Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.04.2008., 13:11   #1
ludza
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: La Svonia
Postovi: 96
što mi se to događa? ma restarta mi komp pri ulasku u igru

kako u naslovu kažem, kada uđem u pro evolution soccer 2008 odmah mi restartira komp. igram na low details i imam grafičku ati radeon 9200 128 mb, ali svaku treću kad uđe radi odlično, ne izlazi i nemam problema,ali kad ulazim zna se dogoditi i do 2-3 puta da resetira komp. mislim da za low settings imam solidan komp amd athlon xp 2500+ na 1.83 ghz i 768 RAM-a. što bih trebao,ako se može, po tom, pitanju učiniti?
ludza je offline  
Staro 18.04.2008., 22:55   #2
dogma
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: split
Postovi: 58
jeli ode rijec o original igri?
-po pravilu nema rasprave ako nije original
__________________
________________
|^^^^^^^^^^^|____
|..... Siptar .... | '|";\,___.
|_..._...._____===|=_|__|...,]|
"(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)

Zadnje izmijenjeno od: dogma. 18.04.2008. u 23:21.
dogma je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.04.2008., 23:25   #3
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
@ludza ovo gore sta je kolega dogma naveo to stoji..Inace mogao si popunit opciju moj komp i rec koji je OS u pitanju..A za pocetak na tvom mjestu bi provao izvadit tih dodatnih 256 rama jer se zna desit kad je tako na "divlje" slozen ram da bude problemcica.
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline  
Staro 18.04.2008., 23:31   #4
ludza
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: La Svonia
Postovi: 96
naravno da je original, 335 kn u sophosu. imam ovako gore navedeni amd athlon 2500+ i windows xp na procesoru intel celeron mislim 1.83 ghz. nema izgleda veze s ramima jer kad sam imao 256 rama po defaultu uz kupljeni komp isto se događalo. grafa koju posjedujem je ati radeon 9200 od 128 mb gore sve već navedeno.
ludza je offline  
Staro 18.04.2008., 23:50   #5
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Hm onda nije u redu nesto s tim keksicem od 256mb? kazem ti pokusaj samo s tim od 512 ili testiraj samo taj keksic od 256 sa memetestom www.memtest86.com
EDIT:PS.Baci oko u Event viewer poslje restarta Start>Control Panel>Administrative tools>Event viewer>i pod system pogledaj ima li sta..
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline  
Staro 18.04.2008., 23:53   #6
dogma
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: split
Postovi: 58
jesi mozda pogleda da ti se komponente ne zagrijavaju pa da ti se automatski ne restarta komp zbog sigurnosti...a probaj i iskljucit automatsko restartanje(desni klik na my computer>nadi advance tab>startup and recovery>settings> i onda makni kvacicu s automatskog restartanja) tako da bi vidia koji je error pa ga proba nac na netu,sigurno se to vec nekome dogadalo...javi kad probas
__________________
________________
|^^^^^^^^^^^|____
|..... Siptar .... | '|";\,___.
|_..._...._____===|=_|__|...,]|
"(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)
dogma je offline  
Staro 19.04.2008., 00:25   #7
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395
Citiraj:
Autor ludza Pregled postova
naravno da je original, 335 kn u sophosu. imam ovako gore navedeni amd athlon 2500+ i windows xp na procesoru intel celeron mislim 1.83 ghz. nema izgleda veze s ramima jer kad sam imao 256 rama po defaultu uz kupljeni komp isto se događalo. grafa koju posjedujem je ati radeon 9200 od 128 mb gore sve već navedeno.
Tko tu koga...?
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline  
Staro 19.04.2008., 01:10   #8
ludza
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: La Svonia
Postovi: 96
probao sam i to i ništa... samo isključi monitor
ludza je offline  
Staro 19.04.2008., 06:51   #9
KokiZG
Premium
Moj komp
 
KokiZG's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb, Jarun
Postovi: 50
Citiraj:
Autor ludza Pregled postova
kako u naslovu kažem, kada uđem u pro evolution soccer 2008 odmah mi restartira komp. igram na low details i imam grafičku ati radeon 9200 128 mb, ali svaku treću kad uđe radi odlično, ne izlazi i nemam problema,ali kad ulazim zna se dogoditi i do 2-3 puta da resetira komp. mislim da za low settings imam solidan komp amd athlon xp 2500+ na 1.83 ghz i 768 RAM-a. što bih trebao,ako se može, po tom, pitanju učiniti?
meni se to događa na istoj toj kartici kad instaliram drivere koji su dosli s njom...znaci, prilikom ulaska u igru, mijenja se rezolucija i onda se resetira komp iako je opcija da se resetira nakon promjene iskljucena...

problem rijesio sa ovim driverima (download link)...

neznam dal ce ti pomoc, al meni je pa nemas sto izgubit...

Zadnje izmijenjeno od: KokiZG. 19.04.2008. u 10:07.
KokiZG je offline  
Staro 19.04.2008., 13:47   #10
ludza
Premium
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: La Svonia
Postovi: 96
e kokizg to je bilo to. thanx sad radi kao podmazano. znači u driverima je bio taj problem. sada ulazi bez problema , thnx puno. usput probaj ubaciti stadion luzhniki u igru imat ćeš predobru strukturu trave na low detaljima. odlično izgleda samo što nema publike.
ludza je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.05.2008., 22:06   #11
individualac
Registered User
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Here somewhere
Postovi: 14
imam i ja sličan problem na originalnoj igri. imam powercolor ati radeon x1650 512MB,međutim kad stavim ili na medium ili na high bez problema onda me izbaci nakon par minuta u samoj igri. jel zato trebam neke nove drivere ili nešto drugo? molim vas pomozite...stvarno molim vas
individualac je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na