Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.04.2020., 14:07   #14521
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Ljudi sa AndroidTV televizijama, imam na TCL-u nekih glupih vrlo situacija pa me zanima jel to AndroidTV il je samo TCL grozno implementira AndroidTV

Znači prvi issue: Koje kontrole imate na Youtube App-u kad shareate sadržaj sa mobitela (chromecastate il šta već), znači na TCL-u imam doslovno Play/Pause i to je to, nista vise, dok na npr. Firesticku i LG-u imam sve opcije kao da sam upalio video preko njih.
Drugi: iz koje god aplikacije ja izađem, odma je tv ubije. Npr odem u Netflix, zaboravim stavit sleep timer, odem na home, settings, device bla bla bla, vratim se u netflix on ga opet ucitava i vrati me na pocetnu, isto tako i jubito...
Jel to neko standardno ponašanje il da se javim TCL-u jer ono...

Nije standardno ponašanje, možeš probati otvoriti developer opcije na androidu (isto kao na mobitelu). Tamo imaš setting za broj istovremeno pokrenutih aplikacija. Moguće da TCL ima vrlo mali RAM pa je taj setting agresivno postavljen. Obično možeš enablati developer menu tako da na build number stišćeš 5-6 puta. Samo pazi da ne mijenjaš što ne treba.


Ja sam na mi boxu isključio animacije da sve bude brže i stavio 2 aplikacije max istovremeno, default je neograničeno pa se sa vremenom sve uspori
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2020., 15:29   #14522
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Znači zaključak je da su i oled i led lcd najobičnije prevare
Pitam se kakve bi mogli CRT-e napraviti da se tehnologija nastavila razvijati, no pretpostavljam da bi uvijek bili debeli zbog elektronskog topa.
Ili bar plazme da su nastavili raditi.


Možda bi trebali kao Intel sa P4, shvatili su da tehnologija ne valja pa se vratili na P3, tako se vratiti na CRT-e
Klasicna Crt tehnologija najbolje rezultate ostvaruje na manjim ekranima. Svi pokusaji da se napravi veci crt tv nisu zavrsili bas dobro,jer te telke ma koliko skupe imale su previse problema sa ostrinom i konvegencijom na rubovima ekrana. Iako i danas dobar crt tv svakako baca rukavicu tanjim ekranima,pogotovo glede retro gaminga, ipak ukupno gledano za crt televizorima nije za zaliti. Crt monitori su pak nesto drugo i tamo negdje 2006 godine kad su nestali a pc-jasima uvalili lcd monitore sa tn matricama-nastala je crna rupa pc-ere glede vizualne strane. To je trajalo do negdje 2011 godine kad su se poceli pojavljivati jeftini ips-ovi koji su ipak dramaticno popravili stanje
Plasma ima svoje prednosti ali i mane.
darkijas je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.04.2020., 15:39   #14523
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 811
Što se tiče CRT-ova ne treba zaboraviti niti (većinom) lošu geometriju slike, te treperenje.
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2020., 15:50   #14524
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Ja sam svojedobno u eri crt-a imao samsungov slim fit 80cm 16:9 pokušaj tv-a.

Samsung Slim Fit TV WS32Z308 TX 82cm



Po specifikacijama je bio brutalan za to doba, a u stvarnosti je bio horror od tv-a i slike, a tv mi se kvario jedno 10 puta.

https://www.njuskalo.hr/crt-televizo...v-oglas-180567
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2020., 16:22   #14525
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Klasicna Crt tehnologija najbolje rezultate ostvaruje na manjim ekranima. Svi pokusaji da se napravi veci crt tv nisu zavrsili bas dobro,jer te telke ma koliko skupe imale su previse problema sa ostrinom i konvegencijom na rubovima ekrana. Iako i danas dobar crt tv svakako baca rukavicu tanjim ekranima,pogotovo glede retro gaminga, ipak ukupno gledano za crt televizorima nije za zaliti.
Baš, kao vlasnik KV-36FS70,koji je u svoje vrijeme početkom 2k plaćen ko omanji novi auto....danas izgleda tužno čak i pored najjeftinijih LCDa. I konvergencija i geometrija sve je u qrcu.

Još živi u prizemlju kuće od matere koju rentamo nekom studošu(pretežak za maknut )
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2020., 16:28   #14526
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Da, problemi sa geometrijom svakako. Mnogi jaci brandovi poput sony-ja su tesko s tim izlazili na kraj. Crt treperenje ja pak ne smatram kao manu-prije kao neku crt-ovsku osobnost. Kao i plasma koja,ak ne treperi moze se reci da nesto s njom ne stima
Do sada je neki crt tv mogao imati najbolji prikaz sd slike,ali dolaskom hevc full- hd emitiranja standardnog tv programa i to je proslo.
Ti samsunzii i drugi sa kratkom cijevi su bili vise na silu pokusaj da se tv-u smanji zadnjica-koja kod crt-a mora biti proporcionalno veca kako raste velicina ekrana. Naravno to nije dobro zavrsilo i takvi televizori su imali gomilu problema sa ostrinom i geometrijom na rubnim djelovima ekrana pogotovo.
Dakle crt tv sada osatje za prikaz igara za ps2 konzole, ako netko hoce malo retro igrati. Dok neki kvalitetan trinitron monitor zapravo nema konkurencije u svijetu gaming ili multimedijskih pc monitora zbog trenutnog odaziva bez laga. Pokretne slike bez blura. Prikaza crne boje na razini oled zaslona ali bez opasnosti od oled burn in-a
darkijas je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2020., 18:42   #14527
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,215
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Meni applikacije ostanu otvorene, čak i kada ugasim tv i upalim nakon npr. sat-dva. Jedino kada je kroz noć ugaše, drugi dan ih otvara ponovo.
Kada share radim preko YT, mogu raditi ama baš sve.
Philips PUS7303.
Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
1. To je tako i na Sony 9005, kontrole su na mobitelu, no ograničene. Daljinski je samo play/pause. Za puni set kontrola treba pokrenuti iz TV aplikacije.
2. Na 9005 nije tako, pamte se postavke, aplikacije se gase tek nakon što ih je dovoljan broj otvoren (nekih 4-5 kod mene).
Znaci Philips je to dobro handlao, i na Firesticku je Amazon handlao dobro a Sony i TCL vjerojatno koriste default Android implementaciju koja je malo osnovna, a moze bit i do chromecasta ko zna


Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Nije standardno ponašanje, možeš probati otvoriti developer opcije na androidu (isto kao na mobitelu). Tamo imaš setting za broj istovremeno pokrenutih aplikacija. Moguće da TCL ima vrlo mali RAM pa je taj setting agresivno postavljen. Obično možeš enablati developer menu tako da na build number stišćeš 5-6 puta. Samo pazi da ne mijenjaš što ne treba.


Ja sam na mi boxu isključio animacije da sve bude brže i stavio 2 aplikacije max istovremeno, default je neograničeno pa se sa vremenom sve uspori
Dada i ja sam odma animacijje, al i meni je na neograniceno postavljeno... ko zna, nisam uspio zgooglati koliko rama ima ali sam vidio 4core 16core, bas cu vidit na tvu kad stignem

Tenks ljudi!
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2020., 18:52   #14528
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,787
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Znaci Philips je to dobro handlao, i na Firesticku je Amazon handlao dobro a Sony i TCL vjerojatno koriste default Android implementaciju koja je malo osnovna, a moze bit i do chromecasta ko zna
Firestick dize full youtube app, a chromecast ima kao neki polovicni app samo za loadiranje streama (chromecast appovi su uglavnom kao neki stream handleri, nista napredno). Makar ne kuzim sto tocno mislis pod tim jer ako castam na firestick, daljinski od firesticka ima samo play/pauzu. Ostale tipke ne rade nista. Ako isri video pokrenem direkt s firesticka o da daljinski radi. Malo cudno. Tako da meni se jednako ponasa castanje na stick ili chromecast (ne integrirani u tv).

Edit: aha ne mislis na daljinski. Da, stick dize full app, zato imas svu silu recommended videa i sto sce ide uz sucelje.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2020., 19:01   #14529
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 811
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Da, problemi sa geometrijom svakako. Mnogi jaci brandovi poput sony-ja su tesko s tim izlazili na kraj. Crt treperenje ja pak ne smatram kao manu-prije kao neku crt-ovsku osobnost. Kao i plasma koja,ak ne treperi moze se reci da nesto s njom ne stima
Do sada je neki crt tv mogao imati najbolji prikaz sd slike,ali dolaskom hevc full- hd emitiranja standardnog tv programa i to je proslo.
Ti samsunzii i drugi sa kratkom cijevi su bili vise na silu pokusaj da se tv-u smanji zadnjica-koja kod crt-a mora biti proporcionalno veca kako raste velicina ekrana. Naravno to nije dobro zavrsilo i takvi televizori su imali gomilu problema sa ostrinom i geometrijom na rubnim djelovima ekrana pogotovo.
Dakle crt tv sada osatje za prikaz igara za ps2 konzole, ako netko hoce malo retro igrati. Dok neki kvalitetan trinitron monitor zapravo nema konkurencije u svijetu gaming ili multimedijskih pc monitora zbog trenutnog odaziva bez laga. Pokretne slike bez blura. Prikaza crne boje na razini oled zaslona ali bez opasnosti od oled burn in-a
Kako onda tumačiš razlike između 50 hz i 100 hz CRT-a.Koliko se sjećam 100 hz CRT-i nisu titrali/treperili.
tascam je offline   Reply With Quote
Staro 27.04.2020., 20:45   #14530
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
Citiraj:
Autor tascam Pregled postova
Kako onda tumačiš razlike između 50 hz i 100 hz CRT-a.Koliko se sjećam 100 hz CRT-i nisu titrali/treperili.
Crt na 50hz dakle 50 puta u sekundi osvjezava sliku . Tu je bitno naglasiti da se to osvjezavanje cijelog ekrana ne dogadja istovremeno na cijelom zaslonu,sto je u stvari razlog zasto treperenje postoji. Kod 100hz zaslona se to obavlja duplo brze i oko manje to registrira kao treperenje. Medjutim rad crt televizora 100hz se nije dopadao svim korosnicima. Takodjer postojale su razlike u implementaciji. Crt kao i plasma najvise trepere na svijetlijim scenama. Stoga npr ako na 4:3 ekranu se postavi 16:9 omjer slike uz crne trake gore i dolje,treperenje se znatno umanjuje.
Dakle treperenje crt-a se dogadja jer elektronski top pogadja u jednom trenutku samo mali dio ekrana (fosfora) i taj je najsvijeliji dok se ono sto je pogodio par milisekundi ranije polako gasi. Ta razlika u svijetlini pixela na crt ekranu je zapravo treperenje.
Lcd na npr 60hz ne treperi jer se tehnologija iscrtavanja slike tu bitno razlikuje.

Zadnje izmijenjeno od: darkijas. 27.04.2020. u 21:58.
darkijas je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.04.2020., 21:03   #14531
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,162
__________________
PSN Steam
d0X je online   Reply With Quote
Staro 27.04.2020., 21:52   #14532
željkozg
Banned
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: croatia
Postovi: 105



Ja bi ti preporućio Philips model. Što Philips izdvaja od ostala dva modela je "bolje procesiranje slike", same smart mogućnosti, podržavanje svih HDR formata kao i Dolby Vision, i podržavanje svih audio i video kodeka.
željkozg je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 20:13   #14533
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Za SMART tv-e koji nemaju čisti Android nego Tizen, WebOS i sl. postoji li mogućnost instalacije SmartYouTube TV-a, tj. side loadanja apka?


Ili su takvi TV-i osuđeni na youtube sa reklamama?
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 20:48   #14534
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,215
Ne znam za sideload al na webos kad castas sa Youtube Vanced nema reklama...
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 21:02   #14535
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Lcd na npr 60hz ne treperi jer se tehnologija iscrtavanja slike tu bitno razlikuje.
Ali je treperio backlight i meni je smetalo više nego crt 75 hz dok se nisam privikao... i onda su riješili treperenje LCD backlighta i izmislili oled koji treperi slika/komplet crno... doslovni strobing, ali u većoj hercaži pa većina ne primjeti... Moram ja biti specijalan, pas mater.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 21:55   #14536
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Za SMART tv-e koji nemaju čisti Android nego Tizen, WebOS i sl. postoji li mogućnost instalacije SmartYouTube TV-a, tj. side loadanja apka?


Ili su takvi TV-i osuđeni na youtube sa reklamama?
Osudjeni. Opcija a) router sa vpnom koji blokira adse. Donekle. Opcija b) vanjski android media player + smart youtube
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2020., 21:59   #14537
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,215
I opcija tri castas sa youtube vanced-a
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2020., 09:14   #14538
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,787
Opcija 4) 12kn yt premium kad se preplatis kao indijac. Onak, 1 kava mjesecno ako iole imas potrebu i zelju za jutubom.

Mene ubile reklame onog trena kad sam kupio firetv. Castam s vanceda na firetv - firetv dize svoj youtube app, jasno = reklame. Chromecast bi dizao svoj okrljasteni yt app i to je radilo normalno. Ako tv ili smart tv ili box dizu svoj app, mislim da vam ne ginu reklame usprkos vancedu i blokerima sa strane moba.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2020., 09:30   #14539
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
YT vanced je vrh.
Em nema reklama, em moze raditi u pozadini, em mozes ugasiti mob.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2020., 20:52   #14540
robi64
zovem se robert iz zg.sam
Moj komp
 
robi64's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: ZAGREB-DUBRAVA
Postovi: 1,073
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Ako je kao moj onda možeš ali je glupo na njima namješteno. Moraš stisnuti home ili source ili kako već to ide na njima. Snimim sutra ako ne uspiješ

Poslano sa mog Mi 9 Lite koristeći Tapatalk
nisam uspio ako mi možeš objasniti
__________________
zovem se Robert i iz Zagreba sam
robi64 je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2020., 08:09   #14541
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 586
Društvo kupujem 50 inčaru pa me zanima ima li što bolje na tržištu od:
https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/.../p/EK000231211
za 3000kn?
Isplati li se ići na veći budget? TV bi služio isključivo za TV, Plex i YT...
tomov je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2020., 09:20   #14542
danex
Premium
Moj komp
 
danex's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 372
S svim popustima je 3000?za te pare nema bolje.
danex je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2020., 09:27   #14543
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
A ono, 3000kn za 126cm 5 godina stari model, ne znam je li sada to baš tako dobra cijena.

Mislim, tu je 140 Sammy 3200kn.

https://www.elipso.hr/audio__video/t...E55RU7022KXXH/

Za 3000kn ima Hisense kakav želiš.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2020., 09:44   #14544
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor tomov Pregled postova
Društvo kupujem 50 inčaru pa me zanima ima li što bolje na tržištu od:
https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/.../p/EK000231211
za 3000kn?
Isplati li se ići na veći budget? TV bi služio isključivo za TV, Plex i YT...
Uzmi. Ako nisi voljan experimentirari s Hisensom ovo je dobra kupnja.

Nisam bas cesto vidjao RU7400, ali good to know.

Trebal bi biti isti kao RU8000, ali bez "Wide Viewing Angle" tehnologije.

To u principu znaci da bi 55"-ica imala 100Hz (ali to bi uzeo sa veeelikim zrnom soli), ali ti uzimas 50", pa nije bitno.

U odnosu na RU7100 dobijas "Dynamic Crystal Colour". Valjda nesto zivlje boje nego na RU7100, sto ce ti dobro doc, jer RU7100 ima OK, ali na nisam fan tog TV, bas zbog boja, pa ako RU7400 ima boje kao RU8000 (kojeg smatram jednim od best buy telki, u 100Hz varijantima), onda je RU7400 odlicna kupnja.

I ne znam zasto kolega gore misli da je to 5 godina star TV. RU serija je iz 2019.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2020., 12:16   #14545
deny
Premium
Moj komp
 
deny's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: split
Postovi: 87
Pozdrav, razmisšljam o kupovini tv za u sobu. mislim potrošit 3k kuna i slučajno naletim na ovaj model. služio bi mi za gledanje netflixa i eventualno youtube gluposti
https://www.elipso.hr/audio__video/t...ISENSE-H55U7B/
malo čačkam i ne čini mi se loš pogotovo sa svim "điđama" za ovu cijenu. jedino što nemam baš nekog iskustva sa hisense tv, mislim na servis i dugotrajnost mada je to sve relativno ali eto. Na philipsu sam u dvije godine 2 puta mjenjao panel (sreća pod garancijom) tako da ću bit zadovoljan ako bude bolji od njega
deny je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2020., 12:45   #14546
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,215
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A ono, 3000kn za 126cm 5 godina stari model, ne znam je li sada to baš tako dobra cijena.

Mislim, tu je 140 Sammy 3200kn.

https://www.elipso.hr/audio__video/t...E55RU7022KXXH/

Za 3000kn ima Hisense kakav želiš.

Odakle da je 5 godina star model? RU znači "2019 UltraHD" i 74 serija ima bolji daljinski od 70 ako se ne varam i jos neke benefite...
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2020., 13:44   #14547
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor tomov Pregled postova
Društvo kupujem 50 inčaru pa me zanima ima li što bolje na tržištu od:
https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/.../p/EK000231211
za 3000kn?
Isplati li se ići na veći budget? TV bi služio isključivo za TV, Plex i YT...

Ovo sam i ja jučer predvečer gledao, ali sad vidim da je cijena narasla za nekih 1200 kuna


Inače, za tu cijenu sam i ja došao do tog modela. RU8002 je nešto bolji (nešto bolji kontrast i riješen 24 fps judder) ali nije dostupan.


Što se Hisensa tiče, koristio bih ga jedino uz media player jer su smart funkcije prilično loše u odnosu na konkurenciju, npr. Plex uopće ne radi kako treba jer službeno nije podržan.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2020., 13:58   #14548
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Ovo sam i ja jučer predvečer gledao, ali sad vidim da je cijena narasla za nekih 1200 kuna


Inače, za tu cijenu sam i ja došao do tog modela. RU8002 je nešto bolji (nešto bolji kontrast i riješen 24 fps judder) ali nije dostupan.


Što se Hisensa tiče, koristio bih ga jedino uz media player jer su smart funkcije prilično loše u odnosu na konkurenciju, npr. Plex uopće ne radi kako treba jer službeno nije podržan.
po nabavi cijena mu i je oko 3000 kn, pusti ekupi...
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2020., 00:19   #14549
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor deny Pregled postova
Pozdrav, razmisšljam o kupovini tv za u sobu. mislim potrošit 3k kuna i slučajno naletim na ovaj model. služio bi mi za gledanje netflixa i eventualno youtube gluposti
https://www.elipso.hr/audio__video/t...ISENSE-H55U7B/
malo čačkam i ne čini mi se loš pogotovo sa svim "điđama" za ovu cijenu. jedino što nemam baš nekog iskustva sa hisense tv, mislim na servis i dugotrajnost mada je to sve relativno ali eto. Na philipsu sam u dvije godine 2 puta mjenjao panel (sreća pod garancijom) tako da ću bit zadovoljan ako bude bolji od njega
Za te pare.. wtf! Uzivo sam vidio onaj iz 2018., mislim da je A verzija bila. Dobra telka, ali grozan kut gledanja, pogotovo vertikalni. Kazem, to je A bio.

Al za 2800 55", 100Hz ekran... Riskiraj

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2020., 10:49   #14550
deny
Premium
Moj komp
 
deny's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: split
Postovi: 87
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Za te pare.. wtf! Uzivo sam vidio onaj iz 2018., mislim da je A verzija bila. Dobra telka, ali grozan kut gledanja, pogotovo vertikalni. Kazem, to je A bio.

Al za 2800 55", 100Hz ekran... Riskiraj

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
ipak je 60hz. naručen pa ćemo saznat vridili čemu
deny je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na