Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.12.2019., 09:25   #24571
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Nisam gledao jos Jokera ali vjerujem da nije nista navikano. Zanr odlican. Serijal odlican. Lik odlican. I najbolji glumac danasnjice, sto se moze ocekivat nego navikano. Sto sve ide po ekranu onda ovo gore napisano bez da gledas film odmah moras dat 8/10. A vjerujem kad odgledam da ce to biti cista desetka.

A odgledao sam Hustlerice https://www.imdb.com/title/tt5503686/
S Jennifer Lopez
Mislio sam onak odgledat to, ali film je dobar. Prica odlicna, i navodno true story, sto mi je do sad se pokazalo uvijek jako dobrim. Pa i ovdje iako glumi Lopez koja onak i nema neke filmove, ovo bi mogao biti njezin najbolji. A zena od 50 godina, meni nije jasno jesu oni koristili tu neke CGI metode ili WTF?

A odmah da javim da sam odgledao i Ad Astra, znam mnogima ce film biti bezveze jer ipak nema nekog heroja, neke akcije, bombi, praskanja, ali film je vrh. Meni jedan od najboljih u 2019. Efekti odlicni, glumac vrhunski ako ne i bolji od ovog gore spomenutog u jokeru. Kako jedan glumac moze vuci film to je nevjerojatno. Bez tog glumca taj film bi bio mozda za ispod 6 i svi bi srali da je los SCi Fi film, ali ovako s njim on s prosjecnog filma napravi hit. A ako ste odgledali once upon in hooliwood i ad astra onda vam je jasno.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 09:37   #24572
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Nemoj sudit knjigu po koricama. I ja sam očekivao više od Jokera po tome što si nabrojao, trailer me zaintrigirao, al na kraju ono, film mi je ok, možda 6/10. Niš spektakularno i definitivno mi nije najbolje utjelovljenje Jokera do sad. Dok je npr ledgerov lik visoko inteligentan pshihopat s odličnim smislom za humor, ovaj je jednostavno jadan, nema smisao za humor i općenito je nesposoban za život. Po meni to nije supervillain, već incel, al ok, to sam samo ja . Pogledaj pa javi, vrlo moguće da će ti se i svidjeti.

Za Ad Astru se slažem. Meni isto bio odličan, pogotovo doživljaj u IMAX-u, al mi je jasno zašto možda nekom neće leći.

off topic:
par memeova kaj su mi zapeli za oko
https://i.redd.it/mio94c1ka9s31.jpg
https://imgur.com/gallery/FkLQsq6
https://static.boredpanda.com/blog/w...4b9c4__700.jpg
nub je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 09:50   #24573
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970



Antena do svemira za komunikaciju/istraživanje a odavno imamo satelite na koje ne utječe nikakve atmosferske smetnje ili ode do Neptuna da bi zaključio kako nema izvanzemaljskoga života...LOL a nisu istražili ni 0000000000000000000000000.1% svemira niti ga mogu istražiti. Pa onda vrhunac uzme komad lima i koristi ga kao štiti za prolazak kroz asteroidni prsten...ha ha ha ha.



LOL

Jocker ima problem jer izgleda ko kopija Taksiste ali uspijeva u potpunosti ubaciti gledatelja u perspektivu glavnog lika...bez problema se izgubiš u tom svijetu. Izvrsnu glumu ne treba ni spominjati.
-->
Ad Astra je prekrasno snimljen film, dobro odglumljen ali glup ko k.




Antena do svemira za komunikaciju/istraživanje a odavno imamo satelite na koje ne utječe nikakve atmosferske smetnje ili ode do Neptuna da bi zaključio kako nema izvanzemaljskoga života...LOL a nisu istražili ni 0000000000000000000000000.1% svemira niti ga mogu istražiti. Pa onda vrhunac uzme komad lima i koristi ga kao štiti za prolazak kroz asteroidni prsten...ha ha ha ha.



LOL

Jocker ima problem jer izgleda ko kopija Taksiste ali uspijeva u potpunosti ubaciti gledatelja u perspektivu glavnog lika...bez problema se izgubiš u tom svijetu. Izvrsnu glumu ne treba ni spominjati.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 18:43   #24574
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,915
Po meni najbolji film od J Lo je Cell. Iako je baš dobrahno sjeban.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 19:42   #24575
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Ad Astra.... da sve je to super, vjerojatno jedan od najrealnijih što se tiče svemira... ali pomalo je IMHO dosadnjikav. Npr. ne očekujte film u stilu Interstellara (koji mi je puno bolji) nego nekakvu puno pliću Odiseju u svemiru...
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 19:58   #24576
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726



Da, ovo se slazem za Ad Astra, malo bedastoca su dodali tipa onaj stit ili kako se uhvati rukama za brod kad punom parom leti prema njemu



A hvala za The Cell mislim da to nisam gledao, izgleda zanimljivo. A i ovaj J Lo je 20 godina mladja, haha
-->



Da, ovo se slazem za Ad Astra, malo bedastoca su dodali tipa onaj stit ili kako se uhvati rukama za brod kad punom parom leti prema njemu



A hvala za The Cell mislim da to nisam gledao, izgleda zanimljivo. A i ovaj J Lo je 20 godina mladja, haha
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2019., 08:32   #24577
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,915
Jednom J Lo uvijek J Lo. Zanimljiv je jako Cell, nije baš film za, ajmo reć, redovnu publiku.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2019., 08:43   #24578
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Po meni njezin najbolji film je Out of Sight koji ju je i izbacio kao zvijezdu, iako je tamo bila sporedna uloga. Sve nakon toga je dosta lošije, tu i tamo poneka gledljiva komedijica. Cell joj je također jedan od tih nekoliko koji vrijedi pogledati, zanimljiv vizualni stil.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2019., 10:23   #24579
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Trebao bih preporuku Crime / Mystery / Thriller filma za veceras, da je detektiv/ka ili par u glavnoj ulozi,, nesto tipa The Killing, True detective, Luther ali film. Nesto novije po mogucnosti.


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2019., 11:46   #24580
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
The Body ( El cuerpo ) 2012 , indijci cak upravo napravili svoj rimejk tog fima

The Invisible Guest 2016
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2019., 11:58   #24581
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor Blue Spirit Pregled postova
The Body ( El cuerpo ) 2012 , indijci cak upravo napravili svoj rimejk tog fima

The Invisible Guest 2016
The Invisible Guest - odlican film, moze se uvrstit i u "mindfck" kategoriju IMO...
Ovaj drugi takodjer jako dobar, naravno originalna verzija
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 09:36   #24582
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,466



- pirati na mjesecu? nije bas da je TOLIKO razvijen mjesec jos... al' ajde.. neka i to prodje
- gravitacija Mjeseca je mala kad su u buggy-ima, ali kad se secu po bazi, gravitacija i ponasanje isto kao i na Zemlji
- put na Mars - stanu usputno na distress call kao kad autobus staje na autobusnu stanicu
- ubrzanje i kocenje ne kreira nikakvu silu, a dodju za 19 dana do Marsa
- glavni glumac morao je doci na Mars da posalje poruku?! - zar nema komunikacije Mars <-> Zemlja???????
- plivanje po jezeru na Marsu, i onda fenomenalno penjanje kod lansiranja i ulazak u brod.. totalno realno
- Koristenje PISTOLJA u svemirskom brodu. Totalno ima smisla.
- vatrogasni apart koji kad se koristi pobije sve?!
- kad dodje na Neptun, ide sa shuttlom do broda, i pusti ga da samo odleti dalje. Da, ima smisla.
- stoji na rotirajucoj anteni, a centrifugalna sila je nebitna
- dio sa metalom gdje se brani od kamenja u prstenu dok ide do broda, i tako precnizno naciljati skok.. da uopce ne komentiram (plus, sto sami prstenovi nisu ni priblizno toliko gusti, itd...)
- nuklearna eksplozija ubrza brod. Kad se i ne bi raspao u komadice, samo ubrzanje bi odavno ubilo sve zivo i nezivo.
Itd.... ima jos puno detalja da ne duljim.

Potencijalno super film s potencijalno dobrom premisom, ali totalno unisten sa losim scenarijom.


-->
Citiraj:
Autor pogi Pregled postova
Ad Astra.... da sve je to super, vjerojatno jedan od najrealnijih što se tiče svemira...
Uhh... smo mi gledali isti film?!
Samo u kratkim crtama da ne idem u detalje:



- pirati na mjesecu? nije bas da je TOLIKO razvijen mjesec jos... al' ajde.. neka i to prodje
- gravitacija Mjeseca je mala kad su u buggy-ima, ali kad se secu po bazi, gravitacija i ponasanje isto kao i na Zemlji
- put na Mars - stanu usputno na distress call kao kad autobus staje na autobusnu stanicu
- ubrzanje i kocenje ne kreira nikakvu silu, a dodju za 19 dana do Marsa
- glavni glumac morao je doci na Mars da posalje poruku?! - zar nema komunikacije Mars <-> Zemlja???????
- plivanje po jezeru na Marsu, i onda fenomenalno penjanje kod lansiranja i ulazak u brod.. totalno realno
- Koristenje PISTOLJA u svemirskom brodu. Totalno ima smisla.
- vatrogasni apart koji kad se koristi pobije sve?!
- kad dodje na Neptun, ide sa shuttlom do broda, i pusti ga da samo odleti dalje. Da, ima smisla.
- stoji na rotirajucoj anteni, a centrifugalna sila je nebitna
- dio sa metalom gdje se brani od kamenja u prstenu dok ide do broda, i tako precnizno naciljati skok.. da uopce ne komentiram (plus, sto sami prstenovi nisu ni priblizno toliko gusti, itd...)
- nuklearna eksplozija ubrza brod. Kad se i ne bi raspao u komadice, samo ubrzanje bi odavno ubilo sve zivo i nezivo.
Itd.... ima jos puno detalja da ne duljim.

Potencijalno super film s potencijalno dobrom premisom, ali totalno unisten sa losim scenarijom.


__________________
Idiocracy. Kad satira postaje stvarnost.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 00:17   #24583
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
ad astra
najgluplji film koji sam ikada gledao.
ocjena 0/10
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 00:22   #24584
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636



- pirati na mjesecu? nije bas da je TOLIKO razvijen mjesec jos... al' ajde.. neka i to prodje

- gravitacija Mjeseca je mala kad su u buggy-ima, ali kad se secu po bazi, gravitacija i ponasanje isto kao i na Zemlji

- put na Mars - stanu usputno na distress call kao kad autobus staje na autobusnu stanicu

- ubrzanje i kocenje ne kreira nikakvu silu, a dodju za 19 dana do Marsa

- glavni glumac morao je doci na Mars da posalje poruku?! - zar nema komunikacije Mars Zemlja???????

- plivanje po jezeru na Marsu, i onda fenomenalno penjanje kod lansiranja i ulazak u brod.. totalno realno

- Koristenje PISTOLJA u svemirskom brodu. Totalno ima smisla.

- vatrogasni apart koji kad se koristi pobije sve?!

- kad dodje na Neptun, ide sa shuttlom do broda, i pusti ga da samo odleti dalje. Da, ima smisla.

- stoji na rotirajucoj anteni, a centrifugalna sila je nebitna

- dio sa metalom gdje se brani od kamenja u prstenu dok ide do broda, i tako precnizno naciljati skok.. da uopce ne komentiram (plus, sto sami prstenovi nisu ni priblizno toliko gusti, itd...)

- nuklearna eksplozija ubrza brod. Kad se i ne bi raspao u komadice, samo ubrzanje bi odavno ubilo sve zivo i nezivo.

Itd.... ima jos puno detalja da ne duljim.



Potencijalno super film s potencijalno dobrom premisom, ali totalno unisten sa losim scenarijom.


Čisto da pitam, vidim da si bio u svemiru dosada 5-6 puta i isprobao 5-6 nuklearnih detonacija u svemiru da znaš da su probile sve živo i neživo u testnom brodu od ubrzanja?
-->
Citiraj:
Autor Nick7 Pregled postova
Uhh... smo mi gledali isti film?!

Samo u kratkim crtama da ne idem u detalje:




- pirati na mjesecu? nije bas da je TOLIKO razvijen mjesec jos... al' ajde.. neka i to prodje

- gravitacija Mjeseca je mala kad su u buggy-ima, ali kad se secu po bazi, gravitacija i ponasanje isto kao i na Zemlji

- put na Mars - stanu usputno na distress call kao kad autobus staje na autobusnu stanicu

- ubrzanje i kocenje ne kreira nikakvu silu, a dodju za 19 dana do Marsa

- glavni glumac morao je doci na Mars da posalje poruku?! - zar nema komunikacije Mars Zemlja???????

- plivanje po jezeru na Marsu, i onda fenomenalno penjanje kod lansiranja i ulazak u brod.. totalno realno

- Koristenje PISTOLJA u svemirskom brodu. Totalno ima smisla.

- vatrogasni apart koji kad se koristi pobije sve?!

- kad dodje na Neptun, ide sa shuttlom do broda, i pusti ga da samo odleti dalje. Da, ima smisla.

- stoji na rotirajucoj anteni, a centrifugalna sila je nebitna

- dio sa metalom gdje se brani od kamenja u prstenu dok ide do broda, i tako precnizno naciljati skok.. da uopce ne komentiram (plus, sto sami prstenovi nisu ni priblizno toliko gusti, itd...)

- nuklearna eksplozija ubrza brod. Kad se i ne bi raspao u komadice, samo ubrzanje bi odavno ubilo sve zivo i nezivo.

Itd.... ima jos puno detalja da ne duljim.



Potencijalno super film s potencijalno dobrom premisom, ali totalno unisten sa losim scenarijom.


Čisto da pitam, vidim da si bio u svemiru dosada 5-6 puta i isprobao 5-6 nuklearnih detonacija u svemiru da znaš da su probile sve živo i neživo u testnom brodu od ubrzanja?
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 01:15   #24585
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Ovo o vatrogasnom aparatu ...sta mislis sta se korsti u njemu za gasenje co2,prah,pjena ne.
Halon koji je zabranjen ali ga jos koriste u vojsci /tenkovi,avioni ...spejs raketama .
Film je baziran vise na pricu a ne na stvarnost i fiziku stvari ako to nemoze neko skuzit u prvih 10 minuta ne treba dalje ni gledat.
7/10

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 05:48   #24586
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 07:11   #24587
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,330
Film je glup, dosadan i nerealan. Wannabe Space Odyssey. Al' dobro, barem nije bilo Sandre da vrishchi cijeli film
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je online   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 07:52   #24588
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Ovo o vatrogasnom aparatu ...sta mislis sta se korsti u njemu za gasenje co2,prah,pjena ne.
Halon koji je zabranjen ali ga jos koriste u vojsci /tenkovi,avioni ...spejs raketama .
Film je baziran vise na pricu a ne na stvarnost i fiziku stvari ako to nemoze neko skuzit u prvih 10 minuta ne treba dalje ni gledat.
7/10

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Na ruskoj stanici Mir je izbio požar koji su ugasili i nisu svi pomrli od vatrogasnog aparata.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 08:42   #24589
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,466
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Čisto da pitam, vidim da si bio u svemiru dosada 5-6 puta i isprobao 5-6 nuklearnih detonacija u svemiru da znaš da su probile sve živo i neživo u testnom brodu od ubrzanja?
Iako je svemir drukciji u odnosu na zemlju jer nema atmosfere, opet postoje neka pravila - i to znana.
I u svemiru nuklearna detonacija otpusta energiju.
Dio je zracenje, a dio je udarni val. I to ima brzi kratkotrajni udar na tijelo u blizini.
Cak i kad se svemirki brod ne bi raspao - brzina koju bi trebao postici da dodje u nekom primjerenom vremenu do Zemlje je velika. Sto bi znacilo strasno velika akceleracija - sto opet, i da svemirski brod prezivi i ne raspadne se, covjek bi umro od tolike akceleracije, tj. sile na tijelo.
Tako da kako god ga okrenes..... da... totalno ima smisla.
__________________
Idiocracy. Kad satira postaje stvarnost.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 09:11   #24590
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Ma čim se tolko prašine tu diže film je dobar
nub je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 09:18   #24591
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Definitivno je dobar, i za nekoliko gledanja. Prekrasne scene, topla priča ali stoji da je glup ko k. Ne treba ga gledati kao neki pokušaj realnosti, nego čisto kao neku priču u svemiru iako i sa tog aspekta ima velikih nelogičnih gluposti. U stvari šteta za propuštenu priliku, previše je toga.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 09:45   #24592
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066



Sve s pričom mi je okej do zadnjeg čina. Mislim da su stvarno imali otvorena vrata napraviti što god požele, pogotovo jer je situacija s njegovim starim sve do kraja bila nepoznata.. I onda su izabrali dost dosadan kraj, možda previše prizemljen. (šta očekivat od čovjeka koji je tolko dugo u izolaciji). Dok si je npr interstellar na kraju dao oduška i zato je po meni ipak koje koplje iznad

-->
Da.. Po meni je u prvom planu doživljaj i to film odrađuje odlično, a tek onda dolazi priča. Slažem se da je propuštena prilika s pričom napravit nešto više. Onda bi film odličan, ne samo vrlo dobar.




Sve s pričom mi je okej do zadnjeg čina. Mislim da su stvarno imali otvorena vrata napraviti što god požele, pogotovo jer je situacija s njegovim starim sve do kraja bila nepoznata.. I onda su izabrali dost dosadan kraj, možda previše prizemljen. (šta očekivat od čovjeka koji je tolko dugo u izolaciji). Dok si je npr interstellar na kraju dao oduška i zato je po meni ipak koje koplje iznad

nub je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 13:16   #24593
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726



Usao u letjelicu? Valjda ni oni sami nisu znali to, pa su nastavili snimat kak da je vec u letjelici.

-->
Ipak mislim da najnejasniji dio je kako je on



Usao u letjelicu? Valjda ni oni sami nisu znali to, pa su nastavili snimat kak da je vec u letjelici.

__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 16:45   #24594
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor Nick7 Pregled postova
Iako je svemir drukciji u odnosu na zemlju jer nema atmosfere, opet postoje neka pravila - i to znana.

I u svemiru nuklearna detonacija otpusta energiju.

Dio je zracenje, a dio je udarni val. I to ima brzi kratkotrajni udar na tijelo u blizini.

Cak i kad se svemirki brod ne bi raspao - brzina koju bi trebao postici da dodje u nekom primjerenom vremenu do Zemlje je velika. Sto bi znacilo strasno velika akceleracija - sto opet, i da svemirski brod prezivi i ne raspadne se, covjek bi umro od tolike akceleracije, tj. sile na tijelo.

Tako da kako god ga okrenes..... da... totalno ima smisla.
Jel negdje isprobano koliku snagu otpusta nuklearna eksplozija u svemiru da bi ti znao kako je to pogubno na čovjeka?

Nisam znao da ste u operaciji Starfish Prime slali ljude gore

Jesu u filmu koristili nuklearnu eksploziju jacu ili slabiji od vaše u Starfish Primeu?

Jer pričaš ko da si bio tamo a ja gledam u forumski BS if u ask me
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 18:06   #24595
Gašpar
trpi, trpi...
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: CRO
Postovi: 110
once upon a time in hollywood - 5/10, najgori kventinov film.
Gašpar je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 20:02   #24596
hrwii
Registered User
 
hrwii's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2018
Lokacija: Rijeka
Postovi: 21
Citiraj:
Autor Gašpar Pregled postova
once upon a time in hollywood - 5/10, najgori kventinov film.


+1
hrwii je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 22:56   #24597
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Citiraj:
Autor Gašpar Pregled postova
once upon a time in hollywood - 5/10, najgori kventinov film.
+1
puno hypea oko nicega, vec nakon sat vremena gledanja u glavi mi je bilo wtf, sto ja ovo gledam... Za jedan tarantinov film - lose...
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 23:07   #24598
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Gašpar Pregled postova
once upon a time in hollywood - 5/10, najgori kventinov film.
Ja sam to napisao 3 dana nakon što je izašao u kina.
Waste of time, i ono najgore waste of money.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2019., 23:22   #24599
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Joker 9/10 - Mračan, turoban, realan. Bez fige u džepu, bez velikih hollywoodskih klišeja i hepi enda. Vrhunska gluma Phoenixa.

Nije 10ka jer je Heathova pojava i 30min screen timea u Dark Knightu toliko upečatljivo da je to nemoguće nadmašiti.
Nixis je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2019., 09:28   #24600
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Once Upon a Time... in Hollywood

Zatrolao Tarantino fanove. Meni je u biti film cist OK. Iako traje 3 sata lijepo sam ga odgledao. Scene tog doba, gluma, ma sve je OK. Naravno cim je to tarantinov film onda se ocekuje akcija i tak nesto. No ovo je druga vrsta filma, iako ima akcije nakraju da ipak ovi fanovi nebudu dokraja razocarani pa ipak filmu daju 5/10 zbog tih 20min akcije na kraju, jer da je nema dali bi cistu 0/10.

No ako gledate na film kao comedy/drama zanr onda je to taj film. Nema nesto pretjerano komedije, ali ono.

Jos da kazem za JUDY
Biografski, odlican, na momente i stravican.

Filmovi su identicni. Ovaj prvi je predpostavljam science fiction, dok je ovaj drugi true story. Meni je iskreno bolji ovaj drugi. Vrijeme radnje u isto doba, i ima nekih slicnosti.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na