidjeo bios još iz 2004 ili 2005 god.


Unaprijed zahvaljujem svima koji na bilo koji način pomognu !!
__________________
Nikola
nikvk65 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2009., 03:04   #2
The Comedian
It's all a joke
 
The Comedian's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: unknown
Postovi: 445
na sluzbenoj stranici Nere pise da verzija 6 ne podrzava Vistu, a verzija 7 tek od nadogradnje 7.5.7.0

posto ne koristim vec dugo nero, nisam bas isprobavao, ali kad sam mal prosurfao vidim da su neki uspjeli pokrenut nero6 i na vistu i na sedmicu

probaj s par razlicitih nadogradnji tipa nero 6.6.0.14 ili 6.3.1.5 (to sad bubam verzije bezveze, al kuzis na sto mislim) ili probaj compatibility mode stavit na win xp
ako ne budes uspio, s nero verzijama od 7.5.70 - 9.4.26.0 nebi trebao imat problema

sto se tice backupiranja dvd filmova iz kucne kolekcije , preporucio bih DVDFab ili DVD Cloner


a sto se tice mpg4 filmova, moras ih konvertirati u format koji tvoj dvd podrzava, u npr divx sa npr. Xilisoft Video Converterom
__________________
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
The Comedian je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na