Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.12.2015., 23:47   #2851
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
Citiraj:
Autor N!NO Pregled postova
Gle nisam ja tvoja strina i telefon mi sluzi za ozbiljan posao sto ukljucuje i stvaranje raznih dokumenata i tablica i to sve odradim na njemu. Tu tvoji widgeti s oblacicima i pticicama nemaju sto traziti.
A koja je to stranica na kojoj swajpanje ne radi, bas da probam?
Svjestan si da ako je maksimalno odzumirana da je nemas kamo pomaknuti?
Nemam pojma što radiš i što je tebi ozbiljan a što neozbiljan posao, no ukoliko te zadovoljava iPhone "as it is" onda si poprilično svakodnevni "basic" korisnik, baš onakav na kakve Apple u principu i cilja. Bilo kakva zahtjevnija radnja na tom uređaju je softwerski ograničena i potreban je jb za to.

Ostalo sam odgovorio u poruci prije pa da se ne ponavljam.
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 00:20   #2852
Shumar
Premium
Moj komp
 
Shumar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Os
Postovi: 106
Prika ja bi rekao da tebi telefon sluzi za zajebanciju, a ne za posao. Poslovne potrebe bilo koje struke zavrsava ip5 i sgs4 o novijim da i ne pričamo. Te pizdarije sa mjenjanjem tema i koliki je sot pri igranju sluze dokonima za nadmudrivanje, čim sam se i sam bavio dok sam imao dosta slobodnog vrmena.
Shumar je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 00:30   #2853
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor Shumar Pregled postova
Prika ja bi rekao da tebi telefon sluzi za zajebanciju, a ne za posao. Poslovne potrebe bilo koje struke zavrsava ip5 i sgs4 o novijim da i ne pričamo. Te pizdarije sa mjenjanjem tema i koliki je sot pri igranju sluze dokonima za nadmudrivanje, čim sam se i sam bavio dok sam imao dosta slobodnog vrmena.

Hahaha, kakav zmaj!
Ne mogu se više složit s tobom. Dođe faza života gdje jednostavno više ne trzaš na takve gluposti niti imaš volje/vremena za iste
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 01:21   #2854
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Imam vise macova, koristim i winze naravno, ali i linux. No 85% vremena sam na OS X-u. Koristim iOS/Android, to sto nema foldera me ne smeta ni malo. Kao ni nedostatak widgeta. Jedini widget na android kojeg koristim je za vremensku prognozu.

No glavna prednosti iOS-a me smeta. Sandboxing. Ali me i odusevljava. Jbg, to valjda tako ide. Nikad covjek zadovoljan. Iako Android vec duze vrijeme primarno koristim, da moram birati iskljucivo jednu platformu, bez trunke razmisljanja bih uzeo iOS. Primarno radi Safaria, uz to jos i radi pouzdanosti/stabilnosti.

Customizacija je lijepa, ali ono, nije bas da je prijeko potrebna.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 11:42   #2855
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
JB za 9.2 jos nije vani?
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 11:45   #2856
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
JB za 9.2 jos nije vani?

Nije , ali najavili su da će uskoro izaći. Tako da bi mogao kroz 3 tjedna biti vani.
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 14:36   #2857
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor N!NO Pregled postova
telefon mi sluzi za ozbiljan posao sto ukljucuje i stvaranje raznih dokumenata i tablica i to sve odradim na njemu.
U suštini ako prilagodiš svoje potrebe uređaju/svedeš na minimum, iPhone je solidan mob. Tako je i Nokia N97.

Citiraj:
Autor N!NO Pregled postova
Tu tvoji widgeti s oblacicima i pticicama nemaju sto traziti.
Wat?

Citiraj:
Autor Shumar Pregled postova
Prika ja bi rekao da tebi telefon sluzi za zajebanciju, a ne za posao. Poslovne potrebe bilo koje struke zavrsava ip5 i sgs4 o novijim da i ne pričamo. Te pizdarije sa mjenjanjem tema i koliki je sot pri igranju sluze dokonima za nadmudrivanje, čim sam se i sam bavio dok sam imao dosta slobodnog vrmena.
Zanimljivo je kako svi vade mijenjanje tema iz konteksta, a nitko ih nije ni spomenuo u smislu prednosti jailbreaka.

Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Dođe faza života gdje jednostavno više ne trzaš na takve gluposti niti imaš volje/vremena za iste
Dođe faza kad su čovjeku svrha egzistencije preživljavanje i prokreacija, međutim neki od nas još nisu kastrirani mačori

Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Nije , ali najavili su da će uskoro izaći. Tako da bi mogao kroz 3 tjedna biti vani.
Koliko se sjećam najavljen je još kad je 9.1 izašao, samo se čekala stabilna verzija da obznane exploit.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 16:03   #2858
N!NO
Premium
Moj komp
 
N!NO's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 274
Rascal, i ti ces se jednog dana prestati igrati s auticima, to ti se zove odrastanje.
O cem ti pricas majke ti, nekakvim glupim autmatizacijama ili prilagodbama koje tebi imaju smisla, a vjerojatno nikome drugome. Ohladi malo. Smartfone koristim od nokije 7650 i sve sam presao, nisam kao ti pristavi balavac.
N!NO je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 17:06   #2859
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
Citiraj:
Autor N!NO Pregled postova
Rascal, i ti ces se jednog dana prestati igrati s auticima, to ti se zove odrastanje.
O cem ti pricas majke ti, nekakvim glupim autmatizacijama ili prilagodbama koje tebi imaju smisla, a vjerojatno nikome drugome. Ohladi malo. Smartfone koristim od nokije 7650 i sve sam presao, nisam kao ti pristavi balavac.
Stvarno si milina "odrastao" kad ti je vrhunac komunikacije reći sugovorniku da je "prištavi balavc" i nazivati glupim sve ono što zapravo uopće ni ne znaš čemu služi. Treba nam pod hitno tema "imam ajfon i baš mi je vrh slati poruke sa njega" tako da se jailbrake tema ipak koliko toliko oslobodila od ovakvih korisnika. Ali i moderator da malo počisti ovo trollanje i vrijeđanje..
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 17:09   #2860
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor N!NO Pregled postova
Rascal, i ti ces se jednog dana prestati igrati s auticima, to ti se zove odrastanje.
O cem ti pricas majke ti, nekakvim glupim autmatizacijama ili prilagodbama koje tebi imaju smisla, a vjerojatno nikome drugome. Ohladi malo. Smartfone koristim od nokije 7650 i sve sam presao, nisam kao ti pristavi balavac.
Right in the feels :<

Pričam o mogućnostima, a ne nužnosti korištenja navedenog što tebi očito predstavlja konflikt u percipiranju mojih rečenica pa vučeš nelogične paralele. Pitanje je bilo čemu služi jailbreak, na što sam se nadovezao sa primjerima iz svog okruženja - ne tvrdim da je to potrebno svima.

O odrastanju je bespredmetno raspravljat jer, osim što je debeli off topic, mislim da tvoji ispadi sve govore haha.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 18:24   #2861
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Meni jailbreak beskoristan.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 19:03   #2862
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Nemam pojma kaeto, nakeljio da se nade

Activator; nezamjenjiv tweak, koristim ga za svičanje appova povlacenjem lijevo ili desno po traci gore - u kombinaciji sa LastApp. Osim toga moguce je namjestiti da se mobitel ne moze ugasiti dok je zakljucan (korisno u slucaju krade ili sijanja)
AltKeyboard; cudesa sa tipkovnicom
f.lux; optimizira "toplinu" ekrana u vecernjim satima
FlipControlCenter & Flipswitch; CC na steroidima
Nitrous; otkljucava boost Jave u svim aplikacijama a ne samo za Safari (ne znam dal je potreban za iOS 8 ali kupio pa stoji)
Power Tap; dodaje tipki za gasenje funkciju restarta i respringa
Push2Kill; ubije sve background appove
SafariSwiper; svič tabova povlacenjem toolbara lijevo-desno
SwipeSelection; funkcija tačpeda svajpanjem po tipkovnici (AltKeyboard ima tu funkciju ali ovaj tvik je to bolje realizirao)
VirtualHome; ovaj tweak bih izdvojio iz mase;izvodi cudesa sa home tipkom, cudesa! Kad nemam JB ubija me nedostatak tog tvika koliko se lako na njega naviknuti. Eliminira potrebu za pritiskanjem home buttona uopće (samo tač)..
WiFiBooster; pokazuje masu mreza sa slabijim signalom na koje se moze spojiti
YouTubed; YT rad u pozadini

Ovo su samo neke, bez pola ne mogu, bez ostale polovice ne zelim
Kao sto rekoh, bez JB ne bih koristio iphone..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 19:57   #2863
N!NO
Premium
Moj komp
 
N!NO's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 274
Vidim jacob i rascal su iz istog razreda. Balavac se prirodno nadovezao na njegovog kastriranig macora. Toliko o njegovom uljudenom komuniciranju. I namece svoje videnje kao jedinu istinu, a mi drugi nemamo pojma. Sad se kao posipas pepelom...
N!NO je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 20:01   #2864
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Apple iOS - info, pitanja, jailbreak, unlock, FAQ

Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Kao sto rekoh, bez JB ne bih koristio iphone..

Potpisujem 👍🏻📲

EDIT : Bez JB koristenje iPhona je puno sporije , s odredenim tweakovima ubrzam rad i dodajem precace za brze koristenje....JB otvara toliko mogucnosti za modificiranje po zelji

Zadnje izmijenjeno od: Snowrider. 25.12.2015. u 20:07.
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 21:18   #2865
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Mene samo ubode u oci kad procitam "jailbrake"

A toliko pametovanja
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2015., 22:04   #2866
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Bilo bi fer za one koji su prošli tu fazu "đejlbrejkanja" da ne pljuju po onima koje to još zanima..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2015., 01:40   #2867
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Bilo bi fer za one koji su prošli tu fazu "đejlbrejkanja" da ne pljuju po onima koje to još zanima..
"prosli fazu", "koje to jos zanima"???

Od kad je izasao JB za iphone koristim ga, navikao sam se na dodatne mogucnosti koje pruza..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2015., 09:52   #2868
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Ne kužim kaj ti nije jasno, da pojasnim, pa ovi koji su nekad koristili JB sad ga više ne koriste, pa smatraju da je to bezveze, valda je to faza iz koje čovjek izađe s vremenom, ne znam kak bi to drukčije objasnio, naravno pojedinci će se prepoznat u tome..

Recimo bio sam cijelo vrijeme na androidu, i već mi je bilo dost rootanja, bubanja custom romova da mob (ne moram ni govorit da rijetko kad sam baš bio zadovoljan) dodatno ustabilim ubrzam i sl. tak da mi je pun kufer toga..
Na iosu je stvar malo drukčija, pošto je sam po sebi OS prokleto brz i stabilan, al postoje neke stvari koje se daju još dodatno podesit a koje su bez JBa zaključane, jel..

Al baš sam malo gledal po netu i ovaj JB otvara vrata koja nude dost drugih mogućnosti za dodatnim podešavanjima ajfona, što mi se dopada, naravno..

Vidim da se ajfon da još ubrzat dodatno, micanjem animacija, toogle za 3g/4g i tak, ima dost tvikova, tak da ne smatram te benefite smetnjom, glupostima i sl.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2015., 13:47   #2869
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
WiFiBooster; pokazuje masu mreza sa slabijim signalom na koje se moze spojiti
Koliko to "slabiji" signal može maksimalno biti?

Pitam jer imam doma problem kod spajanja preko WiFi-a. Router mi je na drugom katu a u prizemlju se više ne mogu spojiti na internet, dok se moji doma sa androidima uredno spajaju. I ja sam se normalno mogao spojiti sa galaxy s6, apsolutno nikad problema, jest da je signal bio slabiji ali sve je funkcioniralo opet, no na Ip6s nula bodova. Pokušao sam u prizemlju preskenirati WiFi no uopće ne nalazi moju mrežu, pa ne znam da li će taj tweak pomoći nešto ili tu nema pomoći pošto je ajfon u startu ne pronalazi?
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2015., 14:18   #2870
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor N!NO Pregled postova
Vidim jacob i rascal su iz istog razreda. Balavac se prirodno nadovezao na njegovog kastriranig macora. Toliko o njegovom uljudenom komuniciranju. I namece svoje videnje kao jedinu istinu, a mi drugi nemamo pojma. Sad se kao posipas pepelom...
This guy.

Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova
Koliko to "slabiji" signal može maksimalno biti?

Pitam jer imam doma problem kod spajanja preko WiFi-a. Router mi je na drugom katu a u prizemlju se više ne mogu spojiti na internet, dok se moji doma sa androidima uredno spajaju. I ja sam se normalno mogao spojiti sa galaxy s6, apsolutno nikad problema, jest da je signal bio slabiji ali sve je funkcioniralo opet, no na Ip6s nula bodova. Pokušao sam u prizemlju preskenirati WiFi no uopće ne nalazi moju mrežu, pa ne znam da li će taj tweak pomoći nešto ili tu nema pomoći pošto je ajfon u startu ne pronalazi?
Radi na principu da makne standardni iOS limit. Moglo bi ti pomoć, ali konekcija nebi bila stabilna ako je na -92 npr. Ukratko, imao bi na raspolaganju otprilike isti domet kao i na Androidu.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2015., 14:30   #2871
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,883
Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova
Koliko to "slabiji" signal može maksimalno biti?

Pitam jer imam doma problem kod spajanja preko WiFi-a. Router mi je na drugom katu a u prizemlju se više ne mogu spojiti na internet, dok se moji doma sa androidima uredno spajaju. I ja sam se normalno mogao spojiti sa galaxy s6, apsolutno nikad problema, jest da je signal bio slabiji ali sve je funkcioniralo opet, no na Ip6s nula bodova. Pokušao sam u prizemlju preskenirati WiFi no uopće ne nalazi moju mrežu, pa ne znam da li će taj tweak pomoći nešto ili tu nema pomoći pošto je ajfon u startu ne pronalazi?
Tweak bi ti trebao pomoci jer je upravo i namijenjen za takve situacije. Po deafaultu iphone registrira samo mreze sa dovoljno jakim signalom no wifibooster prikaze sve mreze koje iphone moze dohvatiti. Ne mozes se spojiti na sve ali one do 89 jacine idu bez problema. Bez tweaka ih search uopce ne prikaze..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2015., 19:48   #2872
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
Nadam se da bude šljakalo, u svakom slučaju budem isprobao. Iako me čudi kako to da ajfon toliko lošije hvata taj wifi bez jb i dodatnih podešavanja...
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2015., 21:01   #2873
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
Ne hvata losije neko programeri tj apple je zadao
Sve što je ispod -xy ne prikazuj tj nema i bok
Dok android pokazuje i u tragovima, a onda i tako radi
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2015., 10:33   #2874
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
Ne hvata losije neko programeri tj apple je zadao
Sve što je ispod -xy ne prikazuj tj nema i bok
Dok android pokazuje i u tragovima, a onda i tako radi
Nije govno nego se pas posro
Običnom korisniku kojeg ne zanima ili nije ni čuo za jb (a takvih je vjerujem preko 90%) - u konačnici on hvata lošije. Da li je to hardwerski ili softwareski problem - njemu sasvim nebitno, kad ga uzmeš u ruke i hoćeš se spojiti na mrežu na koju se oduvijek spajaš preko androida sa tim uređajem ti to ne možeš, i to je jedino što se "broji".

Inače, nije baš da je taj signal toliko lošiji pa da ga zato ajfon ne hvata, ja na androidu u prizemlju dobivam uredno 60-70% brzine koju inače imam a sam signal nikad ne puca, tako da nije to baš toliko lošiji signal da se ajfon može opravdat zašto ga ne može uhvatit. Ne samo preko androida već i preko laptopa sam se godinama spajao na taj wifi u prizemlju i sve je normalno funkcioniralo dok ajfonu očito treba cijeli "odašiljač" da uhvati wifi. Sve u svemu još jedan u nizu velikih minusa na strani ajfona...

Zadnje izmijenjeno od: jacobbb. 27.12.2015. u 10:39.
jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2015., 14:07   #2875
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Nakon što sam stavio bonbon karticu, došao je SMS sa linkom za APN. Spojio sam se na WiFi i probao sam instalirati ali je javio da samo jedan APN može biti istovremeno instaliran.

Problem je što je menu za editiranje APN-ova sakriven i ja ga ne mogu obrisati.
Full factory reset riješi problem, vratim backup, ponovno problemi. Tako da se očito APN-ovi backupiraju sa iTunesom. Eto čisto ako netko naleti na ovaj problem. Veoma iritantno jer sam na kraju morao sve slagati isponova.

Ne razumijem čemu onda reset mrežnih postavki služi ako se APN-ovi ne resetiraju
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2015., 17:02   #2876
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 540
Citiraj:
Autor jacobbb Pregled postova
By the way, ovo nisam našao.. postoji li tweak za podešavanje osjetljivosti zaslona na iPhoneu? Strašno me iritira kad upalim neki browser pa mogu "navigirati" po stranici samo lijevo-desno, gore-dole..
Evo da sam sebi odgovorim - postoji i ovakav tweak i zove se disable scroll lock.

Dakle, sa dotičnim tweak-om se u Safariju može navigirati u svim smjerovima bez zaključavanja prvobitnog smjera kojeg smo povukli (gore-dole, lijevo-desno).

https://www.reddit.com/r/jailbreak/c...rolllock_when/

jacobbb je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 12:11   #2877
amper
Registered User
 
amper's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Zgb
Postovi: 64
Kako aktivirati iphone 4 (7.1.2) bez da se upiše apple id prijašnjeg vlasnika? Priča ide tako da sam dobio iPhone od osobe koja je zaboravila podatke za id, a ja sam resetirao mobitel. S time da ga poslije toga trebam i dekodirati pa ako netko zna način...
Uspio sam ga aktivirati bez id-a s TinyUmbrellom i finkcioniralo je dok nisam radio jaillbrake s Panguom i nešto je pošto po zlu pa sam ponovo rebotao uređaj i sad traži opet apple id prijašnjeg vlasnika ali više ga ne mogu vratiti s Umbrellom niti mi više pokreće Umbrellu.
Can you help me? Please.
amper je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 12:17   #2878
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Nikako , imaš useless uređaj.
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 12:28   #2879
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor amper Pregled postova
Kako aktivirati iphone 4 (7.1.2) bez da se upiše apple id prijašnjeg vlasnika? Priča ide tako da sam dobio iPhone od osobe koja je zaboravila podatke za id, a ja sam resetirao mobitel. S time da ga poslije toga trebam i dekodirati pa ako netko zna način...
Uspio sam ga aktivirati bez id-a s TinyUmbrellom i finkcioniralo je dok nisam radio jaillbrake s Panguom i nešto je pošto po zlu pa sam ponovo rebotao uređaj i sad traži opet apple id prijašnjeg vlasnika ali više ga ne mogu vratiti s Umbrellom niti mi više pokreće Umbrellu.
Can you help me? Please.
Aktivacija se može zaobić, ali nećeš ga moć koristit na mreži. Za ovaj dio znam da radi jer sam ga sam isprobao:


Kad odradiš taj dio možda ti ovo pomogne:

Ovo nisam isprobao jer više nemam iPhone 4 na raspolaganju.
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2015., 12:36   #2880
amper
Registered User
 
amper's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2015
Lokacija: Zgb
Postovi: 64
Smile

Hvala ti, probat ću pa javim rezultate.
amper je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na