Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.05.2008., 01:19   #181
Beshtya
Premium
 
Beshtya's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: 'di me 'oće...
Postovi: 406
Citiraj:
Autor Vin EuroDizel Pregled postova
Bestijaneru, hoce bit moguce nabavit onu bocnu pleksi za Centuriona 5 sto smo dogovarali? Da se ne nadam bezveze...
sorry nisam tu na forumu toliko više često-ovaj luđak iz Njemačke mi je konačno poslao cijenu ali ne za stranicu nego za cijeli kejs tako da sutra javim cijenu za stranicu...

Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Vidim da 0 odgovora, pa da se ponovim.

Malo mi je glupo ovo, ako stoji u ponudi - onda treba pisati je li raspoloživo, i ako nije - kada dolazi.

A ne da naručim, a da dođe za mjesec dana. Mislim ok bi i to bilo, ali barem da kupac dobije neki info.
nisam ni vidio pitanje, sorry. Kako sam već i tu i na hardveraj forumu spomenuo kamion sa robom je trebao biti prošli tjedan u ZG i onda carinjenje 1-2 dana ali nije stigao kako je trebao (klasična izmotavanja sa ovim-onim a ustvari kad rade kamionske zbirne pošiljke iz Europe skupljaju robu po pola Europe jer im je tako jeftinije)-ja ću stvarno dati sve od sebe da isporuke budu ovaj tjedan-zato sam svakom (nadam se svakome) i napisao u mailu sa ponudom da se može platiti prije same isporuke-sad kad prođu ovi ''porođajni'' problemi dalje će ići normalnije isporuke...eto sorry još jednom.

za prikaz raspoloživosti na webu sam već spomenuo da će biti vidljiv čim prva roba stigne-svi proizvodi će imati informaciju o dobavljivosti..

Citiraj:
Autor White Pregled postova
imam jedno pitanje...
ako naručujem npr. dvije komponente i jedna od njih nije trenutno dostupna i nece bit recimo tjedan dana a druga je dostupna da li ovu dostupnu odmah šaljete ili se čeka dok i ona druga ne bude dostupna? U poštarini je stvar, jel... da nebi slučajno dva puta plačao 40kn

u principu idem uvijek na dogovor da se uzme nešto u tom rangu cijene i karakteristika i da se šalje zajedno-ili kupac pričeka (nažalost na domaću robu ne mogu utjecati-na svoju iz uvoza sad kad stigne i kad će normalno početi redovito dolaziti mogu)...

Citiraj:
Autor dulox Pregled postova
koliko sam vidio cm 690 i cm 590 imaju istu cijenu......zar ne bi ovaj cm 590 trebao biti malo jeftiniji u odnosu na 690.....ili sam ja to nesto pogresno.....
CM 690 sa prozirnom stranicom (kakav je na šopu) i CM 590 imaju i inače istu cijenu otprilike...možda si mislio na CM 690 ali bez prozirne stranice pa te zbunilo?

Citiraj:
Autor pipe Pregled postova
Jel itko ista dobio iz Hardveraja? Jesi li poceo slat ili jos cekas robu?

Najbolje je da se stave neki indikatori, tj. lampice za stanje na skladistu ili bilo sto slicno.
isporučeno je do sad dosta robe ali iz domaće nabave-kako sam i rekao nažalost sam dobio krivi info od špeditera i sva roba iz mog uvoza (75% asortimana) zato i kasni duže od planiranog-samim time još nisam ni uključivao raspoloživost još na artiklima...
Beshtya je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 00:53   #182
Opaki
Banned
Moj komp
 
Opaki's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 206
ej sorry nisam vidio jel to neko pito već prije, zakaj vas nema u www.nabava.net
Opaki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.05.2008., 00:56   #183
maX
Banned
Moj komp
 
maX's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: tu negdi uku Varaždina
Postovi: 7,323
bit ce, bit ce... polako
maX je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 01:55   #184
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Vidim da 0 odgovora, pa da se ponovim.

Malo mi je glupo ovo, ako stoji u ponudi - onda treba pisati je li raspoloživo, i ako nije - kada dolazi.

A ne da naručim, a da dođe za mjesec dana. Mislim ok bi i to bilo, ali barem da kupac dobije neki info.
Bit će modul dobavljivosti artikla.

EDIT:
Sad vidim da je Besthya vec odgovorio - bacilo me na prijasnju stranu.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2008., 20:59   #185
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2008., 13:16   #186
Beshtya
Premium
 
Beshtya's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: 'di me 'oće...
Postovi: 406
Molba oko postova

molim cijenjene forumaše da nadalje sve upite vezano uz www.hardveraj.hr webshop (cijene,proizvodi itd.) proslijeđuju na moj PM ili na info@hardveraj.hr. Samo iz razloga što je sam shop sad postao komercijalan i ima svoj forum, pa nema potrebe da se ovdje ispituje ili dogovara bilo što vezano uz prodaju. Ipak PCE za reklamiranje ima marketing odjel i reklamne bannere koje naplaćuje i od kojih živi (jes da smo si mi dobri ali red je red). Eto čisto da ne dolazi do lockanja tema i sl...naravno nadam se da nitko neće zamjeriti
Beshtya je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2008., 17:08   #187
daytripper
Ultrabitchinfast
 
daytripper's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 880
Moram spomenuti... kad ce roba..?

Edit: ok, jos se ceka na carini. Ovi "nasi" oficers ima da zviznu od glupiranja.





__________________

Zadnje izmijenjeno od: daytripper. 19.05.2008. u 17:41. Razlog: info,info...
daytripper je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2008., 19:21   #188
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor Beshtya Pregled postova
molim cijenjene forumaše da nadalje sve upite vezano uz www.hardveraj.hr webshop (cijene,proizvodi itd.) proslijeđuju na moj PM ili na info@hardveraj.hr. Samo iz razloga što je sam shop sad postao komercijalan i ima svoj forum, pa nema potrebe da se ovdje ispituje ili dogovara bilo što vezano uz prodaju. Ipak PCE za reklamiranje ima marketing odjel i reklamne bannere koje naplaćuje i od kojih živi (jes da smo si mi dobri ali red je red). Eto čisto da ne dolazi do lockanja tema i sl...naravno nadam se da nitko neće zamjeriti

fer, posteno, korektno
Munjara je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na