Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.05.2008., 01:37   #91
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Cestitke, trebalo je puno strpljenja ali bitno da je sad TU .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 02:07   #92
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Jel se to meni čini ili se zaista u odnosu na prvi dan promjenio kompletan font stranica ?
Nekako mi je sve boldano a ako gledam "nove proizvode" slova su totalno nejasna ?

Evo
stuc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.05.2008., 02:22   #93
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor stuc Pregled postova
Jel se to meni čini ili se zaista u odnosu na prvi dan promjenio kompletan font stranica ?
Nekako mi je sve boldano a ako gledam "nove proizvode" slova su totalno nejasna ?

Evo
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 02:42   #94
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Ma svaka cast beshtija! Ovakvo nesto nam je stvarno falilo u hr, moram priznati da sam bio skeptican u pogledu shopa nakon svih onih odgadjanja, i drago mi je sto nisam bio u pravu,a jedino mi je zao sto nisi ranije otvorio,kad vidim ovaj s1 za pisljivih 150kn dodje mi da placem kad se sjetim da sam ja svog platio 250 :'(. Puno puno srece ti zelim u daljnjem radu!
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 03:37   #95
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor D-I-A-B-L-O Pregled postova
kad vidim ovaj s1 za pisljivih 150kn dodje mi da placem kad se sjetim da sam ja svog platio 250 :'(
Jesi ti slučajno tu kupio u sisku rev 1. za 250,ono što smo se ja i razer smijali?
žile je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 08:41   #96
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Ma hajde, pa S1 i vrijedi 250kn. Ovo za 150kn je bagatela.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 09:15   #97
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Nisam,neznam da ga je ikada i bilo u sisku za kupit. Kupio sam u zg,preko trznice. Jbg,sta da kazem,bila je stiska,preko mjesec dana sam ga trazio i nisam mogao naci,bilo je uzmi dok mozes...
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 09:28   #98
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Ma hajde, pa S1 i vrijedi 250kn. Ovo za 150kn je bagatela.
Neznam,kada se sjetim da sam morao riljat cijeli radni dan i još par sati sa dobrom satnicom,nije toliko dobar,pogotovo kada se zna kolika je tržišna vrijednost i da to nije stvar od presudne važnosti

Citiraj:
Autor D-I-A-B-L-O
Nisam,neznam da ga je ikada i bilo u sisku za kupit. Kupio sam u zg,preko trznice. Jbg,sta da kazem,bila je stiska,preko mjesec dana sam ga trazio i nisam mogao naci,bilo je uzmi dok mozes...
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=104753
žile je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 10:03   #99
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Da bas. jebote sto ste svi tolko navalili na njega. Onak gledam i nevjerujem i optik i ice i svi. Ko da se kuruza djeli. Daj pustite covjek da dise malo, jos mu samo vi trebate da ga gnjavit u quratz...

@Router: nekuzim te sa postarinom ? Sto nemozes iz dubrave do samobora doc?
pa naravno da mogu , to bas i mislio prvo preko maila pitati jer sam gledao uvjete kupovine i naglaseno je bas poslovanje kao webshop , dakle dostava ... a naravno da mogu otici do Samobora , i platiti punu cijenu i odnijeti doma kaj trebam
Router je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 12:44   #100
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
pa naravno da mogu , to bas i mislio prvo preko maila pitati jer sam gledao uvjete kupovine i naglaseno je bas poslovanje kao webshop , dakle dostava ... a naravno da mogu otici do Samobora , i platiti punu cijenu i odnijeti doma kaj trebam
Vidiš, to bi bilo super da možeš doć po plaćenu narudžbu - i diskont24 je webshop, jel? - al svejedno možeš pokupit kod njih nakon što platiš.

@Router - ako se ispostavi da je tako i kod Beshtyje, ako ti nije problem bi li mi uzeo 2 venta, možda i neki cooler? (uplatim ti lovu na račun).
flajpan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.05.2008., 16:25   #101
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Citiraj:
Autor flajpan Pregled postova
Vidiš, to bi bilo super da možeš doć po plaćenu narudžbu - i diskont24 je webshop, jel? - al svejedno možeš pokupit kod njih nakon što platiš.

@Router - ako se ispostavi da je tako i kod Beshtyje, ako ti nije problem bi li mi uzeo 2 venta, možda i neki cooler? (uplatim ti lovu na račun).
ako cu ici , nema frke , budem ti javio preko pm-a da idem ranije pa da i ti stignes si naruciti sto treba , pa onda lagano istjeramo i ostale detalje
Router je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 16:31   #102
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
Jesi ti slučajno tu kupio u sisku rev 1. za 250,ono što smo se ja i razer smijali?
nije dečki, taj s1 je otišao u osijek
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 17:01   #103
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Nebi bilo zgorega da se javi neko tko ima u planu ić do Samobora ponekad pa da preuzme one narudžbe koje su u tijeku članovima iz zg
žile je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 17:37   #104
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Kad nabavim neke novce uskoro, idem malo po modding opreme, ima stvarno zanimljivoih stvarčica
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 19:14   #105
mikey_rs
volveraš
Moj komp
 
mikey_rs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 386
Shop je pun pogodak: modding je sve više u opticaju među hrvatima, egzotike ima dosta i asortiman se bude samo gomilal. Možemo očekivati samo još noviteta ak je vjerovat beštiji (a znamo da je ).
Kad se kroz kojih mjesec-dva riješim 'obaveza' kojih imam za platit, planiram u shoping - već sam počel košaricu punit.
Ne znam dal sam jedini al me zanima dal je popust na PCE-ovce dodatak na onih 5% za gotovinu?
__________________
"I will like to die in my sleep like grandpa and not screaming like his passengers..."
mikey_rs je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2008., 19:59   #106
Optik
________
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: .
Postovi: 773
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Da bas. jebote sto ste svi tolko navalili na njega. Onak gledam i nevjerujem i optik i ice i svi. Ko da se kuruza djeli.
O cemu ti ?
Ice, Jugger, Razer i ja cemo raditi testove proizvoda iz njegove ponude.
nhf ali nevidim gdje je problem.
Optik je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2008., 09:05   #107
Beshtya
Premium
 
Beshtya's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: 'di me 'oće...
Postovi: 406
Citiraj:
Autor coco Pregled postova
meni se cini da je izbor graficih kartica siromasan, pa bi se i to trebalo prosiriti, prvenstveno mislim na proizvodace jer su ove od xfx u ponudi medu skupljim....bar da je jeftiniji malo od ve mila.....a cijene su me iskreno razocarale jer je adm puno jeftiniji, hard od 320 cak 70ak kuna...
eto i mene-ne da mi vrag mira pa moram ovo pitati-da li si se bar potrudio puknuti seagate 320gb u nabava.net (čak ne moraš stavljati ni njegov PN ...eto zašto pitam:
http://www.nabava.net/trazilica.php?...+320gb&x=0&y=0
koliko ja vidim tu je cijena iz ADM-a za keš za model ST3320613AS 435,20 Kn...na šopu je potpuno isti model 470 Kn:
http://www.hardveraj.hr/shop/product...49df01a170c4f1
sad još na to skini 5% popusta i dobivaš 446,50 Kn.
primjer broj 2 (kad si već gore naveo ''problem'' sa cijenama XFX-a i Vemila??):
XFX 9600GT 512MB (GPU 680 MHz/memory clock 1900 MHz) model
PV-T94P-YDE4 kao najjeftiniji na nabava.net je 1042 Kn:
http://www.nabava.net/trazilica.php?...9600gt&x=0&y=0
...na šopu je taj model 1100 Kn i skini 5% popusta dobivaš 1045 kn...
http://www.hardveraj.hr/shop/product...49df01a170c4f1
btw-kad si već spomenuo Vemil baci oko na njihovu cijenu modela 9600GT sa 650 MHz i inače na cijene XFX-a kod njih (i ne samo xfx-a)...
meni je jasno da se ne da svima i da nemaju svi vremena za to ali ako nemaš vremena nemoj ni neargumentirane komentare davati olako (jer sam baš na to jako pazio da na komponentama koje ne radim direktan uvoz jer se ne isplati nimalo budem bar približno jednak ostalim najnižim cijenama kod nas-ako je negdje razlika 20-ak kn ja ću ti ih pokriti
NHF ali treba li ovo komentirati?
Beshtya je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2008., 09:13   #108
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Nemoj se sekirati to ti je normalno kod nas da se gleda i 10kn razlike a niko ne razmislja o supportu dok mu ne zatreba a onda je obicno kasno .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2008., 09:26   #109
Beshtya
Premium
 
Beshtya's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: 'di me 'oće...
Postovi: 406
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Nemoj se sekirati to ti je normalno kod nas da se gleda i 10kn razlike a niko ne razmislja o supportu dok mu ne zatreba a onda je obicno kasno .
ma ne sekiram se samo mi nije jasno kaj je toliki problem potrošiti 23.5 sekundi prije nego olako komentira? coco NHF?
Beshtya je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2008., 09:38   #110
mbed
Premium
Moj komp
 
mbed's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 346
@Beshtya
kad si već online, daj reci za popust, jel samo 5% keš ili 10% (5% keš + 5% PCE članovi)
?
__________________

.
mbed je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2008., 09:39   #111
Beshtya
Premium
 
Beshtya's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: 'di me 'oće...
Postovi: 406
plaćanje kreditnim karticama, popusti, narudžbe

pozdrav svima!

dakle par stvari koje su jako bitne a nisam ih još postao...

1. u tijeku je integracija kartičnog plaćanja tako da kroz 10-15 dana max možete očekivati i mogućnost plaćanja kreditnim karticama
2. popust za članove foruma je 5% na sve cijene na šopu ali normalno za gotovinsko plaćanje (kroz neko vrijeme ću vjerojatno uvesti jedan sistem sa cijenama-koji se neće negativno odraziti -tako ću vjerojatno imati lufta i za davanje većeg popusta forumašima (na grupe zračno i vodeno hlađenje,modding i ventilatori)-nažalost na grupe računala,monitori,komponente i periferija veći popust i ne mogu davati jer to nije moj uvoz i tu su i inače marže žalimebože-ali imati ćemo jako često svakojake akcije i na tim grupama pa se nadam da nitko neće biti zakinut
3. kad se registrirate na šopu i želite nešto naručiti sve Vas molim da samo u rubrici komentar upišete svoj nick sa foruma kako bih Vam odmah poslao ponude sa odobrenim popustom 5% (ponude šaljem samo jer je tako lakše evidentirati rezervacije-ako netko bira pouzeće naravno da neće platiti po ponudi

eto ako sam štogod zaboravio možete me slobodno podsjetiti
Beshtya je offline   Reply With Quote