Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 27.06.2006., 14:47   #31
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Govno od napajanja...jos kad netko kaze "oderalo tagana"...hihihii vise vrijedi jedan kondic sa tagana nego kompletna elektronika sa tog govanca
SRV je offline  
Staro 27.06.2006., 19:57   #32
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,964
Citiraj:
Autor SRV
Govno od napajanja...jos kad netko kaze "oderalo tagana"..
.. i Enermaxa : lol2 : : lol2 : Nebi tom napajanju dao ni da mi ventove napaja
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.06.2006., 20:08   #33
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Samo mi nije jasno kako onda ima dobre napone na testovima?
Čini se da je Raptoxx nekome dao "par" eurića u džep...
Pa jednostavno nije moguće da Everpowerov klon ima takve rezultate...Stvarno mi nije jasno...Ako je to istina, onda im svaka čast
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline  
Staro 27.06.2006., 23:53   #34
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Brijem da su to probrani Codegeni...kao da di prave codegene, one koji budu bolje prebrandaju u RaptoXX
SRV je offline  
Staro 28.06.2006., 00:13   #35
Panzer
Premium
Moj komp
 
Panzer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Sv. Nedjelja
Postovi: 1,814
Citiraj:
Autor SRV
Brijem da su to probrani Codegeni...kao da di prave codegene, one koji budu bolje prebrandaju u RaptoXX
Moj Codegen 300W (stari oko 3god) izgleda "jace i punije" od ovog...
Ovo je fakat nekakva sljuka od napajanja, a privlace kupce izgledom, imenom i naravno jeftinom cijenom...
To da odere tangana, enermaxa, pa cak i chiefa je glupost... Makar neznam od kud dobri rezultati na testu...
__________________



UPGRADED...
MBO: Gigabyte M59SLI-S4 cooled by HR-05 SLI & Zalman ZM-NBF47
CPU: AMD Athlon64 X2 3600+ cooled by Scythe Infinity @ 2.7GHz / 1.25V
RAM:2x 1GB Kingmax DDR2 800
VGA: Sapphire HD3850, 256MB Accelero S1 & 120mm AC @750/1900MHz
HDD:Western Digital 160GB (S-ATA, 8MB)
HDD 2: Western Digital 640GB AAKS
CD/DVD : DVD RW Pioneer DVR-112D Silver (Color match with case)
Powered by OCZ GameXtream 600W
Everything in Chieftec LCX-04SL-SL-A (HDD cooling – 3x92mm Sharkoon, ispuh 1x120mm CoolerMaster)
Coolers controled by Zalman ZM-MFC1
Visual expirience by Samsung 940BW

Notebook: Fujitsu Siemens Amilo Pro V3205 (12", CoreDuo 1.6, 1536MB RAM, 80GB) & Ubuntu 8.04

Audio sistem: Monitor Audio Silver RS1, Monitor Audio PureFlow Speaker Cable, Marantz PM310 pojacalo, Pioneer PD-S501 player, van den Hul M.C. THE BAY C5 Hybrid interkonekt.



Panzer je offline  
Staro 28.06.2006., 00:27   #36
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
Citiraj:
Autor Panzer
Makar neznam od kud dobri rezultati na testu...
pare, pare daju ti sve, pare pare svi vole...

Crash009 je offline  
Staro 12.07.2006., 10:08   #37
franco9200
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Swarm dude
Samo mi nije jasno kako onda ima dobre napone na testovima?
Čini se da je Raptoxx nekome dao "par" eurića u džep...
Pa jednostavno nije moguće da Everpowerov klon ima takve rezultate...Stvarno mi nije jasno...Ako je to istina, onda im svaka čast
pa meni se čini da taj raptoxx radi svoj posao kako treba neznam zašto ga pljujete....ja sam isto imao problema sa hiper napajanjem )ali samo jednim, sad imam u jednom JNC već 5 godina radi svoj posao, imam neki raptoxx i neki 500w no name i svi rade posao kako treba, nekužim pljuvanje nečega što radi........
franco9200 je offline  
Staro 12.07.2006., 10:23   #38
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
prokuzit ces kad neces imat s cim pisat po forumu

sve radi al nesto bolje nesto losije
a sad ja se nebi igrao s "labilnim" napajanjima
jednom mi je tako riknuo komp i od onda uvijek kupim neko bolje napajanje
jed2i je offline  
Staro 12.07.2006., 10:30   #39
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Manageru, kao prvo, friški si, nepismen, nepristojan i nadobudan. Vrlo loša kombinacija za PCEX i pokazatelj vrlo kratke karijere na istome.
Kao drugo, moja sućut na izboru napajanja. Ali kombinacija ta tri napajanja mi govori da ćeš vrlo brzo promjeniti pamet kad nešto izgori.
Kao treće, vjerovao ili ne, ne trebaju ti tri posta da bi napravio tri navoda.

O Raptoxxu mi dovoljno govori Berenov post i slike unutrašnjosti napajanja, kao i likovi koji se regaju na forum sa isključivom svrhom obrane Raptoxxove "časti".

Poželio bi ti dobrodošlicu, ali mi već smrdiš na zaposlenika firme koja uvozi Raptoxx...
Sky je offline  
Staro 12.07.2006., 10:48   #40
franco9200
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Sky
Manageru, kao prvo, friški si, nepismen, nepristojan i nadobudan. Vrlo loša kombinacija za PCEX i pokazatelj vrlo kratke karijere na istome.
Kao drugo, moja sućut na izboru napajanja. Ali kombinacija ta tri napajanja mi govori da ćeš vrlo brzo promjeniti pamet kad nešto izgori.
Kao treće, vjerovao ili ne, ne trebaju ti tri posta da bi napravio tri navoda.

O Raptoxxu mi dovoljno govori Berenov post i slike unutrašnjosti napajanja, kao i likovi koji se regaju na forum sa isključivom svrhom obrane Raptoxxove "časti".

Poželio bi ti dobrodošlicu, ali mi već smrdiš na zaposlenika firme koja uvozi Raptoxx...
sad bi ja tebe isto tako trebao izvrjeđati jel tako?.... ako sam poslao 3 posta valjda ja znam zbog čega a tebi neću objašnjavati jer iako se toplo nadam da nisam prekršio nikakva pravila foruma.....a tko je nepismen dalo bi se pisati i pisati o tome a o tvojoj sućuti za napajanja bi se isto dalo razgovarati...(kad izgori) pa nadam se da jednom hoće jer već 13 godina NIKAD nije ništa izgorilo pa mi je malo postalo dosadno što nisam nikad bio na servisu sa računalom...mislim da sam ja svoje konfiguracije jako dobro posložio što se malo njih može s time pohvaliti.......a ne vrjeđaj me jer ja nisam tebe i još uvijek nemam namjeru.....a uvoznici raptoxxa nemaju managere vjeruj mi .......netreba mi tvoja dobrodošlica pljuvanja jer nemaš pojma tko smrdi.......
franco9200 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.07.2006., 11:20   #41
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
@Sky: meni osobno franco 9200 smrdi na zaposlenika/vlasnika tvrtke Netcom u Rijeci. Vrijeme je za osvježavanje ignore liste...
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline  
Staro 12.07.2006., 11:21   #42
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Mene izvrijeđati? Slobodno, samo se nemoj pretrgnuti od posla.
Ja znam da znaš da ne znaš kako se koristi Quote funkcija, ne trebaš mi ništa objašnjavati. Samo sam ti skrenuo pažnju na njeno postojanje.
Prekršio si pravila foruma nazivajući Brown Acida mulcem. Da si ih pročitao, možda bi našao članak o vrijeđanju drugih članova.
Nepismen? Pa kako nisi? Interpunkcije, velika slova, rečenice koje nemaju smisao? Slabo, slabo, ja sam mislio da bi manageri trebali biti malo pažljiviji i jasniji u izražavanju.
Wow! Svaka čast! JNC napajanje/no name/Raptoxx i nijedno nije izgorilo? Baš mi je drago za tebe. Pitaj ljude kojima su takva napajanja povukla cijeli komp na vječna lovišta što misle o jeftikaner napajanjima. Ja osobno poznajem čovjeka kojem je MSovo napajanje uništilo 3 mjeseca star komp. Kompletno.
Nego, kad smo kod konfiguracije, vrlo mi je drago što si ih naveo, no sad se ne trebaš truditi izmišljati neke bijesne konfe koje tvoj Raptoxx pogoni. I ti i ja znamo zašto si se ovdje regao.
Kako nemaju managere? Pa jel jesi ili nisi manager?
A za smrad, pogledaj ispod stola, mislim da ti je Raptoxx prdnuo...
Sky je offline  
Staro 12.07.2006., 11:32   #43
MasaKrisT
Premium
Moj komp
 
MasaKrisT's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Požega
Postovi: 173
kako sam ja htio kupit to napajan je kad sam ga vidio u jednom pc casopisu....al onda me kolega r@z3r upozorio.HVALA ti i eto sada hipera 425 w kod mene.i sexy je skroz.najvise.^_-
MasaKrisT je offline  
Staro 12.07.2006., 11:32   #44
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,411
Sky pucaš ali ipak

e da ta napajanja obično hvale po newsima ali ko je god otišao na hr.comp.hardware zna kakvi su ''eksperti'' tamo
moje slabo srce ne dopušta da tamo navratim više od jednom u mjesec dana
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1


Wolverine je offline  
Staro 12.07.2006., 11:51   #45
franco9200
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Pomo
@Sky: meni osobno franco 9200 smrdi na zaposlenika/vlasnika tvrtke Netcom u Rijeci. Vrijeme je za osvježavanje ignore liste...
hahahahah hvala ti rado bih bio vlasnik pa makar i netcoma
franco9200 je offline  
Staro 12.07.2006., 11:55   #46
franco9200
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Sky
Mene izvrijeđati? Slobodno, samo se nemoj pretrgnuti od posla.
Ja znam da znaš da ne znaš kako se koristi Quote funkcija, ne trebaš mi ništa objašnjavati. Samo sam ti skrenuo pažnju na njeno postojanje.
Prekršio si pravila foruma nazivajući Brown Acida mulcem. Da si ih pročitao, možda bi našao članak o vrijeđanju drugih članova.
Nepismen? Pa kako nisi? Interpunkcije, velika slova, rečenice koje nemaju smisao? Slabo, slabo, ja sam mislio da bi manageri trebali biti malo pažljiviji i jasniji u izražavanju.
Wow! Svaka čast! JNC napajanje/no name/Raptoxx i nijedno nije izgorilo? Baš mi je drago za tebe. Pitaj ljude kojima su takva napajanja povukla cijeli komp na vječna lovišta što misle o jeftikaner napajanjima. Ja osobno poznajem čovjeka kojem je MSovo napajanje uništilo 3 mjeseca star komp. Kompletno.
Nego, kad smo kod konfiguracije, vrlo mi je drago što si ih naveo, no sad se ne trebaš truditi izmišljati neke bijesne konfe koje tvoj Raptoxx pogoni. I ti i ja znamo zašto si se ovdje regao.
Kako nemaju managere? Pa jel jesi ili nisi manager?
A za smrad, pogledaj ispod stola, mislim da ti je Raptoxx prdnuo...
za velika i mala slova mi ne radi caps lock a tko je prdnuo dalo bi se naveliko i naširoko...a da pitam ljude ili mulce ne kužim? a ti mi prevedi riječ mulac pa ću se ispričati čovjeku kojeg sam uvrijedio.....: hello2 :
franco9200 je offline  
Staro 12.07.2006., 12:06   #47
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Citiraj:
Autor Wolverine
Sky pucaš ali ipak

e da ta napajanja obično hvale po newsima ali ko je god otišao na hr.comp.hardware zna kakvi su ''eksperti'' tamo
moje slabo srce ne dopušta da tamo navratim više od jednom u mjesec dana
A kako ne bi pucao, uvijek jedna te ista priča, lik se rega, prvi post mu je kako njemu Raptoxx radi super, iskaka se kako mi ovdje niš ne znamo i onda nestane.
Onako, već vidim uzorak...
Sky je offline  
Staro 12.07.2006., 12:16   #48
franco9200
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Sky
A kako ne bi pucao, uvijek jedna te ista priča, lik se rega, prvi post mu je kako njemu Raptoxx radi super, iskaka se kako mi ovdje niš ne znamo i onda nestane.
Onako, već vidim uzorak...
iskaka čekaj opet me vrijeđaš zašto? pa gdje god da sam pustio post bio bi mi prvi tako i ovdje....nasreću ili možda nesreću imam i raptox i jnc i hiper i još 3 napajanja i želim se uključiti u priču o raptox napajanjima a vi ste kao čkepi počeli vrijeđati moju manađersku funkciju koju uredno vršim kod fadile u čevabđinici već 12 godina i nesramim se toga a ovoliko napajanja uzrok je mojoj neimaštini novaca za tipkovnicu kojoj nedostaje nekoliko tipaka tako i caps lock.......: roller :
franco9200 je offline  
Staro 12.07.2006., 12:41   #49
nara
Premium
 
nara's Avatar
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 276
Lijepo molim da stanemo na ovome jer se smisao ove rasprave davno izgubio...
nara je offline  
Staro 12.07.2006., 12:59   #50
LARN81
ghotic warrior
Moj komp
 
LARN81's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 398
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 12.07.2006. u 15:03.
LARN81 je offline  
Staro 12.07.2006., 13:05   #51
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Autor FERRYS
"Vrhunsko napajanje, odlikuje se posebno tihim i stabilnim radom.
Projektirano i složeno u Njemačkoj.
Zbog svojeg atraktivnog izgleda posebno pogodno za modding, a zahvaljujući
konstantnoj razini snage i napona bez fluktuacija koju u radu isporučuje napajanje
se preporučuje i najzahtjevnijim korisnicima. "

ok sry al moram an wc..lose mi je

edit: uf uf uf ovo bu slatko ali nazalost i malo duze...


Citiraj:
Autor franco9200
pa meni se čini da taj raptoxx radi svoj posao kako treba neznam zašto ga pljujete....ja sam isto imao problema sa hiper napajanjem )ali samo jednim, sad imam u jednom JNC već 5 godina radi svoj posao, imam neki raptoxx i neki 500w no name i svi rade posao kako treba, nekužim pljuvanje nečega što radi........
ahahahahaahahahah: roller :
isuse boze de procitaj ono sto pises...

sto se tice monitora->suti,odrasti,obrazuj se,upoznaj zivot eh a onda dodi ovdje raspravljat

Citiraj:
sad bi ja tebe isto tako trebao izvrjeđati jel tako?.... ako sam poslao 3 posta valjda ja znam zbog čega a tebi neću objašnjavati jer iako se toplo nadam da nisam prekršio nikakva pravila foruma.....a tko je nepismen dalo bi se pisati i pisati o tome a o tvojoj sućuti za napajanja bi se isto dalo razgovarati...(kad izgori) pa nadam se da jednom hoće jer već 13 godina NIKAD nije ništa izgorilo pa mi je malo postalo dosadno što nisam nikad bio na servisu sa računalom...mislim da sam ja svoje konfiguracije jako dobro posložio što se malo njih može s time pohvaliti.......a ne vrjeđaj me jer ja nisam tebe i još uvijek nemam namjeru.....a uvoznici raptoxxa nemaju managere vjeruj mi .......netreba mi tvoja dobrodošlica pljuvanja jer nemaš pojma tko smrdi.......
zijev...ok 13 god..aha dakle 1993...dobro aha(dada), dobro poslozio...ren posalji sliku svog kompa...na nemam fotu tu...to se zov eposlozeno...stoga pliz ne rijedaj me svako napajanje radi svoj posao...samo sto je upitno kako ce radit par dana kasnije...a pogotovo pod opterecenjem...

Citiraj:
Mene izvrijeđati? Slobodno, samo se nemoj pretrgnuti od posla.
Ja znam da znaš da ne znaš kako se koristi Quote funkcija, ne trebaš mi ništa objašnjavati. Samo sam ti skrenuo pažnju na njeno postojanje.
Prekršio si pravila foruma nazivajući Brown Acida mulcem. Da si ih pročitao, možda bi našao članak o vrijeđanju drugih članova.
Nepismen? Pa kako nisi? Interpunkcije, velika slova, rečenice koje nemaju smisao? Slabo, slabo, ja sam mislio da bi manageri trebali biti malo pažljiviji i jasniji u izražavanju.
Wow! Svaka čast! JNC napajanje/no name/Raptoxx i nijedno nije izgorilo? Baš mi je drago za tebe. Pitaj ljude kojima su takva napajanja povukla cijeli komp na vječna lovišta što misle o jeftikaner napajanjima. Ja osobno poznajem čovjeka kojem je MSovo napajanje uništilo 3 mjeseca star komp. Kompletno.
Nego, kad smo kod konfiguracije, vrlo mi je drago što si ih naveo, no sad se ne trebaš truditi izmišljati neke bijesne konfe koje tvoj Raptoxx pogoni. I ti i ja znamo zašto si se ovdje regao.
Kako nemaju managere? Pa jel jesi ili nisi manager?
A za smrad, pogledaj ispod stola, mislim da ti je Raptoxx prdnuo...
e da ne qoutam wolva...RESPEKT nemoj prejako puknut ko ce ti nosit sokice na zderonjama:P

Citiraj:
kako sam ja htio kupit to napajan je kad sam ga vidio u jednom pc casopisu....al onda me kolega r@z3r upozorio.HVALA ti i eto sada hipera 425 w kod mene.i sexy je skroz.najvise.^_-
jedna od najpametnijih stvari jeftino,dobro,tiho,hladno...sto drugo rec

Citiraj:
za velika i mala slova mi ne radi caps lock a tko je prdnuo dalo bi se naveliko i naširoko...a da pitam ljude ili mulce ne kužim? a ti mi prevedi riječ mulac pa ću se ispričati čovjeku kojeg sam uvrijedio.....
sve si rekao o svojoj racunalnoj pismenosti: lol2 : olaksavas mi postao (spustanje ljudi na zemlju iskreno hvala)

Citiraj:
iskaka čekaj opet me vrijeđaš zašto? pa gdje god da sam pustio post bio bi mi prvi tako i ovdje....nasreću ili možda nesreću imam i raptox i jnc i hiper i još 3 napajanja i želim se uključiti u priču o raptox napajanjima a vi ste kao ********************e počeli vrijeđati moju manađersku funkciju koju uredno vršim kod fadile u čevabđinici već 12 godina i nesramim se toga a ovoliko napajanja uzrok je mojoj neimaštini novaca za tipkovnicu kojoj nedostaje nekoliko tipaka tako i caps lock.......
tolko o vrijeadnju: roller : stari moj sam ovak nastavi i necu morat uopce vise trazit "argumente" koje cu ti prebacivat na banani: lol2 :


totalno zaboravih pitat a kojeg to hipera imas?!?!isto tako lol wolv smiri to su svemirski brodovi
__________________
blup


Zadnje izmijenjeno od: mc_fish. 12.07.2006. u 13:28.
mc_fish je offline  
Staro 12.07.2006., 13:11   #52
LARN81
ghotic warrior
Moj komp
 
LARN81's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 398
Citiraj:
Autor franco9200
za velika i mala slova mi ne radi caps lock

Inace pritisnes shift (to ti je ona tipka na lijevoj i desnoj strani tipkovnice i pise shift ili ima strelicu), drzis ga i onda dobijes veliko slovo: bonker :
__________________
LARN81 je offline  
Staro 12.07.2006., 13:21   #53
Wolverine
Moderator
Moj komp
 
Wolverine's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Vancouver, BC // Zabreg, Maximir
Postovi: 12,411
__________________
''Of all the things I've lost I miss my mind the most''
Mark Twain




Intel Core i5 2520
8GB DDR3 Patriot
Intel HD3000
256GB LiteOn LMH-256V2M mSATA
NEC USB 3.0 ExpressCard
14" 1366x768
Windows 10 Pro x64



Asus P6T SE w/P6T WS Pro BIOS mod
Intel Xeon X5650 @ 4,0 GHz + TT Frio OCK
4x 2GB Mushkin SilverLine Stiletto 1600
Gigabyte GTX 560Ti
Kingston V300 120GB + 640GB WD AAKS + 1TB WD EARS + 2,5'' Hitachi 500GB
DVD-RW LiteOn SATA
Corsair HX520
TT Chaser MK-1
Philips 200WP7ES / LG 32LG6000 Scarlet
Samsung ML-2160 / CL I-Trigue 5600
Logitech MX3200
Windows 10 Pro x64



Intel DP67BG
Intel G1610
2x 2GB Kingston HyperX Limited Edition 1600 MHz
Hitachi 250GB
VTX3D HD6670
DVD-RW Asus SATA
FSP 350 PNF
CoolerMaster Cavalier
ViewSonic VX922
Win7 x64 SP1



Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 12.07.2006. u 15:04.
Wolverine je offline  
Staro 12.07.2006., 13:29   #54
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
http://www.benchmark.pl/artykuly/tes...25/srodek2.jpg

ovo je moj hipih 525

edit: ovo je rev prije menje ja imam bolje ventove
__________________
blup

mc_fish je offline  
Staro 12.07.2006., 13:45   #55
franco9200
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 20
Citiraj:
Autor mc_fish
totalno zaboravih pitat a kojeg to hipera imas?!?!isto tako lol wolv smiri to su svemirski brodovi
da smanjim hormonski poremećaj evo ovaj hiper HPU4S525 a ovaj raptoxx rap-550w i imao sam problema sa hiperom ali vjerojatno jedan od rijetkih i opet sam uzeo hiper i evo sad dobro se osećam, valjda zato što nisam noge oprao, a evo sad mi neradi ni shift tipka pa su mi se slova još više smanjila
franco9200 je offline  
Staro 12.07.2006., 13:48   #56
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Dečki, ohladite malo, nismo na pijaci...
domy_os je offline  
Staro 12.07.2006., 14:04   #57
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Ajme, franco, pa ti si šaljivdžija!
Pa što tako odmah nisi rekao, da malo potjeramo šalu i šegu, ja već mislio on ozbiljan kad kaže da Raptoxx valja...
Sky je offline  
Staro 12.07.2006., 14:22   #58
franco9200
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 20
Citiraj:
Autor Brown Acid
Potpis..
Kupio sam kod njih 19" Xeroxa 8ms..dođem doma..pišti..vratim ga..dobijem novi..dođem doma..crta preko ekrana..treći put tražim novce natrag..nedaju..dobijem ok monitor. Đubrad.
daj pa pročitaj ovo malo bolje molim te tko je ovdje glup......morao sam hebiga : hitthewa
franco9200 je offline  
Staro 12.07.2006., 14:36   #59
Sky
Guest
 
Datum registracije: Apr 2003
Postovi: 4,085
Pa dobro, ne znam kako je kod vas u Rijeci, ali da mi se to u Linksu dogodi, unutar 8 dana mogu vratiti ISPRAVAN proizvod s kojim nisam zadovoljan i dobiti novac nazad. A da o neispravnom ne govorim, ako ga ima na lageru, mijenja se odmah bez "ako" i "ali" ili se vraća novac ako ga nema.
U HGSpotu, koji baš i nije oličenje uslužnosti, i nakon par mjeseci možeš tražiti novac natrag za neispravan proizvod.
Sky je offline  
Staro 12.07.2006., 14:56   #60
iveumag
zippo61_junior
 
iveumag's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 1,296
Mogao bi ovdje niknut neki bokserski meč
iveumag je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na