Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.10.2022., 20:58   #1441
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor Blue Spirit Pregled postova
1.) Di si bio prije mjesec dana kad je HyperX imao akciju na svu periferiju povodom 20. godina.
Znam za tu akciju. Prije mjesec dana je mic na trenutnim sluškama radio kako treba.
BTW, jedne cloud 2 nove su mi danas otišle pred nosom na njuškalu. 400kn.

Možda bude kakva akcija za Božić ili black friday.
Uzet ću ove HyperX Cloud Stinger 2, to je bolja verzija Stingera 2, veći drajveri i kvalitetniji jastučići pa bumo vidjeli.

Zadnje izmijenjeno od: delavi. 23.10.2022. u 11:47.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2022., 14:03   #1442
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Imate na popustu gun metal grey hyperx cloud 2 u instaru za 419 kn, black friday popust.
Ja sam si upiknuo jedne, pošto sam neko vrijeme koristio IEM. Kupio 2 komada nekog kineskog brenda, međutim skužio da mi ne odgovara takav način slušalica zbog toga što ih moram zagurati u ušni kanal.
Doslovce me počen iritirati nakon pola sata korištenja.
Kako je cijena sasvim u redu, odlučio se opet vratiti na klasične gaming sluške, samo se nadam da će biti donekle slična kvaliteta zvuka. Pošto sam sa jeftinim monitorima imao odličan sound stage i čuo korake točno tamo gdje i trebam.
Bub0 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.11.2022., 15:04   #1443
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ima li netko iskustva s Razer Barracuda X wireless za FPS online gaming? Znaci competitive CSGO, govor treba biti cist, i naravno da nemaju prenaglasena oruzja pa moram smanjiti volume skroz te onda ne cujem dobro ostale stvari (npr HyperX cloud core wireless).
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2022., 15:37   #1444
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Govore online rewiewi da su solidne, tako su pričali i za black shark v2 i v2x pa je meni osobno pucanje iz oružja bilo na njima očajno, znači uši bi mi probijalo koliko su bili ti zvukovi prenaglašeni. Dok su na recenzijama pričali kako je baš taj headset podešen za kompetitivni gaming. Za mene nije bio, nažalost.
Ne vjeruj previše ni recenzijama, nekome će biti dobro nekome neće. Mislim da bi možda bilo ipak bolje da gledaš u tvom slučaju neki žičani headset ako igraš kompetitivno.
Možda će tebi za cs blackshark biti dobar pa možda da njega probaš, ili neki hyperx. Brat ima cloud core za ps, koristi ih na pc-u i prezadovoljan je sa kvalitetom zvuka. Doduše kvaliteta izrade je dno dna, ali nisu puno koštale pa se ni ne očekuje od njih previše.
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2022., 18:31   #1445
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Gaming Headset

Dosad sam imao Playstation gold i za competitive su meni odlicne. Moraju biti wireless jer modeli sa svojim dongleom nemaju lag pa mi odgovaraju. BT nikako. Zica ne traje dugo nazalost. Na sluskama PS gold nisu prenaglaseni basevi , a niti pucanja iz oruzja. Međutim klinci mi ih nenamjerno slomili pa sam na akciji uzeo Hyperx Cloud core i smeta mi zvuk iz njih. Mozda su bolje od PS gold, ali za competitive CSGO kojeg najvise igram su bas preglasne kad su u pitanju oruzja a pretihe kod ostalih zvukova koji su jako bitni za takvu igru. Imao sam jedne žične kineske davno, i jedne Thomson, ne znam zasto danas ne tade takve sluske nego te koji ostecuju sluh umjesto da igras ugodno. Vjerojatno i rade ali ih je tesko naci u moru slusalica.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 19.11.2022. u 18:59.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2022., 19:06   #1446
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Od wireless sluski koliko sam vidio vrte se uvijek nekoliko istih modela već neko vrijeme. Blackshark v2 pro, Logitech g pro x wireless headset, hyperx cloud wireless te najnovije stellseries arctis nova pro. Te koliko sam vidio za te steelseries govore da su do sada najbolje kao i za sve prije.
Za hyperx sam čuo kao i uvijek najviše pohvala, na račun baterije i zvuka. Steelseries mi se također čini kao dobar izbor. Razera sam imao žičanog te pretspotavljam da mu je tuning identičan kao i bežičnom tako da njih možda da izbjegavaš, za ostale ne mogu reći osim da recenzije govore kako su solidne sluške.
Gledajući na cijenu, hyperx cloud wireless mi se čini kao najjeftiniji par, te njihova najnovija ponuda mislim da nudi cloud core wireless za nekih 800-900 kn, ostalo sve mislim da ide preko 1000 kuna.
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2022., 21:44   #1447
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Gaming Headset

Te cloud core imam. Glasne su previse kod pucanja. Ako ne nađem nešto pametno, uzet cu si opet PS gold i bok

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 19.11.2022. u 22:13.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2022., 22:45   #1448
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Te cloud core imam. Glasne su previse kod pucanja. Ako ne nađem nešto pametno, uzet cu si opet PS gold i bok
Link je za cloud core.
Steelseries sonus instaliraj i naritktaj eq prema parametric postavkama sa ovog linka
https://github.com/jaakkopasanen/Aut...20Cloud%20Core

Ako ti je pretiho master volume ili preamp tu si sam poriktaj.
Ak ti je zvuk na db mjerilu u crvenom znaci da je preglasno i moras spustit u zonu zelenog mozda malo zutog.
Mozda ti to rijesi problem jer kod mene je pomoglo.

Zadnje izmijenjeno od: axo. 19.11.2022. u 23:06.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2022., 22:45   #1449
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
Ja se nadam da nisam pogriješio sa cloud 2, jer po svemu pročitanom i viđenom su sasvim solidne sluške. Ima ih i kolega na poslu i kaže da su najbolje što je do sad imao, a također je promjenio gro gaming sluški i igra uglavnom cijeli svoj gamerski staž kompetitivne pucačine, tako da što se tiče toga mislim da mu mogu vjerovati.
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2022., 23:16   #1450
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ajde javi kakve su, mozda ih uzmem i probam i te
spawn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.11.2022., 19:24   #1451
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Ja uzeo HyperX Cloud Alpha u mallu na akciji za 420kn. To su skoro iste kao i Cloud 2 samo imaju malo bolji raspon zvuka i navodno malo bolji zvuk općenito plus što mu se i kabel može odspojiti (a ne samo mic kao kod cloud 2). Mogu reć da sam se ugodno iznenadio kvalitetom zvuka (iako su recenzije jako hvalile). Zvuk je konzistentan i čuju se odlično svi tonovi. Bas je mrvu jači ali niti blizu kao neke druge gejming slušalice, nije pretjerano. Imam i profi studijske sluške jer se bavim video editingom i mogu reći da ove mogu sasvim solidno odraditi i taj dio a i slušanje muzike će biti gušt što se ne može reći za većinu gejmerskih sluški (bar onih ispod soma kuna) jer nemaju konzistentnost niti se čuju svi tonovi kako treba a bas bude obično toliko naglašen da ubije skoro sve druge zvukove. Kvaliteta izrade je isto na razini za taj cjenovni rang, u biti bolja je i od dosta skupljih koje sam probavao (okvir je metalni). Udobne su dovoljno iako su malo preko 300g. Jastučiči su prilično duboki, dovoljno veliki za veličinu prosječnog uha i taman debeli a nisu pretvrdi ni premekani. Čak i drajveri imaju neku "futru" na sebi. Fora je i taj kontroler na žici jer se može bez problema i bez gledanja rihtati jačina zvuka i mjutati mic. Uz sluške ne ide nikakva zvučna a dobije se platnena vrećica i produžni kabel za spajanje mica i sluški na komp (3.5mm). Mislim da cloud 2 imaju prek usba tu zvučnu ali koliko čujem i nije neki napredak. Navodno razer ima odličnu karticu i soft. Kabel je obložen "tekstilom" i to je po meni plus jel se ne frka lako.

U obzir su mi dolazile i Steelseries nova i arctis serije koje su uglavnom nešto lakše ali ove nove imaju taj idiotski sistem s trakom koja nije više na sajle pa nije to baš više ni tak udobno (pogotovo za glavonje) a zvuk se može sakriti u odnosu na siberia modele od prije. I kvaliteta izrade je da se zapitaš od kuda ta cijena. Plastika ali ono....loše.

Cloud 2 bi trebale biti vrlo blizu ovih tak da ni sa njima nećete fulati.
Dakle, Cloud alpha ima od mene toplu preporuku. A moje ocjene obzirom na cjenu su:
Kvaliteta izrade 10
Zvuk 10
Modabilnost (sve se da mijenjati lako) 9
Udobnost 9
Mikrofon 7 (bolji je npr. na Logitech pro ili na novijim Steelseries ali ne puno)
Značajke 9 (fali mi da se mic može uvlačiti i izvlačiti ali to je i dovelo do njegiovog štekanja na mojim starim steelseries siberia)
Izolacija 9 (čak i kad ništa ne svira u sluškama slabije se čuje sve okolo)

Zadnje izmijenjeno od: delavi. 24.11.2022. u 19:31.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2022., 22:23   #1452
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Problem je u tome što su žične.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 09:24   #1453
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 565
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Ja uzeo HyperX Cloud Alpha u mallu na akciji za 420kn. To su skoro iste kao i Cloud 2 samo imaju malo bolji raspon zvuka i navodno malo bolji zvuk općenito plus što mu se i kabel može odspojiti (a ne samo mic kao kod cloud 2). Mogu reć da sam se ugodno iznenadio kvalitetom zvuka (iako su recenzije jako hvalile). Zvuk je konzistentan i čuju se odlično svi tonovi. Bas je mrvu jači ali niti blizu kao neke druge gejming slušalice, nije pretjerano. Imam i profi studijske sluške jer se bavim video editingom i mogu reći da ove mogu sasvim solidno odraditi i taj dio a i slušanje muzike će biti gušt što se ne može reći za većinu gejmerskih sluški (bar onih ispod soma kuna) jer nemaju konzistentnost niti se čuju svi tonovi kako treba a bas bude obično toliko naglašen da ubije skoro sve druge zvukove. Kvaliteta izrade je isto na razini za taj cjenovni rang, u biti bolja je i od dosta skupljih koje sam probavao (okvir je metalni). Udobne su dovoljno iako su malo preko 300g. Jastučiči su prilično duboki, dovoljno veliki za veličinu prosječnog uha i taman debeli a nisu pretvrdi ni premekani. Čak i drajveri imaju neku "futru" na sebi. Fora je i taj kontroler na žici jer se može bez problema i bez gledanja rihtati jačina zvuka i mjutati mic. Uz sluške ne ide nikakva zvučna a dobije se platnena vrećica i produžni kabel za spajanje mica i sluški na komp (3.5mm). Mislim da cloud 2 imaju prek usba tu zvučnu ali koliko čujem i nije neki napredak. Navodno razer ima odličnu karticu i soft. Kabel je obložen "tekstilom" i to je po meni plus jel se ne frka lako.

U obzir su mi dolazile i Steelseries nova i arctis serije koje su uglavnom nešto lakše ali ove nove imaju taj idiotski sistem s trakom koja nije više na sajle pa nije to baš više ni tak udobno (pogotovo za glavonje) a zvuk se može sakriti u odnosu na siberia modele od prije. I kvaliteta izrade je da se zapitaš od kuda ta cijena. Plastika ali ono....loše.

Cloud 2 bi trebale biti vrlo blizu ovih tak da ni sa njima nećete fulati.
Dakle, Cloud alpha ima od mene toplu preporuku. A moje ocjene obzirom na cjenu su:
Kvaliteta izrade 10
Zvuk 10
Modabilnost (sve se da mijenjati lako) 9
Udobnost 9
Mikrofon 7 (bolji je npr. na Logitech pro ili na novijim Steelseries ali ne puno)
Značajke 9 (fali mi da se mic može uvlačiti i izvlačiti ali to je i dovelo do njegiovog štekanja na mojim starim steelseries siberia)
Izolacija 9 (čak i kad ništa ne svira u sluškama slabije se čuje sve okolo)

Treba napomeniti, Cloud Alpha se spajajau na postojeću zvučnu (shrotex matična) te kvaliteta zvuka ovisi o zvučnoj, dok Cloud II imaju svoju USB zvučnu. Za surround zvuk i dobro pozicioniranje izvora zvuka (šta je jako bitno kod competitive gaminga) rekao bi da su Cloud II bolji izbor.
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 09:34   #1454
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
@delavi nadam se da si kupio preko weba, pa da iskoristiš pravo povrata novca unutar 14 dana

U instaru samo fizički u poslovnicama od danas 25 do 30.11.2022

https://www.instar-informatika.hr/promo/441
__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 09:43   #1455
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 565
https://www.gamershop.hr/sve/potraga/HyperX+Cloud

Izgleda da je ovo najbolja akcija za HyperX!
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 11:59   #1456
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
E to je kad kupiš sluške dan prije black fridaya :-). Ma sve OK i ovo je dobra cijena. Hvala vam.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 12:03   #1457
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Problem je u tome što su žične.
Prije da je to plus za neke.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 15:27   #1458
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Prije da je to plus za neke.

Za neke naravno. Za ostale koji imaju obicnu zvucnu s maticne, kvaliteta zvuka je puno bolja kod Wireless sluski (ne BT) plus ne kidam kabel i ne smeta po stolu
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 15:49   #1459
Bub0
Premium
Moj komp
 
Bub0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Rijeka
Postovi: 499
@Firecracker
A što u slučaju da Alphe spojiš u audio interface, kao naprimjer u mojem slučaju?
Ja imam audient evo 4 interface, i spojio bi npr Cloud Alphe u to, hoće li kvaliteta zvuka biti bolja ili lošija?
Bub0 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2022., 16:27   #1460
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 565
Citiraj:
Autor Bub0 Pregled postova
@Firecracker
A što u slučaju da Alphe spojiš u audio interface, kao naprimjer u mojem slučaju?
Ja imam audient evo 4 interface, i spojio bi npr Cloud Alphe u to, hoće li kvaliteta zvuka biti bolja ili lošija?
To bi trebalo bit bolje od zvucne na maticnoj
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2022., 12:06   #1461
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Amazon.de ima bolje popuste neg naši dućani. I kad poštarinu ubaciš. Tužno.

Zadnje izmijenjeno od: delavi. 26.11.2022. u 13:52.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2022., 13:00   #1462
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 446
Ekipa, je li ovo dobar deal? S ovim popustima dođu i do upola jeftinije.

Nisam zahtjevan korisnik, ali volio bih da su bežične.

https://www.sancta-domenica.hr/slusa...-wireless.html

Hvala
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2022., 13:54   #1463
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor p3r02d3r0 Pregled postova
Ekipa, je li ovo dobar deal? S ovim popustima dođu i do upola jeftinije.

Nisam zahtjevan korisnik, ali volio bih da su bežične.

https://www.sancta-domenica.hr/slusa...-wireless.html

Hvala
Ovih sam dana pogledao tonu recenzija i svi ih jako hvale. Al pari su žičanoj verziji u svemu. Dakle jako dobre.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2022., 14:50   #1464
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor p3r02d3r0 Pregled postova
Ekipa, je li ovo dobar deal? S ovim popustima dođu i do upola jeftinije.

Nisam zahtjevan korisnik, ali volio bih da su bežične.

https://www.sancta-domenica.hr/slusa...-wireless.html

Hvala

Meni nisu sjele za FPS gaming. Preglasna oružja i pucanje a pretihi ostali zvukovi. Inace su jako udobne i baterija traje dosta. Ostali igraci s kojima pricam kazu da je mikrofon u redu. Nisu skupe sada, ali normalna cijena bez popusta je po meni previsoka
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2022., 14:55   #1465
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 446
Hvala obojici. Preporučujete li kakvu alternativu u sličnom cjenovnom razredu? Mislim na cjenovni razred između 300 i 500 kn.
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2022., 15:12   #1466
jucca
Premium
Moj komp
 
jucca's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor p3r02d3r0 Pregled postova
Ekipa, je li ovo dobar deal? S ovim popustima dođu i do upola jeftinije.

Nisam zahtjevan korisnik, ali volio bih da su bežične.

https://www.sancta-domenica.hr/slusa...-wireless.html

Hvala
Imam ih. I nisu mi sjele. Stiskaju dosta, nemam veliku glavu hehe, zvuk onako, niza do srednja klasa.
Vozim simracing igre i tu i tamo koji FPS (Shatterline u zadnje vrijeme). Po meni ne vrijede ni sa popustom.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
jucca je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2022., 13:03   #1467
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Nabavio Steelseries Nova1p na akciji. E sad. Super su udobne (samo 235g), ali ono na razini V2 koje su tu bile broj 1 ikad. Zvuk je odličan posebno kad se tjuna u softweru. Opet, pišem za taj cjenovni rang (na akciji 400kn). Dizaj mi je isto top, i naravno, mic na izvlačenje a ne ona glomazna sranja koja se ištekavaju ili pigaju.
Ali....kako je to playstation edition mic ne radi sa GG (Sonar) steelseriesovim softwerom. A taj soft ipak nudi više tjunanja nego realtekov od zvučne na matičnoj. Ili on ne radi ni na "PC verziji" već samo preko USBa? Jel koliko čitam iste su sluške samo PC verzija ima onaj produžni koji splita na 2X 3.5mm (jedan zeleni audio drugi onaj rozim za mic). A taj kabel imam od prije. Zvuk normalno prolazi prek njihovog softa.

Zadnje izmijenjeno od: delavi. 28.11.2022. u 23:22.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2022., 19:57   #1468
ludiboris
digi-media.org
Moj komp
 
ludiboris's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ČK
Postovi: 233
Može preporuka ili par njih za neki solidan / bestbuy headset proizvod za cjenovni rang od 500kn?Ciljam sad na kupnju nekog headseta , koji bi mi služio za nešto gaminga , nešto glazbe i nešto gledanja videa preko youtubea itd.

Imam budžet od 500 kn , ali ako je nešto malo preko ili max do 600 , do te cifre bi se nateglo.Sad bih kupio pošto se tu i tamo da ugrabiti neka akcija povodom blagdana pa eto.

Jedine dvije stavke koje su mi baš must su da je headset wireless i da je kompatibilan sa android smartphoneovima pošto mi se onaj utor na mobu zbrikao i sluške ne rade , ali zvuk normalno radi.
ludiboris je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2022., 20:33   #1469
GRdiamond9A
Premium
Moj komp
 
GRdiamond9A's Avatar
 
Datum registracije: May 2020
Lokacija: Rijeka
Postovi: 60
Citiraj:
Autor ludiboris Pregled postova
Može preporuka ili par njih za neki solidan / bestbuy headset proizvod za cjenovni rang od 500kn?Ciljam sad na kupnju nekog headseta , koji bi mi služio za nešto gaminga , nešto glazbe i nešto gledanja videa preko youtubea itd.

Imam budžet od 500 kn , ali ako je nešto malo preko ili max do 600 , do te cifre bi se nateglo.Sad bih kupio pošto se tu i tamo da ugrabiti neka akcija povodom blagdana pa eto.

Jedine dvije stavke koje su mi baš must su da je headset wireless i da je kompatibilan sa android smartphoneovima pošto mi se onaj utor na mobu zbrikao i sluške ne rade , ali zvuk normalno radi.
HyperX cloud alpha
Edit, pardon, nisam vidio da tražiš wireless
Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: GRdiamond9A. 24.12.2022. u 20:44.
GRdiamond9A je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2022., 03:25   #1470
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,729
Ajd evo i mene. Imam već cca 6-7 godina neki žičani HyperX, više se ni ne sjećam koji, još radi kao i prvi dan samo što je otpala spužva s mikrofona, a jučer i sa desne sluške.

Pa eto došlo vrijeme za zamjenu. Ono što bi htio je zapravo isto... i dalje žičano... opet iste (mislim da je Cloud 2) ili prema reviewima Razer BlackShark V2 ili nešto drugo?

Ali bi rado da imaju svoju USB zvučnu... ove stare nisu imale (?), a pikao sam ih u zvučnike na stolu koji su spojeni optikom na matičnu... Z906 imaju optički ulaz i svoj DAC koji, rekao bih, nije na nivou. Pa rađe kad se pali gaming samo uštekati USB naprijed i iskopčati kad se gledaju filmovi/sluša mjuza na surround.
dakky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na