Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.08.2006., 10:00   #91
Shamanix
Banned
Moj komp
 
Shamanix's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 870
Ja sam si jucer uzeo Asus Vento 3600..

Kuciste mi je predobro.. Super izgleda, sto se tice hladjenja, imas jedan vent naprijed sto usisava ( 80 mm ) , zadnji ispushni ( 120 mm ) i otvor sa strane koji dovodi hladan zrak direktno na procesor..

Ma prezadovoljan sam.. : goood :
Shamanix je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2006., 10:10   #92
iveumag
zippo61_junior
 
iveumag's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 1,296
Hmm koliko si to platio
iveumag je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.08.2006., 10:14   #93
Shamanix
Banned
Moj komp
 
Shamanix's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 870
850 KN, na gotovinu 15% popusta...

Nie lose..
Shamanix je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2006., 10:25   #94
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
NHF ali veci drek od kucista nisam vidio. Je**** kuciste koje toliko kosta a nema 2x120mm ventove. Svako kuciste koje je skuplje od 600kn bi MORALO imat makar mjesta za dva 120mm venta, inace IMHO ne opravdava lovu...
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2006., 10:38   #95
Shamanix
Banned
Moj komp
 
Shamanix's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 870
Istina je to sto kazes da fali 120mm vent naprijed, ja bi isto violio da ima..

Al dizajn kucista mi je bio preheben pa sam ga moro uzet :clap:
Shamanix je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2006., 10:44   #96
Lihto
The Dark Side of Moon
Moj komp
 
Lihto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,945
pa kupi si onaj adapter ak stane s 80mm na 120mm i problem riješen...
__________________
Macbook M1+ LG32UQ85R
iPad 5 White 32gb Wifi
iPhone XR 128gb
Synology DS214Play(WD 2x4Tb RED)
Marantz SR5010B receiver+Jamo E680(5.0)+ Nvidia Shield TV Panasonic 42PV80
Lihto je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2006., 13:36   #97
weedos
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Lokacija
Postovi: 210
Sto se mene tice ne mogu reci da imam puno iskustva s kucistama, ali mogu reci da imam dovoljno da bih bio svjestan kako je to jedna od najvaznijih komponenti racunala, na njemu se ne smije stedit ali se i ne smije birat samo na osnovi estetike. Par puta sam se gadno za***************ao sa jeftinim kucistima, i isto tako sa malo "skupljim" koje sam odabrao samo zato sto mi je fenomenalno izgledalo. Na osnovi tog neugodnog iskuskustva sam naucio da su na prvom mjestu propuh, kvaliteta izrade, zavrsne obrade, te omjer ulozenog i dobivenog. Isto tako sam naucio da su iskustva i savjeti iskusnih forumaša i hardveraša najbolja moguca i realna procjena neceg sto me zanima. Meni nebi palo na pamet preporucivat kuciste koje sam kupio samo zato sto ga i ja imam, jer nisam u rukama imao dovoljno ostalih kvalitetnih kucista da bih bio realno objektivan. Razlog zbog kojeg sam ga preporucio je taj sto sam od dosta forumasa cuo da je coolermaster pouzdan i kvalitetan proizvodjac, te da daje najvise za ulozeno i dobiveno. Zato black_dragon, nemoj se previse svadjat sa ljudima koji su iskusniji od tebe. Cinjenica da si mozda prije imao par sroteks kucista ne cini te guruuom kucista, i jasno je da ti bilo koje kuciste od 600 kn, nakon smeca od 200-njak kuna, je odlicno kuciste.
weedos je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2006., 13:56   #98
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Lihto
pa kupi si onaj adapter ak stane s 80mm na 120mm i problem riješen...
Nije isto...manja je rupa odnosno prorez...
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2006., 14:03   #99
gatecase67
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 130
lijepo objasnjeno, te naravno dovoljno da odaberem taj model CoolerMaster Centurion 534 - sad mi je sve jos vise jasnije....tnx.

uzimam taj definitivno, a u ovom topicu ak hocete samo se nastavite prepirat...meni ne smeta...lol
gatecase67 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2006., 15:44   #100
Black_Dragon
Premium
 
Black_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 247
Citiraj:
Autor mc_fish
ti imas malih socijalnih problema, poglavito u svezi svacanja sarkazma
nadalje pametovao?ne iznosio ono sto jest!
daj ti svoj prijedlog...meni se svidjelo i sve 5 a ne hvalit ga preko svih bozanstava
ja vrlo rado prihvacam tuda misljenja stovise volim da mi neko da sa strane neki komentar/prijedog...znash svak ima svoje misljenje i ja svako postujem(vjerovao ili ne) al jednostavno kuciste nije ono sto bi trebalo bit...eod?sry ak sam te uvrijedio...nije namjerno...
Uopće ga nisam hvalio preko svih "božanstava", a i da jesam to je moja stvar . Svi imamo pravo za reći ono što mislimo ... u tome i jest poanta

Nemam nikakvih socijalnih problema sa ničim, odakle ti to . Ti nisi bio samo sarkastičan nego i bezobrazan u čemu i jest bio problem .

Sve ostalo što si napisao do kraja ove poruke mogao si odmah napisati ... korektno, što sam i očekivao iz prve a ne bezpotrebna naklapanja. Tu smo svi da jedni drugima pomažemo i da ponešto naučimo .
Black_Dragon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.08.2006., 15:57   #101
Black_Dragon
Premium
 
Black_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 247
Citiraj:
Autor weedos
Sto se mene tice ne mogu reci da imam puno iskustva s kucistama, ali mogu reci da imam dovoljno da bih bio svjestan kako je to jedna od najvaznijih komponenti racunala, na njemu se ne smije stedit ali se i ne smije birat samo na osnovi estetike. Par puta sam se gadno za***************ao sa jeftinim kucistima, i isto tako sa malo "skupljim" koje sam odabrao samo zato sto mi je fenomenalno izgledalo. Na osnovi tog neugodnog iskuskustva sam naucio da su na prvom mjestu propuh, kvaliteta izrade, zavrsne obrade, te omjer ulozenog i dobivenog. Isto tako sam naucio da su iskustva i savjeti iskusnih forumaša i hardveraša najbolja moguca i realna procjena neceg sto me zanima. Meni nebi palo na pamet preporucivat kuciste koje sam kupio samo zato sto ga i ja imam, jer nisam u rukama imao dovoljno ostalih kvalitetnih kucista da bih bio realno objektivan. Razlog zbog kojeg sam ga preporucio je taj sto sam od dosta forumasa cuo da je coolermaster pouzdan i kvalitetan proizvodjac, te da daje najvise za ulozeno i dobiveno. Zato black_dragon, nemoj se previse svadjat sa ljudima koji su iskusniji od tebe. Cinjenica da si mozda prije imao par sroteks kucista ne cini te guruuom kucista, i jasno je da ti bilo koje kuciste od 600 kn, nakon smeca od 200-njak kuna, je odlicno kuciste.
Nisam ja započeo svađu , i ako ti nije jasno pročitaj sve ponovno . Samo sam rekao da je to moja preporuka i gotovo . Niti sam ga dizao u nebesa niti sam mislio bilo što drugo pisati o njemu (zato je tu link o kućištu pa kome se svidi nek uzme , kome ne - sve 5) . Što ti znaš koliko sam ja imao kućišta do sad ? Ja da sam guru od kućišta Pa nisam ni rekao išta slično zaboga miloga ... dao sam samo svoj prijedlog kao i svi ostali , više ili manje iskusni korisnici ako ćemo tako . Prema tome - nikome se nije komentirao njegov prijedlog a mene se tu optužuje za ništa , bezveze . Ljudi moji , kupujte što hoćete , slušajte ili neslušajte savjete drugih i nemojte gnjavit

Zadnje izmijenjeno od: Black_Dragon. 05.08.2006. u 17:04.
Black_Dragon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na