Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.03.2014., 15:28   #6601
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 952
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova




Kratko i jasno: Ja sam to platio, to ne radi kako treba, riješite reklamaciju kako znate i umijete, na kraju, lako kontaktiraš Samsung.

Pokušaj te "anomalije" uhvatiti fotićem, tako da imaš dokaz, ako ćeš slati direktno Samsungu primjedbu da ti Servis ne želi riješiti reklamaciju.

Hvala, budem jos slikal s foticem za svaki slucaj.. pozz
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 16:40   #6602
arnso
Premium
Moj komp
 
arnso's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 79
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Provjeri ako kupiš npr 32F5000, koliko košta dodatno jamstvo za njega. Znači, dodatno jamstvo možeš kupiti odvojeno ako se dobro sjećam u roku 8 dana od računa. No, provjeri detaljnije:

http://www.mrservis.hr/

No čini mi se da si već našao najjeftinije s ovim Panasonicom.
Hvala na preporuci, mislim da cu ostat pri Panasonicu onda, cini se solidan TV, pogotovo za to što meni treba - apartman. a 5god jamstva uvijek dobro dođe
arnso je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2014., 10:20   #6603
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
sto mislite o plazmama LG 50PN6500 i Samsung PS51F5000 za oko 5k kn? 42ST60 je ipak skuplji i dosta manji, a nudi dodatno 3d i smart....dali je to za te novce bestbuy i u odnosu na ledove(znaci iskljucivo je bitna kvaliteta slike, a ne dodatne opcije poput 3D/smarta)
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2014., 11:36   #6604
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Definitivno da ide za Samsunga, LG model ima 3d no ima jedan od najlošijih kontrasta na plazmama.

Nemaš šta misliti naspram ledova ako ti ulogu jedino igra kvaliteta slike.
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2014., 14:01   #6605
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
LG 32LN5400 Full HD

Dal netko ima iskustva sa navedenim LG televizorom, mislim ga uzet, tj zamjenit za ovaj Grundig...nisam baš zadovoljan kad koristim PC preko njega.

Pa me zanima dal je taj LG bolji po pitanju kvalitete slike?
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2014., 15:29   #6606
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Netko je spomenuo je važno da TV podržava 4:4:4 chroma da bi se koristio kao monitor.
(moraš uključiti PC mod za to)
Ovaj navodno podržava, a sad kakva je slika neka netko drugi odgovori.
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2014., 15:52   #6607
Ecips Dlo
Premium
 
Ecips Dlo's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: brlog
Postovi: 488
Sony 42w650 za ~ 2800kn

kakva je kvaliteta slike za te novce?
70% SD/30% HD vremena bi se gledalo
Ecips Dlo je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 00:23   #6608
funlog
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska-Split
Postovi: 114
Citiraj:
Autor rokoko Pregled postova
sto mislite o plazmama LG 50PN6500 i Samsung PS51F5000 za oko 5k kn? 42ST60 je ipak skuplji i dosta manji, a nudi dodatno 3d i smart....dali je to za te novce bestbuy i u odnosu na ledove(znaci iskljucivo je bitna kvaliteta slike, a ne dodatne opcije poput 3D/smarta)
Ja bi isto dao malu prednost Samsungu u odnosu na LG ali u svakom slucaju oba dva modela su puno bolja opcija od navedenog panasonica.

Ono sto kod plazmi moras uzeti u obzir je jaka refleksija prednjeg stakla.

Ps... i sad jedan onako hint za koji cu dobiti vjerojatno negativne komentare :-) u elipsa imas trenutno na akciji GRUNDIG 50VLE932BH dosta dobro opremljen sa garancijom od 5 godina sto je zgodan feature :-) i uz cijenu od 4000 kn. Kvaliteta slike nije na razini palzme ali po mom misljenu ne zaostaje za drugim led lcd-ovima u rangu 5/6 k iako se vjerojatno kolege nece sloziti

Pozdrav.

funlog je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 10:18   #6609
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Citiraj:
Autor funlog Pregled postova
Ja bi isto dao malu prednost Samsungu u odnosu na LG ali u svakom slucaju oba dva modela su puno bolja opcija od navedenog panasonica.

Ono sto kod plazmi moras uzeti u obzir je jaka refleksija prednjeg stakla.[/B]
Po čemu su to oboje bolji od panasonica osim po veličini? ... apsolutno po ničemu, kontrast, kvaliteta slike, 3d, smart, antirefleksivni ekran - sve je na strani panasonica. ST60 je još uvijek best buy plazma.
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 10:59   #6610
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
ja isto mislim da je panasonic bolji,jedino su velicina i cijena na strani samsunga,pogotovo ako vam ne treba 3D/smart...ali bas sam citao da je dosta lose rijesena rekleksija na samsungu...inace posjedujem 42g10 i nemam problema s refleksijom toliko(iako je ocito prisutna).

ovako je bas tesko donijet odluku sto uzet, jer mi je i dizajn na panasonic strani
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 11:02   #6611
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
A čuj, većini ljudi će 20 cm veća dijagonala i media playeri koji rade kak spada za razliku od panasonicovog i sve to za manje para bit dovoljan razlog za kupnju. Ne opterećuju se svi detaljima, neki jednostavno odu u dućan i kupe tv. I opet će te plazme imat ohoho bolju sliku od cjenovno sličnog LCD-a. IMO, naravno.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 12:15   #6612
funlog
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska-Split
Postovi: 114
Moje iskustvo sa Panasonicom spada u horor price , imao sam s30 , g30,s20. A imao sam priliku nakon te nesrece testirati skoro cijelu paletu njihovih uber plazmi. U svakom slucaju u tom periodu radilo se o kompletno defektnim proizvodima sa spotovima na ekranu kao mrljama koje su dobro i dokumentirane po raznim forumima. Uglavnom, iako su domaci recezentni davali mahom hvalospjeve tim defektnim proizvodima, panasonic je otada za mene zaboravljeni brand jer ozbiljna firma ne moze plasirati takvo nesto na trziste. Kad se samo sjetim VT serije koju su neki imali hrabrosti nazvati referentom, jos se prepadnem mrlje na ekranu koje sam zatekao dok smo ja i frend u nevjerici testirali jednu.

Cak sam za potrebe utvrdjivanja spotova napravio mali test sa sweep trakom koja mijenja boje, ali se na kraju uspostavilo nepotrebno jer su sve bile defektne. :-) U biti jedini model koji nije imao problem je bio entry model od panasonica i to vjerojatno jer jedini nije imao anti reflectiv coating koji je potencijalno bio uzrocnik problema.

Ljudi vani su znali vracati i po par komada prije nego su odustali ali kod nas je prica prosla prilicno nezapazeno.

Po mom misljenju panasonic kao brand plazmi je uzasno precjenjen i sam sam upao u zrvanj jako dobrog i planskog marketinga ali nakon jako losih iskustava servisa natezanja skuzio sam da manje vise brand jako malo znaci.


Dodjes sa stikom probas sta te zanima uzmes sto duze jamstvo a tek onda gledas brend

ps... i skoro da i nema varijante u kojoj bi 42inch bilo bolje od 50 u biti ima ako je 50 inch pokvarena

Zadnje izmijenjeno od: funlog. 07.03.2014. u 12:41. Razlog: Dodano
funlog je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 12:32   #6613
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Pa i lcd televizore bi se moglo nazvati defektnima koji imaju jako izrazeno probijanje pozadniskog osvjetljenja.
Ja na svojoj 42st60 ne primjećujem nikakav defekt. Esad da tražim nešto sa povećalom možda bi i našao. Rijetko koji tv je bez mane
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 12:40   #6614
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Iskreno mi je teško povjerovati u to jer prodajem i prodavao sam te iste televizore i apsolutno nijednu reklamaciju nisam imao na bilo koji od tih modela. A i po user iskustvima po našim forumima nisam primijetio neke veće probleme.... Ili si ti možda jednostavno takve "sreće"...
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 12:47   #6615
funlog
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska-Split
Postovi: 114
Cuj ne znam mozda se u novjim serijama stvar popravila ali u seriji g30 s30 vt30 nije bilo ispravnog modela a iz bjesa sam ih testirao jedno 30 komada cca. I to sam jos isao sa prijateljem koji servisira televizore manje vise cijeli zivot jer me je i on tada okvalificirao kao ludjaka medjutim brzo je promjenio misljenje.

Ps... jako puno se vanka pricalo o tome i ljudi su slikavali vracali testirali ako te zanima mislim da neces imati problema pronaci. Za mene ova tema budi prilicno ruzne uspomene tako da cu se ipak do daljnjega povuci :-)

U svakom slucaju zelim coeku dobru kupovinu pa koja god to bila.

Evo ti i link gdje je panasonic i priznao dio problema na tim modelima.

http://www.whathifi.com/news/panason...plasma-problem

http://www.whathifi.com/forum/tvs-an...rtical-banding

http://www.youtube.com/watch?v=VCEZP0oz1uw

http://www.avforums.com/threads/does-your-2011-panasonic-plasma-suffer-from-the-green-lob-issue.1556071/

http://www.highdefjunkies.com/plasma...l#.Uxm0AIUdn-k




Naravno da nikakav soft nije rijesio problem


Pozdrav.

Zadnje izmijenjeno od: funlog. 10.03.2014. u 02:32.
funlog je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 13:09   #6616
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Dal mi možete reći o čemu se tu radi!

Prikopčam u boravku PC na Thosibu 107cm LED LCD i piše da je reza 1080...ok!

Vratim PC u sobu na Grundig 80cm LED LCD i piše reza 1080p@60Hz...

Znači to nisu iste rezolucije? Jer na Grundigu mi izgleda ko da je reza duplo veća, tj zaslon mi je duplo veći.

Dok na Toshibi mi izgleda ko da sam na 24" monitoru, imam full screen i sve to ali mi je drugačija veličina zaslona u odnosu na Grundig.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2014., 13:32   #6617
funlog
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska-Split
Postovi: 114
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Pa i lcd televizore bi se moglo nazvati defektnima koji imaju jako izrazeno probijanje pozadniskog osvjetljenja.
Ja na svojoj 42st60 ne primjećujem nikakav defekt. Esad da tražim nešto sa povećalom možda bi i našao. Rijetko koji tv je bez mane
LCD tehnologija je po defaultu defekt :-)

Ps... problemi na navedenim plazmama su bili pre ociti i nisu se trebali traziti nikakvim povecalom, nogomet je npr bio poprilicno negledljiv jer bi prilikom paninga kamere mrlje bile toliko izrazene da je to bio uzas. Na anketi sa AVs foruma na gornjem linku 60% ljudi je reklo da je imalo problem a to je porazavajuca brojka. Problem se nastavio u 2012 i 2013 godini manje ili vise izrazen.

Pozdrav.

Zadnje izmijenjeno od: funlog. 07.03.2014. u 14:43.
funlog je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2014., 11:21   #6618
popo1
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 216
Pa ti onda gledaj svoj Goldstar lcd i uživaj u savršenoj slici
popo1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2014., 13:28   #6619
more
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2014
Lokacija: na planeti zemlji
Postovi: 73
Kupujem novi tv- Plazmu, pa me zanima vase misljenje



Plazma Panasonic TX-P42UT50E


http://hdtelevizija.com/2012/11/26/r...e-ut50-serija/



Panasonic TX-P42X60E plasma TV MPEG4


http://www.emmezeta.hr/multimedija/t...asma-tv-mpeg4/


Koja je u biti razlika u ova dva modela Panasonic plazme a cijenovno su skoro isti?



ili


SAMSUNG PS-43F4500

https://www.technomarket.hr/products...ung-ps-43f4500

Znaci, dilema je Panasonic ili Samsung...
more je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2014., 14:11   #6620
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
Citiraj:
Autor Ecips Dlo Pregled postova
Sony 42w650 za ~ 2800kn

kakva je kvaliteta slike za te novce?
70% SD/30% HD vremena bi se gledalo
meni se cini dobra kupnja za te novce i dizajn je super. jel to kupujes polovno/privatno ili si nasao u nekom ducanu po toj cijeni?
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2014., 16:05   #6621
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor funlog Pregled postova
LCD tehnologija je po defaultu defekt :-)

Ps... problemi na navedenim plazmama su bili pre ociti i nisu se trebali traziti nikakvim povecalom, nogomet je npr bio poprilicno negledljiv jer bi prilikom paninga kamere mrlje bile toliko izrazene da je to bio uzas. Na anketi sa AVs foruma na gornjem linku 60% ljudi je reklo da je imalo problem a to je porazavajuca brojka. Problem se nastavio u 2012 i 2013 godini manje ili vise izrazen.

Pozdrav.
Imam GT30 i VT60. Nisam vidio nikakve green blobove ni na jednoj. Opet, možda jednostavno nisam toliko osjetljiv.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2014., 17:26   #6622
Ecips Dlo
Premium
 
Ecips Dlo's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: brlog
Postovi: 488
Citiraj:
Autor rokoko Pregled postova
meni se cini dobra kupnja za te novce i dizajn je super. jel to kupujes polovno/privatno ili si nasao u nekom ducanu po toj cijeni?
u ducanu,novo..ali u ino (ch)
kupljena je vec

evo i link
Ecips Dlo je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2014., 19:55   #6623
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
da,mislim da je super za tu cijenu..ja namjeravam za sobu uzet kdl40r470 koja je oko 2900,mislio sam ic na plazmu al necu imat dovoljno para ...a dizajn je za te novce po meni daleko najbolji
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2014., 21:50   #6624
funlog
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska-Split
Postovi: 114
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Imam GT30 i VT60. Nisam vidio nikakve green blobove ni na jednoj. Opet, možda jednostavno nisam toliko osjetljiv.
Ma meni vise od panasonica ni sisac za kosu ne dolazi u obzir

Kad se samo sjetim g30 50 inch i 10 k kuna a slika uzas mrljica do mrljice uf teski fail ....Kupis novi tv a slika bolja na starom

Ali eto iskustva su razlicita netko zadovljan netko ne.

Pozdrav.
funlog je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2014., 00:36   #6625
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor funlog Pregled postova
Ma meni vise od panasonica ni sisac za kosu ne dolazi u obzir

Kad se samo sjetim g30 50 inch i 10 k kuna a slika uzas mrljica do mrljice uf teski fail ....Kupis novi tv a slika bolja na starom

Ali eto iskustva su razlicita netko zadovljan netko ne.

Pozdrav.
Ajde nam na još 6 stranica napiši kako ti nećeš više nikad ništa od panasonica i kako je panasonic smeće -.-
Mi koji imamo po 2 panasonic plazme i svoj rodbini smo preporučili iste jer nam je čovjek koji radi ne u prodaji nego u jednom od najvećih servisa tv-a u hr preporučio izričito pannyeve plazme, jer se za razliku od lg crapova kvare 10x manje, i gle čuda SVE RADE već pokoju godinu, bez ijedne mane, smo očito ludi....
Please, ako nemaš što konstruktivno pisati, ne zagađuj temu bespotrebno. Napisao si svoje negativno iskustvo, to je ok, i dosta, ali trkeljat svaki dan jedno te isto je way too much.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2014., 00:54   #6626
funlog
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Hrvatska-Split
Postovi: 114
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Please, ako nemaš što konstruktivno pisati, ne zagađuj temu bespotrebno. Napisao si svoje negativno iskustvo, to je ok, i dosta, ali trkeljat svaki dan jedno te isto je way too much.
Prvo, nema potrebe za takvim tonom, drugo, ja sam stavio linkove i ako nekoga bude zanimalo neka se sam informira pa nek sam zakljuci da li je to samo moje lose iskustvo. Ja sam zelio upozorit da ljudi malo pripaze sto im tako zvani eminenti forumi i osvrti serviraju. Mozda sam pretjerao sto sam se se previse osvrnuo na osobno negativno iskustvo ili kako ti kazes trkeljio. Ja sam zelio pomoc i iskreno nisam siguran sta si ti zelio. Ali okej,svakome svoje i ne brini ovo je moj zadnji post na ovoj temi jer kad stvari krenu ovakvim smjerom nema smisla trosit vrijeme. Pozdrav.

ps.. ako nisi skuzio ono sa sisacom je bila sala :-)

Zadnje izmijenjeno od: funlog. 10.03.2014. u 01:10.
funlog je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2014., 11:09   #6627
tonisostaric
Banned
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 288
http://www.elipso.hr/audio__video/tv...IG-50VLE932BH/

Valja li to na kraju krajeva?

Specifikacije su uz veličinu telke i cijenu i više nego super.

No mene zanima ima li tko iskustva s ovim i koliko je to bolje/lošije od npr najjeftinijeg 50" lg-a ili samsunga?

Jer se za grunding priča svašta, neki kažu najveće smeće ikad, neki da nije tolko loše, treći da su bili loši ali da se popravljaju...e sada...
tonisostaric je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2014., 12:00   #6628
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Citiraj:
Autor more Pregled postova
Kupujem novi tv- Plazmu, pa me zanima vase misljenje



Plazma Panasonic TX-P42UT50E


http://hdtelevizija.com/2012/11/26/r...e-ut50-serija/



Panasonic TX-P42X60E plasma TV MPEG4


http://www.emmezeta.hr/multimedija/t...asma-tv-mpeg4/


Koja je u biti razlika u ova dva modela Panasonic plazme a cijenovno su skoro isti?



ili


SAMSUNG PS-43F4500

https://www.technomarket.hr/products...ung-ps-43f4500

Znaci, dilema je Panasonic ili Samsung...

Ut50 - full hd model, smart tv, 3d, u osnovi vrlo sličan ST50 samo bez antirefleksivnog filtera, znači bez dileme najbolji od sve trojice.

A ako gledaš izmedju x60 i f4500 idi na samsunga, ipak nešto bolji kontrast u odnosu panasonica, bolji multimedijalni player i naravno jedan inč veći .

edit: osobno imam Ut50, slika kalibrirana prema postavkama ST50 sa HD portala pošto je i Nani preporučio te postavke i za UT50 i mogu ti reći i nakon godinu dana da se znam zablesat u tv i dalje se oduševiti kolko dobru sliku ima. Mana mu je definitvno to što nema antirefleksivni filter, ali ništa što venecijaneri ne rješavaju .
blackened je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2014., 13:39   #6629
simba
Premium
Moj komp
 
simba's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 495
Već sam spomenio da mi se na P42X60 pojavilo famoznih 7 blinkova i mislim da od popravka za normalne novce neće biti ništa. Nakon manje od 4 godine izgleda da je došlo vrijeme za novi. Fakat mi je sad uopće ne da izdvojit neke novce za hebeni TV, a šta ću. Nisam još prelomio koliko novaca, al vjerojatno će bit cca 3-4000 kn. Toliko sam ljut da mi je sad na prvom mjestu jamstveni rok, a tek onda ostalo... Jel još ima 5 godina jamstva kod ikoga?
simba je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2014., 15:19   #6630
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
5god daje Grunding a za neke modele 4god. koliko vidim u Elipso trgovinama.
E sad o kvaliteti nebi ali s obzirom na cijenu i nemoraju biti loši.
ECHO je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na