Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.09.2018., 07:37   #1
winggins
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: Roma
Postovi: 1
SITECOM wl-340 v2 003

Pozdrav svima,

nakon automatskog upgread-a firmware-a ovog router-a, router se smrznuo. Ne reagira na reset, nama usb pa mu tako ne mogu pristupiti, preko utp-a ni glasa, preko wifi se ne vidi.

Pitanje:
1. Prije nego ga bacim, što da još probam?

2. Imam lokalnog internet providera OKTV u Zaprešiću, pa preko njihovog motorolinog modemom koji se spaja preko koaksijalnog TV kabela imam telefon i Internet. Stari HT-ov THOMSON st780iwl nije mogao rutati taj kabelski modem i spojiti se na Carnet, pa sam kupio ovaj router. Da kupim ponovno isti router i ne radim upgrade ili postoji neki best buy o kojem svi sve znaju i što mi zatreba uvijek ce moci netko pomoci?
winggins je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 14:26   #2
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,572
Nisi naveo koji je tip konekcije za taj Carnet,
ako je klasični PPPoE onda možeš upotrijebiti vjerojatno bilo koji WAN Wireless Router,
uredni počnu već oko 150 - 180 Kn (Asus RT-N12E, TP-Link TL-WR841N pa dalje).

Možda bi se moglo i stari ST780Wl ali to zahtjeva dosta gnjavaže i znanja / iskustva.

Za ovaj Sitecom nemam(o) više informacija jer ga nema nešto puno na ovom tržištu,
vjerojatno bi se dao oživiti preko serial / JTAG varijante a i to zahtjeva neko znanje / iskustvo + onaj adapter ...
Na supportu sam vidio napomenu da mu treba više od 10 min. kada mu se ubacuje novi fw da izađe na radni režim
Za ovaj tvoj Wireless Router 150N X1 (WL-340 v2 003) na suportu nema / nisu u stanju staviti fw, manual (piše da nema).
Nikky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na