Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.02.2014., 21:55   #6001
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Svi mobiteli se mogu spojiti na "WLAN" (tj wifi), svi imaju Google Play s kojeg se može skinuti i Facebook aplikacija. Tako da bi ti i taj One bio dobar. Iako je meni recimo inew v3 ljepši a isto koštaju
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 18.02.2014., 21:58   #6002
kasandro
Premium
Moj komp
 
kasandro's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 328
Citiraj:
Autor davidovski Pregled postova
ja ga imam i stvarno sve super radi. po meni za to navedeno je odlican mob.
Hvala !
Nije velika razlika u cijeni između njega i Hongmia pa će biti jedan od ta dva, ali gledam uštedit gdje god mogu. Jbg, kad moram sve u paru kupovat...
kasandro je offline  
Staro 18.02.2014., 22:18   #6003
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
Mozda bi trebalo uzeti u obzir modele bazirane na MTK6582, mnogi su povoljniji od cubota one i imaju nesto bolji gpu od mtk6589 a i novije su generacije ti SoC. Inew prelazi cifru od 1000 kn i nije bas neka baterija a vjerujem ako ce klinci igrati na mobu da im je to bitno.

Zadnje izmijenjeno od: cyclone. 18.02.2014. u 22:23.
cyclone je offline  
Staro 18.02.2014., 23:52   #6004
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Danas vidio Hongmi uživo. Povlačim riječ ako sam ikada za taj mobitel rekao da je odron, mislim da nisam, al eto, vjerni pratitelji/mrzitelji mojih postova možda neš i iskopaju

Lijepo to izgleda, lijepo radi sa 2 kartice (tele2 i bonbon). Kamera i nije bogznakaj, ali za jednog kineza i više nego dobra. Bolja od cubota gt99, IMHO.
MIUI lijepo izgleda, tu i tamo štucne. Vjerujem da će S1 na snapdragonu letit. Baterija ne znam kakva je jer za pola ure nemrem ništa reći. Usporedio malo sa svojim mobitelima. Bolji od Alcatela, lošiji od Xperije. Xperia mi se čini puno responzivnija nego Hongmi.
Također, mislim da bi mob bio veća bomba da ima iznutrice od Haiera W910.

Bi li ga kupio sebi iz njemačke za 1800kn? Nebi. Koliko bi dao za njega? Max 1000kn sa PDV-om. E sad, navodno ovaj u Njemačkoj daje 2 godine gare i šalje se u Njemačku, dakle RMA je kudikamo jednostavnije izvediv sa švabama nego sa čajnizima. Jel to vrijedi extra 60tak EUR-a? Da, ako se pokvari. Ako ne, onda je to investicija u prazno.
Brko je offline  
Staro 19.02.2014., 00:21   #6005
Gondar
Registered User
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Croatia
Postovi: 86
Citiraj:
Autor pokra89 Pregled postova
naravno da možeš, evo recimo sam sam testirao i napisao recenziju za thl w100s. prijatelj ga ima vec 6mjeseci, bez ikakvih kvarova i slično, doduše w100, bez ovoga "s", al valjda je to isti odron. Također, rođak već 4.mjesec koristi amoi 862, i oba su jeftinija od mog konačnog budžeta.
i dalje sam otvoren za prijedloge, naravno, dežurni pljuvači nisu još ništa predložili, a njihovo mišljenje najviše cijenim.
To što vam se posrečilo neće me ohrabrit da naručujem te Kineske mobitele vrlo upitne garancije i čim se nešto pokvari možeš ga odmah bacit jer će manje frustracija biti nego da ga tamo šalješ i čekaš ga par mjeseci tako da koliko platiš toliko i dobiješ i to je oduvijek tako vrijedilo i nema se tu šta više razgovarat. Ista stvar je i kod robe kad nemaš novaca ideš kupovati u kineskim trgovinama i zna se kakva je tamo kvaliteta no cijena im je mala pa eto no kad imaš novaca ideš kupovati original marke tipa nike, adidas itd... one jesu skuplje ali s razlogom.

edit: još kad vidim cijene tih Kineza na nekim stranicama na razini mobitela u europi povraća mi se

Zadnje izmijenjeno od: Gondar. 19.02.2014. u 00:29.
Gondar je offline  
Staro 19.02.2014., 03:28   #6006
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,334
Skupini octaša bi trebalo još dodati iOcean X7S i ThL T100S. ThL još uvijek ima višu cijenu od ostalih i pitanje je vrijedi li te razlike u cijeni.
http://www.pandawill.com/iocean-x7s-...te-p85799.html
http://www.pandawill.com/catalog/product/view/id/63418
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 19.02.2014., 03:38   #6007
MASVA
MIUI HR Translator
Moj komp
 
MASVA's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 630
iOcean X7S ima 3G: WCDMA 900/2100MHz
e sad dal vjerovati ili ne napisanome
__________________
MIUI HR Translator
MASVA je offline  
Staro 19.02.2014., 07:44   #6008
bodija
Registered User
 
bodija's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zadar
Postovi: 101
Citiraj:
Autor Gondar Pregled postova
To što vam se posrečilo neće me ohrabrit da naručujem te Kineske mobitele vrlo upitne garancije i čim se nešto pokvari možeš ga odmah bacit jer će manje frustracija biti nego da ga tamo šalješ i čekaš ga par mjeseci tako da koliko platiš toliko i dobiješ i to je oduvijek tako vrijedilo i nema se tu šta više razgovarat. Ista stvar je i kod robe kad nemaš novaca ideš kupovati u kineskim trgovinama i zna se kakva je tamo kvaliteta no cijena im je mala pa eto no kad imaš novaca ideš kupovati original marke tipa nike, adidas itd... one jesu skuplje ali s razlogom.

edit: još kad vidim cijene tih Kineza na nekim stranicama na razini mobitela u europi povraća mi se
Uvijek ista priča, na svakom forumu možeš naći takvih likova kao što si ti. Vidiš i sam iz priloženog da mobiteli iz Kine od poznatih brandova nisu mobiteli kao što su nekad bili. I ako nemisliš kupovati ili nemaš uvid u iste, nemoj ni komentirati. Jesi li kad čuo za Lenovo, Huawei, Zte, Thl, Tcl, Xiaomi, Zopo, Oppo, itd.... Očito da nisi.
bodija je offline  
Staro 19.02.2014., 08:47   #6009
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Ja još uvijek muku mučim s Lenovo RMA službom. Znači poslan im je uređaj na popravak početkom studenog, rekli su da treba platiti popravak i na moj upit da mi pošalju nekakvu ponudu prema kojoj treba izvršiti uplatu, oni meni uopće ne odgovaraju od početka siječnja do prije dva tjedna kada dobijem ovo...

wut?

Šaljem mail da nemam pojma kaj tu piše i neka izvole poslat ponudu ili vratiti mobitel o svom trošku. Ni prc ni mrc od njih. Pitaj boga jel bum ikad više videl taj mob. Grozota.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 19.02.2014., 08:48   #6010
Gondar
Registered User
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Croatia
Postovi: 86
Citiraj:
Autor bodija Pregled postova
Uvijek ista priča, na svakom forumu možeš naći takvih likova kao što si ti. Vidiš i sam iz priloženog da mobiteli iz Kine od poznatih brandova nisu mobiteli kao što su nekad bili. I ako nemisliš kupovati ili nemaš uvid u iste, nemoj ni komentirati. Jesi li kad čuo za Lenovo, Huawei, Zte, Thl, Tcl, Xiaomi, Zopo, Oppo, itd.... Očito da nisi.
Za Lenovo i Huawei jesam no oni i nemaju baš neke best buy mobitele i dosta su skuplji od drugih i još si i bez garancije dok kod ovih drugih manje poznatih dobiješ mobitel na papiru dobar no u stvarnosti vrlo upitne kvalitete i brdo bugova i problema i bez garancije naravno, i 60% vas ima račune na drugim forumima pod drugim nickom gdje pišete o bugovima i problemima na svojim mobitelima a ovdje ih kao branite i hvalite (normalno svaki brani svoju investiciju) o tome je detaljnije napisao kolega par postova prije tako da opet ponavljam koliko para toliko muzike i ja koji imam novaca kupujem kvalitetno iz Europe a ne tamo neke shitove iz Kine bez garancije.
Gondar je offline  
Staro 19.02.2014., 09:01   #6011
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Citiraj:
Autor Gondar Pregled postova
Za Lenovo i Huawei jesam no oni i nemaju baš neke best buy mobitele i dosta su skuplji od drugih i još si i bez garancije dok kod ovih drugih manje poznatih dobiješ mobitel na papiru dobar no u stvarnosti vrlo upitne kvalitete i brdo bugova i problema i bez garancije naravno, i 60% vas ima račune na drugim forumima pod drugim nickom gdje pišete o bugovima i problemima na svojim mobitelima a ovdje ih kao branite i hvalite (normalno svaki brani svoju investiciju) o tome je detaljnije napisao kolega par postova prije tako da opet ponavljam koliko para toliko muzike i ja koji imam novaca kupujem kvalitetno iz Europe a ne tamo neke shitove iz Kine bez garancije.
I uključio si se u temu o kineskim mobitelima da bi nam napisao kako imaš novca i kako kupuješ kvalitetne brendove iz europe,ili nam želiš sugerirati da smo u zabludi jer kupujemo kinesko smeče od mobitela?
dabomba je offline  
Staro 19.02.2014., 09:02   #6012
mate81
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Kastel Novi
Postovi: 45
Citiraj:
Autor Gondar Pregled postova
Za Lenovo i Huawei jesam no oni i nemaju baš neke best buy mobitele i dosta su skuplji od drugih i još si i bez garancije dok kod ovih drugih manje poznatih dobiješ mobitel na papiru dobar no u stvarnosti vrlo upitne kvalitete i brdo bugova i problema i bez garancije naravno, i 60% vas ima račune na drugim forumima pod drugim nickom gdje pišete o bugovima i problemima na svojim mobitelima a ovdje ih kao branite i hvalite (normalno svaki brani svoju investiciju) o tome je detaljnije napisao kolega par postova prije tako da opet ponavljam koliko para toliko muzike i ja koji imam novaca kupujem kvalitetno iz Europe a ne tamo neke shitove iz Kine bez garancije.
Kupio 5 kineskih mobitela, s jednim imao problem za koji sam u biti sam bio kriv, iskoristio garanciju, rjeseno kroz 40 dana otprilike. Svi drugi mobiteli evo sad pola godine u funkciji i sve super. Od nedavno koristim HongMi i za sad prezadovoljan za 1330 kn. Uglavnom pricas gluposti, al eto, dao si nam do znanja da imas puno novaca i sad prošetaj ako nemaš nešto pametno za reć!
mate81 je offline  
Staro 19.02.2014., 09:05   #6013
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor bodija Pregled postova
Uvijek ista priča, na svakom forumu možeš naći takvih likova kao što si ti. Vidiš i sam iz priloženog da mobiteli iz Kine od poznatih brandova nisu mobiteli kao što su nekad bili. I ako nemisliš kupovati ili nemaš uvid u iste, nemoj ni komentirati. Jesi li kad čuo za Lenovo, Huawei, Zte, Thl, Tcl, Xiaomi, Zopo, Oppo, itd.... Očito da nisi.
Ovo je forum gdje ljudi iznose svoja iskustva i MIŠLJENJA. Ako je njegovo mišljenje da ne želi kupovat kineske mobitele. Djelomično je u pravu glede garancije. Nije u pravu glede kvalitete. Nisu svi tak veliki šrot kako kaže.
Ali mu nitko nema pravo braniti komentiranje. Samo naravno, do određene granice.

Ponavljam, ovo je forum. Ljudi razmjenjuju iskustva i mišljenja. Što bi htjeli, da se svaki telefon nahvali kako bi profitirali šverceri? How yes no. Dok je sve u pravilima i dok se ponaša pristojno, može pisati što želi, ali bez trollanja i flejmanja.

Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
kada dobijem ovo...

wut?

Šaljem mail da nemam pojma kaj tu piše i neka izvole poslat ponudu ili vratiti mobitel o svom trošku. Ni prc ni mrc od njih. Pitaj boga jel bum ikad više videl taj mob. Grozota.
FFS O tome pričam. I sad će ti netko reći "pa kaj, znao si u što se upuštaš, svi smo mi toga svjesni, to košta te cijene". A skaću kad ih nazoveš odronom, upiru prstom u tebe da si dežurni pljuvač, prate tvoje postove i rade statistiku i u svakom trenutku čekaju da ti kvotaju nešto

Citiraj:
Autor Gondar Pregled postova
Za Lenovo i Huawei jesam no oni i nemaju baš neke best buy mobitele i dosta su skuplji od drugih i još si i bez garancije dok kod ovih drugih manje poznatih dobiješ mobitel na papiru dobar no u stvarnosti vrlo upitne kvalitete i brdo bugova i problema i bez garancije naravno, i 60% vas ima račune na drugim forumima pod drugim nickom gdje pišete o bugovima i problemima na svojim mobitelima a ovdje ih kao branite i hvalite (normalno svaki brani svoju investiciju) o tome je detaljnije napisao kolega par postova prije tako da opet ponavljam koliko para toliko muzike i ja koji imam novaca kupujem kvalitetno iz Europe a ne tamo neke shitove iz Kine bez garancije.
Kolega, mislim da ste dovoljno rekli na tu temu. Nije potrebno 5-6 puta reciklirati isti post.
Huawei je globalno poznata i jaka marka i ima vrhunske uređaje koji su uz bok razvikanim proizvođačima, i imaju best buy modele. To što ih naši lopovi od telekoma ne nude u toj mjeri, nije problem proizvođača mobitela.
Svi kineski mobiteli su zmajevi na papiru. Neki se ugodno iznenade kad ga dobiju, neki se neugodno iznenade ali ga nahvale da bi ga uvalili dalje. Sve je to normalno, pa se nećemo oko toga bezveze raspravljati. Ne vidim neki smisao u tome. A pogotovo to jer nisi vidio niti jednog uživo niti jednog koristio.
Svoje si rekao, nećeš ih kupovati. Cijenimo tvoje mišljenje. To je to.


Svima ostalima poručujem da će svaki idući post koji bude nastavljao ovu diskusiju koju je nespretno pokrenuo Gondar, biti obrisan. Molim vas da to stane ovdje i odmah. Sve smo rekli.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 19.02.2014. u 09:17.
Brko je offline  
Staro 19.02.2014., 09:30   #6014
brandon
azriel
 
brandon's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: kavez
Postovi: 246
Jutros sam pobrao Newman N2 iz Branimirove, platio 207kn državi (180 PDV, 27 pošti). Prvo oduševljenje je da mobitel RADI, kao i ekran, wifi, kamera. Malo sam pod dojmom da mobitel nije ganc novi nego refurb (tragovi na bateriji), ali ekran i maska nemaju nikakve tragove korištenja.

Gore je bilo par appsa koje sam maknuo, sve lepo i fluidno šljaka, kamera također lepe slike baca (u usporedbi sa mojim Neo N002i).

Apsolutno mi se ne dopadaju 4 tipke umjesto 3.

Mislim da je više manje sve rečeno o ovom modelu pa neću raditi detaljniju recenziju, samo da se zna da sam platio Slavka i da mob eto, radi
__________________
Chasing shadows, all your life
brandon je offline  
Staro 19.02.2014., 09:59   #6015
fora
Registered User
 
fora's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 450
Citiraj:
Autor brandon Pregled postova
Jutros sam pobrao Newman N2 iz Branimirove...
Sam si ga podigao u Branimirovoj ili ti je došlo poštom?
fora je offline  
Staro 19.02.2014., 10:32   #6016
brandon
azriel
 
brandon's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: kavez
Postovi: 246
Citiraj:
Autor fora Pregled postova
Sam si ga podigao u Branimirovoj ili ti je došlo poštom?
Bio je poštar "donosio" pa je ostavio žutu ceduljicu. Jutros sam ga pobrao i platio direktno tamo na šalteru sve dadžbine.
__________________
Chasing shadows, all your life
brandon je offline  
Staro 19.02.2014., 11:34   #6017
frajer
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: doma
Postovi: 106
Citiraj:
Autor MASVA Pregled postova
iOcean X7S ima 3G: WCDMA 900/2100MHz
e sad dal vjerovati ili ne napisanome


Što to znaći? Da će imati 3G mrežu kod nas zato što je označena ovdje 3G na 900mhz?

Večina moba koje sam gledao piše ovako:
WCDMA 850/2100MHz

2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
frajer je offline  
Staro 19.02.2014., 11:45   #6018
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
Evo na jos dvije stranice iste specifikacije 3G

http://www.antelife.com/iocean-x7s-m...one-white.html

http://www.1949deal.com/iocean-x7s-e...paign=campaign

E sad, treba provjeriti s sellerima je li to stvarno tako
cyclone je offline  
Staro 19.02.2014., 12:08   #6019
MASVA
MIUI HR Translator
Moj komp
 
MASVA's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 630
Citiraj:
Autor frajer Pregled postova
Što to znaći? Da će imati 3G mrežu kod nas zato što je označena ovdje 3G na 900mhz?

Večina moba koje sam gledao piše ovako:
WCDMA 850/2100MHz

2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
tako je,imati će 3g kod nas i neće biti problema
izostanak 900 MHz se najviše osjeti na tele2 u manjim mjestima
__________________
MIUI HR Translator
MASVA je offline  
Staro 19.02.2014., 14:17   #6020
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Ovaj CUBOT x6 se čini nekako sumnjivo jeftinim. Je li ga tko naručio?
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 19.02.2014., 14:30   #6021
kasandro
Premium
Moj komp
 
kasandro's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 328
A kaj kad piše 3G: 850/2100 MHz?

3G ne radi kod nas ?
kasandro je offline  
Staro 19.02.2014., 14:32   #6022
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
3G u RH radi na 900 i 2100 tako da bu ti radio
možda ne buš imo 3g u nekoj zabiti ali 98% ostatka vremena buš imo
mrva_zg je offline  
Staro 19.02.2014., 14:34   #6023
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,334
Radi. Na toj frekvenciji rade VIP i tscum.

Oppo Find 7 ipak dolazi u 2 'okusa' koji se razlikuju po rezoluciji ekrana (FullHD 1920x1080 vs. QHD 2560x1440) i CPU (Snapdragon MSM8974 vs. MSM8974AC)
http://www.gforgames.com/gadgets/opp...-models-40502/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 19.02.2014., 15:38   #6024
kasandro
Premium
Moj komp
 
kasandro's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 328
Znam da bi Vic i Scum trebali raditi na 2100, pa me malo zbunilo ono objašnjenje gore.

Kupit ću za sada jedan za probu. Klinci nek se potuku pa će ga dobit tko je jači

Ako se pokaže dobar naručit ću i drugi u sljedećih mjesec ili dva.
I treći kad žena popizdi jer svi imaju bolji mob od nje....

Još ću par dana čitati malo recenzije pa će bit jedan od ovih :
Cubot GT99 - jer je najjeftiniji i najmanji odnosno taman veličine (114€)
Cubot One - jer je malo bolji a nije puno skuplji (130€)
iNew V3 - jer sam naletio na najbolje recenzije i sigurno vrijedi još tih dodatnih 10 € (142€) , ali je 5" i čini mi se prevelik i pretanak za neodgovornu balavurdiju

EDIT:
Šalio sam se ono da ću ih pustiti da se potuku za mobitel - nemojte mi natovarit Plavi telefon i dječiju pravobraniteljicu na vrat
kasandro je offline  
Staro 19.02.2014., 19:49   #6025
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kupi samo jedan i onda ćeš ti zvati plavi telefon i pravobraniteljicu jer će tebe i ženu zaljepit superljepilom za krevet dok bute spavali
Brko je offline  
Staro 19.02.2014., 20:07   #6026
icnah
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 57
ma bolje nek kupi prvo ženi. ak se njoj zameri onda su svi po redu j... ježa.
icnah je offline  
Staro 19.02.2014., 21:19   #6027
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Pogledaj i iOcean x7 HD, specifikacije kao iNew v3 a uz to ima i jaču bateriju te je nešto jeftiniji
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 19.02.2014., 22:01   #6028
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Lijep mobitel. No, nigdje nema informacije o Gorilla staklu. Vjerojatno ga ni nema. Šteta
Brko je offline  
Staro 19.02.2014., 22:42   #6029
dabomba
Premium
Moj komp
 
dabomba's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 538
Pa kaj ako nema gorillu,pukneš foliju i sve pet,osobno mi to nikad nije bilo presudno,ako sve ostalo radi kako spada.
dabomba je offline  
Staro 19.02.2014., 22:43   #6030
pokra89
Premium
 
pokra89's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Split
Postovi: 686
Obzirom da je prilikom pada isto ima li gorillu ili nema, a glede grebanja tu je folija, meni osobno gorilla nije proritet. Moj neo kao ima neku drugu vrstu gorille, neku asahi. Ima i na yt video, al mi i dan danas stoji tvornicka folija, koji ne mislim skidat, a i ne testira m i se otpornost na grebanje. Uglavnom, ogs mi je vazan, gorilla nije toliko
pokra89 je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na