Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.09.2011., 09:21   #781
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Biće da su se neke elitne postrojbe pošibale tamo očito su obližni Mercovi pokušali napravi raid na Duty bazu. i još ako su bili veterani u igri, zato i ima ovako lijepih igračaka
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2011., 14:52   #782
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333


To ti je onaj zadatak kad riješavaš bloodsuckere u onom tornju, i sad ja vidim rokanje sve u 16...kad tamo ekipa udara, nezna se tko pije tko plaća. Mislim, već sam naišao na takve situacije u Cordonu, ali ovo je za pamćenje bilo, još sam popušio par metaka jer sam unakrsno pretrčavao
Halos je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.10.2011., 01:55   #783
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Paralelno uz SoC krenuo sam ponovo CS, i to sa Spartan 11:11 modom
(0.65.1 verzija - jedna od novijih. Igrao sam davno isto Spartan mod ali je tada bio nebalansiran i dosta lagan)
Opet veteran težina. Swamp je pretežak. 100 puta sam umro. 1 metak i padam, a imao sam samo onaj Stalker jacket.
Kad sam našao AK-74 i par armor piercing metaka već je postalo malkoc lakše.
Na brzinu sam obavio Swamp i to jedva i brže bolje prešao u COrdon. Imao sam već ušteđeno 20k RU (teglio sam oružja k'o mazga da malo zaradim a traderi i drugi NPC-evi mizerno plačaju oružja) pa sam kod Sidorovića našao Dragunov SVD za 15k (doduše samo sa 4x optikom ali za sad dovoljno), i kupio 30 metaka. To čuvam za military. Za ostalo će poslužiti AK-74 dok ne nađem nešto bolje.

Mod ima "Hire" funkciju da mogu unajmiti druge Stalkere da idu samnom, no vrlo su skupi.
Također je fora da mogu razmjeniti svoje oružje sa primarnim oružjem bilo kojeg NPC-a, naravno ako on to hoće.
Neće dati Abakan ili Vintorez za Makarova ili sawed off shotgun no dati će recimo VIntorez za Dragunova ili obrnuto.

Swamp je bio malo čudan, odnosno Clear SKy frakcija



A ovi su mi flareovi dobri:




Inače u modu je najviše porađeno na neprijateljskom AI-u, i to se stvarno vidi. Flankaju, traže zaklone. Posebno su impresivni po noći. Čim skuže da im se neprijatelj (AKA - ja) približavam gase flashlightove i bace mi flareove pa me osvijetle k'o Božično drvce
Tada me obično napune se 2 kile olova pošto sam još kanta za napucavanje bez iole poštenog armora i sa jako malo armor piercing metaka
__________________
blaa

Zadnje izmijenjeno od: hammer_of_thor. 21.10.2011. u 02:11.
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 13:32   #784
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Zaigrah i ja opet CS s complete modom i jedno me zanima, sjećam se kad sam prvi put igrao CS(bez moda) da su me neki zlotvori zaskočili i pokrali me. Da li je to ikako moguće izbjeć ili je dio igre? Mislim da je bila shema prodaj sve i onda nek te zaskoče ili tako nešto...Pa molim znalce neka pomognu. Hvala!
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 14:58   #785
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
ne, opljačkat će te svaki put tamo u onom podrumu. ali roba ti nije daleko, parsto metara na Flea Market u onom sanduku kojeg čuvaju 2-3 bandita. podeliš im par deka olova i vratiš si robu natrag.
zašto te to muči? to uopće nije čak ni komplicirano
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 15:59   #786
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
ne, opljačkat će te svaki put tamo u onom podrumu. ali roba ti nije daleko, parsto metara na Flea Market u onom sanduku kojeg čuvaju 2-3 bandita. podeliš im par deka olova i vratiš si robu natrag.
zašto te to muči? to uopće nije čak ni komplicirano
Aha, ma ne muči me nego se sječam da sam se namučio pribaviti ammo i gun i kad mi se to desilo ono ostao sam pošto je to bilo moj prvi malo žešći uplet u stalkera CS. Njega sam prvi put zavrtio kad je tek izašao.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 16:30   #787
JoZ@
Premium
Moj komp
 
JoZ@'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: VG-ZG i okolica
Postovi: 739
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
ne, opljačkat će te svaki put tamo u onom podrumu. ali roba ti nije daleko, parsto metara na Flea Market u onom sanduku kojeg čuvaju 2-3 bandita. podeliš im par deka olova i vratiš si robu natrag.
zašto te to muči? to uopće nije čak ni komplicirano
al ostaneš bez love kolko se sječam
JoZ@ je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 18:05   #788
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
da,ostanes bez love i ne mozes nikako vratiti,bolje potrosi sve pare prije nego odes tamo...

btw Wish Granter u Complete modu je pre*eben...
kod Machine Yard 30 stalkera vs 4 pseudogiant ( strong ),negdje 20-tak bloodsuckera (night) plus 40 tak pseudog-ova i snork
epic jednom rijecju
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 19:24   #789
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Nemora potrošiti(do te misije bio sam skoro švorc) ja sam iza tog podruma sve pobaco što sam nakupio oružje/helmet/municiju baš sve e sad ako je ostala koja kinta samo to je ošlo obično bi se podosta ispraznio glede "keša"
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 21:01   #790
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
jebo pare. ja sam do tada toliko naoružan da mi ne treba više lova za niš. tu i tamo koji dinar za koji metak i to je to

Citiraj:
Autor Beetlejuice Pregled postova
Aha, ma ne muči me nego se sječam da sam se namučio pribaviti ammo i gun i kad mi se to desilo ono ostao sam pošto je to bilo moj prvi malo žešći uplet u stalkera CS. Njega sam prvi put zavrtio kad je tek izašao.
aha, tebe su orobili i nastavio si dalje gol i bos e jebiga, čitaj pažljivije drugi put
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.01.2012., 22:49   #791
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
da,ostanes bez love i ne mozes nikako vratiti,bolje potrosi sve pare prije nego odes tamo...
btw Wish Granter u Complete modu je pre*eben...
kod Machine Yard 30 stalkera vs 4 pseudogiant ( strong ),negdje 20-tak bloodsuckera (night) plus 40 tak pseudog-ova i snork
epic jednom rijecju
Odličan je ali ga ne koristim. Kvari mi igru kad znam da sam svemoćan Ovo za pare je malo jača bedara al šta se može, budem ju spiskao to je bar lako.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
jebo pare. ja sam do tada toliko naoružan da mi ne treba više lova za niš. tu i tamo koji dinar za koji metak i to je to
aha, tebe su orobili i nastavio si dalje gol i bos e jebiga, čitaj pažljivije drugi put
Upravo to! Ma pročitao sam ali sam se do tad ponovo oporavio i kad sam saznao da se mogu vratiti po ukradeno onda sam odustao i sad se vratio!
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 23:07   #792
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Beetlejuice Pregled postova
Odličan je ali ga ne koristim. Kvari mi igru kad znam da sam svemoćan Ovo za pare je malo jača bedara al šta se može, budem ju spiskao to je bar lako.


Upravo to! Ma pročitao sam ali sam se do tad ponovo oporavio i kad sam saznao da se mogu vratiti po ukradeno onda sam odustao i sad se vratio!
bez brige, dogodilo se i meni prvi puta u puloveru i trapericama sam se vratio do sidorovicha da mi proda ono jadno Sunrise odelo
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 23:12   #793
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
cuj,ja to ne koristim,ali me nervira kako bijedno trgovci daju pare,pise vrijednost u inventoriju 13400 RU ( ono Clear Sky + upgrade-ano ) a on daje 4000RU,a ja pi*dim jer sam pobio pola vojske na outpostu i garbage i vučem kao kreten u nadi za boljim armorom.
dodam si 3-4k RU i problem rijesen,a ovo cisto iz fore sa Wish Granterom,bude presmijesno,a ja se lijepo popnem na kamion i nitko mi nista ne moze iako naviru

btw.kad ulazim u Cordon ja idem prema vojsci misleci da je tamo dalje Sidorovich i prvi camp,kad ono moram samo protrcati prema lijevo i eto mene
2 dana izgubljena i 2-3L piva pocugano od rageanja
blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2012., 23:37   #794
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
cuj,ja to ne koristim,ali me nervira kako bijedno trgovci daju pare,pise vrijednost u inventoriju 13400 RU ( ono Clear Sky + upgrade-ano ) a on daje 4000RU,a ja pi*dim jer sam pobio pola vojske na outpostu i garbage i vučem kao kreten u nadi za boljim armorom.
dodam si 3-4k RU i problem rijesen
Pa tko je vidio za polovnu robu davati punu cjenu? A ovo je fora za tim životinjama kad ih spawnaš ali za novac uh to ubije svu čar stalkera(barem meni). Treba istraživat,side-misije,lutanja i iznenadne borbe. Nema mi slađe kad sam natovaren da ne mogu trčat a ono čopor peseka me napadne .
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline