Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.02.2017., 18:11   #1471
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Destro, na pragu sam kupovine Moto G4. Dakle ne Play i ne Plus, nego baš čiste G4.
Veliš, dobro mobitelo? Uvjerio sam se u kvalitetu G 1st, 2nd i 3rd modela i ne vjerujem da bi G4 mogla biti lošija od tog traga.

Ajde da potvrdiš pa da naručim

Ili netko drugi slobodno tko je ima ili imao, dakle, G4, ne Play i ne Plus
Mobitel je best buy i po "normalnim" cijenama (190€ na amazon.de), a ako se ulovi akcija na istoj stranici, cijene znaju doći na 150€ i za tu cijenu se može jedino kupiti kineski pandan identičnog hardwarea.

G4 i G4 plus s 2GB memorije se razlikuju samo u čitaču otiska prsta, a imao sam prilike fizički se igrati s G4 crnim (brat), G4 plus bijelim (ženina sestra) i ženi kupio G4 bijeli kao zamjenu za Samsung Galaxy A5 (prva verzija), koji je nakon zadnjeg updatea odjednom počeo imati duplo slabiju bateriju. thx, samsung.

Kod G4 je odlična stvar što je AOSP minimalno izmijenjen i sve funkcionira glatko. Dosad se nijednom nije dogodilo da se neki app crasha, sve radi super.

Fizički je mobitel vrlo solidan, kompletno plastično kućište ne škripi, poklopac se drži stoički na mjestu i nema šanse da će danas-sutra nešto klaparati. Pozadina mobitela ima hrapavu teksturu i dobro leži i u manjim rukama.

Eventualna mana, koja se može naći po netu, je ekran koji voli "poblesaviti", počne aktivirat sam drop-down menu i slično, ali da odmah smirim strasti: razlog je maščoba s prstiju. Jedno gašenje ekrana, potez po hlačama/majici ili pravo čišćenje ekrana, i opet sve fercera.

Isti "problem" je prisutan i na još nekim uređajima kroz zadnjih par godina, a iz iskustva znam da je isti sindrom bio na Nexus 7 (2013) tabletima, jer ga još uvijek imam.

Ljudi jednostavno ne drže do higijene mobitela, pa im nije normalno da treba tu i tamo obrisat masne gadosti s ekrana.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 18:52   #1472
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Plus verzija ima laser focus i više megapixela na kameri.
I ja imam G4, čeka se Loli, a i LineageOS podrška će izgleda bit dobra.
E da, i noise canceling je najbolji što sam imao. Čak i preko slušalica.
Toliko da su ljudi provjeravali gdje se nalazim, obzirom da su znali koliko buke je u prostoru
Punjač dobiven sa G4 je slab za bateriju (5-6 sati da napuni), ali podržava mob Quick charge 3, pa aftermarket i to riješi.
Fali još ac wifi. Ima a, nema ac.
Autofokus na kameri ponekad ne radi kako treba.
I tactile feedback na power i volume gumbima je loš.
Lošiji nego na Honoru 5x.
Ne smeta tolko, ekran se pali kad se podigne ili izvadi iz džepa, za ugasit radi double tap.
E da i moto gestures su zakon.
Ne možeš postavit za svaki sim svoj ringtone, nego po imeniku.
Ja kupio u Uzija.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.

Zadnje izmijenjeno od: Pomo. 03.02.2017. u 19:07.
Pomo je online   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 19:07   #1473
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Normalno da sam zaboravio lejzrski fokus i kameru, hvala na dopuni
Laser focus i mpx su i meni i ženi toliko nebitne stvari... Laserski fokus niš ne znači kad i bolji senzor u polumraku radi loše fotke.
Nikakvih problema s autofokusom nisam iskusio, opalio sam 100injak fotki. Možeš upalit semi-manual fokus kad tapneš jednom na ekran, uklanjaš ga ponovnim tapom. I ugasi HDR.

Direktnom usporedbom G4+ i G4 fokusiranja došao sam do spoznaje da je laserski fokus marginalno brži. Osjeti se, međutim i dalje je to daleko do neke "VAU" razlike. Drugim riječima, i G4 je brz prilikom fokusiranja, tako da mu ne treba ubrzanje.

Kakav tactile feedback na bočnim gumbima, najvjerojatnije si negdje pročitao u reviewu pa ti je ostalo u glavi kao "mana". Nisam nikakvu manu bočnih tipki uočio prilikom korištenja. Trenutnim pomnim inspiciranjem uočavam slabiji tactile feedback na volume rockeru, ali i dalje je klik tu kad stisnem. Nije kao kod mog N6, istina, ali nije ni "gumen".

Kamera na G4 je sasvim dovoljna za 99% korisnika. Iskreno, niti ne znam što će mi bijesni senzori na mobitelima. Da mi treba, kupio bih fotić, svaki "idiot" radi bolje fotke od bilo kojeg mobitela.

Za ove bojlerske i tu-i-tamo fotke je bilo koji senzor na mid-class mobitelima više nego dovoljan. Dapače, nikad ne fotkam u max rezoluciji koju mob podržava ako je veće od 5mpx, nema smisla. Fotke papaju previše megabajta pri tome pružajući nikakvu razliku u kvaliteti.

Brzina wlana na mobitelu nakon "G" slovčane oznake IMHO nema nikakvog smisla. Nema potrebe da mi mobitel može skidat 30MB/s ako nemam nikakve koristi od toga. "N" standard je sasvim zadovoljavajuć što se brzine tiče, a sumnjam da je netko potpuno prešao na AC, pa da ne može koristiti mobitel na wlanu kod kuće.

FYI, "A" verzija je prastara, prva javno dostupna verzija WiFija. Spomenuti da nema "ac" ali ima "a" nije striktno gledano dobro sročiti u jednoj rečenici s referencom da je loše što nema "ac" ali ajde bar ima "a"

Na kraju ko zaključak bi reko: ne platiš previše za ono što dobiješ. Ima tak nekih nit-picky mana, ali to pregrmiš ak ga dobiješ po cijeni <1400kn. Prije godinu-dvije si za tu cijenu mogo dobiti samo bugovitog kineza i Alcatela. Sad dobiješ telefon koji uz solidan HW ima ispoliran SW.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 19:14   #1474
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Normalno da sam zaboravio lejzrski fokus i kameru, hvala na dopuni
Laser focus i mpx su i meni i ženi toliko nebitne stvari... Laserski fokus niš ne znači kad i bolji senzor u polumraku radi loše fotke.
Nikakvih problema s autofokusom nisam iskusio, opalio sam 100injak fotki. Možeš upalit semi-manual fokus kad tapneš jednom na ekran, uklanjaš ga ponovnim tapom. I ugasi HDR.

Direktnom usporedbom G4+ i G4 fokusiranja došao sam do spoznaje da je laserski fokus marginalno brži. Osjeti se, međutim i dalje je to daleko do neke "VAU" razlike. Drugim riječima, i G4 je brz prilikom fokusiranja, tako da mu ne treba ubrzanje.

Kakav tactile feedback na bočnim gumbima, najvjerojatnije si negdje pročitao u reviewu pa ti je ostalo u glavi kao "mana". Nisam nikakvu manu bočnih tipki uočio prilikom korištenja. Trenutnim pomnim inspiciranjem uočavam slabiji tactile feedback na volume rockeru, ali i dalje je klik tu kad stisnem. Nije kao kod mog N6, istina, ali nije ni "gumen".

Kamera na G4 je sasvim dovoljna za 99% korisnika. Iskreno, niti ne znam što će mi bijesni senzori na mobitelima. Da mi treba, kupio bih fotić, svaki "idiot" radi bolje fotke od bilo kojeg mobitela.

Za ove bojlerske i tu-i-tamo fotke je bilo koji senzor na mid-class mobitelima više nego dovoljan. Dapače, nikad ne fotkam u max rezoluciji koju mob podržava ako je veće od 5mpx, nema smisla. Fotke papaju previše megabajta pri tome pružajući nikakvu razliku u kvaliteti.

Brzina wlana na mobitelu nakon "G" slovčane oznake IMHO nema nikakvog smisla. Nema potrebe da mi mobitel može skidat 30MB/s ako nemam nikakve koristi od toga. "N" standard je sasvim zadovoljavajuć što se brzine tiče, a sumnjam da je netko potpuno prešao na AC, pa da ne može koristiti mobitel na wlanu kod kuće.

FYI, "A" verzija je prastara, prva javno dostupna verzija WiFija. Spomenuti da nema "ac" ali ima "a" nije striktno gledano dobro sročiti u jednoj rečenici s referencom da je loše što nema "ac" ali ajde bar ima "a"

Na kraju ko zaključak bi reko: ne platiš previše za ono što dobiješ. Ima tak nekih nit-picky mana, ali to pregrmiš ak ga dobiješ po cijeni <1400kn. Prije godinu-dvije si za tu cijenu mogo dobiti samo bugovitog kineza i Alcatela. Sad dobiješ telefon koji uz solidan HW ima ispoliran SW.
Soup nazi
A što se wifija tiče, yebiga, samo mreže radim, i trebo mi je 5GHz na mobu ovo ljeto za projekat, i to velki.
Gumbi su jednostavno loši, presitni i prtljavi za stisnut, te nisi siguran jesi ga stisno ili ne. Ako to ne definira loš tactile feedback onda stvarno neznam.
I thanks, probaću bez hdr. Po meni i dalje best buy mob.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.

Zadnje izmijenjeno od: Pomo. 03.02.2017. u 19:21.
Pomo je online   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 20:01   #1475
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@De5tr0yer ; @Pomo

Hvala na opširnim mišljenjima.

Kao što rekoh, novi sa 24 mjeseca HR/EU garantije me na ruke košta ravno 180 kuna više od onog Android One kineskog turčina Đeneral Mobajla (kojeg sam malo "popljuvao") koji je po CPU/RAM i OS-u tu negdje sa Moto G4, dok ga Moto G4 jede, probavlja i iskenjava u svemu ostalome poput build qualitya (OK, G4 nisam probo al da jebe rak raka nemre imati onakav jeftini filing u ruci) kamere, zvuka, ekrana i baterije.

Plus, tempered glass protectora ko dreka kao i kvalitetnih kejsova (RingKe Fusion sa 3 temered glassa odmah naručeni ). A to oće li ostat na Nougatu ili će nekad dobiti i Android 8, zaboli me, da prostite, milokliz.

Još jedna Motorola u familiji. Ali ovu ću detaljnije izgazit pa napišem dojmove. Kad S7 izađe gara, možda i sam na Motorolu pređem, nekako sam postao fan istig u zadnje vrijeme.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2017., 20:36   #1476
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
@De5tr0yer ; @Pomo

Hvala na opširnim mišljenjima.

Kao što rekoh, novi sa 24 mjeseca HR/EU garantije me na ruke košta ravno 180 kuna više od onog Android One kineskog turčina Đeneral Mobajla (kojeg sam malo "popljuvao") koji je po CPU/RAM i OS-u tu negdje sa Moto G4, dok ga Moto G4 jede, probavlja i iskenjava u svemu ostalome poput build qualitya (OK, G4 nisam probo al da jebe rak raka nemre imati onakav jeftini filing u ruci) kamere, zvuka, ekrana i baterije.

Plus, tempered glass protectora ko dreka kao i kvalitetnih kejsova (RingKe Fusion sa 3 temered glassa odmah naručeni ). A to oće li ostat na Nougatu ili će nekad dobiti i Android 8, zaboli me, da prostite, milokliz.

Još jedna Motorola u familiji. Ali ovu ću detaljnije izgazit pa napišem dojmove. Kad S7 izađe gara, možda i sam na Motorolu pređem, nekako sam postao fan istig u zadnje vrijeme.
Da nije N6 motorolin, ne bih ni ja najvjerojatnije bacio oko na nju kao proizvođača. LG-ev nexus mi nije bio dobar, ali kad sam ovog primio u ruke znao sam da je to to. Nakon toga sestra (motox), brat(g4), žena(g4) i njena sestra(g4+) na moju preporuku svi uzeli motorole.

Mobiteli su naravno prije prve kupnje pogledani uživo u mediamarktu, i imali su prođu odmah.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2017., 19:18   #1477
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
(OK, G4 nisam probo al da jebe rak raka nemre imati onakav jeftini filing u ruci) kamere, zvuka, ekrana i baterije.
Baš jučer završio s frendovima na pivi kad ono jedan ima G4 a drugi Đeneral Mobajl (ko da sam im ja preporučivao mobitele, očekivao sam ih s nekim pretplata-mobitelima) i G4 se zbilja čini mnogo robusnijim i kvalitetnijim. Ona plastika iza na GM izgleda i daje zbilja jeftin osjećaj i mobitel djeluje veoma krhko.

A moj G2 koji čuči u ladici i nakon 2 godine korištenja izgleda sasvim solidno a bio je korišten bez kejsa i stakla, valjda je i na novijima build quality trajan
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2017., 16:53   #1478
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Stigla Motorola Moto G4.

Brzinski overview od 2-minutnog korištenja:
- kvaliteta izrade: za tu cijenu vrhusnki premium build; čvrst mob i težak
- ekran odličan: svjetlina, boje i kut izvanredni
- zvuk izrazito čist i glasan

Stiže RingKe Fusion case i tempered glass, pa kad to stigne, kreće test i fotosešn.

Uglavnom, 10x bolja kupnja od Đeneral Mobajla, a košta rundu više u birtiji
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2017., 19:34   #1479
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,542
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Stigla Motorola Moto G4.

Brzinski overview od 2-minutnog korištenja:
- kvaliteta izrade: za tu cijenu vrhusnki premium build; čvrst mob i težak
- ekran odličan: svjetlina, boje i kut izvanredni
- zvuk izrazito čist i glasan

Stiže RingKe Fusion case i tempered glass, pa kad to stigne, kreće test i fotosešn.

Uglavnom, 10x bolja kupnja od Đeneral Mobajla, a košta rundu više u birtiji
Taj mobitel je 10 puta bolja kupnja od mog Slonića Z3 koji kad sam ga uzeo je u slobodnoj prodaji kostao bogaoca i jos malo.

No, na stranu to, postoji li i jedna normalna, suvisla, neretardirana jebena aplikacija za POZIVE, u kojoj cu moci kliknuti na ime idiota kojeg sam zvao (ili on mene) i vidjeli listu odlaznih, dolaznih i propustenih poziva od tog konkretnog broja. Zar je to postala ezoterija a imala ju je valjda i Nokia 3310?!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2017., 19:45   #1480
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Gledam u to. Otvorim kontakt i pokaže sve pozive koje sam obavio od zadnjeg brisanja call loga. I odlazni i dolazni i propušteni i odje...pardon...odbijeni
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2017., 19:53   #1481
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Otkud i kolko para točno? I nemoj mi te za rundu više fore znaš da sam Đeneral fan, al G4 izgleda odlično, prvo zbog softvera a onda ostalo 😀

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2017., 20:04   #1482
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Uzi. Forumaško-akcijska cijena za mobitel. Nema ih više. Kupi Đenerala

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 09.02.2017. u 22:42.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2017., 22:25   #1483
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,542
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Gledam u to. Otvorim kontakt i pokaže sve pozive koje sam obavio od zadnjeg brisanja call loga. I odlazni i dolazni i propušteni i odje...pardon...odbijeni
Jebalo mater, pa pod kontakt, aj dobro, barem tamo ima, koliko toliko suvislo.

Gdje si nabavio te futrole, zapalio sam pola grada - Dragan Kojic Keba - imam neki odron za 50kn koji ni nije za taj mobitel ali da ga koliko toliko zastitim dok ne nadjem nesto suvislo, u svakom shopu su me blijedo gledali (cak i u Lenovo), pa ne znam gdje da trazim uopce vise...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2017., 22:40   #1484
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Koje ti mobitelo imaš uopće, brate? Umene na Samsung može tako da se gledu ako pikneš i na kontakt u call logu kao i u kontakt u imeniku iliti kontaktima.

Na Motorolu ne znam jerbo je nisam još upogoneo.

RingKe brate, RingKe. Kejsovi po stotaru sa šipingom iz Južne Koreje a po kvaliteti izrade i izdržljivosti u rangu sa onima od 200 i više kuna unas. Odi na njiov sajt i vidi jel ima šta za tvoje mobitelo. Uglavnom RingKe Fusion ima za sve jer je svima zgodno (tvrdogumeni okvir sa ojačanim militeri grejd čoškovima i plexsiglass otporan na grebanje otpozadi).
Kad nađeš model, preko ebaya kupi od Ringke_store sellera iz Južne koreje. Isti urac kao i USA official store, ista cijena ali nema šipinga. Korejci to čabe šalju dok Ameri zaračunaju nešto. Dođe za 10 dana max i iz USA i iz Koreja.

Svima mećem te preporučavam RingKe meni ga preporučio majstor i kolega @Schetz, a ja nastavio preporučivat dalje. S5, S7, Moto G 3rd, Moto G 4th, A5, iPhone 7 Plus, LG G5 i mnogi zahvalni telefoni koriste te kejsove te su sretni kao i vlasnici istije.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2017., 22:53   #1485
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,542
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Umene na Samsung može tako da se gledu ako pikneš i na kontakt u call logu kao i u kontakt u imeniku iliti kontaktima.
Ne lazi napacen narod, to nemaju ni Z3 ni Zmazung S4. Zadnji mobiteli koji su to imali slozeni kak spada i kako je suvislo, normalno i pametno je HTC.

Citiraj:
Na Motorolu ne znam jerbo je nisam još upogoneo.
Eto, ima to u kontaktima. Debilno, ali bolje nego ista, jer Sony to nema.

Citiraj:
RingKe brate, RingKe. Kejsovi po stotaru sa šipingom iz Južne Koreje a po kvaliteti izrade i izdržljivosti u rangu sa onima od 200 i više kuna unas. Odi na njiov sajt i vidi jel ima šta za tvoje mobitelo. Uglavnom RingKe Fusion ima za sve jer je svima zgodno (tvrdogumeni okvir sa ojačanim militeri grejd čoškovima i plexsiglass otporan na grebanje otpozadi).
Kad nađeš model, preko ebaya kupi od Ringke_store sellera iz Južne koreje. Isti urac kao i USA official store, ista cijena ali nema šipinga. Korejci to čabe šalju dok Ameri zaračunaju nešto. Dođe za 10 dana max i iz USA i iz Koreja.
Pa isti koji si ti napisao, G4.

Ima na Amazonu, gledam, sta cu narucivati iz bratske nam i ljupke Koreje kad ima par kilometara od Zagreba!?

https://www.amazon.it/Ringke-cristal...moto%2Bg4&th=1

Jel to to?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2017., 22:59   #1486
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
S4 i Z3 su mobitela iz vremena dok je bog po zemlji hodao stoga naravno da nema toga u opcijama. Od S5 što se Samsungaya tiče - ima.

Jeste, to je to. Ja nemam Amazonski account, a prvi puta kad sam kupovao od taljana (mislim da je isti lik u pitanju i ovdje i na ebayu) čeko sam kejs 3 tjedna. Pa ti sad vidi gdje ćeš uzet. Uglavnom, to je taj kejs te je dobar je.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2017., 23:05   #1487
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,542
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
S4 i Z3 su mobitela iz vremena dok je bog po zemlji hodao stoga naravno da nema toga u opcijama. Od S5 što se Samsungaya tiče - ima.
O cemu ti pricas, Z3 je mobitel star nesto vise od dvije godine, a nedostaje mu funkcionalnost koju sam imao na BB-u prije 10 godina. S time da ima to Android smece isto kao i na ovoj G4, a eto, nedostaje taj dio u kontaktima. Dialer je kronicno retardiran, ne znam sto bih rekao tu vise...

Citiraj:
Jeste, to je to. Ja nemam Amazonski account, a prvi puta kad sam kupovao od taljana (mislim da je isti lik u pitanju i ovdje i na ebayu) čeko sam kejs 3 tjedna. Pa ti sad vidi gdje ćeš uzet. Uglavnom, to je taj kejs te je dobar je.
Cu da se zalim Berluskoniju, upravo narucih!

A to kaljeno staklo, oklen si to nabavio? To se moze u kucnoj radinosti nalijepiti na mobitel?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2017., 23:28   #1488
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Z3 je iznjedrio 09/2014. Davno brate. Davno u svijetu mobiteloa, to je cijela vječnost

Stock dajler je idiocki. Starom na Moto G 3rd gen sam neki dobar stavio sa Google playa. Baš je super i jednostavan, a bolji od stocka.

Kaljeno staklo iđe iz Kine. Ebayac. Ću ti link pošaljem:
http://m.ebay.com/itm/9H-Premium-Tem...=1859462594012

Samo pazi da ne odabereš za G4 Play jer je 5" ili G4 Plus jer ima onaj prorez dolje. Ja naručio par komata nek se nađe. Kad stignu, stigni i ti na odavno obećane čevape pa ti udjelim jedno.

Jeste, to se kelji doma. S jedne strane je ljepilo kojeg čuva zaštita folija. Čajnezeri prodaju to po dolar do 2 po komadu, a naši živoderi iste te po sedamdes kuna.

Inače, preporuka je da se to kelji u kupaonici netom nakon tuširanja i obavezno treba bit gol zbog pasa.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2017., 23:31   #1489
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova

Inače, preporuka je da se to kelji u kupaonici netom nakon tuširanja i obavezno treba bit gol zbog pasa.
Gol zato da mlatimudanom obrises staklo prije nego zakeljis taj pvc prozor gore.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2017., 23:43   #1490
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Bubba, usput okineš koju bojlersku, kao što smo navikli od tebe kao dispečera NSFW sadržaja.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2017., 23:53   #1491
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
POV video montiranja se očekuje, go pro na čelo i udri
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2017., 11:40   #1492
ćubi
Premium
 
ćubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 397
hebote Brko, sad zena ima veci ekran/mob od tebe
ćubi je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2017., 12:12   #1493
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ima, ali nema bolji
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2017., 12:23   #1494
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Na staroj Motoroli MotoG iz 2013 imam instaliranu igru Leo's Fortune koju sam odigrao do kraja, može li se to nekako prebaciti na OnePlus 3 ili bilo koji drugi mobitel sa androidom? Ima li uopće nešto kao "saved games" na androidu pa da se prebaci na drugi mobitel?
summus je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2017., 12:44   #1495
daxxx88
Premium
 
daxxx88's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Basel/Zg
Postovi: 1,227
zadnja stranica foruma ziva komedija
keep up the good work
__________________
[ASUS ZenBook UX303UA - i7-6500U, 8GB RAM, Intel HD Graphics 520]


What man is a man that doesn't make the world better
daxxx88 je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2017., 14:29   #1496
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ja sam sa dvojke presao na cetvorku plus i onak...po meni slampavo.
Skripi, punku_ac megapixela kamera losa, a soft katastrofa.
Tu mislim prvenstveno na podesavanje dvije sim kartice, ne mozes jednoj zabraniti promet nego samo odabrati "preferiranu" pa ako se mob malo zblesa upali promet sa HR kartice u DE i slicna veselja

Sam uredjaj i nije toliko los ali neke stvari kaj se ticu softa su uzas.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2017., 15:15   #1497
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,536
Tko uopće radi soft za nove Moto uređaje? Vjerojatno Lenovo, tj. ne isti momci kao i u doba Gen 2. U doba Gen 2 je Motorola bila pod Googleom i stvarno su developeri rasturili sa softverom, dugo je imala podršku i sve je bilo stvarno stabilno
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2017., 15:48   #1498
ThePornstar
Premium
Moj komp
 
ThePornstar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: -
Postovi: 4,394
Nope, Motorola podešava soft.
__________________


CPU: Intel i5 8250u

RAM: 16 GB

VGA: Intel UHD 620

SSD1: Samsung PM981 NVMe 256 GB

LCD: 14" Innolux N140HCG-GR2 (low power, 400 nits)

OS: Win 10 Pro x64

Battery: 57 Wh internal






ROM: Android 9
ThePornstar je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2017., 21:53   #1499
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,282
Motorola sve radi,bez brige.i to je prava Motorola,kakav crni Lenovo...

@summus

ako ti uređaj nije rootan koristi Helium za backup....
locks je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2017., 23:08   #1500
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Ja sam sa dvojke presao na cetvorku plus i onak...po meni slampavo.
Skripi, punku_ac megapixela kamera losa, a soft katastrofa.
Tu mislim prvenstveno na podesavanje dvije sim kartice, ne mozes jednoj zabraniti promet nego samo odabrati "preferiranu" pa ako se mob malo zblesa upali promet sa HR kartice u DE i slicna veselja

Sam uredjaj i nije toliko los ali neke stvari kaj se ticu softa su uzas.
E vidiš, dual SIM je za mene/nas apsolutno nepotrebna funkcija s besplatnim roamingom, pa kao takva nije niti testirana. Ak ti imaš problema s trošenjem "impulsa", preporučujem prebacivanje u tarife koje imaju uključeno sve u roaming.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na