Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.08.2011., 13:00   #481
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Ah, vidi se onda ko je musko u toj vezi.

Nista Guls, ti se primi radije pegle, bolje ti stoji. A o nogometu nemoj, jer ti si jedan od onih kojima je dobra tekma ona koja zavrsi 11-0 iako je negledljiva...


Kad naucis gledati nogomet sa malo viseg stadija od pripadnica ljepseg spola, onda ces nauciti nesto sto se zove kretanje bez lopte, i otkriti moc i dominaciju barcelonine tika take...


Iskreno nadao sam se da si samo troll jos u topicu sa konzolama, ali vidim da ti stvarno tako razmisljas... Jebiga, sorry, zao mi te je u neku ruku
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 18.08.2011., 13:06   #482
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Kaj je lijepo u Barceloninoj igri? To kaj se bjesomučno dodaju jedno 695 puta u minuti bez smisla i razuma tražeći prvog slobodnog igrača do sebe? To je lijepo? To je efektivno, ali nije lijepo, bar ne ljudima koji znaju i razumiju nogomet. (pustimo na stranu to što 95% tinejdžera svršava na Barcelonu, pa makar i igrali bunker do neba govoriti će kako je to svemirski nogomet) Barcelona ubija igru, čini utakmicu kilavom i negledljivom. Tu nema akcija, jer dodavanjem protivnička ekipa ne može napraviti igru, a Barcelona je toliko bezidejna i izgubljena u svojoj pas igri da njihove akcije izgledaju kao "uletilo koki zrno".

To može biti lijepo samo onima koji nikad nisu igrali, niti imaju pojma o nogometu. Npr mojoj curi.

Onaj Messi - on kao igrač ne vrijedi ništa više od prosječnog playmakera iz Plzena. On nema tehniku upola kao što novinari razglašavaju. Npr što se tiče tehnike, brzine i samog ubrzanja, Messi se može sakriti pred jednim Ronaldom. Baci Messija u drugu momčad, on se neće moći izboriti za loptu, a kamoli za gol šansu. Neš ti Messija. Eno ga u Argentini, usro se ko grlica. Di je on od jednog Ronaldinha ili Pelea, nebo i zemlja. Mali ima strašnu ravnotežu i stabilnost i on u biti igrače prolazi sitnim korakom i naglim promjenama smjera. To je tehnika? Ne, to je genetika, a prava tehnika je kod drugih igrača. Šimunić bolje i atraktivnije barata s loptom nego Messi.

Jedna Njemačka igra nogomet. Nogomet u punom smislu riječi, akcije preko krila, konkretni pasevi i forovi, totalni MUŠKI nogomet, driblinzi, šutevi sa 25 metara, atrakcija, napetost. To je ono što čini nogomet. A ne dodavanje od jednog do drugog šesnaesterca i onda se tako ušećeš u protivnički gol. Ili kad mi se onaj Busquets/Alves/Pedro i slični počnu valjati kao da umiru nakon što ih netko samo pogurne. Mislim bravo, prava muškost. Da Barca nema Villu i Xavija, ne bi se uopće usudio gledati njihove utakmice. Njihovo vrijeme je prošlo i oni su pročitana knjiga, i to hvalim te Bože jer je ovo negledljivo što oni rade.

Inače nisam navijač Reala, da ne bi odmah bilo reakcije 13 godišnjaka koji su izašli van pri rođenju sa Barcinom zastavom kvazi. Ne da mi se čitati trollanje.


Guls, ovo sve iznad si zaključio igrajući PES na računalu (zato jer je grafika puno bolja nego na konzoli)?
flyer1 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.08.2011., 13:11   #483
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Barca zbilja jučer nije briljirala,kao ni u prvoj utakmici,ali jednostavno imaju Messija koji ispliva iznad cijele momčadi i riješi sve. Igru Barce ne bi omalovažavao, makar im uopće nisam obožavatelj,ali ovogodišnja predstava u finalu lige prvaka je dovoljan dokaz njihove moći i igre koja je itekako impresivna.
Dinamo napokon ima vrlo dobru ekipu, jučer su odigrali dobru utakmicu i zaslužili su da im se otvori, sad još uzvrat odigrati dobro i uopće ne razmišljati o rezultatu koji donose iz Zagreba,pa liga prvaka uopće neće biti upitna.
Router je offline  
Staro 18.08.2011., 13:13   #484
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Kaj je lijepo u Barceloninoj igri? To kaj se bjesomučno dodaju jedno 695 puta u minuti bez smisla i razuma tražeći prvog slobodnog igrača do sebe? To je lijepo? To je efektivno, ali nije lijepo, bar ne ljudima koji znaju i razumiju nogomet. (pustimo na stranu to što 95% tinejdžera svršava na Barcelonu, pa makar i igrali bunker do neba govoriti će kako je to svemirski nogomet) Barcelona ubija igru, čini utakmicu kilavom i negledljivom. Tu nema akcija, jer dodavanjem protivnička ekipa ne može napraviti igru, a Barcelona je toliko bezidejna i izgubljena u svojoj pas igri da njihove akcije izgledaju kao "uletilo koki zrno".

To može biti lijepo samo onima koji nikad nisu igrali, niti imaju pojma o nogometu. Npr mojoj curi.

Onaj Messi - on kao igrač ne vrijedi ništa više od prosječnog playmakera iz Plzena. On nema tehniku upola kao što novinari razglašavaju. Npr što se tiče tehnike, brzine i samog ubrzanja, Messi se može sakriti pred jednim Ronaldom. Baci Messija u drugu momčad, on se neće moći izboriti za loptu, a kamoli za gol šansu. Neš ti Messija. Eno ga u Argentini, usro se ko grlica. Di je on od jednog Ronaldinha ili Pelea, nebo i zemlja. Mali ima strašnu ravnotežu i stabilnost i on u biti igrače prolazi sitnim korakom i naglim promjenama smjera. To je tehnika? Ne, to je genetika, a prava tehnika je kod drugih igrača. Šimunić bolje i atraktivnije barata s loptom nego Messi.

Jedna Njemačka igra nogomet. Nogomet u punom smislu riječi, akcije preko krila, konkretni pasevi i forovi, totalni MUŠKI nogomet, driblinzi, šutevi sa 25 metara, atrakcija, napetost. To je ono što čini nogomet. A ne dodavanje od jednog do drugog šesnaesterca i onda se tako ušećeš u protivnički gol. Ili kad mi se onaj Busquets/Alves/Pedro i slični počnu valjati kao da umiru nakon što ih netko samo pogurne. Mislim bravo, prava muškost. Da Barca nema Villu i Xavija, ne bi se uopće usudio gledati njihove utakmice. Njihovo vrijeme je prošlo i oni su pročitana knjiga, i to hvalim te Bože jer je ovo negledljivo što oni rade.

Inače nisam navijač Reala, da ne bi odmah bilo reakcije 13 godišnjaka koji su izašli van pri rođenju sa Barcinom zastavom kvazi. Ne da mi se čitati trollanje.



Nije zajebancija. Ti posjeti ovo. Nema na čemu.


Robert7, ko si pa ti? Kaj je s glavom?
A jesi ga nadrobio.
Ti si igrao za?
Gornje čačince u 5oj županijskoj sa ovakvim ispadom o poznavanju nogometa?

Ne navijam niti za Barcu niti za Real također, ali drobiš ga momče i to opasno.

Aj sad nekim redom odozgo prema dolje;
- Barcelona ubija igru - ne Barcelona KONTROLIRA igru.
Bezidejna i izgubljena - da, možda u 5oj županijskoj, naprotiv, to je baš suprotno od izgubljenog, to je izluđivanje protivnika. Da je uletilo koki zrno, davali bi svaku 5.-u tekmu gol, a ne gazili sve pred sobom

- slažem se da to nije neki extra lijep nogomet, ali je fascinantan način kontrole igre upravo tim beskrajnim dodavanjima i zadržavanjem lopte kod sebe

- da, Messi nije tehničar, ali to nitko normalan ni ne tvrdi, novinarska naklapanja su isto što si i to gore nazobao, hrpa smiksanih suvislih i totalno nesuvislih teorija i razmišljanja. Messi niti nije tip igrača s kojima ga uspoređuješ konstantno (gey padavičarski od Ronalda, Bog Ronaldinho, itd). Je da, Šimunić i Messi idu definitivno u istu rečenicu U Argentini igra kako može jer igra s kim igra, nogomet je kolektivna igra, zar ne, igraš ga koliko vidim!?

- Njemački nogomet - no comment
- valjanje gore imenovanih Barcinih igrača - get used to it - pa CR je Bog jedan jedini i idol takvim padavičarima, čovjek pada ko list na jesen, a na žalost takvih igrača ima na pretek danas, nego je problem što svi gledaju Barcu kroz lupu, a padavičara 2-3 i više ima svaki vrhunski klub, bez iznimki.
- vidim kako je njihovo vrijeme prošlo, baš ih je real zgazio i pobijedio

Eto toliko.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 18.08.2011., 13:23   #485
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Hahahaha, vidim da ste svi zaljubljenici u Barcelonu, nitko realno ne vidi što je igra i koji su bitni faktori. Barca ima igru koja nije lijepa. Točka. Amen. Njihovo dodavanje nije agresivno napadačko dodavanje, već ubijanje igre i pasiviziranje protivnika. To nije i ne može biti lijepa igra. Građenje igre kroz taj način traje jako dugo, sama igra nije efektivna, ali drži rezultat, posjed lopte i energiju. Što vi npr znate o tome? Što sve jedan faktor poput posjeda lopte može značiti za ekipu? Premda to izgleda jalovo.

Mene ćete učiti o nogometu, a nogometno sam garantiram iznad svih vas jer sam se njime bavio od šeste godine života, prošao što loših što dobrih klubova, pola života proveo na treninzima i utakmicama. Dao sam u životu npr više golova u službenim utakmicama nego što ste vi svi skupa u životu sisa vidjeli. Nogomet je moj život, a vi o nogometu očito znate ono što vam serviraju nogometne emisije i komentatori kojima je IQ na razini pregažene mačke. Odatle takvi komentari. Za ništa nemate argument jer nemate ni znanje ni iskustvo što se vidi na kilometar.

Evo:

Citiraj:
Autor h4ze Pregled postova
Guls, mislim da si nešto pobrkao...
Cura je ta koja ima pojma o nogometu, a ti si taj koji nema
Onda argumentiraj. Zanima me tvoje mišljenje.

Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Kad naucis gledati nogomet sa malo viseg stadija od pripadnica ljepseg spola, onda ces nauciti nesto sto se zove kretanje bez lopte, i otkriti moc i dominaciju barcelonine tika take...
Objasni mi, ajde, da vidim kako to izgleda kada mi nogometni stručnjak pojasni što je to kretanje bez lopte Pojasni mi točno (bez wikipedije) kako se najefikasnije prenosi igra na polovicu sa loptom kod stopera? Pojasni mi što znači sprint za igrača bez lopte? Ajde da vidimo.

Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
Guls, ovo sve iznad si zaključio igrajući PES na računalu (zato jer je grafika puno bolja nego na konzoli)?
Argumentiraj. (troll)



Evo, ova tri komentara, od nogometno potpuno neobrazovanih ljudi (obrazovanih od strane nogometnih komentatora i niželigaških trenera koji dane provode u birtiji) dovoljno govore što je trollanje, a što je konkretni komentar. Dečki dajte se nemojte brukati, već ako nemate pojma o nogometu, onda se bar držite PC-a/konzola.

Ovdje kršite pravila foruma umjesto da se argumentirano bacite u razgovor.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 18.08.2011., 13:30   #486
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Zna Guls iz prve Samoborske lige

Strasno, evo povlacim se kao nogometni nestrucnjak iz ove rasprave, priznajem da sam u krivu i da je Guls u pravu, cisto da se dobra tema nemora lockati.

S tobom nema smisla jer je to glavom kroz zid, pa je lakse ustanoviti da si ti u pravu, a ostali, u nogometu bitni, ljudi u krivu.

Jao šjor Iviću, pokoj ti duši, jer da ovo čitaš srce bi ti davno stalo...
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 18.08.2011., 13:32   #487
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Šimunić bolje i atraktivnije barata s loptom nego Messi.


dont feed the trolls
Gemmy je offline  
Staro 18.08.2011., 13:32   #488
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Neće biti nikakvog lockanja samo oni koji nemaju kulture u komunikaciji mogu na mali GO
Čisto da ne velite da nisam lijepo i kulturno upozorio...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 18.08.2011., 13:33   #489
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
A jesi ga nadrobio.
Ti si igrao za?
Gornje čačince u 5oj županijskoj sa ovakvim ispadom o poznavanju nogometa?

Ne navijam niti za Barcu niti za Real također, ali drobiš ga momče i to opasno.

Aj sad nekim redom odozgo prema dolje;
- Barcelona ubija igru - ne Barcelona KONTROLIRA igru.
Bezidejna i izgubljena - da, možda u 5oj županijskoj, naprotiv, to je baš suprotno od izgubljenog, to je izluđivanje protivnika. Da je uletilo koki zrno, davali bi svaku 5.-u tekmu gol, a ne gazili sve pred sobom

- slažem se da to nije neki extra lijep nogomet, ali je fascinantan način kontrole igre upravo tim beskrajnim dodavanjima i zadržavanjem lopte kod sebe

- da, Messi nije tehničar, ali to nitko normalan ni ne tvrdi, novinarska naklapanja su isto što si i to gore nazobao, hrpa smiksanih suvislih i totalno nesuvislih teorija i razmišljanja. Messi niti nije tip igrača s kojima ga uspoređuješ konstantno (gey padavičarski od Ronalda, Bog Ronaldinho, itd). Je da, Šimunić i Messi idu definitivno u istu rečenicu U Argentini igra kako može jer igra s kim igra, nogomet je kolektivna igra, zar ne, igraš ga koliko vidim!?

- Njemački nogomet - no comment
- valjanje gore imenovanih Barcinih igrača - get used to it - pa CR je Bog jedan jedini i idol takvim padavičarima, čovjek pada ko list na jesen, a na žalost takvih igrača ima na pretek danas, nego je problem što svi gledaju Barcu kroz lupu, a padavičara 2-3 i više ima svaki vrhunski klub, bez iznimki.
- vidim kako je njihovo vrijeme prošlo, baš ih je real zgazio i pobijedio

Eto toliko.
Može, prihvaćam igru.

Igrao sam za Libertas, Moslavinu, NK Zagreb, nekoliko puta u polufinalu kutije šibica. To su bitniji klubovi, ovi ostali su seoske prčije.

Slažem se da Barca kontrolira igru. To i je problem. Ta igra je uspavana, od noge do noge, to nije lijep nogomet, to je npr efikasan nogomet. To je njihova taktika jer znaju da ako izgube posjed, postoji mogućnost da će druga momčad razviti agresivniji način igre koji Barcelona ne može pratiti. Oni nemaju kvalitetnu zadnju veznu liniju, nemaju igrača koji će razbiti protivničke napade.

Ono što oni rade iz utakmice u utakmicu je to da dodavanjima dođu do 30ak metara, jedan igrač zacarini loptu, navlači protivničke braniče na sebe, dok drugi igrač utrčava iz drugog plana sa 50m, ovaj što navlači pokušava ubaciti u for, ako uleti super, ako ne, sve iz početka. Nije lijep nogomet.

Nije teško zadržati loptu, nikada. Prvi ili drugi pas nije riskantan. To što oni rade je ziheraštvo.

Što se Messija tiče, oprosti, ali ja tu na forumu čitam kako je on Bog, kako je najbolji igrač na planeti, kako on radi čuda. Ne, nije istina jer on nema niti tehniku niti kapacitet da radi čuda. Tehnički je nepotkovan, on samo prati igru i ima malo u glavi. I da, odgovorno tvrdim da se Messi i Šimunić nekim slučajem nađu 1-na-1 u bilo kojoj strani, da bi Šimunić izašao kao pobjednik. Niste očito nikad vidjeli Šimunića u slobodnoj tekmi (gdje nije ograničen kretanjem i potezima od strane trenera).

Što se tiče Ronalda, bmk za njega, ima dobre, ima loše strane. Nikad nisam volio te kvazi nogometaše koji imaju talent, a rakijaju i jebu što stignu. To nije profesionalac. Takav će postati i mali Messi. Padavičari - uvijek bili, uvijek će biti. Ali ovo što gledam u Barci baš postaje bolest padavice. Fabregas je jučer skoro umro, a svatko tko je primio ili dao taj start zna da to nije ništa strašno. Je, namjeran je start, i za crveni je, ali to nije start od kojeg umireš na terenu.

Vrijeme Barce je prošlo, pokazati će se ove sezone.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 18.08.2011., 13:37   #490
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Suzdrzite se od gađenja CR-a s tim "padavičar" forama, jer se totalno promjenio iz dana Man.U-a

Stvarno bi se mogli ostali prgavci (Pepe, Marcelo itd.) suigrači mu ugledat na njega i njegovo ponašanje na terenu i u onim gužvama.

A o njegovom nogometnom umjeću ne treba puno pričati, sve je rekao prošle sezone sa 54 (ako se ne varam) gola u sezoni.
Vendetta je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.08.2011., 13:38   #491
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Nakon ovog tvog prosipanja nogometnog znanja, nogomet izgleda jednostavno, zasto onda drugi to ne rade?!

Ako se 3 igraca dodaju na centru u krug, a cetvrti utrcava sa 50metara u prazan prostor, zasto ga nitko ne poprati, pobogu pa jos ih 4 stoji iza?

E tu dolazi do poimanja "kretanje bez lopte", jer jedan Dani Alves koji u 99% "nekako magicno ostane sam na desnom boku i dobije savrsenu loptu" nije sam zato sto je brz vec zato sto je OSTATAK EKIPE ODRADIO SVOJ POSAO.

Kad ce tvoja Moslavina, NK Zagreb, MNK Patika ili bilokoji drugi klub igrati, onda cu te postovati.

Do tada, ne pljuj po necem sto nikada nisi, niti neces postici, pa cak niti svjetlosnim godinama biti blizu...

Zivio
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline  
Staro 18.08.2011., 13:44   #492
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
Do tada, ne pljuj po necem sto nikada nisi, niti neces postici, pa cak niti svjetlosnim godinama biti blizu...

Zivio
Prema tome ti ni ne bi smio npr imati pravo uopće razgovarati o tome, jel? Mislim, pa daj nemoj biti takav. Čemu takvi komentari?

Gle, ja imam svoje mišljenje o Barceloni i o njenoj igri. I pljuvat ću po njoj koliko god hoću jer imam na to pravo. A to što su oni u tebi dobili besplatnog odvjetnika, to već nije moj problem.

Naravno da ja to neću postići, jer sam ionako već prestar za sve te igre i natrčavanja, no opet mi je krivo kad današnja mlađarija idealizira klubove.

"To je moja cura i zato je najljepša, pa makar imala tri kvadrata celulita i obješene cice!" Taj tvoj stav mi se ne sviđa, treba biti objektivan i svakom čovjeku/klubu/čemu god reći kaj ga ide. Ti si npr zaljubljenik u PS3 i ne daš nikome reći ništa kontra njega. Također si zaljubljenik u Barcu pa opet ne daš nikome ništa reći.

Ja sam zaljubljenik u Inter još od davnih devedesetih kada su osvojili Kup uefe (vjerojatno se pol vas još nije ni rodilo onda), no znam da igraju užasno, padavičarski, obrambeno i preružno. No, ja ih volim. I ipak sam spreman primiti npr ružan komentar za koji znam da je činjenica. Nemojte biti takve mimoze. Mislim, ko da vas Barca hrani čovječe božji...
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 18.08.2011., 13:55   #493
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor St-M Pregled postova
Svaka čast Dinamu, oduševljen sam, iskreno sam jučer navija za njih i bilo mi je drago.

Atmosfera i sve ostalo oko kvalifikacija i kluba (stadion ) je napokon na nivou, za razliku od truleža u Hajduku.

Gade mi se ovi žohari primitivni po Splitu (manjina) koji bi najrađe da Dinamo ne uđe u LP samo zato šta oni navijaju za Hajduk.

Jesmo svi Hrvati ili ne
Na glas razuma i zdravu navijačku logiku uvijek potpis na kvadrat
100 puta za ponoviti, ako treba- yebeš Dinama prvaka pored očajno slabih Hajduka i ostalih, i obrnuto...više volim da mi klub igra odlično i izgubi od boljega nego da gledam titule osvojene na temelju svega osim dobre igre (čitaj:nogometa).
Nisam navijač Dinama, ali sinoć sam bio presretan i oduševljen izvedbom Plavih.
Dabogda sve utakmice igrali ovako, u svim natjecanjima!

 
Staro 18.08.2011., 13:55   #494
ThePornstar
Premium
Moj komp
 
ThePornstar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: -
Postovi: 4,394
Treba pogledat i drugu stranu priče onog naguravanja jučer. Vjerujem da Mourinho nije imal zle namjere i da je pomoćnik imal možda jačmenac na oku, a ovaj mu je štel samo pomoć
__________________


CPU: Intel i5 8250u

RAM: 16 GB

VGA: Intel UHD 620

SSD1: Samsung PM981 NVMe 256 GB

LCD: 14" Innolux N140HCG-GR2 (low power, 400 nits)

OS: Win 10 Pro x64

Battery: 57 Wh internal






ROM: Android 9
ThePornstar je offline  
Staro 18.08.2011., 13:56   #495
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
...ja samo čekam da izvučemo Barcelonu u skupini i dobijemo ih BESPLATNO, skupa s Messijem
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline  
Staro 18.08.2011., 13:57   #496