Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.11.2011., 01:14   #481
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor Tuna Pregled postova
ćut ćeš rumor da klinac traži dark brotherhood... odeš do njega i obaviš tu misiju pa će ti se javit kad odeš spavat

u riftedu,orfanat su spominjali dark brotherhood,ali nikakva misija ako si na to mislio??moram shadowmera zajahat.

se mogu di kupit lockpickovi??samo ih od bandita uzimam
htio sam unaprijedit dwarfes magic batlle axes ali kaže da mi fali perkova??za što točno mi fali smithing dwarf oružja i oklopa??

ne sjećam se ako je bilo u oblivionu punjenje magic weapona??napunio dwarf batlle axes ali osto bez gemova za punjenje kad se isprazni će bit obično oružje.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 02:28   #482
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Pizz Pregled postova
kaj 50 posto ovih likova u igrici ima isti glas...pogotovo ovi guardovi, koda slusam svarcenegera... aj hev tu fil maj beli,,, uhmm mhmm ran tu d choppaaa...

also

AMD Catalyst 11.11a performance driver features:

...

Elder Scrolls Skyrim

Improves performance on single GPU configurations
Resolve corruption seen when enabling Multi-Sample Anti-Aliasing on the AMD Radeon HD 6970 Series
kul, naravno da uopce ne izdaju fix za starije graficke nego ovo radi samo za 6xxx i 5xxx seriju

i dalje ne vidim paukove mreze, dragon shoutove i plamen iz spellova

jedva cekam da prijedjem na nvidiu koja je popravila ovaj problem cak i za vlasnike mobility kartica sa driverom koji je izdan puno ranije.

srecom ENB patch pomaze
http://enbdev.com/download_en.htm

i sad mi igra izgleda puno ljepse posto mogu vidjeti sve efekte (nisam ni znao da flame atronach ostavlja za sobom plamen) i maglu na mapi i ima vise sjena i world map nije cijeli mutan vise.

Zadnje izmijenjeno od: Ordem. 22.11.2011. u 02:39.
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 08:17   #483
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
,,jel ima šanse da se poslije bitke za whiterun , vrate stari shopovi? Pridruzio sam se onim pobunjenicima , osvojio Whiterun , međutim sve je u plamenu?
Hahahaha, ja sam lvl 22 a još nisam ni krenuo main quest....još mi stoji da moram Graybeards otić posjetit. Kad non stop mi iskaču neki sidequesovi pa njih riješavam, to je fucking neverending story! Riješim jedan mali quest i usput uberem još dva....strava
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 08:19   #484
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ma ja krenuo bez veze...nisam ni znao da je ovo main quest..sad moram nać neku drugu kovačnicu ..
  Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 08:23   #485
Tuna
Unregistered User
Moj komp
 
Tuna's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Našice
Postovi: 426
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
u riftedu,orfanat su spominjali dark brotherhood,ali nikakva misija ako si na to mislio??moram shadowmera zajahat.
ovako... znači čuješ glasine da neki klinac traži dark brotherhood u Windhelmu. odeš do njega i on ti da misiju da ubiješ neku ženu. odradiš tu misiju i dobit ćeš od kurira pismo sa nacrtanom crnom rukom. odeš spavat u krevet i onda ti se oni jave. mislim da moraš malo duže spavat od sat vremena
__________________

Tuna je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 08:26   #486
.: Tyrael :.
Archangel Of Light
 
.: Tyrael :.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Kraljevica
Postovi: 326
Citiraj:
Autor thesekiman Pregled postova
Neki modderi su se bacili na redizajn UI-a, evo jedna "skica"

List view
http://i.imgur.com/GKuzW.jpg

Grid view
http://i.imgur.com/4NgHv.jpg
god damn it!

To je to!

Ovakav meni + patch za zakrpat exploite i onda bi to bio dostojan nasljednik Morrowinda, ovako je jos na klimavim nogama...
__________________
"Old programers never die. They GOSUB and never RETURN."

.: Tyrael :. je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 08:50   #487
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
evo ih natrag poslije bitke za whiterun shopovi na kratko nestanu. Onda se opet vrate pod novom "upravom"
  Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 09:04   #488
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
htio sam unaprijedit dwarfes magic batlle axes ali kaže da mi fali perkova??za što točno mi fali smithing dwarf oružja i oklopa??
Piše ti u opisu perkova, moraš ulupati perk pointove u desnu stranu smithing skill treeja (heavy armor grana) + arcane enchanting (jedini perk između light i heavy armor grane, omogućava ti nadograđivanje magic/enchantanih oklopa/oružja), ali moraš imati obično dosta viši skill za unaprijediti bilo koji item na legendary. Dosta ti može pomoći blacksmith's potion, na 30 sekundi ti poboljšava upgradeanje svih itema na workbenchu, tako sam si masno cijeli daedric set pojačao i weapone brzo unutar tih 30 sekundi
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
ne sjećam se ako je bilo u oblivionu punjenje magic weapona??napunio dwarf batlle axes ali osto bez gemova za punjenje kad se isprazni će bit obično oružje.
Ideš u items izbornik, skrollaš do weapona kojega želiš napuniti i klikneš R ili T, nisam siguran, vidjet ćeš tooltip dolje lijevo. Preduvjet je da imaš puni soul gem kojim ćeš ga rechargeati.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 09:25   #489
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor .: Tyrael :. Pregled postova
god damn it!

To je to!

Ovakav meni + patch za zakrpat exploite i onda bi to bio dostojan nasljednik Morrowinda, ovako je jos na klimavim nogama...

Inventory mode...
http://www.skyrimnexus.com/downloads...id=667#content
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 09:37   #490
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor Pizz Pregled postova
kaj 50 posto ovih likova u igrici ima isti glas...pogotovo ovi guardovi, koda slusam svarcenegera... aj hev tu fil maj beli,,, uhmm mhmm ran tu d choppaaa...
I ja sam par puta zatiltao. Sam čekam da mi neko veli ajl bi bak. Previjerno su ga skinuli da bi bilo slučajno. Vjerovatno hommage Conanu ili nešto na tom tragu.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 09:57   #491
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor Perki Pregled postova
I ja sam par puta zatiltao. Sam čekam da mi neko veli ajl bi bak. Previjerno su ga skinuli da bi bilo slučajno. Vjerovatno hommage Conanu ili nešto na tom tragu.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 11:01   #492
.: Tyrael :.
Archangel Of Light
 
.: Tyrael :.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Kraljevica
Postovi: 326
Citiraj:
Autor Gumby Pregled postova
Hvala na linku, jel koristiš mod?

Pročitao sam tamo par zadnjih stranica komentara, čini mi se da zna dosta zaštekat?
__________________
"Old programers never die. They GOSUB and never RETURN."

.: Tyrael :. je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 12:06   #493
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Izašao je mali patch za Skyrim na Steamu. Sve što radi je da onemogućava pokretanje igre bez Steama (dosad bilo moguće preko TESV.exe, launcher je od starta zahtijevao Steam). Oni s ruskim verzijama će morat poktretat igru isključivo sa VPN-om. Ok, za sad još nije neophodno, ali kad dođe pravi update, neće bit druge.
Zbog ovoga više nije moguće koristiti LAA patch, već stvari idu malo drukčije, recimo s ovim ili s ENBSeries patchom
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 12:39   #494
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
kolko ima guildova kojima se možemo pridružit u igri?

ja ću stavit ako ima cheat za nosivost da ne moram ići do mjesta pa prodaj pa mjesto za uzet pa prodaja.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 12:41   #495
Clifton
humanoid carbon unit
Moj komp
 
Clifton's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: tamo
Postovi: 347
ja bi radije da upotrijebiš cheat za složit jednostavne rečenice sa pokojim zarezom. da to ima smisla. nhf

koliko cehova ima možeš provjerit u svojim statsima kad stisneš esc. uglavnom, jako malo. u odnosu na Morrowind, recimo
Clifton je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 13:22   #496
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Eh, već me došli glave modovi. Stavio ih već hrpu, za drufi font, bolju mapu, jače texture (2048), neka osvjetljena i slično.
I naravno, sasvim očekivano, sad mi nakon 10-15 min igranja nekakav buffer se zapuni, ili memorija i počne mi štekat, radi onak u 1 FPS. Pa izlazi iz igre van, uđi ponovo i onda opet dobro neko vrijeme.
Iskreno, to sam totalno očekivao, tak mi je bilo i u Oblivionu. Prirodna stvar kad nakalemiš hrpu modova a svaki od nekog drugog tipa rađen doma u alatnici
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 13:29   #497
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ma , ja nikad ne stavljam "kućna radinost" modove. Eventualno nakon dosta verzija i kad masa ljudi prođe igru s njima. U Morrowindu mi se fino zeznuo save , jer sam stavljao neki divlji mod za teksture.
  Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 15:23   #498
.: Tyrael :.
Archangel Of Light
 
.: Tyrael :.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Kraljevica
Postovi: 326
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
evo ih natrag poslije bitke za whiterun shopovi na kratko nestanu. Onda se opet vrate pod novom "upravom"
Evo ja sam lvl 35 za sada, main quest skoro nisam niti takao, za sada samo side questove riješavam

Zanima me jedna stvar vezana za navedenu bitku budući da imam kuću u whiterunu, jel mi kuća sigurna tj. jesu li mi CONTAINERI sigurni, držim sva jaja u istoj kesi pa da me ne snađe sranje
__________________
"Old programers never die. They GOSUB and never RETURN."

.: Tyrael :. je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 15:57   #499
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
se ko ženio???mislim da se može.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 16:00   #500
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a




sve je kako je bilo samo se "mijenja vlast". Jedino Whiterun nećeš imat jedno dva dana (vremenski u igri , naravno) u funkciji


-->
Citiraj:
Autor .: Tyrael :. Pregled postova
Evo ja sam lvl 35 za sada, main quest skoro nisam niti takao, za sada samo side questove riješavam

Zanima me jedna stvar vezana za navedenu bitku budući da imam kuću u whiterunu, jel mi kuća sigurna tj. jesu li mi CONTAINERI sigurni, držim sva jaja u istoj kesi pa da me ne snađe sranje
edit : sorry na spoileru , evo stavljam pod :





sve je kako je bilo samo se "mijenja vlast". Jedino Whiterun nećeš imat jedno dva dana (vremenski u igri , naravno) u funkciji



Zadnje izmijenjeno od: ivan77. 22.11.2011. u 17:05.
  Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 16:46   #501
Vragoder
Drone
Moj komp
 
Vragoder's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Senj
Postovi: 396
ivan77, hvala na spoilerima!
Vragoder je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 19:22   #502
Gumby
Premium
Moj komp
 
Gumby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor .: Tyrael :. Pregled postova
Hvala na linku, jel koristiš mod?

Pročitao sam tamo par zadnjih stranica komentara, čini mi se da zna dosta zaštekat?
Ma ne, na žalost. Na laptopu sam slijedećih 4 mjeseci pa ni ne mogu igrati Skyrim. Samo pratim ovu temu i čekam dan kad ću ga zaigrati (full dotjeranog, nadam se)
__________________
Doctor!!!...
Doctor!!!...
MY BRAIN HURTS...
Gumby je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 20:42   #503
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020



nema romance scena niti hopa-cupa,vec jedino mozes uzimati proviziju od shopa kojeg ti draga otvori
prvo trebas otici u riften u temple of mara ( ista strana gdje je i jarl house ),popricas sa redovnikom,kupis necklace of Mara ( 200 golda ),stavis na vrat i izaberes si zenu ( pitas lijepo hoce se udati za tebe , ako si prijatelj s njome,recimo kad obavis neki quest za nju ) , ona kaze da hoce jer je zivot kratak i trebas ga iskoristiti najbolje moguce.
mozes se preseliti kod nje pa ti tamo moze biti safehouse ili recimo preselis ju iz whiterun u kucu u solitude.
ja odabrao onu na trznici u whiterun,nije mi neka,probati cu onu sexy huntress iz companion guilda


-->
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
se ko ženio???mislim da se može.
možes se zeniti bez beda.



nema romance scena niti hopa-cupa,vec jedino mozes uzimati proviziju od shopa kojeg ti draga otvori
prvo trebas otici u riften u temple of mara ( ista strana gdje je i jarl house ),popricas sa redovnikom,kupis necklace of Mara ( 200 golda ),stavis na vrat i izaberes si zenu ( pitas lijepo hoce se udati za tebe , ako si prijatelj s njome,recimo kad obavis neki quest za nju ) , ona kaze da hoce jer je zivot kratak i trebas ga iskoristiti najbolje moguce.
mozes se preseliti kod nje pa ti tamo moze biti safehouse ili recimo preselis ju iz whiterun u kucu u solitude.
ja odabrao onu na trznici u whiterun,nije mi neka,probati cu onu sexy huntress iz companion guilda


blava je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 20:44   #504
Tuna
Unregistered User
Moj komp
 
Tuna's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Našice
Postovi: 426
upravo se borio protiv 2 elder zmaja ispred Whiterun-a...ovo je bila prava epic borba
i nije nikakva misija da nebi mislili da spojlam
__________________

Tuna je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 21:47   #505
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor Tuna Pregled postova
upravo se borio protiv 2 elder zmaja ispred Whiterun-a...ovo je bila prava epic borba
i nije nikakva misija da nebi mislili da spojlam
A di ih nađeš dva... Ja već nekoliko puta nemrem ni jednog nagovorit da se spusti da se malo pomazimo. Samo mi letaju okolo i pobjegnu. Mučka đubrad.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 22:34   #506
Tuna
Unregistered User
Moj komp
 
Tuna's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Našice
Postovi: 426
tak su i mene zezali... sad me napadaju kad stignu
__________________

Tuna je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2011., 23:07   #507
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728



nema romance scena niti hopa-cupa,vec jedino mozes uzimati proviziju od shopa kojeg ti draga otvori
prvo trebas otici u riften u temple of mara ( ista strana gdje je i jarl house ),popricas sa redovnikom,kupis necklace of Mara ( 200 golda ),stavis na vrat i izaberes si zenu ( pitas lijepo hoce se udati za tebe , ako si prijatelj s njome,recimo kad obavis neki quest za nju ) , ona kaze da hoce jer je zivot kratak i trebas ga iskoristiti najbolje moguce.
mozes se preseliti kod nje pa ti tamo moze biti safehouse ili recimo preselis ju iz whiterun u kucu u solitude.
ja odabrao onu na trznici u whiterun,nije mi neka,probati cu onu sexy huntress iz companion guilda


znam za to pričo s likom,ali nisam htio davat 200 zlatnika.



http://www.geeksailor.com/the-elder-...s-cheat-codes/


radi,stavio cheat za nosivost,volim bit dobro opremljen.
-->
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
možes se zeniti bez beda.



nema romance scena niti hopa-cupa,vec jedino mozes uzimati proviziju od shopa kojeg ti draga otvori
prvo trebas otici u riften u temple of mara ( ista strana gdje je i jarl house ),popricas sa redovnikom,kupis necklace of Mara ( 200 golda ),stavis na vrat i izaberes si zenu ( pitas lijepo hoce se udati za tebe , ako si prijatelj s njome,recimo kad obavis neki quest za nju ) , ona kaze da hoce jer je zivot kratak i trebas ga iskoristiti najbolje moguce.
mozes se preseliti kod nje pa ti tamo moze biti safehouse ili recimo preselis ju iz whiterun u kucu u solitude.
ja odabrao onu na trznici u whiterun,nije mi neka,probati cu onu sexy huntress iz companion guilda


znam za to pričo s likom,ali nisam htio davat 200 zlatnika.



http://www.geeksailor.com/the-elder-...s-cheat-codes/


radi,stavio cheat za nosivost,volim bit dobro opremljen.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2011., 00:24   #508
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
jel ima koji skill za povecanje carry weighta ili je on uvijek 300?
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2011., 00:27   #509
zhecky
Semper iratus
Moj komp
 
zhecky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Solin
Postovi: 483
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
jel ima koji skill za povecanje carry weighta ili je on uvijek 300?
kad se lvlas digni staminu i digne ti se za 5 ili 10 max carry weight
zhecky je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2011., 07:33   #510
Matijac
Premium
Moj komp
 
Matijac's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 755
Imas i pickpocketing perk da ti podigne nosivost za 100.
__________________

Matijac je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na