Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.06.2020., 23:09   #1741
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Garro, gledo sam neki video di lik kaže da ulje koje se dodaje ima određeni viskozitet koji drži mjesec dana, nakon toga nije isti i zbog toga se javljaju problemi kod paljenja..
Možda je do toga? Ali opet.. šta onda napravit kad flaksa stoji preko zime?
TI si stihlovku i husqvu kupio odprilike istovremeno i koristio podjednako?
domina je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2020., 23:17   #1742
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Misliš na ovo što se u mješavinu dodaje?

Sumnjam da ta količina može napraviti razliku, pa da stoji i 5 godina.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2020., 23:20   #1743
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
domina je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2020., 23:25   #1744
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Citiraj:
Autor domina Pregled postova
Garro, gledo sam neki video di lik kaže da ulje koje se dodaje ima određeni viskozitet koji drži mjesec dana, nakon toga nije isti i zbog toga se javljaju problemi kod paljenja..
Možda je do toga? Ali opet.. šta onda napravit kad flaksa stoji preko zime?
TI si stihlovku i husqvu kupio odprilike istovremeno i koristio podjednako?
Izvadiš svjećicu van, uliješ malo ulja, povučeš špagu par puta i tako spremiš.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2020., 23:48   #1745
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Prvu Stihlovku FS100 sam kupio oko 2000.-te, trebalo mi je nešto jače pa sam 2005. kupio FS130 i koristio ih desetak godina. Onda sam shvatio da ni FS130 nije dovoljan za šipražje pa sam nabavio 555 RXT prije šest-sedam godina. Tek na njoj sam shvatio što znači rad bez problema. Pali na drugi potez nakon čoka, pali nakon par mjeseci stajanja bez pripreme, jednostavno nema mušica ni posjeta servisu. Promijeniš filter goriva svake druge godine, opereš filter zraka kad se zaprlja, svjećica je originalna. Jedino što sam promijenio su potrošni dijelovi glave (plavi gumb kojim se udara o tlo, kolut za flaks, metalne ušice).
Kad je FS130 jednom odbio upaliti na početku sezone, stari je kupio 525 i nikad više nije pogledao FS130.

Možda je do ulja, ali zašto to onda ne smeta Husqvarne niti najmanje? Možda je i do četverotaktnog 4-mix motora? Pojma nemam. Mislim, probao sam sve sa Stihlovkama, od puštanja da potroši gorivo prije zime i ulijevanja malo ulja u cilindar, preko paljenja svakih mjesec dana preko zime do stabilizatora goriva. Uvijek bi se na kraju slijepile membrane ili nešto slično s karburatorom. U isto vrijeme, s istim gorivom i uljem, Husqvarne ostavljam napunjene tijekom zime, upalim jednom ili dvaput i nikad nikakvih problema.

Edit: lažem, promijenio sam ulje, s običnog crvenog Stihlovog prešao sam na Husqvarna XP sintetiku kad smo kupili prvu Husqvarnu.

Zadnje izmijenjeno od: Garro. 14.06.2020. u 23:53.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2020., 17:23   #1746
pinkskin
Premium
Moj komp
 
pinkskin's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 1,738
Ja koristim Husquarnino ls+ ulje u Stihlu FS55 već par godina bez problema, doduše prije 3 godine je stavljen novi karburator sa ebaya, $12 je košto cca, i radi bez problema
__________________

pinkskin je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2020., 18:37   #1747
etnic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SK
Postovi: 30
Prije cca. 10 godina smo uzeli polovni Stihl FS120 i do sada nikakvih problema.
Nakon trećeg potezanja se javi, a na četvrtom bez čoka upali svaki put čak i nakon zime.
Problema sa paljenjem ima jedino ako ostane bez goriva, onda treba 7-8 puta.
Koristimo Stihl HP crveno ulje 2%. A nakon sezone se obavezno isprazni svo gorivo i pospremi na tavan. Istina, ne koristim staro gorivo tj. napravim koliko taj dan mislim potrošiti.
Tak da ne znam kakvih problema imaju vaše 130. Možda je to do 4-Mix motora, 120 je dvotaktni.

Da sad kupujem novu opet bi gledao FS120 ili 525RX.
etnic je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2020., 20:37   #1748
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
U lidla u Splitu su stavili šator, na sirobuji.
Uglavnom, jučer ujutro oko 8 sam prošao,red oko cilog šatora,odustao.
Danas popodne uša nakon par min čekanja, hrpe hrpe robe i svega, alata nema ništa.


Kupia jedan električni isušivač 3kw za isušivat podove/zidove 100kn, i onu malu brusilicu za fine bruseve 75kn. Još par gluposti,nastavci gedora,krep trake itd.


Pričao sam sa zaštitarom,kaže da su u pon u 8 navalili šverceri,kupovali po 10k kn alata, pokupili sve šta je bilo do 8ipo. Da je bilo svega,bušilica,akku,baterije,punjači,flekserica,štemalica,aparata za varenje,kompresora,sve živo i neživo.

Dnevno dolazi jedan šleper robe iz ZG, al nema baš puno alata,i neki bezveze je, jer većina ostane u ZG


Hrvatistan
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2020., 21:19   #1749
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Neznam zašto to ne zabrane, po 2 artikla max. S druge strane, ovako brže bude gotovo, a u konačnici njima svejedno.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2020., 21:27   #1750
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Pričao sam sa zaštitarom,kaže da su u pon u 8 navalili šverceri
Sverceri cega? Parkside hobi alata? sta jos necu cuti...
Dosli ljudi prvi i kupili sta im treba, ne znam u cemu je problem, nije sigurno bilo 100 kom od svakog modela alata, dovoljno je da udje prvih 20-30 kupaca i pokupuje sve.

Ista stvar je u svim trgovinama kad je neka akcija, ali uvijek netko smatra da treba ostati jedan komad da ga on moze kupiti.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2020., 21:36   #1751
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Sverceri cega? Parkside hobi alata? sta jos necu cuti...
Dosli ljudi prvi i kupili sta im treba, ne znam u cemu je problem, nije sigurno bilo 100 kom od svakog modela alata, dovoljno je da udje prvih 20-30 kupaca i pokupuje sve.

Ista stvar je u svim trgovinama kad je neka akcija, ali uvijek netko smatra da treba ostati jedan komad da ga on moze kupiti.
Oprosti nisam te prepoznao, zaštitaru iz Lidla u Splitu.


Ako nemaš šta pametno reć priskoči.


Ako čovik stoji na ulazu 8 sati dnevno,pušta ljude, i vidi ko je šta kupia,i kaže šta je vidia, virovat tebi koji lamataš iz fotelje ili njemu?
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2020., 21:38   #1752
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Ne znas ti splicane, propala sezona moras zamracit za ratu audija/bmw/merca negdi
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2020., 21:41   #1753
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
Sverceri cega? Parkside hobi alata? sta jos necu cuti...
Dosli ljudi prvi i kupili sta im treba, ne znam u cemu je problem, nije sigurno bilo 100 kom od svakog modela alata, dovoljno je da udje prvih 20-30 kupaca i pokupuje sve.

Ista stvar je u svim trgovinama kad je neka akcija, ali uvijek netko smatra da treba ostati jedan komad da ga on moze kupiti.
I meni je bilo smiješno ali puno ljudi ponovilo istu priču i kada odeš na njuškalo i ukucaš Parkside, a ono novih uređaja ne otpakiranih more i u količinama koliko trebaš ... tako da mislim da priča o švercerima Parkisde hoby alata pije vodu
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2020., 21:42   #1754
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
@webstartm

Pa dobro, svakako bi vjerovao njemu da smo u nekoj birtiji i popili smo svaki po 10 piva

Eto zastitar je prepoznao svercere, iako ne znam sto tocno znaci ta rijec i gdje oni to svercaju, a i zastitar je vidio njihove racune kako su oni pokupovali 10.000 kn parkside alata a to je SF posto je parkside jeftin alat.

Ako hoces nesto kupiti onda dodji prvi pa neces kukati, znali su ljudi prenociti pred linksom da bi kupili PS4, jbg, kad znas da ima par komada necega onda znas da moras uletit medju prvima.
Tako je i ovdje bilo par komada alata... to stvarno nije problem "razgrabit" u roku pola sata.


Citiraj:
Autor Black Dragon Pregled postova
I meni je bilo smiješno ali puno ljudi ponovilo istu priču i kada odeš na njuškalo i ukucaš Parkside, a ono novih uređaja ne otpakiranih more i u količinama koliko trebaš ... tako da mislim da priča o švercerima Parkisde hoby alata pije vodu
Mozda ja ne znam traziti po njuskalu ali ja kad ukucam "parkside" i "novo" vidim da se alata moze nabrojati na prste jedne ruke, malo ih ima vise u Zagrebu ali ovo ostalo nista, Split nista...

Zadnje izmijenjeno od: Pentel33. 16.06.2020. u 21:47.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2020., 21:50   #1755
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor Pentel33 Pregled postova
@webstartm

Pa dobro, svakako bi vjerovao njemu da smo u nekoj birtiji i popili smo svaki po 10 piva

Eto zastitar je prepoznao svercere, iako ne znam sto tocno znaci ta rijec i gdje oni to svercaju, a i zastitar je vidio njihove racune kako su oni pokupovali 10.000 kn parkside alata a to je SF posto je parkside jeftin alat.

Ako hoces nesto kupiti onda dodji prvi pa neces kukati, znali su ljudi prenociti pred linksom da bi kupili PS4, jbg, kad znas da ima par komada necega onda znas da moras uletit medju prvima.
Tako je i ovdje bilo par komada alata... to stvarno nije problem "razgrabit" u roku pola sata.



Mozda ja ne znam traziti po njuskalu ali ja kad ukucam "parkside" i "novo" vidim da se alata moze nabrojati na prste jedne ruke, malo ih ima vise u Zagrebu ali ovo ostalo nista, Split nista...

Pametujes nepotrebno. Ekipa kupi 5 komada alata i dila ga za skuplje kad nema vise u lidla, vrlo jednostavno.

To sta je tebi to tesko za shvatit je tvoj problem a ne “SF”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2020., 21:54   #1756
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Ma ipak gledam Einhell Herocco 2.2J je, a kako već imam 2x3ah i 2x4ah baterije to bi moglo biti to. Također Einhell ima dosta jeftinu kutnu brusilicu i onaj TE-CI 18 BL odvijač je brutalan
Znam da je ovo tema hobby alata, al brutalan i Einhell ne idu u istu recenicu.

To je živi jeftilen, plastik fantastik. :/Znaci gledam pa to je 650kn sam alat i to nije vidjelo 180 nm ni u katalogu.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2020., 21:56   #1757
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Pametujes nepotrebno. Ekipa kupi 5 komada alata...
Pokupuje ona ekipa koje je prva uletjela u trgovinu, da li je jedan kupio 5 aku busilica ili su to kupila petorica to mi ne znamo niti je bitno.
Bitno je da moras biti prvi na vratima ako hoces jeftin alata, a ne doci nakon par sati pa se cudit sto je prodano...
Nije to nikakav hrvatistan nego je tako svugdje.


trgovac moze ograniciti broj komada po kupcu ali to je njima komplikacija a i ovi ce povesti familiju i na svakog uzeti par komada i opet isto.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2020., 21:57   #1758
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
@Pentel evo danas, došla paleta sa 30-40 komada tih ručnih malih brusilica + roba + gedori neki itd. Ja uzimam jednu, a doletili ljudi koji čekaju kraj izlaza iz skladišta, i pograbili ostale komade. 3-4 ljudi ugrabilo 30-40 komada. Ne virujen da in za doma triba svakome po 10 komada,tako da vjer idu na preprodaju.
Iza toga stao ja kraj izlaza iz skladišta, i cilo vrime pričaju o alatu,kad će koja paleta,vire unutra koja ide iduća i šta je u njoj. Tu stoje cili dan šta god ove izvuču paletarima vanka oni trpaju. Grabež živi.
Nakon toga izlazi onaj pištolj za vruće ljepilo s koferom, imam ga doima pa mi nije triba,al pograbili ga opet isti likovi, oept u velikim količinama.


nakon toga san iša doma, dopizdilo
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2020., 14:43   #1759
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Kako god bilo, al moraš priznat da sam pojam "šverceri/preprodavači jeftinog kineskog hobi alata" zvuči za plakanje...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2020., 15:19   #1760
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Citiraj:
Autor domina Pregled postova

Ili izliješ benzin van ako je duže nećeš koristit. Ionako kad na proljeće dođeš, nećeš je moć upalit sa starim benzinom.

Ako imaš puno za kosit, ja bi ti preporucio da i gledas kako im je glava sastavljena, tj. kako se flaks u njoj mota. Ako ces morat gasit nonstop da flaks izvadis, to je problem.
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2020., 15:24   #1761
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
http://prntscr.com/t1fu5p
http://prntscr.com/t1fvdn
U lidla 99kn
http://prntscr.com/t1fw0v
U lidla 600 kn ako se ne varam
http://prntscr.com/t1fwhu
U lidla 500 kn ako se ne varam
http://prntscr.com/t1fwvn
U lidla 444 kn
http://prntscr.com/t1fyde
U lidla 130 kn

To su samo neke sitnice kojima znam otprilike cijene, Toliko o SF preprodavačima
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2020., 15:29   #1762
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
Citiraj:
Autor fran123456 Pregled postova
Ionako kad na proljeće dođeš, nećeš je moć upalit sa starim benzinom.
imam mtd 52 i uredno upalim na prolječe sa starim gorivom
isto i alko uredno upali

za glavu preporučam uzet od husquarne T 25 ili T35
kak se koji dio potroši kupiš drugi
danas baš kupio dio sa kojim se tapka da se produži flaks i to nakon nekih 4-5g korištenja
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2020., 15:37   #1763
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
To su samo neke sitnice kojima znam otprilike cijene, Toliko o SF preprodavačima
ne znam sta tocno ovo dokazuje?
Nasao si par alata sto su ljudi kupili (po cijeloj HR) i sad pokusavaju zaradit 100-200 kn na tom alatu, komedija jbt.

Ako je netko stavio cijenu od 500 kn za nesto sto je u trgovini 350 kn, to ne zanci da ce on i dobiti tih 500 kn.
Brate mili ovo su ocajnici, a ne nekakvi preprodavaci i sverceri.


Pricalo se ranije o nekakvoj kupovini alata u vrijednosti od 10.000 kn i sl, za to sam rekao da je SF, a ove gluposti koje si okacio di ljude kupe busilicu pa hoće zaradit za cugu ne vrijedi ni komentirat.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2020., 15:47   #1764
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Dada, bas sam se mislio il si preprodavač il si standardni pametnjaković, vidim sad masovno pametuješ i po ostalim temama, a ja se vodim onom starom, pametniji popušta

pozz
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2020., 15:49   #1765
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
dobro eto ja pametujem, a ti si zato dokazao masovno preprodavanje lidl alata tako sto si na njuskalu nasao 4 alata od 4 razlicita tipa koja eto prodaju za 100 kn vecu cijenu genijalno.
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2020., 16:28   #1766
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Napali ste čovjeka a fact je da ljudi kupuju i preprodaju stvari. Išao sam jednom u Zg dok je bio šator, čovjek je potrpao u kolica sve bušilice, akice i sl.

Ljudi se spuštaju do dna, baba mi je htjela iz kolica uzet neku lampu jeftinu.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2020., 17:07   #1767
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Možda ih rentaju pa vrate nakon 29 dana?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2020., 17:40   #1768
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Lako za Njuškalo, vidio sam Parkside alata po manjim dućanima alata i slične robe po okolici Zagreba i Zagorju recimo. Isto tako i smokije, salametine, detrdžente, itd. iz Lidla po trgovinama u manjim mjestima. Naravno, malo jače cijene nego u lidlu. Na Jankomiru preko nekoliko puta vidio preprodavače s KR tablicama na karavanima uglavnom, kakva preprodaja i teorije zavjere, pa trebaju ljudima puna kolica kutnih brusilica, bušilica itd. za po doma.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
killuminati je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2020., 20:45   #1769
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,924
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
3-4 ljudi ugrabilo 30-40 komada.
Ja ne ulazim u to koliko ljudima treba vremena da to prodaju, ali ako digne 100kn po itemu to mu je hiljadu kuna od the jedne palete. Čisto sumnjam da ljudi nemaju računicu a isto tako ne razumijem zašto je to vrijedno ismijavanja.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2020., 21:08   #1770
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Parkside vs Einhell? Koji je bolji?
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na