Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.05.2019., 16:45   #12571
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Šuti tamo, ja sam prije 8 mjeseci dao 7600 za LG-ev IPS od 55", i to nije ni najjakiji model bio , srce mi se para kad vidm ovo.
Ne sekiraj, ima ekipe koja je lcd-ove do pred godinu danas plaćali 12 tkn i više
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 15:24   #12572
Eye of Truth
Registered User
 
Eye of Truth's Avatar
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 58
Pitao sam Vas prije par dana za savjet oko 49" 4K HDR izbor TV-a. Gledao sam malo modele što ste mi preporučavali i izbor je pao na Samsung ili Sony sa VA panelom.

E sad, jel ima tko ovaj model tv-a i jel ga se isplati uzet sad za ovu cijenu od 5.780 kn(nude trenutno i 5 god jamstva)? Ja ga "uživo" nisam našao po trgovinama, al bit ću u ZG sutra pa sam mislio skoknut do SD i pogledat ga malo.

https://www.sancta-domenica.hr/telev...xf8577-4k.html
Eye of Truth je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.05.2019., 14:55   #12573
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Eye of Truth Pregled postova
Pitao sam Vas prije par dana za savjet oko 49" 4K HDR izbor TV-a. Gledao sam malo modele što ste mi preporučavali i izbor je pao na Samsung ili Sony sa VA panelom.

E sad, jel ima tko ovaj model tv-a i jel ga se isplati uzet sad za ovu cijenu od 5.780 kn(nude trenutno i 5 god jamstva)? Ja ga "uživo" nisam našao po trgovinama, al bit ću u ZG sutra pa sam mislio skoknut do SD i pogledat ga malo.

https://www.sancta-domenica.hr/telev...xf8577-4k.html
Ja sam kupio taj TV i kako smo ga frend i ja nosili kroz Arenu, zaustavi nas neki lik i pita koji je to TV.
Zbunjeno mu odgovorim, i kaze "Znao sam. Preporucam va ga da odmah vratite, da se ni ne gnjavite do doma". I pokaze mi racune na kojima se vidi da je on uprwvo vrstio taj TV! Sok i nevjerica... Naravno nismo ga poslusali, a doma sam vidio da je bio potpuno u pravu.
Taj TV je skoro oa potpuno neupotrebljiv.

Ne znam dal je sta bolje sa Android 8, ali sa 7-icom je bio ne kralj laga, nego nemoguc za koristiti. Frendovi mi se smijali (sve ih pozvao doma da gledamo tekmu na novom TVu).
Stisnes gumb i mislis da funkcija ne radi, i doslovce za 30-45s TV odreagira..
Youtube 4k filmici trzaju...

I na kraju, to je IPS matrica pa radje uzmi LG ako ti ona treba.

Edit: sad vidim da si htio VA.. onda nikako ovaj TV.
Evo ti review s kojim se slazem https://www.google.com/amp/s/www.for...ly-flawed/amp/
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2019., 23:24   #12574
Matebaron
Premium
Moj komp
 
Matebaron's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Supetar
Postovi: 323
Čitam specifikacije tog Sonya i ne vjerujem očima. 4 jezgre A-53 1.1 GHz. Pa to se ugrađivalo u kineske telefone od 100€ prije 5 godina. Bezobrazluk i sramota za Sony.
__________________
I have spoken.
Matebaron je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 00:37   #12575
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Matebaron Pregled postova
Čitam specifikacije tog Sonya i ne vjerujem očima. 4 jezgre A-53 1.1 GHz. Pa to se ugrađivalo u kineske telefone od 100€ prije 5 godina. Bezobrazluk i sramota za Sony.
U stvari, ako gledaš TV-e, to je srednja klasa procesora za TV-e iz 2019-te.

Isti takav je u mom 55PUS7503 Philipsu i radi OK
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 00:42   #12576
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Svi vi sa mall.hr Sony 65xd7505 Tv

Pokrenite kodi i neki 4k film. Stisnite "z" na tipkovnici

Šta kaže koja je rezolucija ? Kodi se vodi kao obična a ne video aplikacija i Sony joj ne javlja da ima 4k mogućnost .

Navodno se može prepakirati na aplication/video i upotrijebiti neki apk name npr amazonov video servis pa onda radi normalno ...

Neda mi se opet podešavati sve u kodiju pa me zanima da li to mene zeza nešto ili i vama javlja 1080 umjesto 4k

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
buljaka je online   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 07:28   #12577
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
U stvari, ako gledaš TV-e, to je srednja klasa procesora za TV-e iz 2019-te.

Isti takav je u mom 55PUS7503 Philipsu i radi OK
Mislim da je isti proc u XF80 seriji, ali tamo navodno radi bolje.
Jedino sto mi je palo na pamet je da ga muci 100Hz, da tu proc ima duplo vise posla za procesiranje slike i da ovaj proc to ne moze pratiti.
Nisam uspio naci nijedno drugo logicno objasnjenje.

Tvoj 7503 nije 100Hz, ali recimo 8303 je, a on isto ima ovaj proc?
Ne znam zasto, ali sa Androidom 7, XF85 je bio neupotrebljiv. Mozda je sa osmicom bolje
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 11:56   #12578
Eye of Truth
Registered User
 
Eye of Truth's Avatar
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 58
VA matrica je na ovoj 49" dijagonali(prema displayspecifications.com). Zato sam ga i gledao. Al odusto sam kad sam vidio malo odziv aplikacija, pokrenuo sam baš YT, nije imao nikakav problem sa štekanjem videa(4K da se razumijemo) al mi je lag bio prisutan stalno što god radio. Ne znam kakva je situacija sa ostalim modelima, al meni bi to smetalo. Puno brži mi se učinio Samsungov Tizen.

Nemam pojma opet šta da uzmem na kraju.
Eye of Truth je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 12:19   #12579
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Eye of Truth Pregled postova
VA matrica je na ovoj 49" dijagonali(prema displayspecifications.com). Zato sam ga i gledao. Al odusto sam kad sam vidio malo odziv aplikacija, pokrenuo sam baš YT, nije imao nikakav problem sa štekanjem videa(4K da se razumijemo) al mi je lag bio prisutan stalno što god radio. Ne znam kakva je situacija sa ostalim modelima, al meni bi to smetalo. Puno brži mi se učinio Samsungov Tizen.

Nemam pojma opet šta da uzmem na kraju.
Vrlo je jednostavno.
https://www.elipso.hr/prilika/samsun...ja-svibanj-19/

55", VA, 100Hz, okrljasteni wide color gamut, Tizen koji ti se svidja...
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 16:15   #12580
Eye of Truth
Registered User
 
Eye of Truth's Avatar
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 58
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Vrlo je jednostavno.
https://www.elipso.hr/prilika/samsun...ja-svibanj-19/

55", VA, 100Hz, okrljasteni wide color gamut, Tizen koji ti se svidja...
49" mi je najviše što mogu ići jer mi je prostor relativno malen.

https://www.centar-tehnike.hr/tv-qle...-proizvod-543/

Ovaj sam gledao isto, kakva su vam iskustva sa ovom njihovom ulaznom QLED serijom? Gledao sam verziju od 55" u emmezeti mislim i svidio mi se. Jedino je 60 Hz. Gdje ta razlika u Hz dolazi najviše do izražaja?
Eye of Truth je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.05.2019., 16:48   #12581
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Eye of Truth Pregled postova
49" mi je najviše što mogu ići jer mi je prostor relativno malen.

https://www.centar-tehnike.hr/tv-qle...-proizvod-543/

Ovaj sam gledao isto, kakva su vam iskustva sa ovom njihovom ulaznom QLED serijom? Gledao sam verziju od 55" u emmezeti mislim i svidio mi se. Jedino je 60 Hz. Gdje ta razlika u Hz dolazi najviše do izražaja?
Ja sam isto htio 49", pa sam nakvise gledao LG SK8500, cak i Q6. Ali cesto gledam nogomet, pa je Q6 otpao zbog 50/60 Hz, umjesto 100/120.
Znaci sport, neke brze scene.. ti treba sto brze osvjezavanje ekrana. Ali to je i do procesora za motion handling, pa on moze biti los (Samsung opcenito ima ispod prosjecne, Sony najbolje procesiranje pokreta).

Ali ako ti je samo za filmove i serije i 49Q6 ce ti biti dobar.

Edit:
Zabiravio sam napisati, na kraju uzeo 55", napravio mu mjesta, i iako ga gledam s 2 metra blizine, naviknuo sam se i na trenutke mi je i premali.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 17:32   #12582
Eye of Truth
Registered User
 
Eye of Truth's Avatar
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 58
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Znaci sport, neke brze scene.. ti treba sto brze osvjezavanje ekrana. Ali to je i do procesora za motion handling, pa on moze biti los (Samsung opcenito ima ispod prosjecne, Sony najbolje procesiranje pokreta).

Ali ako ti je samo za filmove i serije i 49Q6 ce ti biti dobar.
Dobro, ja isto kad razmislim najviše gledam nogomet preko IPTV, od ostalih kanala filmske i dokumentarne tu i tamo, PS4 Pro isto, tako da ću pogledat jel ima još kakva alternativa od 100/120 Hz u ovoj dijagonali, a da je VA.

Ako ne bit će ovaj QLED i vozi, nije mi toliko hitno tako da ću još malo istraživat.
Eye of Truth je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 17:58   #12583
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Eye of Truth Pregled postova
Dobro, ja isto kad razmislim najviše gledam nogomet preko IPTV, od ostalih kanala filmske i dokumentarne tu i tamo, PS4 Pro isto, tako da ću pogledat jel ima još kakva alternativa od 100/120 Hz u ovoj dijagonali, a da je VA.

Ako ne bit će ovaj QLED i vozi, nije mi toliko hitno tako da ću još malo istraživat.
Ne znam ni za jedan 49" VA 100Hz na zalost. Ne znaci da ih nema
Probaj naci mjesta za 55", a ako bas ne mozes, mislim da ces biti zadovoljan sa Q6. Ali bi ja ipak razmislio o 49SK8500.
Dobar TV, 100Hz, samo je isprana crna jer je IPS, a njegov local dimming je beskoristan (premalo zona, na 55" vec moze funkcionirati jer ima 96 vs 36 zona, ako sam dobro zapamtio).
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 20:31   #12584
Eye of Truth
Registered User
 
Eye of Truth's Avatar
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 58
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Ne znam ni za jedan 49" VA 100Hz na zalost. Ne znaci da ih nema
Probaj naci mjesta za 55", a ako bas ne mozes, mislim da ces biti zadovoljan sa Q6. Ali bi ja ipak razmislio o 49SK8500.
Dobar TV, 100Hz, samo je isprana crna jer je IPS, a njegov local dimming je beskoristan (premalo zona, na 55" vec moze funkcionirati jer ima 96 vs 36 zona, ako sam dobro zapamtio).
Vidim da, a neki kompromis ću morat napravit, osim prelaska na IPS matricu, ta razlika mi baš smeta. Hvala na tipovima.
Eye of Truth je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 21:29   #12585
antiratar
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Istra
Postovi: 17
Sony xf9005 49" ima VA panel sa 120hz refresh rateom.
antiratar je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 22:52   #12586
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor prowler Pregled postova
Znači OLED se baš isplati u kvaliteti?

Što kažete na ovaj panasonicov? https://www.makspro.hr/audio-i-video...-hz-4k-3d.html
dobre recenzije koliko vidim...nije OLED ali čitam recenzije...kao blizu kvalitete...
OLED je JEDINO na sto vrijedi dati novce.

LCD bi uzeo jedino za u birtiju i takve primjene
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 23:04   #12587
goran35
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2018
Lokacija: osijek
Postovi: 5
Imam nekih problema sa svojom starom najdražom panasonic plasmom tx-p42g20e.,pa cu mozda morat ranije u kupovinu od namjeravanog, pa me zanima preporuke za tv jer nisam u toku u zadnje vrijeme.Ovako gledam najviše sport(najviše nogomet)u hd-preko satelita, možda i iptv uzmem jer na satelitu sve manje paketa(pa sam mislio mozda odmah neki lg), i filmovi.igre ne igram.udaljenost gledanja cca 3 m.neki best by idealno bi bilo oko 5000kn ili manje, ali mogu se protegnit i više ako je nesto isplativije.
goran35 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 11:21   #12588
xXTheLuka1998xX
Registered User
 
xXTheLuka1998xX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 353
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Pogledaj hisense. Ja ju imam i skroz sam zadovoljan. Doduse nisam neki prezahtjevni korisnik. Bitni su mi sportski kanali i ovi histori i slicni.
odlicni su ti modeli , cini mi se .
ma meni je bitno samo da mogu instalirat kodi ,jer mi je drugi stan prakticki par metara od modema i brzina je stabilna pa ne bi tribalo bit problema.

Uglavnom ,hvala na savjetu.

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
xXTheLuka1998xX je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 12:32   #12589
mdodig
Premium
Moj komp
 
mdodig's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Split
Postovi: 398
Ovaj zadnji update mi je skoro ubio XF9005.
Kada gledam TV, neki kanali ne prikazuju sliku, zvuk ide.
Tada ne reagira ni remote a TV se reboota nakon minut.
Potamnili su sve bijele fontove iz menija, te su mi titlovi na netflixu sivi umjesto bijeli.
Preskocite ovaj May update.
mdodig je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 13:33   #12590
DSA
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 257
Citiraj:
Autor goran35 Pregled postova
Imam nekih problema sa svojom starom najdražom panasonic plasmom tx-p42g20e.,pa cu mozda morat ranije u kupovinu od namjeravanog, pa me zanima preporuke za tv jer nisam u toku u zadnje vrijeme.Ovako gledam najviše sport(najviše nogomet)u hd-preko satelita, možda i iptv uzmem jer na satelitu sve manje paketa(pa sam mislio mozda odmah neki lg), i filmovi.igre ne igram.udaljenost gledanja cca 3 m.neki best by idealno bi bilo oko 5000kn ili manje, ali mogu se protegnit i više ako je nesto isplativije.
Šta god kupiš poslije te plazme, razočaraćeš se u kvalitet slike. Jedino ako se možeš protegnuti do OLED. Ja sam upravo sa S20 prešao na Sony XF9005 i vjeruj mi da sam razočaran. Dakle, sa plazme ima smisla preći samo i isključivo na OLED, sve ostalo je čisti promašaj
DSA je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 15:05   #12591
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Kod lcd-a bilo da se radi o ips-u ili va panelu skoro pa svejedno je jako problematicna ta nesretna crna u zatamnjenom prostoru. Bilo koja plasma (ak je sve u redu) tu razvaljuje. Sada je bas u medijima aktualno zadnja sezona serije igre prijestolja dosta bitnoga se dogadja u mraku gdje se ekipa poprilicno pati gledati na svojim lcd 65-icama backlight bleed i ostale anomalije kao i losa crna kvare ugodjaj poprilicno
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 00:23   #12592
goran35
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2018
Lokacija: osijek
Postovi: 5
Citiraj:
Autor DSA Pregled postova
Šta god kupiš poslije te plazme, razočaraćeš se u kvalitet slike. Jedino ako se možeš protegnuti do OLED. Ja sam upravo sa S20 prešao na Sony XF9005 i vjeruj mi da sam razočaran. Dakle, sa plazme ima smisla preći samo i isključivo na OLED, sve ostalo je čisti promašaj
Kolko vidim ovaj tvoj sony cijena je jako blizu kao i OLED najeftiniji.,zašto ti nisi isao na te OLED onda.Gledao sam i ovaj tvoj se hvali za sport pa sam ga i sam razmatrao iako mi je puno novaca, ti nisi zadovoljan?
goran35 je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 08:09   #12593
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Kupio u subotu Philips 55pus7303, sasvim slučajno naletio na njega, bio u Elipsu po nešto za doma i vidim taj tv. Izgooglam na brzinu u kafiću što ljudi kažu, dopadne mi se i uzmem.

Male igre s bojama sam trebao doma odraditi, ali TV je generalno odličan.

140cm, 4k, embilight itd.

Nemam ni jedne zamjerke, osim što tek sada vidim koliko je naša lokalna televizija loše kvalitete.

Jučer skinuo neki film, BR, 12GB, upalio embilight, boje su odlične, slika još bolja.

Za 4200kn, top.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 08:43   #12594
aCiD Mac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Kupio u subotu Philips 55pus7303, sasvim slučajno naletio na njega, bio u Elipsu po nešto za doma i vidim taj tv. Izgooglam na brzinu u kafiću što ljudi kažu, dopadne mi se i uzmem.



Male igre s bojama sam trebao doma odraditi, ali TV je generalno odličan.



140cm, 4k, embilight itd.



Nemam ni jedne zamjerke, osim što tek sada vidim koliko je naša lokalna televizija loše kvalitete.



Jučer skinuo neki film, BR, 12GB, upalio embilight, boje su odlične, slika još bolja.



Za 4200kn, top.
Zbog nasih kanala nisam uzeo Philips, nego Samsunga 65nu7192 i nisam pogriješio

Sent from my Le X829 using Tapatalk
aCiD Mac je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 08:47   #12595
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Hmm. Siguran si da je taj model u pitanju? Googlam pa ne mogu naći
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 10:10   #12596
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor aCiD Mac Pregled postova
Zbog nasih kanala nisam uzeo Philips, nego Samsunga 65nu7192 i nisam pogriješio

Sent from my Le X829 using Tapatalk

Samsung moze dati bolji dojam slike Sd kanala ako nekim slucajem ima bolji kontrast ukoliko ovaj philips ima ips matricu slabijeg kontrasta jer sa boljim kontrastom sve ljepse izgleda. Inace samsung bas nije dobar za sd kanale jer se ne moze iskljuciti opcija overscan, tj slika je uvjek zumirana po vertikali tj jedan dio kod gledanja nedostaje.
Opcenito slika nasih tv kanala je takva kakva je. Moze izgledat solidno, samo za to valja imati odgovarajuci televizor
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 10:10   #12597
aCiD Mac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Hmm. Siguran si da je taj model u pitanju? Googlam pa ne mogu naći
U pravu si, model je nu7172.

Sent from my Le X829 using Tapatalk
aCiD Mac je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 10:19   #12598
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Eh, taj mi je prevelik i preskup bio

Ali hvala na info.

Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Samsung moze dati bolji dojam slike Sd kanala ako nekim slucajem ima bolji kontrast ukoliko ovaj philips ima ips matricu slabijeg kontrasta jer sa boljim kontrastom sve ljepse izgleda. Inace samsung bas nije dobar za sd kanale jer se ne moze iskljuciti opcija overscan, tj slika je uvjek zumirana po vertikali tj jedan dio kod gledanja nedostaje.
Opcenito slika nasih tv kanala je takva kakva je. Moze izgledat solidno, samo za to valja imati odgovarajuci televizor
A generalno, ne gledam puno naše programe, ali za filmove, serije i PS4 u 4k je odličan TV.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 10:23   #12599
aCiD Mac
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 96
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Samsung moze dati bolji dojam slike Sd kanala ako nekim slucajem ima bolji kontrast ukoliko ovaj philips ima ips matricu slabijeg kontrasta jer sa boljim kontrastom sve ljepse izgleda. Inace samsung bas nije dobar za sd kanale jer se ne moze iskljuciti opcija overscan, tj slika je uvjek zumirana po vertikali tj jedan dio kod gledanja nedostaje.
Opcenito slika nasih tv kanala je takva kakva je. Moze izgledat solidno, samo za to valja imati odgovarajuci televizor
Imam ga od 10 mjeseca 2018. i nisam primijetio crop pa se ne bih složio s tom tvrdnjom, ali baš ću provjerit. Tv sd kanali su mi čist ok. Slabiji nego na bivšoj Panasonic 42'' plazmi, ali ok.

Prvobitno sam htio Philipsa zbog ambilighta, ali mi je sd slika u dućanima uvijek bila bljak, a i frend je poslije nabavio Philipsa, pa vidio i kod njega da je tv sd kanal negledljiv. Govorim o budget televizorima.

Sent from my Le X829 using Tapatalk
aCiD Mac je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2019., 10:24   #12600
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Ekipa ja još vratim ne odlučan što kupiti... Velika mi je dvojba između qled qn65q8dn I ue75nu7172... Najviše radi dijagonale.. Imam ogroman dnevni boravak i imam osjećaj da bi mi ovih 10" više dobro došlo. Sad me najviše muči kvaliteta slike? Ima li netko savjet iz prve ruke.. Više me zanima info za ue75nu7172 za qled znam da je za tu cijenu best buy(trenutno I SD na akciji)!?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na