Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.01.2023., 16:56   #6331
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Čekaj koji dan pa javi jeli i dalje svako 24 h rade veselje sa "naprednim postavkama" routera
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2023., 21:19   #6332
Junior
Registered User
 
Junior's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 22
Citiraj:
Autor Shuky Pregled postova
Nazovi kompare i neka ti daju ponudu za a1 optiku, kad je dobijes, prihvati je jer je jeftinija.

Iskon ce dobiti od a1 sluzbeno raskid ugovora pa ce se i onda i oni aktivirati i poceti pregovarati.
Pricao sam sa agentom iz A1, a on nije siguran da mi moze aktivirati bridge mode preko njihove mreze. Tj, kaze da rade na tim tehnickim mogucnostima.
__________________
Junior je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 16:54   #6333
asimiliran
Premium
Moj komp
 
asimiliran's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Split
Postovi: 67
HT speedport plus + ont iskon

Optika 100/50, prebačeno u bridge mode na zahtjev te nije iza cgnata-a, dobio sam lozinku i password za ppoe, pokušavam spojiti s synology rt 2600ac routerom.
molim pomoć za pravilnu konfiguraciju, koristim samo internet paket.


hvala unaprijed.

Zadnje izmijenjeno od: asimiliran. 23.01.2023. u 17:02.
asimiliran je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2023., 17:59   #6334
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Za početak digni osnovno tj. da ti proradi Internet konekcija a naknadno ćeš dorađivati ako ....

Odabereš da radi u std. router modu rada,
podesiš PPPoE tip konekcije sa dobivenim user / pass,
https://kb.synology.com/en-global/SR...r_id5da0e79358
+
aktiviraš da koristi Vlan za WAN tj. Internet
https://kb.synology.com/en-in/SRM/tu..._be_configured

Koji je Vlan za Iskon optiku vidi ovdje > http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=307226
pretpostavljam da je 3967

EDIT: U slici > https://community.synology.com/enu/forum/2/post/132937
u primjeru stoji VID=2, tu bi trebalo VID=3967

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 23.01.2023. u 18:05. Razlog: Dopuna
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2023., 08:24   #6335
Shuky
Premium
 
Shuky's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 632
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Čekaj koji dan pa javi jeli i dalje svako 24 h rade veselje sa "naprednim postavkama" routera
dobio slijedeci račun umanjen za 20kn zbog njihove "zajebancije"
__________________

Shuky je online   Reply With Quote
Staro 26.01.2023., 19:30   #6336
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
morat zvat iskon ionako gotovo mislim,odjednom izbrisane/nestale sve pristigle poruke na iskon.webmailu?ja nisam ništa brisao,poslane ostale.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2023., 21:21   #6337
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
dali netko tko je na "obicnom" DSL-u moze reci dali imaju u zadnjih 2 tjedna
problema sa internetom ?


meni ako nije svaku noc/jutro da krepa samo internet, onda je svaki drugi dan
i stalno moram gasit/palit router


pa me zanima jeli do njih, ili meni router crkava
ja sam u bjelovarskoj zupaniji
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2023., 23:07   #6338
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Iskon

Otkad imam tplink vr2100, zaboravio sam sto znaci problem s linijom. Oces iptv oces gaming ili net. I to sa 30/7. Do tog momemnta uvijek je bilo “nije do nas” i slicno.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2023., 00:59   #6339
D/G
Premium
Moj komp
 
D/G's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Ploče
Postovi: 1,154
Citiraj:
Autor HumWeed Pregled postova
dali netko tko je na "obicnom" DSL-u moze reci dali imaju u zadnjih 2 tjedna
problema sa internetom ?

meni ako nije svaku noc/jutro da krepa samo internet, onda je svaki drugi dan
i stalno moram gasit/palit router

pa me zanima jeli do njih, ili meni router crkava
ja sam u bjelovarskoj zupaniji

Meni se žena žali da oko 21h navečer ima par dana zastajkuje IskonTV slika, pretpostavljam da nešto rade jer nisam imao nikad takve probleme.

Inače sam na VDSL sa Zyxel VMG5313 B30A već šestu godinu a brzina je sad 70/10Mbps.
D/G je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2023., 13:06   #6340
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
to mi nepomaze kad oboje vas iznad, ne speadate pod klasicne/obicne korisnike
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2023., 11:06   #6341
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Ljudi,
jedan kratki upit. Nisam dugo već u HR bio na bakrenoj parici. Ovo u zadnje vrijeme što sam bio tu, koristio sam od Vipa 5G homebox, koji je radio bez grešeke 6 mjeseci, i odjednom pala veza na 5 Mbit/s.
A1, naravno, mari za brojeve, ne za ljude, pa su nakon 2 tjedna natezanja, rekli da "ako nisam zadovoljan brzinom" da mogu raskinuti ugovor.
Long story short, živim u Rijeci u starijoj zgradi bez mogućnosti optike.

Vidim da od je od mainstream interneta ostao Iskon ili HT - pitanje je jesu li to još uvijek sestrinske firme, odnosno, ima li neke razlike među njima u opremi koju daju ili kvaliteti usluge, ili mi je za taj bakar samo da uzmem jeftiniju ponudu i ajde bok?
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2023., 11:54   #6342
jur
Premium
Moj komp
 
jur's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Postovi: 45
jesu i dalje su sestrinske firme i naravno sve bolje je kod prvih a iskon ono što ostane dobije i ja sam kod njih i ok su za parice bakrene a o optici mogu samo sanjat
jur je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2023., 16:05   #6343
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
lol budi sretan da mozes imat dsl
kakva smo jad od mafijaske drzave ja sam mislio da ce 56k/isdn bit maximum za mog zivota
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2023., 17:26   #6344
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Vidim da se općenarodno (ne)raspoloženje uslijed nedostatka vizije napretka (ili barem ne"nazatka") na ovom prostoru koji neki još uvijek zovu "domovina" seli i na kompjuterske forume
Što bi značilo da je voda zbilja došla do grla, a kako Tantal lijepo i nalaže, neće se preliti u grlo da ubije ili napoji, već će baš tu na rubu ustiju plesati i mučiti dok je vječne "tranzicije".

hvala vam, iskon je naručen, nadam se da će taj famozni information superhighway koji sljedeće godine narvšava 30 godina služiti barem za osnovne medijske potrebe upraljavanja NAS-om.
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2023., 10:46   #6345
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Iskon

Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Ljudi,
jedan kratki upit. Nisam dugo već u HR bio na bakrenoj parici. Ovo u zadnje vrijeme što sam bio tu, koristio sam od Vipa 5G homebox, koji je radio bez grešeke 6 mjeseci, i odjednom pala veza na 5 Mbit/s.
A1, naravno, mari za brojeve, ne za ljude, pa su nakon 2 tjedna natezanja, rekli da "ako nisam zadovoljan brzinom" da mogu raskinuti ugovor.
Long story short, živim u Rijeci u starijoj zgradi bez mogućnosti optike.

Vidim da od je od mainstream interneta ostao Iskon ili HT - pitanje je jesu li to još uvijek sestrinske firme, odnosno, ima li neke razlike među njima u opremi koju daju ili kvaliteti usluge, ili mi je za taj bakar samo da uzmem jeftiniju ponudu i ajde bok?

Ista firma isti ljudi drukcija iskustva. HT daje bolji router iako je i on srot, ali veceg srota od iskon innboxa nema. Natjeraju te da kupis svoj router da bi sve radilo kako treba, sto je ustvari totalni nonsens ali vecina korisnika u HR misli da je to logicno i da tako treba biti onda ce i dalje biti tako. Uglavnom ako nemas namjeru kupovat svoj router, uzmi HT, manje zlo od 2. Ako je bitna cijena onda Iskon i ako imas sreće dobijes loš router, ako nemas, reboot svaki drugi dan.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 21.02.2023. u 10:51.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2023., 12:14   #6346
Dacher
Banned
 
Datum registracije: Dec 2022
Lokacija: Zagreb
Postovi: 244
Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Ljudi,
jedan kratki upit. Nisam dugo već u HR bio na bakrenoj parici. Ovo u zadnje vrijeme što sam bio tu, koristio sam od Vipa 5G homebox, koji je radio bez grešeke 6 mjeseci, i odjednom pala veza na 5 Mbit/s.
A1, naravno, mari za brojeve, ne za ljude, pa su nakon 2 tjedna natezanja, rekli da "ako nisam zadovoljan brzinom" da mogu raskinuti ugovor.
Long story short, živim u Rijeci u starijoj zgradi bez mogućnosti optike.

Vidim da od je od mainstream interneta ostao Iskon ili HT - pitanje je jesu li to još uvijek sestrinske firme, odnosno, ima li neke razlike među njima u opremi koju daju ili kvaliteti usluge, ili mi je za taj bakar samo da uzmem jeftiniju ponudu i ajde bok?
Ako nisi na HT-u onda ti je tak svejedeno kod koga si jer dođeš na isto. Bio to telemach, iskon, A1 ili netko treći.
Dacher je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2023., 12:54   #6347
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ista firma isti ljudi drukcija iskustva. HT daje bolji router iako je i on srot, ali veceg srota od iskon innboxa nema. Natjeraju te da kupis svoj router da bi sve radilo kako treba, sto je ustvari totalni nonsens ali vecina korisnika u HR misli da je to logicno i da tako treba biti onda ce i dalje biti tako. Uglavnom ako nemas namjeru kupovat svoj router, uzmi HT, manje zlo od 2. Ako je bitna cijena onda Iskon i ako imas sreće dobijes loš router, ako nemas, reboot svaki drugi dan.

Nisam planirao svoj router uzimati, ne trebaju mi silno napredne postavke, ali mi je važno da mi router ne ugine podržavajući odjednom :
1. Sonos wifi zvučnik
2. Tri-četiri računala i par telefona
3. NAS

Nadao sam se da možda dobijem barem onaj njihov v80 router - ima li s njim više sreće? Pa kako dobiti normalni router i internet u ovoj zemlji? Nije toliko do plaćanja, ali bez optike osuđen sam ili na razne "pokućne" 4G 5G nestabilne mreže ili postoji "treći put"?
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2023., 16:31   #6348
HumWeed
~~~
Moj komp
 
HumWeed's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Lava Reef
Postovi: 1,098
meni su prije dali elkom ili enkom kak se vec zove... router
kad su sa drugog kraja hrv dolazili tehnicari O_O


jel dobar taj router (mislim sad je sigurno vec star) ali dali jos uvijek daju gora sranja ?
__________________
Why would you invite a mushroom to a Christmas party? He's a fun guy to be with.
Why do mummies like Christmas so much? Because of all the wrapping.
Why does Santa have three gardens? So he can "ho ho ho".
HumWeed je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2023., 17:06   #6349
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 755
enkom je prastari model, podrzava samo adsl
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2023., 17:06   #6350
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Meni je vec duze vrimena net katastrofa kod njih, i net i telefon, od kad su mi dali ono govno od iskratela, a kad padne kod njih linija ne zele popravit ako nije on ustekan tako da mi prakticki ne daju da stavim zyxela privatnog.

Drzim ga samo ko backup A1 5G koji se zna nekad, rijetko ali bas kad ne smije, blokat, pa onda se prebacim na iskon.

Bas neki dan crkao A1 dok nisam bio doma i prebacio mi se komp na Iskon, jedva sam dva botuna kliknio sa AnyDeskom, to puca, lomi se pa radi pola minute pa 4 ne radi.... Katastrofa.... jedva cekam tu optiku pa idem samo na nju
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2023., 17:06   #6351
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Meni je vec duze vrimena net katastrofa kod njih, i net i telefon, od kad su mi dali ono govno od iskratela, a kad padne kod njih linija ne zele popravit ako nije on ustekan tako da mi prakticki ne daju da stavim zyxela privatnog.

Drzim ga samo ko backup A1 5G koji se zna nekad, rijetko ali bas kad ne smije, blokat, pa onda se prebacim na iskon.

Bas neki dan crkao A1 dok nisam bio doma i prebacio mi se komp na Iskon, jedva sam dva botuna kliknio sa AnyDeskom, to puca, lomi se pa radi pola minute pa 4 ne radi.... Katastrofa.... jedva cekam tu optiku pa idem samo na nju
Pretpostavljam iskreno da je parica kod tebe degradirala. Vdsl je solidna tehnologija dok god je bakar ok I udaljenost koliko toliko ok. Naravno, I ja čekam da mi se netko smiluje i dovede mi optiku do tada bakar mila majka. Testirao lte svojevremeno, uh kako je to kaotično radilo. Kod mene je bakar miljama ispred LTE, 5G neznam. Doduše meni je bakar na 50/20 tako da se ne mogu puno žaliti.

Da se vratim na iskon, ja imam njihov ruter u ormaru, čak ni ne znam koji. Služi mi ako je neki problem, a znalo se desiti, da ga ustekam i da oni provjeravaju s njim. Nakon toga čim srede stavljam svoj Fritz. Generalno iskon ako je parica ok radi avion, ako zasteka je problem je iskon je polu fantomski naziv za tht. Bez tht-a ne postoje. S te strane kad dodje do problema je gadno i treba opako zasukati rukave.

Sent using Tapatalk
mann je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2023., 18:32   #6352
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,077
na iskonu sam bio od kad su dosli sa vdsl-om, dapače bio sam na parici koja vdsl nije podrzavala ali to im nije jos bilo podeseno u sustavu, pa su mi spojili vdsl na "adsl" paricu (to kazem jer je parica sranje i daleko sam bio od centrale, pa je vdsl radio na 10mbita, sta je ispod minimuma za "pocetni" vdsl paket, ali to je bio jedini nacin za imati kakav takav uplink (10 / 1.5mbita mislim da mi je islo).



i nikad nisam imao problema s netom. radilo je sporo, ali je radilo. kasnije na drugoj adresi sa najprije 30/5, a onda 37/8mbita je uvijek radilo bez greške.



tako da ne kuzim kako se iskon preko parice toliko srozao (a cujem da vise ljudi ima sad problema sa iskon dsl-om). cak i na sranju od parice, meni je to radilo solidno, rijetko pucalo, nisam morao razmisljati da li ce raditi ili nece - jer je uvijek radilo.



danas ipak nedovoljno pa sam na optici, ali ne bih se zalio da nude neki "hibridni" paket gdje bi bakar bio backup za optiku, na istom uređaju.

nedavno je prdnula optika usred vikenda, LOS, nisam dobio povratnu info šta je bilo, ali su brzo sredili, oko 2 sata nije bilo neta.

u 15 godina dsl-a, mislim da nisam nikad imao 2 sata bez neta osim kad je crko podzemni kabel.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2023., 19:31   #6353
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,984
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
u 15 godina dsl-a, mislim da nisam nikad imao 2 sata bez neta osim kad je crko podzemni kabel.

Zanimljivo mi je ovo jer je kod mene bila ista situacija. ADSL pa VDSL, nikad nije bio out of service više od par sati. Uvedem optiku početkom prosinca i dan prije Badnjaka crkne. Bio sam bez TV-a/Interneta 3-4 dana, od 23.12. pa do 27.12. kad je došao tehničar. Kaže on, a da, bio je problem kod nas u centrali......
Dobio sam doduše 3 EUR-a odobrenje na zadnjem računu
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2023., 19:38   #6354
Doom
Émile Flournoy
Moj komp
 
Doom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Okokolo Pule
Postovi: 1,499
Eh... da vidite kako ekipa ranžira razdijelnike sve bi vam bilo kjaro
Na nekima se ne mogu vrata zatvoriti od buntova isprepletenih niti
A niti i ONT-ovi se veselo valjaju po kombiju bez zaštitnih čepova.
Sa bakrom je bilo lako, ufrkneš dvije žice i prst u uvo
Doom je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2023., 18:59   #6355
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,984
Pitanje,
iskon optika, speedport plus router.
Lan 1 je spojen na optiku
Lan 2 je spojen na PC
Lan 3 je spojen na TV1

Lan 4 je spojen na Iskon TV uređaj koji se nalazi na TV2


da li je moguće nekako (switch?) spojiti još i TV2 žično?
Radi se o malo starijem LG TV-u (55UK6470PLC) koji se iz nepoznatog razloga otkad je stavljen novi router random odspaja sa WLANA pa bi ga htio spojiti žicom.
Je li moguće staviti LAN 4 u switch pa onda jedan u TV za internet a drugi u iskon tv uređaj?
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2023., 23:03   #6356
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
PC i TV1 i TV2 u switch, a switch u speedporta. Iskon TV mora bit na svom portu na speedportu.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2023., 12:23   #6357
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Pitanje,
iskon optika, speedport plus router.
Lan 1 je spojen na optiku
Lan 2 je spojen na PC
Lan 3 je spojen na TV1

Lan 4 je spojen na Iskon TV uređaj koji se nalazi na TV2


da li je moguće nekako (switch?) spojiti još i TV2 žično?
Radi se o malo starijem LG TV-u (55UK6470PLC) koji se iz nepoznatog razloga otkad je stavljen novi router random odspaja sa WLANA pa bi ga htio spojiti žicom.
Je li moguće staviti LAN 4 u switch pa onda jedan u TV za internet a drugi u iskon tv uređaj?
Preko ISP routera nećeš moći se igrati sa switchom i ISP IPTVom.
Custom router bez problem takve stvari odrađuje.
Razlog je što ISP router querya MAC adresu uređaja i po tome se postavlja.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
__________________
Pošten trgovac:
1,2,
Karlo666 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2023., 14:09   #6358
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Samo jedan updejt ako netko razmišlja o Iskonu na bakru.
Nije reprezentativni uzorak, ali nije mi došao nikakav innbox ili slično, lijepo mi je HT tehničar došao sa speedportom plus s HT logom, instalirao ga u 20 minuta i to je to.
Zadovoljan sam s obzirom na uvjete - gigabitna veza mi dobro dođe zbog NAS-a, a neke naprednije postavke nisam provjeravao jer mi zasad nije trebalo.
WIFI signal jednako dalekometan u stanu kao i Zyxel kojeg A1 daje uz 5G homebox.
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2023., 14:37   #6359
Dacher
Banned
 
Datum registracije: Dec 2022
Lokacija: Zagreb
Postovi: 244
Meni početkom godine poslali Innbox V80
Dacher je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2023., 17:14   #6360
karabaja
The Zappa
 
karabaja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 592
Polu OT: je li ono neka cajka svira na 0800 6320 za poslovne korisnike na čekanju?
karabaja je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na