Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.11.2011., 08:40   #571
.: Tyrael :.
Archangel Of Light
 
.: Tyrael :.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Kraljevica
Postovi: 326
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Tko dovraga piše postove u 6:15 ujutro?? Get a job!
Totalno kriva pretpostavka

Postove u 6:15 ujutro pišu oni koje rade od 6:00 što bi značilo dok ti dođeš na posao ja sam svoji 25% radnog dana vec odradio
__________________
"Old programers never die. They GOSUB and never RETURN."

.: Tyrael :. je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 09:04   #572
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
Jučer sam igral jedan super quest, idite u bannered mare do Sama Guevenne i natjecite se s njim u pijenju
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 09:52   #573
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Da me međed ne zaskoči
Čuvaj se polarnih bjelih medvjeda.U daljini ih je dosta teško uočiti.
Bio sam u brdima i počela snježnja mećava.Odjednom se stvorio ispred mene.
Roooaghhh!! Zašamarao me sa dva udarca.
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 10:20   #574
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Derpe Sven

Mnogo dobra igra.
Trenutno lvl 36. - nord s štitom, teškim oklopom i macom = "bagerisanje" svega pred sobom uz pomoćnika koji služi ka pokretno skladište

Imam jedno pitanje vezano za (vjerojatno bug) ekipu koja vas može pratit na questovima - naime nakon izdane naredbe da me pričeka u kući koju sam kupija više mu nema ni traga ni glasa - ostavija me derpe jedan
Uglavnom BMK za Svena, već sam pokupija novu trebu da me prati, ali smrad je nesta s poprilično dobrom opremom koju sam mu zaboravija uzet

Uglavnom proša sam cilu kuću, okućnicu, grad pa čak i ono njegovo selo gdje smo se prvi put poljubili - pardon sreli (njegova mama isto ne zna gdje je?!).
Ako netko zna rješenje nek podijeli - Sven mi zbilja nedostaje, ako ga nađem prvo ću skupit sve darove šta sam mu podilija, a onda napunit grand soul gem njegovim iznutricama!
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 10:29   #575
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Možd je njega zaskočio međed.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 10:42   #576
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Mislim da ste u potpunosti promašili poantu ove igre. Ne igrate kompetitivni Starcraft 2. Stavljanje igre na nenormalnu težinu radi egotripa je girlish i pederski, a ne adept. Potpuno je glupo po meni igrati na toj tezini. Character mi je poprilicno jak, i na master ubijam zmajeve ko golubove, uđem u neki dungeon i one shota me bandit looter s bowom. To nije zabavno.

Igram na expert.
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 10:53   #577
.: Tyrael :.
Archangel Of Light
 
.: Tyrael :.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Kraljevica
Postovi: 326
Citiraj:
Autor scp Pregled postova
Mislim da ste u potpunosti promašili poantu ove igre. Ne igrate kompetitivni Starcraft 2. Stavljanje igre na nenormalnu težinu radi egotripa je girlish i pederski, a ne adept. Potpuno je glupo po meni igrati na toj tezini. Character mi je poprilicno jak, i na master ubijam zmajeve ko golubove, uđem u neki dungeon i one shota me bandit looter s bowom. To nije zabavno.

Igram na expert.
Znaš kako kažu, sto žena, dvjesta sisa

Meni nije zanimljivo igrat kad sam u saznanju da sam jednostavno "najjači" lik na cjeloj mapi, više volim taktizirat oko bitke, i namučit se, tada mi je svaka pobjeda pa koliko ona beznačajna bila, odmah slađa... o kakvom ego tripu pričaš, pa tko normalan bilda ego u igrici???
__________________
"Old programers never die. They GOSUB and never RETURN."

.: Tyrael :. je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 10:54   #578
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor .: Tyrael :. Pregled postova
Evo nakon one diskusije o težini, prebacio sam najprije na Expert, međutim to je cjelih po procjeni 10% teže, čini mi se da kad pređeš sa Adept na Expert, jedino Destruction spellovi od NPC-a osjetno ojačaju, meel im je jož uvjek za k....., e onda sam prebacio na Expert i to je sad već sasvim druga priča, imam dva Ebony sworda upgrejdana do kraja, dmg mi je oko 130 sve skupa, armor sa Full Deadrom mi je sad cca 600, i svako male me zatucaju u zemlju i like it!
Prvo na expert pa na master, ne?

ON Topic: I Dragon number 4 pada

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 25.11.2011. u 12:19.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 10:55   #579
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303



Ta ruin ti je dio main questa,a djelove stroja ti da jedan lik u pećini blizu mages guilda,neću ti dalje govorit da ti ne spoilam bzveze,a i trenutno sam i sam na tom questu...

-->
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
dwarf mjesto alftand,sve istražio da bi pokrenuo dwarf stroj mi treba što??



Ta ruin ti je dio main questa,a djelove stroja ti da jedan lik u pećini blizu mages guilda,neću ti dalje govorit da ti ne spoilam bzveze,a i trenutno sam i sam na tom questu...

s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 10:58   #580
.: Tyrael :.
Archangel Of Light
 
.: Tyrael :.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Kraljevica
Postovi: 326
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Prvo na expert pa na master, ne?
Jest tipfeler...
__________________
"Old programers never die. They GOSUB and never RETURN."

.: Tyrael :. je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 11:03   #581
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor .: Tyrael :. Pregled postova
Znaš kako kažu, sto žena, dvjesta sisa

Meni nije zanimljivo igrat kad sam u saznanju da sam jednostavno "najjači" lik na cjeloj mapi, više volim taktizirat oko bitke, i namučit se, tada mi je svaka pobjeda pa koliko ona beznačajna bila, odmah slađa... o kakvom ego tripu pričaš, pa tko normalan bilda ego u igrici???
Sve ok, pod uvjetom da je težina igre optimizirana kako spada. Što u skyrimu nije slucaj, upravo zbog tog "zmaj vs. bandit" odnosa.

Taj iznenadni porast snage cijele neprijateljske sile na mapi mi se zgadio već u Oblivionu, gdje je svaki šaban kasnije nosio Daedric armor (koji bi trebao biti ULTRA rijedak). What the fakin fak.
Ma obe TES igre nakon Morrowinda su genijalne ako ih uspoređujemo sa ostatkom gaming šljama danas, al ako cemo ih uspoređivat sa samim Morrowindom, mogu na koljena i cuclat
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 11:32   #582
.: Tyrael :.
Archangel Of Light
 
.: Tyrael :.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Kraljevica
Postovi: 326
Citiraj:
Autor scp Pregled postova
Taj iznenadni porast snage cijele neprijateljske sile na mapi mi se zgadio već u Oblivionu, gdje je svaki šaban kasnije nosio Daedric armor (koji bi trebao biti ULTRA rijedak). What the fakin fak.
Ma obe TES igre nakon Morrowinda su genijalne ako ih uspoređujemo sa ostatkom gaming šljama danas, al ako cemo ih uspoređivat sa samim Morrowindom, mogu na koljena i cuclat
Absolute truth
__________________
"Old programers never die. They GOSUB and never RETURN."

.: Tyrael :. je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 11:38   #583
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
To sam ja rekao za Morrowind nakon Daggerfalla! :P
  Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 11:42   #584
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
To sam ja rekao za Morrowind nakon Daggerfalla! :P
Nazalost nisam igrao Daggerfall, premlad sam :P Samo 22
Nebih htio ovo pretvorit u Morrowind thread, al svatko ko je dotičnu igru iscjedio koliko i ja zna o čemu pričam 2-3 puta svi main questovi + sidequestovi + obe ekspanzije
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 11:58   #585
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Ja sam Daggerfall zaigrao neki demo samo, ako se dobro sjećam, ali je čak i demo bio toliko ogroman da ga nisam završio. Postarao se čovjek samo dok je izašao iz početnog dungeona. Tako je to nekoć bilo, demoi su fkt trajali, a ne ko danas, skidaš 22 gb demo za 11 minuta igranja.
Najkompleksnija RPG izrada lika ikad meni viđena, u tom Daggerfallu biješe. Milion odgovora na razna pitanja i tako formiraš lika, sjećam se da nisam baš ni puno razumio sve to skupa, gčilijarda statsa ovih i onih
Mlad bijah, tek počeo s igranjem hehe
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 12:26   #586
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Ja sam Daggerfall zaigrao neki demo samo, ako se dobro sjećam, ali je čak i demo bio toliko ogroman da ga nisam završio. Postarao se čovjek samo dok je izašao iz početnog dungeona. Tako je to nekoć bilo, demoi su fkt trajali, a ne ko danas, skidaš 22 gb demo za 11 minuta igranja.
Najkompleksnija RPG izrada lika ikad meni viđena, u tom Daggerfallu biješe. Milion odgovora na razna pitanja i tako formiraš lika, sjećam se da nisam baš ni puno razumio sve to skupa, gčilijarda statsa ovih i onih
Mlad bijah, tek počeo s igranjem hehe
Eh, a ja npr. nisam nikad odigrao niti jedan elder scroll Skyrim mi je prvi Shame on me Ali ne iz razloga jer nevolim, nego nikad nisam imao dovoljno dobar komp za to Ovo mi je prvi gaming komp od kad sam "gamer". I to sam si sada sam kupio kad sam počeo raditi Mojim starcima je za vrijeme škole i faksa vrh vrhova bio komp za 3 tisuće kuna, i onda su mislili da su kupili "zvijer" Sad kad sam kupio što sam htio, možda i odigram obilivion Ali prvo sve aktualne naslove
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 12:46   #587
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Eh, a ja npr. nisam nikad odigrao niti jedan elder scroll Skyrim mi je prvi Shame on me Ali ne iz razloga jer nevolim, nego nikad nisam imao dovoljno dobar komp za to Ovo mi je prvi gaming komp od kad sam "gamer". I to sam si sada sam kupio kad sam počeo raditi Mojim starcima je za vrijeme škole i faksa vrh vrhova bio komp za 3 tisuće kuna, i onda su mislili da su kupili "zvijer" Sad kad sam kupio što sam htio, možda i odigram obilivion Ali prvo sve aktualne naslove
Morrowind :P screw oblivion, LOTR ripoff!
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 13:18   #588
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728



Ta ruin ti je dio main questa,a djelove stroja ti da jedan lik u pećini blizu mages guilda,neću ti dalje govorit da ti ne spoilam bzveze,a i trenutno sam i sam na tom questu...


idem osvetit kodlaka,i usput uvjek nešto vidim pa idem istražit,sad će mi propast možda quest ja sam sve počistio,cleared.


kad sam pokušo upgrejdat magic weapon ja sam zamišljao da raste ne samo damage nego i magic dio??
-->
Citiraj:
Autor s.u.l.e.l.u.s Pregled postova



Ta ruin ti je dio main questa,a djelove stroja ti da jedan lik u pećini blizu mages guilda,neću ti dalje govorit da ti ne spoilam bzveze,a i trenutno sam i sam na tom questu...


idem osvetit kodlaka,i usput uvjek nešto vidim pa idem istražit,sad će mi propast možda quest ja sam sve počistio,cleared.


kad sam pokušo upgrejdat magic weapon ja sam zamišljao da raste ne samo damage nego i magic dio??
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 13:48   #589
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Trenutno sam lvl 34, destruction, sa primjesama alterationa i conjurationa. Uglavnom, pure mage. Većinu igre sam vuka Lydiu za sobom zbog nošenja loota, al je non stop umirala od mojih spellova nakon šta bi je mobovi sabili u dva šuta. Većina loadova mi je bila zbog nje.

Mislija sam da će se to popravit kad joj dam full set enchantanog legendary dragonplatea, grdno sam se prevarija. Ostavija san je mrtvu u nekom dungeonu skupa sa svim lootom koji je imala.

Sad craftam i enchantam dragonplate armor za lovu i radim instance bez straha oću li ju slučajno ubit. Više ni ne lootam osim nekih stvari koje mogu disenchantat.

Inače, san odradija Winterhold, te dio Whiteruna i Markartha šta se tiče questova. Igra je definitivno GOTY.

Nego, jeli itko uspija nać ikakve bootse sa mage statsima tipa magicka regen ili za smanjenje destruction spellova? Za bootse imam samo fortify carry weight, resist i carry weight enchante.

Zadnje izmijenjeno od: Lun. 25.11.2011. u 13:53.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 13:59   #590
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,945
ja nasao fortify magicka tek kad sam dosao na lv40, i to kod armorsmita koji radi armor za imperialse, platio ga 5k, i odmah disenchanto i napravio setove na ring, amulet, circlet i to je extra 80% + 20% na expert destruction robe-u i eto 100% smanjenja, i jos kad stavis perk na pola, mozes spamat koliko te volja

jedini problem mi je sta sam stalno stavljao na magicku kad sam se levelao, tako da sam s armor ratingom 300 i 80% melee reductionom opet budem mrtav od jedne strijele ili random carolije
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 14:02   #591
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor scp Pregled postova
Ma obe TES igre nakon Morrowinda su genijalne ako ih uspoređujemo sa ostatkom gaming šljama danas, al ako cemo ih uspoređivat sa samim Morrowindom, mogu na koljena i cuclat
e to je to. I to je "univerzalna formula" i za Fallout i za novi Deus Ex i za sve. Jednostavno , sve što imalo valja dolazi do izražaja jer ima hrpa generičkog smeća.
  Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 14:12   #592
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Evo upravo sam uspija iskopat ovo:

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/E...g_Enchantments

Nema pure mage boot enchanta
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 15:09   #593
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Evo upravo sam uspija iskopat ovo:

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/E...g_Enchantments

Nema pure mage boot enchanta
Čisto informativno, kak ti radi Skyrim s tim procesorom? Vidim da imamo istu grafu, tj. prakticki istu konfu, pa me zanima.
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 15:48   #594
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor scp Pregled postova
Čisto informativno, kak ti radi Skyrim s tim procesorom? Vidim da imamo istu grafu, tj. prakticki istu konfu, pa me zanima.
Proc je clockan atm na 3.4 GHz. Skyrim radi savršeno, oko 55 fps-a, s tim da sam editira ini file po uputama sa nekog sitea, nesjećam se točno kojeg.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 15:50   #595
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
jel ima neki trainer s kojim mogu resetat odredjen perk tree (npr obrisat sve heavy armor perkove i ulozit ih u light armor) i mjenjati rasu?

doista mi se ne da po 5. put pocinjat igru iz pocetka jer me zanima kako je igrati sa stealth likom umjesto fighterom ili mageom

ne mogu prijec lvl25 a da mi ne dosadi trenutni lik, a stvarno bih htio vidjeti kraj igre lol
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 15:55   #596
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Proc je clockan atm na 3.4 GHz. Skyrim radi savršeno, oko 55 fps-a, s tim da sam editira ini file po uputama sa nekog sitea, nesjećam se točno kojeg.
Meh, meni van gradova radi super, 50-60 fps. U gradovima padne na 25. Proc mi je takav bottleneck da to nije normalno.

Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
doista mi se ne da po 5. put pocinjat igru iz pocetka jer me zanima kako je igrati sa stealth likom umjesto fighterom ili mageom
a da prestanes komplicirat i jednostavno igras igru?
__________________
Ringo - mi amigo <3

Prodaje:
1.
scp je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 16:00   #597
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
idem osvetit kodlaka,i usput uvjek nešto vidim pa idem istražit,sad će mi propast možda quest ja sam sve počistio,cleared.


kad sam pokušo upgrejdat magic weapon ja sam zamišljao da raste ne samo damage nego i magic dio??
nebi trebalo,jer je donji dio nevezan za gornji;koji si ti počistio
s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 16:22   #598
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor s.u.l.e.l.u.s Pregled postova
nebi trebalo,jer je donji dio nevezan za gornji;koji si ti počistio
valjda nije ja sam sve počistio,išo prema dole onom stazom sredio nekog tipa i žensku koji su nešto pričali ispred stroja,neku mačku sa sjekirom,mislim sve,ćemo vdijet
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2011., 16:47   #599
s.u.l.e.l.u.s
Premium
 
s.u.l.e.l.u.s's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Matulji
Postovi: 303
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
valjda nije ja sam sve počistio,išo prema dole onom stazom sredio nekog tipa i žensku koji su nešto pričali ispred stroja,neku mačku sa sjekirom,mislim sve,ćemo vdijet
oni su totalno nebitni,ovo dvoje su neki random lopovi,i mačka narkoman(u jednom djelu čuješ razgovor između one mrtve mačke i ove koja te napadne).
s.u.l.e.l.u.s je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2011., 10:40   #600
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
jel ima neki trainer s kojim mogu resetat odredjen perk tree (npr obrisat sve heavy armor perkove i ulozit ih u light armor) i mjenjati rasu?

doista mi se ne da po 5. put pocinjat igru iz pocetka jer me zanima kako je igrati sa stealth likom umjesto fighterom ili mageom

ne mogu prijec lvl25 a da mi ne dosadi trenutni lik, a stvarno bih htio vidjeti kraj igre lol
Remove Perk Points
Skyrim Add Perk Points Trainer
Graphical Perk Planner AND TOTAL RESPEC
kian je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na