Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.04.2019., 21:26   #2041
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Da ne rastežem previše, stolac koji sam naručio i dalje koristim, s jednom modifikacijom za nagib sjedeće površine.

Naime, iako je izložen stolac imao nagib sjedišta, isporučeni stolac nije imao tu opciju. Naknadno sam išao provjeriti nakon što sam stolac pokupio, otprilike 2 tjedna kasnije, i tamo je stajao izložen x-pander bez te mogućnosti podešavanja.

Očito su u međuvremenu promijenili model za "novi" i više se nisam imao osnove žaliti. Prodavači su me blijedo gledali, a dan danas se pitam jesam li nešto zamijenio uslijed isprobavanja stolaca.

Kako bilo, stolac je još uvijek u jednom komadu. Nagib sam riješio ubacivši drvenu dasku debljine 1cm pod stražnji dio sjedeće površine, tako da mi to nije previše smetalo.

Tekstil sjedeće površine je na svim kutevima u odličnom stanju i nema naznaka poderotina.
Mrežasti tekstil naslona je još uvijek čitav i još uvijek elastičan i prozračan kao prvi dan, te mi je i dalje najdraža karakteristika stolca.

Desni naslon za ruku, i dalje potpuno funkcionalan i vizualno u novom stanju, nekoliko puta mi je zapeo pod plohu stola prilikom ustajanja od stola na lijevu stranu - kad sjedim na stolcu, on se spusti nekoliko centimetara te naslon ima slobodan prolaz ispod plohe stola. Međutim, nakon ustajanja nasloni su nešto viši od donje površine plohe stola. Kombinacija rotacije prilikom ustajanja uzrokuje da jedan naslon ruke ostane pod stolom, u mom slučaju desni.

Uslijed tih manevara se guma naslona s donje prednje strane naslona previše pritisnula u metalni okvir u kojem leži, te je guma po tom rubu pukla. Niti jedan dio gume se nije odlomio i ne osjeti se prilikom naslanjanja, već samo kad se primi rukom. Vrijedi spomenuti jer je to ujedno i jedini potencijalni problem stolca.

Sve ostalo je u odličnom stanju.

Problema s leđima ni u jednom trenutku nisam imao, stolac je udoban, najviše sam gejmao u zadnje dvije godine, 3000+ sati za tim stolcem u te dvije godine, na koje nisam pretjerano ponosan jer sam zaokružio masu na 100kg. Stolac i dalje drži ko prvi dan.

Ne mogu reći postoje li novi modeli koji pružaju bolji omjer cijene i kvalitete od ovog, ali i bez ovog namještavanja nagiba sjedeće površine stolac je bio svejedno najboljeg gore navedenog omjera prije dvije godine.

Nadam se da će pomoći.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2019., 13:15   #2042
mijur
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Odlično, hvala za brzi odgovor, definitnvo će mi novi stolac biti Topstarov

gledam još i ovaj, razlika je u svega 10€ i ima dodatni naslon za glavu što mi i nije toliko bitno
mijur je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2019., 10:47   #2043
Mandor
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: BoliTeBriga
Postovi: 9
Mislim si otići u Ikeu danas i kupiti Markusa ili onog Fafajluka. Nisu mi se činili nešto kad sam bio u Ikei pa nisam ni isprobavao. A i inače mi nije nepto namještaj tamo (izgled i ergonomija, ne pričam o kvaliteti).

Ali moje pitanje je da li se vama događa da se stolica nakrivi? Ja baš zbog toga hoću promijeniti jer moram namještati nogama kotače u određen položaj da mi stolica nije nakrivljena na desno. Možda bih mislio da ja krivo sjedim ali osjećam da visim i gledam naslone za ruke i desni je niži pa vrtim dolje zvijezdu s kotačima dok se ne izravna. To mi se događalo na svim stolicama s vremenom.

Možda ja ne znam sastaviti stolicu. Možda trebam na nešto paziti?
Imam 95 kila. Čak sumnjam na to da kad ja sjedim naslonjen pa mi netko drugi dođe i još mi se iznad glave nasloni na naslon pa da se onda iskrivi?
Mandor je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2019., 10:55   #2044
kepmip
Premium
Moj komp
 
kepmip's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 169
Citiraj:
Autor Mandor Pregled postova
Mislim si otići u Ikeu danas i kupiti Markusa ili onog Fafajluka. Nisu mi se činili nešto kad sam bio u Ikei pa nisam ni isprobavao. A i inače mi nije nepto namještaj tamo (izgled i ergonomija, ne pričam o kvaliteti).

Ali moje pitanje je da li se vama događa da se stolica nakrivi? Ja baš zbog toga hoću promijeniti jer moram namještati nogama kotače u određen položaj da mi stolica nije nakrivljena na desno. Možda bih mislio da ja krivo sjedim ali osjećam da visim i gledam naslone za ruke i desni je niži pa vrtim dolje zvijezdu s kotačima dok se ne izravna. To mi se događalo na svim stolicama s vremenom.

Možda ja ne znam sastaviti stolicu. Možda trebam na nešto paziti?
Imam 95 kila. Čak sumnjam na to da kad ja sjedim naslonjen pa mi netko drugi dođe i još mi se iznad glave nasloni na naslon pa da se onda iskrivi?

Kolega na poslu sjedi nagnut na lijevu stranu i nakon nekog vremena mu se spigal. Od 50-ak markusa kaj imamo u firmi, to sam samo kod njega primjetil.
kepmip je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2019., 10:58   #2045
Mandor
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: BoliTeBriga
Postovi: 9
Samo da budem jasan, ja nemam nikakve Ikeine stolice. Pričam inače o stolicama. Ne mislim da osobito krivo sjedim. Ne sjednem s nogama prebačenim preko naslona. Ne penjem se nogama na sjedište. ne sjedi nitko drugi u stolici. Ali Nekako je stolica nakrivo.
Mandor je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2019., 11:21   #2046
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Mandor Pregled postova
Samo da budem jasan, ja nemam nikakve Ikeine stolice. Pričam inače o stolicama. Ne mislim da osobito krivo sjedim. Ne sjednem s nogama prebačenim preko naslona. Ne penjem se nogama na sjedište. ne sjedi nitko drugi u stolici. Ali Nekako je stolica nakrivo.
to sam ja imao, ali sa stolicom iz Jyska, i da, sjedio sam na krivo, naginjao sam se više na desnu stranu, pa je tako i stolica s vremenom.
Ti to možda i ne primjetiš da nesvjesno prebacuješ težinu na jednu stranu, nisam ni ja dugo vremena primjećivao.
Sad vježbama pokušavam to ispraviti.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2019., 11:27   #2047
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor mijur Pregled postova
Netko gledao/uzimao Topstar stolice?
konkretno za oko mi je zapeo ovaj model

trenutno je na akciji u jednom njemačkom shopu za 200€


edit: naknadno sam proguglao i našao da je kolega De5tr0yer napisao odličnu recenziju topstar stolica i uzeo je baš ovaj model koji pikiram, ako nije problem da nam ovdje napiše svoja iskustva i bi li opet uzeo istu ili neki drugi model u tom cjenovnom rangu!
Sa napomenom da njegova recenzija spominje Inkea.hr, koji više ne postoji, ali se sada zovu Dizz Concept
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2019., 17:45   #2048
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Danas sjeo na nasljednika Marcusa i puno mi je bolji. Podesivi naslon za glavu i onaj lumbalni plus sjediste napred nazad. Skuplja je 300kn neg je bio Marcus al ubost cu ga na akciji. Ovdje lik nesto laprda i usporedjuje. Zanemarite bijelu boju koju je odabrao..uzas..Ima crna i tamno siva.

https://youtu.be/Tp-8G0D8NfA
renc je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2019., 16:29   #2049
Matoism
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2019
Lokacija: Negdi
Postovi: 2
Problem mi je to što sam malo veći momak jeli, imam 110kg+ i 180cm i nekih 1300-1400kn za potrošit na ovo. Znam da Ikea ima Markusa, ali mislim da sam malo pre težak za to...

https://www.emmezeta.hr/namjestaj/ur...edska-fotelja/
Što mislite o ovoj? Spaja se naslon direktno na sic, pa i onda jos extra naslon za lakat osigurava naslon s još 4 vide.

Ako imate neku drugu preporuku za stolicu koju bi moga ic uzet negdi u Splitu odma, bilo bi taman
Matoism je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2019., 17:50   #2050
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Pozdrav ekipa, ima li netko iz Splita Markusa da se proba?
Onaj novi model mi je malo van budžeta pa se nadam da će Markus bit na neko akciji.
Kolika akcija inaće bude na stolice?

I još najbitnie pitanje koja je visina naslona za ruke? Meni je stol 70cm pa mi je bitno da stolica uspije ući ispod stola.

Hvala
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2019., 18:39   #2051
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Citiraj:
Autor Smarty Pregled postova
Kolika akcija inaće bude na stolice?

I još najbitnie pitanje koja je visina naslona za ruke? Meni je stol 70cm pa mi je bitno da stolica uspije ući ispod stola.

Hvala
Milsim da je oko 750kn bio na akciji, ali nisam 100% siguran.
Visina naslona za ruke kad je stolac skroz spušten 68,5cm (sjedište na cca 57cm od poda).
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2019., 21:34   #2052
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
BTW. Za sve koji traze dobar radni stol i kvalitetnu stolicu:
https://www.njuskalo.hr/uredski-namj...oglas-28287159

Steelcase Leap stolac
Steelcase stol (ne znam model, ali ima cable management, nosac kucista, rupu za kablove, 2 strujna utikaca ispod stola itd.)

Staro godinu i kusur. Novi stolac ~900 eura, novi stol ~450 bez dodatne opreme. Nije moj oglas - tip ima vise komada (ak nije frkno vec) - al' sam bogami ja sebi kupio stol za doma i stolac vozim na posao (Aeron mi drazi doma) - i oboje je u mint stanju. Definitivno bolje od Markusa i IKEA radnih stolova.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 30.04.2019., 22:46   #2053
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Citiraj:
Autor Facelessone Pregled postova
Milsim da je oko 750kn bio na akciji, ali nisam 100% siguran.
Visina naslona za ruke kad je stolac skroz spušten 68,5cm (sjedište na cca 57cm od poda).
Odlično, to bi mi moglo ući ispod stola. Hvala za info.

Jel se može di probat stolica u splitu?
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2019., 18:20   #2054
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
BTW.

Steelcase Leap stolac
Steelcase stol (ne znam model, ali ima cable management, nosac kucista, rupu za kablove, 2 strujna utikaca ispod stola itd.)

Staro godinu i kusur. Novi stolac ~900 eura, novi stol ~450 bez dodatne opreme. Nije moj oglas - tip ima vise komada (ak nije frkno vec) - al' sam bogami ja sebi kupio stol za doma i stolac vozim na posao (Aeron mi drazi doma) - i oboje je u mint stanju. Definitivno bolje od Markusa i IKEA radnih stolova.

Pff, šteta pa mi ne treba -
ovo je prilika samo takva.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2019., 10:17   #2055
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Prosla prilika, bato je uvidio za koji kikiriki prodaje to i digo cijenu soma kuna Ode baba s kolacima.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2019., 10:53   #2056
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor Matoism Pregled postova
Problem mi je to što sam malo veći momak jeli, imam 110kg+ i 180cm i nekih 1300-1400kn za potrošit na ovo. Znam da Ikea ima Markusa, ali mislim da sam malo pre težak za to...

https://www.emmezeta.hr/namjestaj/ur...edska-fotelja/
Što mislite o ovoj? Spaja se naslon direktno na sic, pa i onda jos extra naslon za lakat osigurava naslon s još 4 vide.

Ako imate neku drugu preporuku za stolicu koju bi moga ic uzet negdi u Splitu odma, bilo bi taman
Tek sam sada ovo vidio.

Kakvi pretežak... Imam ga već 3 godine, nikakvih problema. Isto sam preko stotke.

U firmi imam par ljudi s preko 130kg nikakvih problema. Dok su ovi iz Lesnine po 1000kn svi popucali, ili kotači ili ručke naslona.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2019., 13:25   #2057
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Danas sjeo na nasljednika Marcusa i puno mi je bolji. Podesivi naslon za glavu i onaj lumbalni plus sjediste napred nazad. Skuplja je 300kn neg je bio Marcus al ubost cu ga na akciji. Ovdje lik nesto laprda i usporedjuje. Zanemarite bijelu boju koju je odabrao..uzas..Ima crna i tamno siva.

https://youtu.be/Tp-8G0D8NfA
Jesi uzeo na kraju? Ja sam mislio umjesto jos jednog Markusa ali sam procitao par iskustava da je sjediste znacajno tvrdje i neudobnije nego na Markusu.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2019., 17:27   #2058
RainZG
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 524
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Tek sam sada ovo vidio.

Kakvi pretežak... Imam ga već 3 godine, nikakvih problema. Isto sam preko stotke.

U firmi imam par ljudi s preko 130kg nikakvih problema. Dok su ovi iz Lesnine po 1000kn svi popucali, ili kotači ili ručke naslona.


Lesnina je koma. Ja sam na 90 kg i dva stolca iz lesnine unistio u 3 godine. A svaki je bio oko 1200kn

Sada uzeo Markusa pa cemo vidit kako ce on proc
RainZG je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2019., 17:30   #2059
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Ima tko iskustva sa DXRacer stolicama: https://team-media.hr/gaming-i-oprem...no-crvena.html

Ja sam sjeo i bila mi je jako udobna, ali me zanima kvaliteta?
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2019., 17:34   #2060
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
frend ima par godina, ovak sad izgleda https://imgur.com/a/eKwDB7L/

raspalo se što se raspast dalo, razočaran je kvalitetom
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 08.05.2019., 17:35   #2061
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
DX Racer je precjenjen stolac u svakom pogledu.

Udobnost upitna (meni osobno neudobne), kvaliteta srednja, cijena daleko previsoka. Postoje puuuuno bolje stolice od tih DX racer za manje para, a za tu lovu se već kupi kvalitatan malo bolji stolac.

DX Racer je idealan stolac za "wanna be" streamere koji misle da će im se skill u igrama porasti čim kupe taj stolac.

Eto, moje mišljenje i iskustvo.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2019., 17:40   #2062
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
Vjerujem, u principu sve "gaming" je overrated. Međutim kažem, sjeo sam i svidjela mi se, naslon na glavi mi taman fita. S obzirom da ću u stolici raditi 8h dnevno, bitna mi je udobnost.
Firma plaća, stoga cijena nije presudna. Budžet je 3.000kn + PDV.

Preporuke do tog iznosa? Mora imati headrest i mora se moći isprobati.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2019., 17:45   #2063
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ja već jedno vrijeme gledam: https://topchair.hr/ergonomske-stolice/667-galaxy.html#

Probao, čudno na početku, kasnije odlično.

Ako radiš 8h, pogledaj si nešto više ergo, nego ovo "racing" smeće, vjeruj mi.

Čak me Markus bolji od DX-a a jeftiniji je 3x.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2019., 21:23   #2064
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja već jedno vrijeme gledam: https://topchair.hr/ergonomske-stolice/667-galaxy.html#

Probao, čudno na početku, kasnije odlično.
Samo bi dodao da izbjegne eko kozu. Taj junk se raspada nakon 1-3g koristenja, bolje tkaninu.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2019., 17:06   #2065
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,705
Usporedba Markusa i ovog novog "Markusa":
https://youtu.be/7Vt_YSDpPrg
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2019., 17:45   #2066
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
Markusa ne mogu preporučit nikako. Kupio ga za na posao. Bačen novac zbog potpore za donja leđa. Ubada me i počne mi ozbiljno smetat nakon nekog vremena. Uostalom nije mi jasno kako bi ta "potpora za donja leđa" trebala biti zdrava na ikakav način kad samo potiče lumbalnu lordozu od koje pati dobar dio nas koji sjedimo 8+ sati dnevno.

Doma imam DXracera koji je izvrstan. Zadnja ploha mu je ravna daska tako da potiče pravilnu posturu. Nikako mi nisu jasne te iskrivljene stolice sa izbijenim dodatcima za potporu leđa kad to nije oblik kojeg bi kičma prirodno trebala imati...

DXracer doduše također kvalitetom ne opravdava cijenu.
"Koža" se nakon 3 godine počne kidati i raspadati ali bar je udoban i zdrav za leđa.
thubanx6 je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2019., 21:11   #2067
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
jel to neka zezancija ili što?



pa pogledaj slike na googlu



evo nešto na brzinu https://www.zdravo-sjedenje.hr/aktiv...nicom/#respond
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2019., 21:31   #2068
thubanx6
Premium
Moj komp
 
thubanx6's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Split
Postovi: 533
Citiraj:
Autor intel freak Pregled postova
jel to neka zezancija ili što?



pa pogledaj slike na googlu



evo nešto na brzinu https://www.zdravo-sjedenje.hr/aktiv...nicom/#respond
Da ali potpora od markusa (mene bar) ubada itekako pretjerano intenzivno i uz to na krivo mjesto.

U biti več imam izraženu lumbalnu lordozu zbog previše sjedenja i markus mi to svojom "potporom za donja leđa" samo potiče. Možda je za mene taj jastuk jednostavno na krivom mjestu... Iako mi se svakako čini da je bez obzira na poziciju pretjerano izražen.
thubanx6 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2019., 12:55   #2069
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Tražim radnu stolicu za juniora, no ne nalazim ništa da zadovoljava kriterij podesivih naslona za ruku. Ili to klincima ne treba?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2019., 13:51   #2070
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Za klince ti je bolji stolac bez rukonaslona jer će ionako većinu vremena sjediti sa jednom nogom ispod guzice (ma koliko im tupio da to nije zdravo za kičmu)
bertone je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na