Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.03.2019., 00:16   #43081
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Stotinu mu mrkvica, ...... a na pitanje jesu li svjesni da imaju još tri metra karavana iza vozačkog sjedala bi se još htjeli tući...

/današnji rant
O da to sam vidio par puta i u kruznom toku kod nas, ekipa iz unutarnje da zmigavac i krece izlazit, on ideeeee. I onda se cudi kad mu neko zatrubi, pa kao on je dao zmigavac ? sto mu sad ovi iz vanjseke nisu stali kad je dao zmigavac ?? Pa jeb.. te zmigavac, neznaci zmigavac da ti odjednom imas prednost i svi drugi se moraju maknuti .

Ima to vec godina ali doslovno sam vidio kako je covjek iz unutarnje usao u skare jednom mladjem vozacu (decko mozda 20 godina) i onda mu trubio i na kraju poprijecio puta utom da se rasprave sto ga nije pustio "van" kruznog... Znaci mulac je stao popreko (k'o Cobra 11 ) i izaso iz auta i kroz prozor poceo lupat decka sakama i psovat sto ga nije pustio iz unutarnje van desno kad on skreceeee... nas tri auto stojimo u koloni i nikom nije jasno sto je ovaj auto poprijeko (prvo sma mislio da su se sudarili) dok nismo skuzili da ovaj "šaketa" i "pi...ara" decka kroz prozor i onda ode u auto i gas dalje sav ljut.....
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2019., 00:32   #43082
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Stotinu mu mrkvica, nejasni su mi ljudi, a pogotovo profi vozači (taxisti) kad im potrubiš jer se prestroje zadnjim vratima u tebe, pa moraš kočit kao konj da te ne lupe - odmah bi se htjeli svađat, psovat, objasnit ti zašto si kreten što im trubiš, da su imali žmigavac (kojeg ni nemreš vidjet jer lik doslovno bokom ide na tebe, u škare, i puno presporo da bi bilo uspješno xD), a na pitanje jesu li svjesni da imaju još tri metra karavana iza vozačkog sjedala bi se još htjeli tući...

A neki dan me isto klinac taksist mlađi od mene probao brake checkat jer sam mu blicnuo nakon što me je vidio, i uzeo mi prednost namjerno, sama sreća da ga nisam puknuo - ukopao sam se na mjestu. A takvu drlju vozi od stare BMW trojke iz devedesetih, da mu je brake check tako jadan bio jer ima ćelave gume. Metar razmaka između nas kad je krenuo jako kočit se pretvorio u ogromnu škripu njegovih guma i preko 4 metra udaljenosti. Krenuo se nešto derat, vratio se u auto i skoro pregazio mamu i kćer na zebri ispred.
Odavno je poznato da su taksisti teške krkančine za volanom sa VRLO upitnim vozačkim iskustvom, a o manirama bolje da i ne počnemo


Neki dan sjedim na kavi i komentiram kako ljudi ginu u prometu k'o mačke, kada ono ne prođu ni dvije minute, čujem udarac na križanju 10m od terase. Taksist od kakvih 50-ak godina izletio iz sporedne (sa STOP znakom), naišla mlađa žena na glavnoj, kočila koliko je mogla, ali djaba, ni ABS ne pomaže.


Osobno su mi taksisti toliko puta oduzimali prednost da sam i prestao brojati. Vožnja po biciklističkoj na Jarunu im je također omiljena disciplina. Uglavnom, kada ih vidim ispred sebe, razina koncentracije poraste 300% i samo pratim njihov prvi potez, k'o u vesternima
dh41400 je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2019., 01:28   #43083
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Ako vozis stojadina jasno mi je da ti buka od guma ne predstavlja bitnu stavku.
Bas suprotno, obzirom da vozim Stokeca, buka guma vjerojatno predstavlja najbitniju stavku. Morat cu obratiti pozornost na to, obzirom da je gore jos uvijek sve originalno, od prvog tocenja ulja u Kragujevcu, pa do guma!

Citiraj:
Ne bih ti preporucio, jer ces se tesko vratiti na stojadina poslije, ali probaj voziti neki tisi auto. Recimo benzinca, ne 1.9 tdi od vw .
Aha... Thx.

Citiraj:
I jos ako je to auto sa niskim koef otpora zraka, da nemas veliku buku vjetra...
Da, vjerujem da je ljudima s Pagani Zondom primarna briga hoce li odabrati Savu sa 72 dB ili tajvanski Federal sa 69 dB.

Citiraj:
Uglavnom da, u pravu si. Ako vozis stojadina, potpuno je nebitno koliko su gume glasne.
Ja to nisam niti rekao, citaj malo bolje...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2019., 01:47   #43084
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Odavno je poznato da su taksisti teške krkančine za volanom sa VRLO upitnim vozačkim iskustvom, a o manirama bolje da i ne počnemo


Neki dan sjedim na kavi i komentiram kako ljudi ginu u prometu k'o mačke, kada ono ne prođu ni dvije minute, čujem udarac na križanju 10m od terase. Taksist od kakvih 50-ak godina izletio iz sporedne (sa STOP znakom), naišla mlađa žena na glavnoj, kočila koliko je mogla, ali djaba, ni ABS ne pomaže.


Osobno su mi taksisti toliko puta oduzimali prednost da sam i prestao brojati. Vožnja po biciklističkoj na Jarunu im je također omiljena disciplina. Uglavnom, kada ih vidim ispred sebe, razina koncentracije poraste 300% i samo pratim njihov prvi potez, k'o u vesternima
Da, taxi zna biti opasnost na cesti danas, bez dvojbe, no često je još luđa vozačka postava lakih komercijalnih vozila.

Zadnje izmijenjeno od: listerstorm. 30.03.2019. u 01:54.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2019., 07:55   #43085
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Kad se već spominju taksisti u Zagrebu i njihova prometna kultura, zanimljivo je čitati natpise na vratima s nazivom tvrtke, u pravilu JDOO širom lijepe naše...
No, najveći šok, a nisam rasista, bio mi je kad sam u Borovju vidio kmicu kak vozi taksi šibenskih tablica...bit će zanimljivo kad se jednog dana pojave Sikhi za volanom taksija.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2019., 08:33   #43086
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Uglavnom, kada ih vidim ispred sebe, razina koncentracije poraste 300% i samo pratim njihov prvi potez, k'o u vesternima
Tako i meni s kamionima / kombijima dostavljačima. Samo polako stanem i čekam da napravi prvi korak, po ženski jel
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2019., 23:51   #43087
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
https://www.roadandtrack.com/new-car...-more-by-2022/

Vise elektronike u autima, pa i one koje preuzima kontrolu. What could go wrong (khm, boeing 737 max)
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 00:15   #43088
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
O da to sam vidio par puta i u kruznom toku kod nas, ekipa iz unutarnje da zmigavac i krece izlazit, on ideeeee. I onda se cudi kad mu neko zatrubi, pa kao on je dao zmigavac ? sto mu sad ovi iz vanjseke nisu stali kad je dao zmigavac ?? Pa jeb.. te zmigavac, neznaci zmigavac da ti odjednom imas prednost i svi drugi se moraju maknuti .

Ima to vec godina ali doslovno sam vidio kako je covjek iz unutarnje usao u skare jednom mladjem vozacu (decko mozda 20 godina) i onda mu trubio i na kraju poprijecio puta utom da se rasprave sto ga nije pustio "van" kruznog... Znaci mulac je stao popreko (k'o Cobra 11 ) i izaso iz auta i kroz prozor poceo lupat decka sakama i psovat sto ga nije pustio iz unutarnje van desno kad on skreceeee... nas tri auto stojimo u koloni i nikom nije jasno sto je ovaj auto poprijeko (prvo sma mislio da su se sudarili) dok nismo skuzili da ovaj "šaketa" i "pi...ara" decka kroz prozor i onda ode u auto i gas dalje sav ljut.....
Ali moraš priznati i da je kod nas vozačka kultura što se tiče kružnih tokova izrazito niska. Svi se boje unutarnje trake i voze po vanjskoj i po tri četvrt kruga i blokiraju unutarnjima izlaz. Da se desna traka koristi samo za prvi izlaz ne bi bilo problema.
generic je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 01:12   #43089
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor pci_e3x Pregled postova
https://www.roadandtrack.com/new-car...-more-by-2022/

Vise elektronike u autima, pa i one koje preuzima kontrolu. What could go wrong (khm, boeing 737 max)
Prvi komentar na ovom članku.

https://gizmodo.com/the-uk-and-eu-wi...evi-1833606896

Po meni, na stranu bilo kakva pozitivna stvar od ovog, više me brinu generalno ograničenja, nadzor, kontrola, itd. (ne samo u vožnji)... To je samo put prema lošem.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 31.03.2019. u 01:22.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 01:40   #43090
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
buba... znaš da smo si dobri i tako to, ali fakat ima bučnijih guma i to debelo (a pritom ne mislim na tvoje hodajuće truplo)

v-šara je recimo užasno bučna (bilo koja), pogotovo na klasi koju ti i ja vozimo.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 08:56   #43091
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor generic Pregled postova
Ali moraš priznati i da je kod nas vozačka kultura što se tiče kružnih tokova izrazito niska. Svi se boje unutarnje trake i voze po vanjskoj i po tri četvrt kruga i blokiraju unutarnjima izlaz. Da se desna traka koristi samo za prvi izlaz ne bi bilo problema.
No isto tako je i poznavanje prometnih propisa vrlo nisko. Ovi kaj su u srednjoj, iz nekog razloga često misle da ako je ucrtano na kolniku da možeš skrenut na izlaz iz srednje trake, da to mogu napravit bez poštivanja desne strane.

Neki dan slušam na radiu, murija radi akciju kažnjavanja za nedavanje žmigavca. Pa mislim si, stanite na izlaze iz kružnog toka i napunite mjesečni proračun u jednom danu.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 10:17   #43092
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
No isto tako je i poznavanje prometnih propisa vrlo nisko. Ovi kaj su u srednjoj, iz nekog razloga često misle da ako je ucrtano na kolniku da možeš skrenut na izlaz iz srednje trake, da to mogu napravit bez poštivanja desne strane.

Neki dan slušam na radiu, murija radi akciju kažnjavanja za nedavanje žmigavca. Pa mislim si, stanite na izlaze iz kružnog toka i napunite mjesečni proračun u jednom danu.
Pa da, pravila prednosti i u rotoru vrijede, ali bi križanje pri izlasku iz desne i srednje trebala biti iznimka, a kod nas je pravilo. Mjesto ulaska u rotor treba prilagoditi mjestu izlaska i to je to, minimalno križanja samo kad se netko zezne pa u startu uđe u krivu. Naravno, ovo vrijedi za ove "simetrične" rotore koji imaju isti broj traka na ulasku, u samom rotoru i na izlasku. Ljudi ako vide da je u jednoj traci gužva odmah idu u najprazniju bez obzira na koji izlaz po redu izlazili.
generic je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 10:34   #43093
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
No isto tako je i poznavanje prometnih propisa vrlo nisko. Ovi kaj su u srednjoj, iz nekog razloga često misle da ako je ucrtano na kolniku da možeš skrenut na izlaz iz srednje trake, da to mogu napravit bez poštivanja desne strane.

Neki dan slušam na radiu, murija radi akciju kažnjavanja za nedavanje žmigavca. Pa mislim si, stanite na izlaze iz kružnog toka i napunite mjesečni proračun u jednom danu.
A čuj,bolje i na silu i čak sudar skriviti nego recimo napraviti krug u rotoru i fino se prestrojiti
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 10:53   #43094
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Vidjeh jutros Cupra SUV. Iznutra plastika izgleda jeftilen, nigdje traga kromu ili drvu,.. Uglavnom, niš posebno. Kao da je netko nekom VW SUV-u stavio drugu značku i ime.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 11:24   #43095
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova

Po meni, na stranu bilo kakva pozitivna stvar od ovog, više me brinu generalno ograničenja, nadzor, kontrola, itd. (ne samo u vožnji)... To je samo put prema lošem.
Mene recimo smetaju kamere koje će snimati vozača. Zašto bi mene netko snimao dok vozim? Koliko dugo će trebati dok netko ne hakira sistem?
I mjerenje razine alkohola mi je sf. pod uvjetom da vozač svaki put prije vožnje ne bude morao puhati kao na drageru, kako oni misle to izvesti?
Ti si trijezan, suvozač mortus pijan, po analizatoru zraka su svi pijani?
Ti trijezan, voziš recimo gajbu pive u gepeku, naglo zakočiš, razbiješ tu gajbu i auto ti se izgasi jer mjeri alkohol u zraku.


Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je online   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 12:01   #43096
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Zasto samo ne napraviti turbo kruzne i gotovo?
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 12:15   #43097
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Vidjeh jutros Cupra SUV. Iznutra plastika izgleda jeftilen, nigdje traga kromu ili drvu,.. Uglavnom, niš posebno. Kao da je netko nekom VW SUV-u stavio drugu značku i ime.
Je. Kod Seata interijer bas lose izgleda. Cak i ako je Cupra. Jednostavno lose, gore nego i kod Skode rekao bih.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 12:16   #43098
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Citiraj:
Autor generic Pregled postova
Ali moraš priznati i da je kod nas vozačka kultura što se tiče kružnih tokova izrazito niska. Svi se boje unutarnje trake i voze po vanjskoj i po tri četvrt kruga i blokiraju unutarnjima izlaz. Da se desna traka koristi samo za prvi izlaz ne bi bilo problema.
Kod nas u Osijeku se sad nakotilo ovih "turbo" kruznih tokva koji imaju rubnjake po sredini (redovito krivo ugradnjene pa su neki i preko 10cm visine a neki su 6-7 kak bi trebalo) i vanjska je samo za prvi i drugi izlaz a unutarnja za 2,3,4 ali sad imamo novi fenomen, ekipa "preskace" rubnjake kad shvati da je u krivoj traci pa bue panika jer nemozes kruzit .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 31.03.2019. u 12:22.
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 12:20   #43099
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Najcesce ekipa za ZG tablicama hopsa preko. A iste cesto pokupi i tramvaj kroz kruzne
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 12:42   #43100
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Ima di slika toga?
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 13:15   #43101
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Evo dva primjera:







__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 13:35   #43102
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Je li to stvarno bilo potrebno tom gradu
Napravili su kruzi po onome sto smo mi davnih dana skicirali po Gmaps Zagrebackom rotoru tu u temi
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 16:58   #43103
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Prvi komentar na ovom članku.

https://gizmodo.com/the-uk-and-eu-wi...evi-1833606896

Po meni, na stranu bilo kakva pozitivna stvar od ovog, više me brinu generalno ograničenja, nadzor, kontrola, itd. (ne samo u vožnji)... To je samo put prema lošem.
i to isto.. sve vise nadzora. KOma mi je bilo u jednoj od proslih ep TGT-a, kada su pokazali kako u kini slikaju na autocestama svako auto :/

i kad ce bit hakirani takvi sustavi? pa u roku odmah, cim bude krenulo u prodaju.
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 17:29   #43104
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor pci_e3x Pregled postova
i to isto.. sve vise nadzora. KOma mi je bilo u jednoj od proslih ep TGT-a, kada su pokazali kako u kini slikaju na autocestama svako auto :/



i kad ce bit hakirani takvi sustavi? pa u roku odmah, cim bude krenulo u prodaju.
Kina uvodi 200 miliona kamera kojima ce prattii sve građane i na taj nacin odlucivati o njihovom "koeficijentu" pa ce na temelju toga odlucivati tko ce smjeti putovati, kupovati, kreditw, itd itd... Strava
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 18:36   #43105
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 953
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Kina uvodi 200 miliona kamera kojima ce prattii sve građane i na taj nacin odlucivati o njihovom "koeficijentu" pa ce na temelju toga odlucivati tko ce smjeti putovati, kupovati, kreditw, itd itd... Strava
Da, pročitao sam da su u rujnu prošle godine ugradili 15 milijuna!!! kamera za nadzor. Znači pola milijuna kamera dnevno su ugrađivali. Naravno, sve kamere imaju prepoznavanje lica.
Kao testni poligon su bili izabrali pokrajinu sa većinskim muslimanskim stanovništvom gdje postoji po njihovim riječima teroristički pokret, gdje su navodno od svake osobe uzimali dnk uzorak i skenirali lice svake osobe.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je online   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 21:36   #43106
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Da, pročitao sam da su u rujnu prošle godine ugradili 15 milijuna!!! kamera za nadzor. Znači pola milijuna kamera dnevno su ugrađivali. Naravno, sve kamere imaju prepoznavanje lica.
Kao testni poligon su bili izabrali pokrajinu sa većinskim muslimanskim stanovništvom gdje postoji po njihovim riječima teroristički pokret, gdje su navodno od svake osobe uzimali dnk uzorak i skenirali lice svake osobe.

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Kinezi su svjetska posast. Bolestan mentalitet.

Cekaj da banditos se toga sjeti, ili trump, i takve face poremecene, pa kad krenu...
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2019., 22:15   #43107
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Kinezi su svjetska posast. Bolestan mentalitet.

Cekaj da banditos se toga sjeti, ili trump, i takve face poremecene, pa kad krenu...
dosta smo skrenuli s teme, no slazem se da je to uzasno sto rade i ni pod koju cijenu popustit ako bi se uvodilo i ovdje
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2019., 00:10   #43108
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
buba... znaš da smo si dobri i tako to, ali fakat ima bučnijih guma i to debelo (a pritom ne mislim na tvoje hodajuće truplo)
Tebi je svaka guma bucna jer kad plasiras svoju trupinu u taj francuski odron, na koliko god da je napumpana, felgom dodirujes patos!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2019., 14:24   #43109
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Ima tko iskustva s nosačima bicikala za kuku? Imam potrebu to kupiti, pa me zanima na što paziti i sl.?
Hvala.
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2019., 15:06   #43110
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Tebi je svaka guma bucna jer kad plasiras svoju trupinu u taj francuski odron, na koliko god da je napumpana, felgom dodirujes patos!
naravno, samo ljubav širiti
syss je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na