Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.09.2017., 14:10   #2251
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Provjeri malo imaju li ga zaista obzirom da ih ni matična firma više ne prodaje već forsiraju novi model. Čak ni model 3T se više ne može naći.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2017., 15:14   #2252
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Bit ce ti to konačna cijena, samo da, provjeri prije lager...

Sent from my Jiayu S3 using Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2017., 19:05   #2253
Moto001
Premium
 
Moto001's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Slavonija bajnaaaaa
Postovi: 236
Poslao sam upit za mobitel pa sad ćekam, a ako slućajno nema uzeo bi Moto Z za 270ojra premda me vuće i LeEco LE Max 2 premda je malo veći ali želim mobitel koji ima OIS(to je prioritet eli...) na kameri pa je izbor dosta sužen u toj cijeni do 300ojra.

Zadnje izmijenjeno od: Moto001. 07.09.2017. u 19:43.
Moto001 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2017., 21:01   #2254
hEROD
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Pula
Postovi: 22
Nakon istrazivanja duze vremena i gledanja svih mogucih prednosti i mana između ova 3, jos uvijek se ne mogu odluciti, pa ako netko ima mudriji da iznese neke evidentne prednosti i izabere između ova 3.

Samsung s7
Huawei p10
oneplus 5

hEROD je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2017., 21:05   #2255
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor hEROD Pregled postova
Nakon istrazivanja duze vremena i gledanja svih mogucih prednosti i mana između ova 3, jos uvijek se ne mogu odluciti, pa ako netko ima mudriji da iznese neke evidentne prednosti i izabere između ova 3.

Samsung s7
Huawei p10
oneplus 5

oneplus 5
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2017., 21:07   #2256
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
I ja sam za Oneplus 5
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2017., 22:01   #2257
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor hEROD Pregled postova
Nakon istrazivanja duze vremena i gledanja svih mogucih prednosti i mana između ova 3, jos uvijek se ne mogu odluciti, pa ako netko ima mudriji da iznese neke evidentne prednosti i izabere između ova 3.

Samsung s7
Huawei p10
oneplus 5

Što ti je bitno kod mobitela? Kamera, autonomija baterije, dizajn, OS?
Svaki od ova 3 ima nešto u čemu je bolji od ostalih.

Ako ti je svejedno, uzmi najjeftinijeg kojeg možeš kupiti nećeš se zaje8at ni sa jednim.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2017., 10:58   #2258
hEROD
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Pula
Postovi: 22
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Što ti je bitno kod mobitela? Kamera, autonomija baterije, dizajn, OS?
Svaki od ova 3 ima nešto u čemu je bolji od ostalih.

Ako ti je svejedno, uzmi najjeftinijeg kojeg možeš kupiti nećeš se zaje8at ni sa jednim.

@mob
Nekako mi je najvazniji OS i kamera, autonomija baterija manje vise pogotovo sa danasnjim quick charge-om.
Također dizajn mi ne igra neku presudnu ulogu i kako ljudi govore da je op5 ruzan i "zastarjelog" dizajna, meni to uopce ne drzi vodu, ali to je samo moje misljenje.
hEROD je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2017., 11:04   #2259
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
onda OP.softverski najčistiji poslije Pixela,bolesno brz,a i stalno stižu nadogradnje tako se ti neki bugovi selektivno ispravljaju...
kamera solidna,možda ne kao na S7,ali neće razočarat ako nisi prezahtjevan...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2017., 11:52   #2260
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor hEROD Pregled postova
Nekako mi je najvazniji OS i kamera, autonomija baterija manje vise pogotovo sa danasnjim quick charge-om.
Također dizajn mi ne igra neku presudnu ulogu i kako ljudi govore da je op5 ruzan i "zastarjelog" dizajna, meni to uopce ne drzi vodu, ali to je samo moje misljenje.
OS - OnePlus
Kamera - S7

Sad si odvaži i prevaži
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2017., 11:56   #2261
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Što ti je bitno kod mobitela? Kamera, autonomija baterije, dizajn, OS?
Svaki od ova 3 ima nešto u čemu je bolji od ostalih.

Ako ti je svejedno, uzmi najjeftinijeg kojeg možeš kupiti nećeš se zaje8at ni sa jednim.

@mob
Hoće zaje8at će se...
S7 memory management u banani, hrpa bloata, mediokritetna baterija....P10 ekran (nema oleofobni premaz) nakon 5min kao da si bio na kolinju plus lutrija s memorijom, mediokritetna baterija....

Oneplus5? Ne vidim mu neku ozbiljnu manu...U biti vidim. Nema servisne podrške u Hrvatskoj. Ali čujte.... Ima dobar OS, jači hardver, bolji i veći ekran, kamera ne kaska puno ako išta za ova dva ostala..baterija bolja od oba....
Da su tu prisutni servisom uzeo bi ga odmah...ovako sam uzeo G6 kojem je full pala cijena...

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 08.09.2017. u 12:03.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2017., 12:03   #2262
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Pozz ekipa,

stari uzima iz Vip-a neki od flagshipa, u užem izboru mu je ostao HTC U11, LG G6 (Bolji bi bio V30 ai ne znam kada će im doći), Možda Sony. Jel ok taj HTC? Ili nekome nešto treće pada na pamet? Osim Samsunga i Appla.

Thx
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2017., 12:07   #2263
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Hoće zaje8at će se...
S7 memory management u banani, hrpa bloata, mediokritetna baterija...
Vidi se da ga nisi koristio niti posjedovao. Ali si si zato dao truda srat po njemu i njegovim korisnicima zadnjih godinu dana.

Kontraargument:
- baterija je 3000 mAh i sasvim dovoljna za uređaj / normalno korištenje izdržava jedan dan bez brige. nekad ga punim i svaki drugi dan
- bloat? standardne TouchWiz pizdarije kojih se 70% može disejblat
- memory management? 4GB RAM-a ima, do sada ga nisam uspio zagušiti, a uopće ne čistim "most recent apps" niti ga rebootam po mjesec-dva

Stoga, nemoj lagati ovaj napaćeni narod. Ne kažem da je S7 najbolji mobitel ikada, jasno da ima boljih, ali svoje hejterstvo prema Samsung brandu malo smanji.

On topic:
OP5 sigurno je bolja kupnja jer je noviji i sigurno će i OS updateova biti više. S7 će MOŽDA dobiti još Oreo i to prvu iteraciju koja će ubiti mobitel i neće imati nikakve feature koje će imati S8 i S9 (slično kako ni S6 nema dosta toga na Nougatu što ima S7).

Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Pozz ekipa,

stari uzima iz Vip-a neki od flagshipa, u užem izboru mu je ostao HTC U11, LG G6 (Bolji bi bio V30 ai ne znam kada će im doći), Možda Sony. Jel ok taj HTC? Ili nekome nešto treće pada na pamet? Osim Samsunga i Appla.

Thx
HTC U11 je odličan telefon. Velika mana mu je ta da je dosta loše konstruiran i da se lako uništi. Osobno mi je to dealbreaker.



Možda G6 u tom slučaju ako mobitele baš ne pazi previše

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 08.09.2017. u 12:17.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2017., 12:22   #2264
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Uvijek pišem ono kaj sam probao. P10 sam imao mjesec dana. Svoj mob.
I sve je jasno kao dan.
Mrzim Samsung? haha Ženi sam kupio A5 2016 (prije toga S6) i sad ga ima kćer....Iskreno ću ti sada napisati da mislim da njihova A serija je u svom segmentu puno bolje odrađena od flagshipova S serije...NE vidim im tamo ozbiljnu konkurenciju (ak ne računamo cijene u Kini) a ovdje di su flagovi itekako vidim. Jedino kamerica odskače u low lightu u odnosu na konkurenciju. A nismo ni o cijeni govorili. Znamo kako stojimo s cijenama...
Mislim da mu je najbolji i to puno bolji izbor od ta tri baš Oneplus5. Naravno, ak može progutat eventualno slanje moba u Poljsku (ili di već) na servis...
Spominješ U11 kao glass phone (savijanje) a S7 edge je još gori. Pa jebote frendici je u maskici pao s nekih 30cm i raspuknuo se koliko je širok i dug...tu samsung fejlao na najjače...S8 nije ništa bolji u tom pogledu....te telefone treba stavljat u neke rubber armor maske i držat ko malo na dlanu da ne puknu...

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 08.09.2017. u 12:27.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2017., 12:29   #2265
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
"Probao" i "koristio godinu i metar dana" nije jedno te isto, složiti ćemo se. A kolega može ocijeniti vjeruje li više onome tko ga je probao ili tko ga koristi već duži period

Nadalje, da, kenjaš po Samsungu stalno i konstantno, jer je kolega @picajzla pitao za G6 ili U11, a pritom napomenuo NIKAKO Samsung ili Apple, tako da ne znam odakle S7E u kombinaciji za kojeg nitko ništa nije pitao. BTW, S7E je lakši od S7 i prazniji, tako da lakše se savija i lakše puca. Kao i sve konstantno što se spomene u negativnom kontesktu, ti odmah usporedbu "i Samsung isto...".
Svi stakleni mobiteli su zaqrac po tom pitanju. No, ipak više vjerujem Jerryiju nego tvojim frendicama, a on kaže kako je U11 jedan od najgore građenih mobitela koje je tear-downao, a tear-downao ih je tonu.

OnePlus 5 je sigurno najbolja kupovina od navedenih pošto je overall to najjači mobitel od navedene trojke, ali i debelo najskuplja kupovina (nisam ih vidio sa cijenom manjom od 500 EUR-a), dok S7 i P10 se nađu novi zapakirani od 2200-2700 sa HR garancijom (nekome bitno, nekome nebitno), za čak 1000 i kusur kuna manje.

@hEROD-e
sve si čuo, na tebi je da odrešiš kesu ako ne kupuješ mobitel svakih godinu dana, OP5 ti je onda jedini izbor. S7 ti je tu možda i najgori jer to je već godinu i pol star model, a za 6 mjeseci dođe već i S9. P10 je ovogodišnji Huawei model s kojim se brand nije pretjerano proslavio.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 08.09.2017. u 12:36.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2017., 12:30   #2266
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Probao si i memory management na S7? Jako si se razocarao? Sori, ne vidim gdje si naveo to iskustvo, ali mogu ti ga pobiti u svakom trenu usporedjujici S7 sa 3 nexus flagshipa
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2017., 12:39   #2267
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Probao si i memory management na S7? Jako si se razocarao? Sori, ne vidim gdje si naveo to iskustvo, ali mogu ti ga pobiti u svakom trenu usporedjujici S7 sa 3 nexus flagshipa
Do sada nisi shvatio da su mnoge recenzije i zaključci mobitela dovedeni prema 10-minutnom drkarenju po mobitelu u nekom T-centru ili od frenda na cugi u birtiji?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2017., 12:55   #2268
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
RAM managment možda nije boljka kod S7 ako niste zahtjevni,ali ako ga usporedite sa recimo OP3T e onda se vidi razlika.opet kažem većini normalnih korisnika sve će to radit ok,ali picajzlama i onima koji preferiraju performanse to se vidi itekako
imao sam nekoliko puta priliku usporedit OP3 i sadašnji OP3T i odgovorno tvrdim da je S7 tromiji,ima sporije animacije i u multitaskingu dosta zaostaje sa OP.

a opet S7 se dosta povoljno nabavi i s obzirom da ima jako dobru kameru i solidne performanse,još je dobar izbor.OP5 ako želiš čist OS,brzinu i dužu podršku,ali je i osjetno skuplji...
P10 je ok,ali dobro drži cijenu,baš ga gledam na njušci i sve mi se čini da s obzirom na razliku u cijeni ipak je S7 bolji izbor...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2017., 13:14   #2269
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Meni S7E u memoriji drži aplikaciju koju sam pokrenul pred 3-4 dana, meni dosta
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2017., 15:59   #2270
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
HTC U11 je odličan telefon. Velika mana mu je ta da je dosta loše konstruiran i da se lako uništi. Osobno mi je to dealbreaker.


Možda G6 u tom slučaju ako mobitele baš ne pazi previše
Thx da, vidio sam bend test naravno Ali stari pazi na mobove i obično fura one reinforced caseve tako da..

Slobodno napišite preporuku pa makar i ako je netko 100% za Samsung, ipak me zanima mišljenje.. OP sam nekako izbacio iz igre jer sam čitao da to više nije to kaj se tiče uloženo-dobiveno.. Možda sam u krivu? Jel P10 tu u rangu sa HTCom i LGom?

thx!
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2017., 00:18   #2271
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Meni S7 radi ka ura. Sve brzo i fluidno. Nebih se slozio sa vecinom gornjih kritika.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2017., 00:38   #2272
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Moj glas ide za g6, ja sam ga osobno uzeo jer je vodootporan i sastavljen vrhunski. Imao sam i prije njega g3 i LG android mi paše, i prije svega to je ovogodišnji flagship za razliku od s7.
Poslje njega po meni ide op5 ali cjena mu je minus na kvadrat, nije vodootporan i kamera nema OIS, glavni mi nisu.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2017., 01:12   #2273
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Jel P10 tu u rangu sa HTCom i LGom?
Zašto bi si to itko radio? Najgori ekran,najgori proc koji je direktno vezan za najgoru bateriju(pod blikokakvim stres opterećenjem,počevši od browsanja,da ne spominjemo video il igre di je brži od jumfera na Miji Kalifi),najgori zvuk,najgore brzo punjenje od svih nabrojanih. Ovo su fakti. Za kameru kažu da je tek P10 Plus prava stvar,stoga ne znam kako stoji tu.


Citiraj:
Autor locks Pregled postova
RAM managment možda nije boljka kod S7 ako niste zahtjevni,ali ako ga usporedite sa recimo OP3T e onda se vidi razlika.opet kažem većini normalnih korisnika sve će to radit ok,ali picajzlama i onima koji preferiraju performanse to se vidi itekako
Picajzle bi ionako natovarile neki custom OS i riješili bi si sve probleme sa ram managementom,ktome dobile predivne dark teme i dobili zasigurno najbolji mobitel od sva tri nabrojana.

Zadnje izmijenjeno od: trouble. 09.09.2017. u 01:21.
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2017., 09:28   #2274
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Zašto bi si to itko radio? Najgori ekran,najgori proc koji je direktno vezan za najgoru bateriju(pod blikokakvim stres opterećenjem,počevši od browsanja,da ne spominjemo video il igre di je brži od jumfera na Miji Kalifi),najgori zvuk,najgore brzo punjenje od svih nabrojanih. Ovo su fakti. Za kameru kažu da je tek P10 Plus prava stvar,stoga ne znam kako stoji tu.
Meni se punio od 0 do 50% u roku pol sata...kamera je brutalna. Igre su radile ko puter. Istina random se znao dobro zagrijati pogotovo kad se kamera koristi. Ekran nije bajka, nema oleofobni pa se prlja ko svinja a kuži se i raster.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2017., 10:11   #2275
GoodLooker
Premium
 
GoodLooker's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Stoga, nemoj lagati ovaj napaćeni narod.
Hi, hi...
Da skratimo S7 je izvrstan mob, kamera bolja nego svi spomenuti uređaji.
U11 fenomenalan uređaj, meni lomljivost nije dealbraker jer ionako svi stakleni su lomljivi do jaja.
OP5 kamera kaska za svim spomenutim uređajima(osim P10), a ako su bitne performanse onda je dobar izbor.
G6 je dobra kupnja, cijena je ok, kamera isto tako.
Ove fore s upravljanjem memorijom su floskula, kog to briga. Traje li baterija dan ili dan i pol...meni svejedno. Ionako je svako večer na punjaču.
Ja osobno bi potpuno izbjegao ove staklenke i kupio V20, super odnos kvaliteta/cijena.
GoodLooker je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2017., 11:55   #2276
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 599
Pozdrav trenutno imam samsung note 4 i prodat cu ga frendu za cirka 1500kn, kaj uzet novo do max 3000kn?

Razmišljao sam o p10 ali ga nema ni za živu glavu u zagrebu po toj cijeni.

Minimum kaj sam našao je 3200kn i nedam tih 200kn iz principa.
__________________
*********************
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2017., 15:22   #2277
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
OnePlus 3T,Honor 9,Xperia XZ...ima ih na njuškalu.
locks je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2017., 15:28   #2278
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Ok, puno vam hvala Dakle izbor ostaje više manje isti, ja ću još lijepo natjerat staroga da ode sve to isprobati u ruku i tako će najbolje znati što mu odgovara, jer nekome tko nije high end user, sve su ovo nijanse... Makar je water res. plus kod LG-a u odnosu na ostale

Thx još jednom!
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2017., 18:42   #2279
electro
Premium
Moj komp
 
electro's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zapresic
Postovi: 687
preporuka best buy do 1500kn
hvala
__________________
electro je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2017., 19:02   #2280
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
motorola g5
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na