Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 08.04.2013., 12:49   #1
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
(riješeno) Windows 8 se zaledi pri priključivanju/isključivanju punjača

Lijep pozdrav. Imam problem s Windows 8, prilikom prikopčavnaja ili odkopčavanja punjača laptop se jednostavno zaledi. Slika ostane mirna, nema niti BSOD niti ništ, pomaže jedino gašenje na gumb.

E to se ne događa u safe modu, tamo radi sve bez ikakvih problema, znači valjda je problem u nekoj postavci ili nešto. Također da napomenem da punjač nije original nego zamjenski, makar i taj zamjenski službeno bi trebao raditi s laptopom.

Laptop je Acer 5560G 6344G50MNKK
Također sam mu mjenjao disk, sad je unutra Seagate Momentus XT ST750LX003

EDIT: sad mi se ledi prilikom reinstaliranja drivera za GPU, tako da ide reinstalacija pa ćemo vidjeti.



Zadnje izmijenjeno od: sipe. 08.04.2013. u 13:16.
sipe je offline  
Staro 08.04.2013., 13:19   #2
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Ako u safe modu radi, moguce da te neki driver zeza. Dali imas kakvih critical errora u Event vieweru?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.04.2013., 21:19   #3
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Ako u safe modu radi, moguce da te neki driver zeza. Dali imas kakvih critical errora u Event vieweru?
Ništa, samo javi da je pc ugašen neočekivano i to je to. Sad ide reinstall pa ćemo vidjeti.

Zanimljivo da mi se zaledi točno na instliranju AMD Vision Engine. Jedino s čim mogu povezati je novi hard disk i punjač. Punjač ima iste brojke ko i prošli pa ne vidim problem.

EDIT: reinstalirani windowsi, zasad sve u redu, sad radim windows update pa onda idu driveri.

Recimo da je problem riješen. Reinstalirao sam windowse, instalirao sve drivere i zasad radi. Pratit ću što instaliram pa ako slučajno naletim na krivca napišem ovdje.

Našao sam krivca.
FusionTweaker. Kad stavim vrijednosti, postavim kao servis i restartam javlja se isti problem zaleđivanja.

Uninstall i deaktivacija rješava problem. Neka mod zaključa temu.

Zadnje izmijenjeno od: tor. 19.04.2013. u 10:55.
sipe je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na