Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.09.2023., 23:37   #9931
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Da mislio sam ic tamo ali zahvaljujući ovim divnim zakonima, cco split, gdje je sancta, ne radi ovu nedjelju..... A oni i jeidni imaju Asusa, a tamk bi i kupio jer sam debelo. najzadovoljniji sa njihovom. uslugom opcenito...

Pise da za 5IV traje akcija do 11.9, valjda je to i sutra pa ako stignem bacim oko. Ako ne cekam akciju za zenfone haha. Zelim vidjeti 5 IV jer kazu ljudi da je "smiješno" visok. Isprobao sam i s22, skoroz fino leži u ruci, veličina mu je skroz ok, ali ne mogu ja taj one ui... S23 nije bio dostupan.

Nemaju/nedaju ni u sancte otvorit. Kazu samo sta im proizvodjaci pošalju za izlog. Odustao.

Cekam akciju na zenfone 10 do max black fridaya, ako ne bude, ide golf mobitela (s23) i to je to... Njega sam jedinog drza u ruci, super lezi u ruci. Os, animacije na realmeu 4 aplikacije prominem dok on switcha, baterija nikakva al sta je tu je. Neugodno me i iznenadilo sto nema dex moda kao tableti da možeš imat više windowa nego se moras spojit na tv ili šta vwc, no dobro nije toliko bitno nema to ni niko drugi pa ono.

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 11.09.2023. u 22:43.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2023., 10:33   #9932
sttipe
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: split
Postovi: 71
Nema oneplus 256/16, crnog, nigdi po Europi, samo zeleni.
Kupija sam Honor 90, 512/12, crni, koliko sam vidija zadnji, koji nije 100-200 eura skuplji, od ovih boljih cijena...
Jesam li proša bolje ili lošije nego da sam uzea oneplus nord 3?
(Honor me izaša 525€, nord je triba 555)..
sttipe je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2023., 10:39   #9933
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Prijatelj mi je ima Nord 2(nakon 3t i 6t), toliko ga je izivcira da je kupio iPhone
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2023., 10:42   #9934
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,290
Citiraj:
Autor sttipe Pregled postova
Nema oneplus 256/16, crnog, nigdi po Europi, samo zeleni.
Kupija sam Honor 90, 512/12, crni, koliko sam vidija zadnji, koji nije 100-200 eura skuplji, od ovih boljih cijena...
Jesam li proša bolje ili lošije nego da sam uzea oneplus nord 3?
(Honor me izaša 525€, nord je triba 555)..
Nord 3 je hardverski dosta jači, ali Honor ima pouzdaniji softver. Ako ne igraš neke zahtjevne igre, Honor je sasvim dovoljan. Oxygen OS ima mušica, imao sam ih hrpu pa znam. Nije to onaj stari OS, nego Color OS, koji vuče neke probleme godinama...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2023., 12:03   #9935
sttipe
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: split
Postovi: 71
Bitne su mi slike, u raznim uvjetima, dobar ekran i baterija. Da se da naštimati po mojim željama, i da mi dozvoli deinstalirati šta u njemu ne želim..
Volija bi da nema guglove servise, a ako budu orali s reklamama i palili sami, servise, rootat ću ga i izbaciti ih, ka svaki put do sada.
sttipe je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2023., 16:05   #9936
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 650
Citiraj:
Autor sttipe Pregled postova
Bitne su mi slike, u raznim uvjetima
Onda nisi trebao kupiti Honor 90
I još kažeš da ti ne trebaju gugl servisi, pa onda je logično da trebaš ići na neki Huawei serije P ili Mate.
Ali dobro, za njih treba malo više para...
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2023., 16:15   #9937
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Da mislio sam ic tamo ali zahvaljujući ovim divnim zakonima, cco split, gdje je sancta, ne radi ovu nedjelju..... A oni i jeidni imaju Asusa, a tamk bi i kupio jer sam debelo. najzadovoljniji sa njihovom. uslugom opcenito...

Pise da za 5IV traje akcija do 11.9, valjda je to i sutra pa ako stignem bacim oko. Ako ne cekam akciju za zenfone haha. Zelim vidjeti 5 IV jer kazu ljudi da je "smiješno" visok. Isprobao sam i s22, skoroz fino leži u ruci, veličina mu je skroz ok, ali ne mogu ja taj one ui... S23 nije bio dostupan.

Nemaju/nedaju ni u sancte otvorit. Kazu samo sta im proizvodjaci pošalju za izlog. Odustao.

Cekam akciju na zenfone 10 do max black fridaya, ako ne bude, ide golf mobitela (s23) i to je to... Njega sam jedinog drza u ruci, super lezi u ruci. Os, animacije na realmeu 4 aplikacije prominem dok on switcha, baterija nikakva al sta je tu je. Neugodno me i iznenadilo sto nema dex moda kao tableti da možeš imat više windowa nego se moras spojit na tv ili šta vwc, no dobro nije toliko bitno nema to ni niko drugi pa ono.

Ak gledas xperiu 5 V, pripazi si na omjer ekrana koji je 21:9 na 6.1" je nezgodno surfat u landscape polozaju, Xperiji 1V vise odgovara taj omjer ekrana posto je potonji veci.

Generalno gledajuci, xperia 5 je odlican mob kamera, zvucnici, os, baterija, 3.5mm, slusalica, jedino je nezgodan taj omjer na tako mali ekran.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2023., 17:36   #9938
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Sta se tice kamere najradije bi da je mogu izbacit main sa bilokojeg mobitela i ostavit najjeftiniju i smanjit cijenu 100 eura

Da odustao sam od xperie 5 jer mi je puno ljudi reklo da omjer stvarno nije dobar, a kako nitko nije voljan bio pokazat, previse sam lijen za narucivat pa vraćat mobitel.

Cekam akciju na zenfone 10, i pratim issue, a ako ne bude S23 cu uzet, jer njega sam mogao isprobati i leži mi super u ruci iako je baterija mini, punjenje sporo, nema 3.5, a os, auf, bar znam da cu odma zamjenit launcher sa nova
Ima eto benefit te customizable tipkovnice barem.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2023., 18:38   #9939
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Ne bi nis propustio i da si vidio xperiu 5 ak pricamo o omjeru ekrana, sumnjam da bi ti to sjelo.
Btw, uzmi u obzir i P7.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2023., 18:49   #9940
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,077
ja se zadnjih par dana igram sa xiaomi note 12 pro (ne plus, nažalost).
fotke su možda malo MEH, ali uspoređujem sa skupljim mobom s boljom kamerom pa ono. vjerojatno će to gcam vratiti u neku normalu jednom kad netko napravi xml koji radi s tim telefonom. nije da su fotke loše u svakom slučaju, samo nisu na razini mi note10.
od minusa je problem AOD-a od 10 sekundi (mrzim telefone bez notifikacija) i to šta se OIS na videu ponaša lošije od gyro-eisa, sve je nekako shaky.
drugo mi se čini OK, nemam zamjerke. za te pare mi se čini kao dobar telefon.
i još uvijek ima izlaz za slušalice i IR blaster
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2023., 21:15   #9941
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Ženi sam uzeo P7, meni je prevelik, a zenfone ima bug zbog kojeg se rješavam trenutnog mobitela
Ako ne riješe S23 it is...
https://www.reddit.com/r/zenfone/com..._in_my_pocket/
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2023., 22:25   #9942
sttipe
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: split
Postovi: 71
Citiraj:
Autor nepalac Pregled postova
Onda nisi trebao kupiti Honor 90
I još kažeš da ti ne trebaju gugl servisi, pa onda je logično da trebaš ići na neki Huawei serije P ili Mate.
Ali dobro, za njih treba malo više para...
Da, baš je u tom grmu zec..
Od Huaweija, sam za te novce moga dobit mob star 2 godine, ili neki ulazni model.. Gleda sam duže, jedino nova 10 pro mi je bila zanimljiva, ali i ona i skupa, i ta