Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.11.2018., 12:19   #40231
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Romul Pregled postova
Auuu ovo sam zaboravio, vjerojatno potisnuo
Par puta mi se desilo u zurbi ulijecem u auto i tako opalim desnim koljenom na tu grbu ispod volana da sve bogove sam poskidao. Koji idiot je to tako smislio svaka mu cast.


Dam ST-a mužu od sestre da ide na posao jer je njegov Audi bio na servisu, da me zove par sati nakon i kaže "Ej molim te, mi skočiš na posao jer nisam tamo više, valjda sam pustio upaljena svijetla"...odvalio isto koljenom pri ulazu i izlazu kaže

Inače, kod Focusa zna nekada zasmetati A stup, da ne vidiš određeni auto...ali iskreno, mila majka naspram Mazde što se toga tiče, tamo doslovce može šleper proći ispred tog stupa, a da ga ne skužiš.
Novi Focus košta dosta po meni, ali zato MK 3.5 se može ubosti po nekoj lijepoj cijeni sada...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 14:57   #40232
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
Imao sam ga osam mjeseci, napravio 30000km i zaključak je otprilike da su motor i mjenjač odlični, apsolutno najbolje napravljen pogon koji sam ikada vozio.
Ostatak auta je srednja žalost i ne vrijedi te novce iskreno. Kako sam osam godina bio vlasnik E90, mogu reći da je E90 bio bolje napravljen auto.
Buka od guma ogromna, a gume su mi bile iste kao i na prethodnom autu Mercedesu na kojem se iste nisu uopće čule. Buka od vjetra na brzinama iznad 150 je gora nego na E90 ili na mercu w204, golf VII ima tisu unutrasnjost.
Meni je ustvari kupnja supruginog golfa otvorila oči i BMW je otišao nakon mjesec dana. Ima toliko loših detalja da bi mi post bio predugačak.
Da ne bi bilo zabune, BMW nije imao kvarove i kupljen je sa 44000km, tako da je bio praktički nov, mint stanje.

Gesendet von meinem TA-1012 mit Tapatalk
Da li je to bio LCI model? I koja unutrašnjost (tkanina/koža/alcantara)?

Razmišljam o kupnji, pa pitam.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 15:06   #40233
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
2014. nije redizajn, full koža, automatik, veliki navi, xenoni s automatskim dugim svjetlima, i svašta nešta jos

Gesendet von meinem TA-1012 mit Tapatalk
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 15:10   #40234
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Kolega Mortal je kupio polovnog Focusa uvezenog izvana. Neka kombinacija motora uz Titanium opremu koje kod nas nije ni bilo ili je bio vrlo rijedak. Imao je ogromnih problema s njim. Čini mi se da mu se mjenjač totalno raspao ili tako neki žešći kvar. Kontaktirajte ga malo pa neka ovdje napiše što je bilo.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 15:42   #40235
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Taj njegov Focus se vrtio po oglasu dosta dugo bez ikakvih detalja o nekakvim problemima.

Sjećam se da je bila jako niska cijena za relativno nov auto s brdom opreme.

Ovo je zanimljiva presuda. Do 3 godine zatvora za svaki auto. Pa ti skidaj kilometre...
https://www.carscoops.com/2018/10/go...-218000-miles/
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 01.11.2018. u 16:06.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 17:31   #40236
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
2014. nije redizajn, full koža, automatik, veliki navi, xenoni s automatskim dugim svjetlima, i svašta nešta jos

Gesendet von meinem TA-1012 mit Tapatalk
Ok, tnx za info, ako imaš volje i živaca, slobodno napiši detalje s kojima nisi bio zadovoljan na F31, pa makar i na PM.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 18:03   #40237
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Vrijedi li išta ova Oryx Basic asistencija? Nije mi s weba jasno da li nude npr. besplatnu šlepu i sitne popravke, ili samo neki popust za članove. Kao da sam lud.
  Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 19:36   #40238
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Vrijedi li išta ova Oryx Basic asistencija? Nije mi s weba jasno da li nude npr. besplatnu šlepu i sitne popravke, ili samo neki popust za članove. Kao da sam lud.
Besplatna slepa i popravak do vrijednosti navedenih u tablici. Popravak se odnosi na rad a ne dijelove.
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 21:08   #40239
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
E hvala. Znači, bezveze.
  Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 21:50   #40240
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
E hvala. Znači, bezveze.
Što je bezveze?
Da za 200kn godišnje imaš u slučaju nezgode ili kvara besplatno šlepanje od 2500 kuna? Ili sitne popravke direktno na licu mjesta, besplatno, u iznosu od 1500kn? Ili za 400kn classic koji vrijedi i van hr.
Meni osobno se ta asistencija isplatila višestruko, a bome i svima koje znam da je imaju a da su je morali koristit, ama baš nitko nema zamjerke.

Inače oryx asistenciju možete dobit kod nekoliko osiguravateljskih kuća u hr već godinama i to u pol cijene od redovne cijene direktno kod oryxa a uz često veće pokriće nego u tim basic i start paketima, s tim da je teritorijalno pokriće u tom slučaju i van hr, a sve za kako rekoh u pol cijene (i manje od pol cijene jer je paket kombinacija classic i basic-a).

Jedina mana koju sam ja skontao u cijeloj toj priči je što je isključivo vezana uz vozilo+vlasnika u svim varijantama osim u exclusive, koji košta poprilično, ali i dalje je cijena prihvatljiva za ekipu koja radi masu km godišnje i često mijenja aute.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 23:21   #40241
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,203
Cura mi gleda auto, i najvise joj se sviša Fićo 500, samo je strah da je prostor zada toliko mali da nemože privest ljude priko 175 cm visine

Jel ima neko da ga ima, il da ima iskustva, jel stvarno zada ne mogu sist dvi visoke osobe za voznju od recimo sat vrimena, svi rivjuovi kažu ono ka nema nešto mista. Kakav je u usporedbi sa Minijem?
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2018., 23:25   #40242
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Danas se vozio u Renault Captur s poprilicno opreme (rent-a-car).
U sred voznje kroz selo, ulica taman siroka da se dva auta mogu mimoici i nema oznake na cesti niti je odvojeno ista za pjesake, upali se par puta na desnom retrovizoru ona crvena lampica kad ti je nesto u mrtvom kutu. U voznji od ca 40km/h, gdje stalno sa strane imas grmlje, stabla itd. Nekako mi to ne djeluje dobro napravljeno. Bolje da pokaziva kad nesto ide uz auto umjesto stacionarne predmete koji stoje sa strane ceste.
Pa onda kad smo se vracali, auto upaljeno, kamera za rikverc uredno prenosila sliku koja je bila prikazana na srednjem touch (bljak) monitoru. No.. vise od tog nije bilo. Nakon toga ekran samo pokazivao Sat. Nije se dalo nista ukljucit na njemu..

Ko ono jedva ceka autonomna auta?
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 08:18   #40243
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Cura mi gleda auto, i najvise joj se sviša Fićo 500, samo je strah da je prostor zada toliko mali da nemože privest ljude priko 175 cm visine
Zaboga, Fejsbuk generacijo...

PA I MORA IMAT TAKAV AUTO! Sta hoces da joj Zdeslav, propali centar Dalvin Splita, dahce za vratom dok ga "vozi na posao"?

Ovo je sjajan selling point upravo za kupovinu auta zenama.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 08:58   #40244
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Fiću treba izbjegavati. Em je FIAT (Fix It Again Tony), em iza ima mjesta za žensku torbicu i tablu čokolade. Za tih 90k kn, koliko košta najjeftiniji Fićo, radije neka si kupi dobro opremljenog, većeg, sigurnijeg i modernijeg Yarisa.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 09:30   #40245
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Cura mi gleda auto, i najvise joj se sviša Fićo 500, samo je strah da je prostor zada toliko mali da nemože privest ljude priko 175 cm visine

Jel ima neko da ga ima, il da ima iskustva, jel stvarno zada ne mogu sist dvi visoke osobe za voznju od recimo sat vrimena, svi rivjuovi kažu ono ka nema nešto mista. Kakav je u usporedbi sa Minijem?
Iskreno mi F500 uopće nije jasan. Je fancy, je za cure, ali price / performance je katastrofa.
Je li samo izgled bitan ili...?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 09:45   #40246
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 954
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Cura mi gleda auto, i najvise joj se sviša Fićo 500, samo je strah da je prostor zada toliko mali da nemože privest ljude priko 175 cm visine

Jel ima neko da ga ima, il da ima iskustva, jel stvarno zada ne mogu sist dvi visoke osobe za voznju od recimo sat vrimena, svi rivjuovi kažu ono ka nema nešto mista. Kakav je u usporedbi sa Minijem?
kum mi ima fiću 500, auto iznenađujuće udobno i ima prostora odzada u odnosu na recimo Mini.
sjedio zada, daleko sam od centra u košarci (1,78) ali ne sjećam se da sam udarao glavom u krov.
Usporedbe radi Mini JC works mi nije ni približno tako dobro sjeo.

da se razumijemo ne bi nikad kupio ni jednog ni drugog, ali fićo mi jr manje zlo u odnosu na Mini

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 09:53   #40247
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 954
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Što je bezveze?
Da za 200kn godišnje imaš u slučaju nezgode ili kvara besplatno šlepanje od 2500 kuna? Ili sitne popravke direktno na licu mjesta, besplatno, u iznosu od 1500kn? Ili za 400kn classic koji vrijedi i van hr.
Meni osobno se ta asistencija isplatila višestruko, a bome i svima koje znam da je imaju a da su je morali koristit, ama baš nitko nema zamjerke.

Inače oryx asistenciju možete dobit kod nekoliko osiguravateljskih kuća u hr već godinama i to u pol cijene od redovne cijene direktno kod oryxa a uz često veće pokriće nego u tim basic i start paketima, s tim da je teritorijalno pokriće u tom slučaju i van hr, a sve za kako rekoh u pol cijene (i manje od pol cijene jer je paket kombinacija classic i basic-a).

Jedina mana koju sam ja skontao u cijeloj toj priči je što je isključivo vezana uz vozilo+vlasnika u svim varijantama osim u exclusive, koji košta poprilično, ali i dalje je cijena prihvatljiva za ekipu koja radi masu km godišnje i često mijenja aute.

Nemam iskustva sa Oryxom, ali imam HAK Europu, nekih 500 kn godišnje ga plaćam.
Imam pravo 2 x godišnje promjeniti gume (za moj auto kod vulkanizera nekih 320 kn po promjeni), i pokriven samo unutar EU i Hrvatske.
Kartica je vezana na ime vozača, ne na vozilo.
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 10:00   #40248
Šole
Premium
Moj komp
 
Šole's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Zürich
Postovi: 681
Dečki imam problem sa grijanjem u autu. Naime ne grije kako bi trebalo, puše samo topao zrak tako da se autu ne za grije dosta dugo po hladnim danima. Što bi moglo biti točno problem?
Temp je u redu na 90, digne se brzo (2-3 min), klima radi, hladi jako dobro, napunjena. Ventilatori isto dobro, na high pusu jako, na low malo. Nikakvih grešaka ne baca na kompjuteru, provjereno.

Auto Seat Leon Fr 1p1 2.0tfsi
Šole je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 10:08   #40249
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
Onda se nit masina ne zagrije
Dakle, termostatski ventil ošo
Pa voda cirkulira kad i ne treba
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 10:15   #40250
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Yap, termostat najvjerojatnije...
Master_Hrc je online   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 10:43   #40251
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Ako pokazuje da je motor ugrijan po pokazivaču, onda nije do termostata. Kad ode termostat, temperatura motora u vožnji pada, dok stoji na mjestu raste.
Ovdje su najvjerojatnije u pitanju klapne u ventilacijskom sustavu, tj. aktuatori (motorići )koji ih pokreću.


Vjerojatno klapna toplo/hladno ne zatvara dobro



Ne znam kak je na tvojem, ja imam dvozonsku klimu i preko tipki klime, sustav sam odradi dijagnostiku i izbaci kod greške ak nešto ne štima, ili preko dijagnostike točno mogu testirati svaki motorić klapne (imam ih ukupno 5)
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 10:46   #40252
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Šole Pregled postova
Dečki imam problem sa grijanjem u autu. Naime ne grije kako bi trebalo, puše samo topao zrak tako da se autu ne za grije dosta dugo po hladnim danima. Što bi moglo biti točno problem?
Temp je u redu na 90, digne se brzo (2-3 min), klima radi, hladi jako dobro, napunjena. Ventilatori isto dobro, na high pusu jako, na low malo. Nikakvih grešaka ne baca na kompjuteru, provjereno.

Auto Seat Leon Fr 1p1 2.0tfsi
Da se nadovežem na problem s grijanjem. Rashladne tekućine ima dovoljno ali auto ponekad grije savršeno a ponekad uopće ne. Što je uzrok mome jadu ?
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 11:34   #40253
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Nezanam kako je na tim novijim autima, ali znam da je na starijima bio jedan mali hladnjak u unutrasnjem dijelu auta koji se znao zacepiti od prljavstine pa ga je trebalo skinuti i ocisititi i onda je grijanje radilo.Radio sam to na Zastavama/Fiatima
https://www.youtube.com/watch?v=dQZIlb6IUBI
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 12:53   #40254
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,203
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Fiću treba izbjegavati. Em je FIAT (Fix It Again Tony), em iza ima mjesta za žensku torbicu i tablu čokolade. Za tih 90k kn, koliko košta najjeftiniji Fićo, radije neka si kupi dobro opremljenog, većeg, sigurnijeg i modernijeg Yarisa.
Uzela bi rabljenog, ne novog a stari yaris joj nije lijep, iako joj je novi ok, a veće auto ja iman, corollu sedan

Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Iskreno mi F500 uopće nije jasan. Je fancy, je za cure, ali price / performance je katastrofa.
Je li samo izgled bitan ili...?
A bitan je izgled naravno, i iznuta i iz vanka, bitno je koliko košta održavanje, bitno je da ga je lako uparkirat, performanse ne da nisu bitne, nego sta manje to bolje , al je bitna i sigurnost(sta je u manjih auta po defaultu loše)
A njoj uz sve to fico ima ono nesto jer je fico prvo auto koje su njeni imali. A auto opcenito ima ono nešto, šta je je. Kad sam ja sebi uzima auto pravilo broj 1 je bilo ne talijana

Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
kum mi ima fiću 500, auto iznenađujuće udobno i ima prostora odzada u odnosu na recimo Mini.
sjedio zada, daleko sam od centra u košarci (1,78) ali ne sjećam se da sam udarao glavom u krov.
Usporedbe radi Mini JC works mi nije ni približno tako dobro sjeo.

da se razumijemo ne bi nikad kupio ni jednog ni drugog, ali fićo mi jr manje zlo u odnosu na Mini
E to nas zanima, prika mi ima Mini One i ono, vozili smo se u njemu i može se, nema baš mista al ono nije da se ne može sat vrimena četvero ljudi vozit.
Al meni je taj Mini nocna mora za vozit, tvrd je ko kamen, od kvacila do ovjesa

Ima i drugo auto koje joj se bas svida i veće je i bolje je ali je preskupo trenutno - novi Polo. Samo što u nas početna cijena nije ko u sloveniji(80000 kn preracunato) nego 105000 jer u nas nema u ponudi najslabiji motor, tako da ni godinu dana stari se još ne mogu nać niti za 90000kn kamo li za manje....
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 13:15   #40255
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,196
Pozdrav,

trebao bih preporuku zimskih guma 215/55/17, sto valja u nekom srednjem cijenovnom razredu ili od jeftinijih a da bas nije katastrofa
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 13:19   #40256
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 954
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova



E to nas zanima, prika mi ima Mini One i ono, vozili smo se u njemu i može se, nema baš mista al ono nije da se ne može sat vrimena četvero ljudi vozit.
Al meni je taj Mini nocna mora za vozit, tvrd je ko kamen, od kvacila do ovjesa

Ne znam stvarno, meni taj Mini bi došao ko obzir valjda kao treće auto u kući, košta pun kufer, neudoban, a po pričama vlasnika održavanje skupo, dijelovi još gori.
Za 90k kn, godišnjak vani možeš naći jako dobrih auta.
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 13:33   #40257
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,203
A cifra je prije 50-60k kuna, rado bi novi polo al ga nemos nac za te pare, prije Golf 7 za ono koliko kosta polo, a to je sad jos jedna klasa vozila iznad... Kad nam je nasa drzava sve lipo omogucila sa posebnim porezima <3
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 15:39   #40258
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Lud76 Pregled postova
Pozdrav,

trebao bih preporuku zimskih guma 215/55/17, sto valja u nekom srednjem cijenovnom razredu ili od jeftinijih a da bas nije katastrofa
Uniroyal rainsport 3 ili rainexpert 3

Poslano sa mog C106 koristeći Tapatalk
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 15:45   #40259
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
To nisu zimske, već veoma dobre ljetne po mokrom
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2018., 16:11   #40260
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Fiću treba izbjegavati. Em je FIAT (Fix It Again Tony), em iza ima mjesta za žensku torbicu i tablu čokolade. Za tih 90k kn, koliko košta najjeftiniji Fićo, radije neka si kupi dobro opremljenog, većeg, sigurnijeg i modernijeg Yarisa.
Fićo je odličan autić, jako jeftin za održavanje. Te priče o nekim problemima se svode na priče iz davnina, uostalom sve kvarljivo na tom autu je njemačko (Bosch)
Mehanika provjerena, neuništivi Fire motori.
lowrider je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na