Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.02.2021., 14:20   #53491
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 554
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Hoce neko kupit Ibizu 1.4TDI mozda ? (odlicno ocuvana, garazirana, nije uvoz, 2007 godina, dupli set felgi i guma, godina, 153 tkm....)

Od unazad par dana je visak, stigo jos jedan Bimmer, sad mi ova crvena boja samo kvari "bjelilo" .

https://prnt.sc/xz3coy
Što se hvalimo

Da stvarno prodaješ, dao bi potpuni opis
strgani je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 14:23   #53492
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Ma imam oglas na Indexu, nisam bio siguran jel se smije ovdje postat oglas?

na PM kome treba posaljem link na ogasnik .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.02.2021., 14:26   #53493
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Posla san ti PM,baci oko
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 14:35   #53494
pero_dinamit
Registered User
 
pero_dinamit's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Pozdrav svima. Čitam ovu temu s vremena na vrijeme ali evo došlo je vrijeme da nešto i pitam. Naime živim u Zagrebu i nemam auto. Trenutno mi on nije prijeko potreban, jer sam u Novom Zagrebu gdje sam dosta dobro povezan sa svime pa mogu i bez njega. Ipak volio bih da kad idem doma u Baranju da mogu otići autom, volio bih vikendima da mogu otić do Varaždina, Samobora, možda koji vikend malo do mora i slične gluposti.

Zbog toga sam odlučio kupiti auto koji bi odgovarao mojim potrebama, i koji bi me mogao dobro služiti slijedećih 7-8 godina, a da mi održavanje nije ko suho zlato

Odredio sam slijedeće parametre pretrage.
- minimalno 2016. godište
- cijena do 65k kuna
- kilometraža ispod 140k km
- da nije uvoz
- bonus mi je da ima putno računalo sa navigacijom.
- na području Zagreba i okolice

Dva modela su mi ispala da imaju sve ove gore navedene parametre a to su Renault Clio dCi 75 i Peugeot 208. U obzir nisam uzimao VW Up, Škodu Citigo i te male autiće.

Ostale aute koje sam našao tipa C3, i20 ili su imali veću kilometražu ili nisu imali navigaciju ili mi jednostavno nisu lijepi

Tako da sam otvoren za mišljenja oko Clia i 208, otvoren sam ispravljanje svih gluposti i nelogičnosti koje sam možda napravio u pretraživanju i za bilo kakve prijedloge koje mi idu u buđet a mislite da bi ih trebao uzeti u obzir
Ja razmišljam prodati Suzuki Swifta FL 1.2 94ks benzinjara, 2013. god (11.mj) - prvi vlasnik, novi auto. Ima 90 000 km, 2 seta guma. Nikakvih problema s njime, servisiran u ovlaštenom, ne bih ga ni prodavao da mi nije potreban veći afto. Iz ZG sam.

Ako ti to igra ulogu, javi mi se na pm pa se čujemo za više info. Dao bi ga za manje od 65k novaca iako ti možeš slobodno toliko i ponuditi

Ako ne bi moga, izbaci 208-cu. Punac ga ima, doduše 2014.g, ali je auto pretvrd na mjenjaču, komandama i totalno mi ne odgovara u odnosu na Swifta, na mojem brzine mogu mijenjati skoro jednim prstom što baš i ne ide na Pežotu
pero_dinamit je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 14:39   #53495
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova

Ostale aute koje sam našao tipa C3, i20 ili su imali veću kilometražu ili nisu imali navigaciju ili mi jednostavno nisu lijepi

Sve na stranu ali koliko ti je zapravo bitna ta navigacija?
Imas mobitel vjerojatno sa sigurno boljom navigacijom nego što je ima auto. A ako baš oćeš autonavigaciju, kupiš fino 2DIN Android Radio nešto sa GPSom za 2-3000kn(ima i manje i više) i imaš opet bolju navigaciju nego što je ima auto...
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 14:40   #53496
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova

Odredio sam slijedeće parametre pretrage.
- minimalno 2016. godište
- cijena do 65k kuna
- kilometraža ispod 140k km
- da nije uvoz
- bonus mi je da ima putno računalo sa navigacijom.
- na području Zagreba i okolice

Dva modela su mi ispala da imaju sve ove gore navedene parametre a to su Renault Clio dCi 75 i Peugeot 208. U obzir nisam uzimao VW Up, Škodu Citigo i te male autiće.

https://www.rli-used.com/index.php?id=54010

Možeš se probat i cjenkat.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 14:56   #53497
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Sve na stranu ali koliko ti je zapravo bitna ta navigacija?
Imas mobitel vjerojatno sa sigurno boljom navigacijom nego što je ima auto. A ako baš oćeš autonavigaciju, kupiš fino 2DIN Android Radio nešto sa GPSom za 2-3000kn(ima i manje i više) i imaš opet bolju navigaciju nego što je ima auto...
Ja recimo ne podnosim navogacije na mobitelima jer je preopćenit i preosjetljiv uređaj.
Ne voli biti na suncu, izbaci te iz navigacije kad te netko zove i slično.

Zato više volim dedicated, imam stari garmin koji stalno ide sa mnom bez obzira koji auto vozim.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 15:08   #53498
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor pero_dinamit Pregled postova
Ja razmišljam prodati Suzuki Swifta FL 1.2 94ks benzinjara, 2013. god (11.mj) - prvi vlasnik, novi auto. Ima 90 000 km, 2 seta guma. Nikakvih problema s njime, servisiran u ovlaštenom, ne bih ga ni prodavao da mi nije potreban veći afto. Iz ZG sam.

Ako ti to igra ulogu, javi mi se na pm pa se čujemo za više info. Dao bi ga za manje od 65k novaca iako ti možeš slobodno toliko i ponuditi

Ako ne bi moga, izbaci 208-cu. Punac ga ima, doduše 2014.g, ali je auto pretvrd na mjenjaču, komandama i totalno mi ne odgovara u odnosu na Swifta, na mojem brzine mogu mijenjati skoro jednim prstom što baš i ne ide na Pežotu
Samo da stisnem + na ovog Suzukija. Atmosferac kojemu nema što krepati, troši najmanje ikada za benzinski motor (sigurno litra-dvije manje nego ostali atmosferci ili turbo motori na drugim markama), a ide fino jer nije težak auto.
Ako ima klimu i dovoljno velik gepek - neovisno što nije dizel - uzmi ga u obzir.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2021., 15:20   #53499
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
Citiraj:
Autor pero_dinamit Pregled postova
Ja razmišljam prodati Suzuki Swifta ...
Super, tnx. Ako budem razmišljao javim se svakako.

Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Sve na stranu ali koliko ti je zapravo bitna ta navigacija?
Imas mobitel vjerojatno sa sigurno boljom navigacijom nego što je ima auto. A ako baš oćeš autonavigaciju, kupiš fino 2DIN Android Radio nešto sa GPSom za 2-3000kn(ima i manje i više) i imaš opet bolju navigaciju nego što je ima auto...
A kako sam si ja zamislio dosta bitno, nekako mi se ne da baš zezati sa mobom, em mi je sitan, em ga moraš puniti jer će mi cuclat bateriju ko blesav Ali volio bi da ima i handsfree, da se mogu javiti na mob bez da ga uzimam za vrijeme vožnje i tako to. Ali nemam pojma kako ide to sa tim ugradnjama, koliko košta, koliko je to ok i tako to. Ali ako je tako da se može naći za 2-3k a da je ok onda mi je to super info, tnx.


Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
https://www.rli-used.com/index.php?id=54010

Možeš se probat i cjenkat.
Mislim da sam ovog u Trans Auto baš vidio na njuški E sad od ostalih troškova imam PDV, prijenos i registracija, ovisno o tome kako je navedeno u oglasu šta se treba platiti. Ne znam koliko se plaća taj PDV?