Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.08.2017., 14:17   #1
simba
Premium
Moj komp
 
simba's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 495
Otključavanje ZTE MF667 stika

Pozdrav
Imam navedeni stik kodiran na VIP, a htio bih ga otključati jer bi ubo tele2 karticu. Iz VIPa su mi poslali kod za otključavanje uređaja, ali ne znam gdje ukucati taj kod.
Trebam li staviti neki drugi firmware na stik jer sada je trenutno VIP-ov?
simba je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2017., 14:35   #2
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Stick ukljucis u uredjaj u kojem ga koristis i pokrenes program s kojim se spajas na net i gdje unosis svoje podatke. Ako u stick stavis Tele2 SIM, trebao bi ti se otvorit prozor (u tom tvom programu) u koji upisujes kod za otkljucavanje.
Firmware nije bitan za otkljucavanje SIM-Lock zastite...
Prezime je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.08.2017., 14:43   #3
simba
Premium
Moj komp
 
simba's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 495
U Vipovom programu piše nepodržan sim, ne traži me kod za otključavanje, barem nisam primjetio
simba je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2017., 15:17   #4
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Onda ga odnesi u najblizu VIP trgovinu, pa nek ga oni otkljucaju, jer to im je i duznost...

Ili, skini DC-unlocker client software V1.00.1381, pa ga sam otkljucaj. Tvoj stick je podrzan, a obzirom da vec imas kod, ne trebas ga kod njih kupiti, nego samo slijedis proceduru koju ti program nudi kad posjedujes kod za otkljucavanje.

Zadnje izmijenjeno od: Prezime. 01.08.2017. u 15:24.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2017., 15:43   #5
simba
Premium
Moj komp
 
simba's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 495
Ili nešto krivo radim ili moram kupit nešto kredita

Unlocking, please wait ...
No username !
Error code 63
unlock failed !
simba je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2017., 21:59   #6
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Hmm, nisam siguran, ali ja kod njih imam vec dugo svoj account. Iako je prazan, tj stanje je nula kredita, ipak sam mogao radit SIM-unlock na dosta razlicitih stickova. Kredite sam morao kupovat samo za otkljucavanje bez vlastitih kodova.
Jesi probao otvorit svoj account, pa kad udjes u program automatski se logirat i onda probat otkljucavanje?
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2017., 09:47   #7
simba
Premium
Moj komp
 
simba's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 495
Mislim da sam ga otključao
Našao sam neku verziju s uključenim kreditima. Sad me jedino hebe što ne mogu pokrenuti tele2 mobilni internet aplikaciju, stalno stoji inicijalizacija i neće pa neće
Btw, kad uštekam stik budu mi na njemu one Vipove aplikacije. Malo sam tupav s tim mobilinim internetom pa ne znam koju aplikaciju moram koristit? Jel od one mreže na koju se spajam ili ovu VIPovu? Pitam jer mi VIPova aplikacija i dalje govori nepodržan sim, u profil sam dodao Tele2 APN, ali valjda je ova aplikacija namjenjena samo VIPu?

Zadnje izmijenjeno od: simba. 02.08.2017. u 11:03.
simba je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2017., 11:56   #8
daki
amigo
Moj komp
 
daki's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: VG
Postovi: 241
Moras staviti nebrandirani firmware na stick. Isto sam imao neki stari Vipov stick i makar ga otkljucas, program jos uvijek provjerava jel Vipov SIM. Mozda se moze i izbjeci stavljanje firmwarea tako da se na komp instalira neki drugi program koji podrzava taj stick. Ali preko tog DC unlockera mozes napraviti i instalaciju firmwarea ako ga nades.
daki je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2017., 13:43   #9
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,057
Citiraj:
Autor simba Pregled postova
Mislim da sam ga otključao
Našao sam neku verziju s uključenim kreditima. Sad me jedino hebe što ne mogu pokrenuti tele2 mobilni internet aplikaciju, stalno stoji inicijalizacija i neće pa neće
Btw, kad uštekam stik budu mi na njemu one Vipove aplikacije. Malo sam tupav s tim mobilinim internetom pa ne znam koju aplikaciju moram koristit? Jel od one mreže na koju se spajam ili ovu VIPovu? Pitam jer mi VIPova aplikacija i dalje govori nepodržan sim, u profil sam dodao Tele2 APN, ali valjda je ova aplikacija namjenjena samo VIPu?
Potrazi neku univerzalnu aplikaciju za konfiguriranje i spajanje sticka na internet. Nisam vec dugo radio sa stikovima, ali kad jesam, uvjek sam uvjek upotrebljavao neke nezavisne od operatera.
Probaj sa ovom: ZTE Mobile Connection Manager
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2017., 17:41   #10
simba
Premium
Moj komp
 
simba's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 495
Uspio sam rjesiti, sve radi 😉


Sent from my iPhone using Tapatalk
simba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na