Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.01.2009., 07:58   #1
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
SteelSeries- Gaming Professional Gear (u AvenueMall-u)

SteelSeries- Gaming Professional Gear
http://www.steelseries.com/int

Znam već neko vrijeme za taj SteelSeries (Links ima nekoliko proizvoda u svojoj ponudi) i jako sam se ugodno iznenadio kada sam u AvenueMallu neki dan ušao u dućan pun zanimljivih periferija.

Konačno sam kupio, nakon 2 godine tražeći po Hrvatskoj G series Mouse Glides, više ne trebam naručivat iz vana...

Inače sam zagriženi Logitech korisnik, no zanima me dali je netko korisnik ijednog Steel proizvoda? Iskustva, dojmovi, cijena, itd....
http://www.steelseries.com/int/products

Hvala
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2009., 09:12   #2
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
koristim SteelSeries QcK heavy XXL, super je podloga, bolja od bilo koje sto sam probao do sada, cak i od onih razerovih, a cijena je tu negdje. Najveci plus sto je dost debela (6mm) i jaaako velika
se moze znati u koji si to ducan uletio u AM-u?
bluefluid je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2009., 09:19   #3
Matt
Premium
Moj komp
 
Matt's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,620
Također imam podlogu iz qck serije, tj. njih dvije. Jednu na poslu drugu kod kuće. Doduše imam onu normalne veličine. Podloga je s moje strane za svaku preporuku. Nakon tretmana od 3/4 godine, jedino što je na njoj bilo vidljivo, od oštećenja naravno je moj znoj, ne toliko primjetan dok se ne zastruže po podlozi
__________________
Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim!
Kad dim izađe uređaj više ne radi!!!
Matt je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2009., 09:34   #4
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Jako lijepa tipkovnica..uredna.
__________________
“Free software” is a matter of liberty, not price. To understand the concept, you should think of “free” as in “free speech,” not as in “free dinner.”
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2009., 14:12   #5
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Prije su se zvali SteelPad, a kasnije su se promijenili ime u SteelSeries jer su se mislim udruzili sa Icematom te poceli proizvoditi i druge stvari osim padova (misevi, sluske, tastature...).

Imal sam oko 3 i pol godine Steelpad 4D podlogu, dvostrana (hrapava i glatka) podloga i jos se s njom dobivaju one trakice kaj idu ispod misa da lakse klizi. Bil sam veoma zadovoljan s njom, ali nakon masovne uporabe hrapava strana se previse izlizala i zamazala tak da je otisla u mirovinu.

Trenutno koristim oko 3 mjeseca SteelSeries QCK+ podlogu i isto sam zadovoljan s njom. Velika je i odogvara mi buduci da imam manji sens u FPSovima pa mi mis ne ispada van podloge

Jos sam isprobal SteelSeries QCK Heavy podlogu koju sam koristil u igraonici oko 2 tjedna dok sam radil, isto ko QCK+ samo je deblja i mogu reci opet sve najbolje o njoj.
Nju sam zapravo planiral kupiti u linksu, ali je cijena sa oko 130kn skocila na 180kn i onda sam rade uzel QCK+.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2009., 15:43   #6
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor bluefluid Pregled postova
koristim SteelSeries QcK heavy XXL, super je podloga, bolja od bilo koje sto sam probao do sada, cak i od onih razerovih, a cijena je tu negdje. Najveci plus sto je dost debela (6mm) i jaaako velika
se moze znati u koji si to ducan uletio u AM-u?
Ja osobno ne volim debele podloge, kupio sam za žićBo si Razer Destructor, i ok podloga...

Ne znam kak se zove, ali nalazi se na zadnjem katu, desno od Nike-a, Addidasa, još desno od onog sportskog dućana za role...

Pored one tetke šta prodaje gumene bombone
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2009., 13:54   #7
MiL
Premium
Moj komp
 
MiL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Split
Postovi: 120
Jel mi se cini ili je SteelSeries preuzeo Ideazon (Zboard, Merc, Fang...)? Ajde valjda sad bude malo vise te opreme i kod nas..
MiL je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2009., 14:09   #8
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
U osijeku u pothodniku ima njihovih proizvoda
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2009., 17:19   #9
$čofi$
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 232
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Ja osobno ne volim debele podloge, kupio sam za žićBo si Razer Destructor, i ok podloga...

Ne znam kak se zove, ali nalazi se na zadnjem katu, desno od Nike-a, Addidasa, još desno od onog sportskog dućana za role...

Pored one tetke šta prodaje gumene bombone

jel to onaj novi logijev dućan koji se nedavno otvorio?
$čofi$ je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2009., 18:37   #10
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Evo jos jedna lokacija za Steelseries u Zagrebu.

http://www.gmc.hr/steelseries
Flikoman je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.01.2009., 14:44   #11
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Evo ja i gabre jucer probazinjali po tom ducanu, dobro je sto se konacno moze i vise proizvoda vidjeti iz prve ruke kao od Logija Wave tipkalo
Mislim da je ovo moj sljedeci mis:
http://www.techpowerup.com/reviews/S...Optical/2.html
Probao iz prve ruke i jako fini komad periferije (nakon MX518, ovaj sadanji Razerov Death Adder mi nije sjeo nikako)...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na