Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.08.2007., 00:11   #1
jety
Premium
Moj komp
 
jety's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
"trzanje" slike na lcdu

danas sam bio kod frenda i na kompu njegove drage slika "trza(nesto kao smetnje na crt monitorima kad bi mob. bio u blizini kad zvoni samo puno gore). ako sam uspio docarat. ali to se dogadja samo kad se nesto pokrene, npr igra, mp3, dakle kad komp nesto radi. neznam sve komponente jel sam onak od oka pogledao, ali uglavnom: neznam koja ploca proc je sempron cca 2500+, 2x256 ddr, 2 harda od nisam vidio koliko, grafa je radeonka 9550 i lcd je philipsov 19 incni(ne znam koji model tocno) i napajanje codegen od 400w. na napajanje i sumljam jel to trzanje se jedino dogadja dok se cuje nekakav zvuk tipa pojacanjo zujanje venta, a ventovi su na procu i napajanju jel je grafa i ploca sa pasivcima. znam da moze bit jos 100 problema ali ja sumljam na napajanje pa ako netko mozda zna vise imao slicnih problema molim pomoc. probao sam po kablovima dal je sve spojeno kak treba i sve je na mjestu. hvala unaprjed
jety je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2007., 10:08   #2
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Nisam uspio skužit o kakvom trzanu pričaš niti s čim to točno ima veze, ali ako je i kod pokretanja mp3a a nije kod rada u windowsima možda su mu zvučnici preblizu ekrana ili kabla od monitora (ako nije spojen DVI naravno) inače neznam možeš probati slobodno sa napajanjem jer Codegen od 400w nije baš tako očajno napajanje ali zna ispustit dušu nakon nekog vremena sam od sebe, a ako je jače opterećen posebno...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na