Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.04.2020., 12:04   #61
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Koliko vidim Relive vise ne postoji, sad je sve pod Streaming.

A sve opcije se podesavaju u Settings, pa se odabere tab "General".


Jel skidas drivere direktno s AMD stranice ili s Acerove stranice?
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2020., 13:27   #62
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
Jel ima netko od vas problem da kad na monitoru stavi 75h i upali freesync da mu slika flickera,i pojavljuju se nekakvi gličevi.
danex je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.04.2020., 14:58   #63
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
Da, svi driveri od AMDa, znam da je streaming sad ali ni tog nema.

Zato Vas davim s pitanjima jer bise ne znam sto a ni reddit ni ostatak neta nije daleko dosao.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2020., 17:14   #64
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Probaj skinuti drivere s Acer stranice, možda pomogne. Vjerojatno nisu najnoviji ali mo
da se pojavi Streaming opcija.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2020., 22:24   #65
roxbro
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 51
Dešava li se vama da kada uključite metrics, fps sam od sebe nestane i ne možete ga više vratiti? :/
roxbro je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2020., 22:39   #66
Crash
Premium
Moj komp
 
Crash's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Split
Postovi: 827
Meni sinocnji update na najnoviju verziju drivera ne otvara panel. Tj radeon panel. Posto je grafa stara 3 dana. Stavih one koje su bili dostupni do jucer popodne a to je verzija od 3-eg miseca i tu je sve sa panelom uredno radilo, jucer ubacih ove od 4-og miseca i vise ne mogu otvorit panel od grafe. Nit sa alt+r nit u windowsima nikako.

Probao i sa ddr unistallerom i opet instalacija, al uzalud. Nece i gotovo
Crash je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2020., 09:45   #67
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
Probao sam i acerove stranice ali nista.

Hvala svejedno.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2020., 11:36   #68
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor roxbro Pregled postova
Dešava li se vama da kada uključite metrics, fps sam od sebe nestane i ne možete ga više vratiti? :/

Da, vidim nekad prikazuje fps (prvi red), a nekad ga nema...


Koliko vidim u ovom novom adrenalinu nema više onog podešavanja koje će metricse pratiti a koje ne kao u msi afterburneru?
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2020., 20:00   #69
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Error poruka




amd software error the system has detected a link failure and cannot set requested resolution and refresh rate. your display may not support required resolution or may have issue with cable connecting display with the computer




Ne primjećujem ikakve smetnje,artefakte ili promjenu rezolucije na svom monitoru uslijed ove poruke. Iskopčao i ukopčao sve kabele iz monitora i računala. Nikakve bitnije promjene se nisu dogodile s moje strane prilikom korištenja računala. Nisam stajao na kablove ili radio slične štetne radnje za njih.



Gugl mi je izbacio rezultate koji su imali specifični problem kojeg ja nemam.


Susreo li se itko s sličnom tematikom problema?
-->
Ispirike ukoliko sam fulao temu jer nisam siguran gdje pitati. Naime nakon neodređenog vremena AMD sw mi izbaci sljedeću poruku:



amd software error the system has detected a link failure and cannot set requested resolution and refresh rate. your display may not support required resolution or may have issue with cable connecting display with the computer




Ne primjećujem ikakve smetnje,artefakte ili promjenu rezolucije na svom monitoru uslijed ove poruke. Iskopčao i ukopčao sve kabele iz monitora i računala. Nikakve bitnije promjene se nisu dogodile s moje strane prilikom korištenja računala. Nisam stajao na kablove ili radio slične štetne radnje za njih.



Gugl mi je izbacio rezultate koji su imali specifični problem kojeg ja nemam.


Susreo li se itko s sličnom tematikom problema?
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2020., 10:25   #70
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Ovi novi driveri 20.7.2. pohebu STEAM, neće se launchat. Kada sm napravio roolback opet radi, pa pripazite kome nije sila da neinstalira.
Prki je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.07.2020., 10:02   #71
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Meni zadnje tri verzije zeznu teksture u Rage 2011 kada je instaliran Reshade. Verzija 20.4.2 radi bez problema. Jedino što na AMD-ovim driverima nema depth buffer, a s NVIDIJIN-ima ima. Za mene velika mana!
Poslao sam im Bug report pa se nadam da će ispraviti greške.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2020., 08:57   #72
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Instalirao sam zadnju verziju drivera, ali ovi iz AMD-a valjda ne mogu napraviti poštene drivere. S novim driverima 3D mark i Superposition Benchmark ne prolaze. 3D mark se ruši, dok na oba testa se pojavljuje crno treperenje svakih par sekundi. Nevjerovatno, dođi mi da prodam karticu.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2021., 16:31   #73
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,773
AMD Radeon Software Adrenalin 21.4.1
Citiraj:
Those who download the new driver will be able to choose between a full installation, minimal installation and just the driver. Why this change or choice now? From my perspective, AMD has taken a step in the right direction here. Since not everyone needs a full installation including the software. Especially for users of laptops or office PCs this is an interesting topic. So if you only use one APU and thus want to do without the software due to memory or resource utilization, you can decide for yourself what you need here for the first time. The performance view menu, formerly WattMan, has also been redesigned with the Adrenaline 21.4.1. It is clearer at the first call, because many menu items are folded in from the house. By default, more than frame rate, GPU usage, VRAM and RAM usage, and the CPU usage for AMD Ryzen that has been added, is no longer displayed by default. In the benchmark test, the adrenaline 21.4.1 with the Radeon RX 6800 XT on a Ryzen 9 5950X left a good and stable impression, there were no problems at any time.
Izvor: Igor's Lab i ComputerBase

Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 22.04.2021. u 11:26.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2021., 10:25   #74
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Product and OS Support Update for Radeon Software Adrenalin 21.6.1
Citiraj:
Beginning with the release of Radeon™ Software Adrenalin 21.6.1 today, we are moving the following graphics products to a legacy model, with no additional driver releases planned. Their final supported driver will be Radeon Software Adrenalin 21.5.2.

Additionally, Radeon Software support for Windows 7 64-bit based operating systems have been moved to a legacy support model. Official end of support from Microsoft for Windows 7 was January 14th, 2020.

This change enables AMD to dedicate valuable engineering resources to developing new features and enhancements for graphics products based on our latest graphics architectures.
Ukidaju podršku za Radeon HD 7000, HD 8000, R5/7/9 200, R5/7/9 300 i Fury kartice i Windows 7 OS.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2021., 20:26   #75
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,773
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2021., 22:33   #76
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Old.machine je offline