Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.06.2010., 12:08   #1
malibongo
Guest
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
Kako kontaktirati administratora?

Kolegu zanima kako se može kontaktirati administratora ako je dobio ban i isključen mu je PM.

Odnosno na koji MAIL se može poslati poruka administraciji ili administratoru?
malibongo je offline  
Staro 13.06.2010., 12:20   #2
malibongo
Guest
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
Šta ne kužiš, kolega je dobio ban, isključeno mu je postanje, tržnica mu nije vidljiva i disejblan mu je PM.

Htio bi kontaktirati administratora a ne zna kako. Pa pitam ja dal postoji kakav mail ili nešto s obzirom da bi mu otvaranje još jednog računa(da se tako javi adminu koji ga je banao) moglo donijeti samo produljenje bana.
malibongo je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.06.2010., 12:23   #3
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
moderatori_at_moderators.pcekspert.com

Samo napomena za tvog kolegu, nema smisla slati e-mail, kad je ban opravdan.

Objašnjenja za ban mogu se jasno naći u pravilima foruma.
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline  
Staro 13.06.2010., 12:30   #4
malibongo
Guest
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 17
Citiraj:
Autor Swarm dude Pregled postova
Samo napomena za tvog kolegu, nema smisla slati e-mail, kad je ban opravdan.
Dobio je ban zbog slike koju je postavio a koja nije bila ni na krivome mjestu da radi offtopic, niti je vrijeđala, niti provocirala, niti je bila "erotske" prirode...niti je imao bilo kakvih mrlja ranije...ili nešto zbog čega bi treba ici tako brzo automatski ban.


I da za to je dobio kako kaže mjesec dana ban....a komentirao je samo bezobrazni odnos trgovaca putem screenshota što je nekim razlogom toliko razljutilo admina da mu je dao mjesec dana ban kao da je vrijeđao polovicu foruma.


I veoma je u redu da se odnosi prema korisnicima kao prema životinjama kad je apsolutno svaki ban opravdan i nikog ne zanima detaljnije obrazloženje.

Nebih se čudio da sad i ja poberem ban zbog toga jer kao nisam pročitao pravila pa neznam "kako postupiti kada dobijete ban a smatrate da isti nije opravdan". I to na mjesec dana Al s obzirom da je kako kažete apsolutno svaki ban opravdan i nema načina da se isti smanji ili da se na ljudski način može ispričati te pošto smo svi mi stoka koja sve radi SAMO NE ČITAMO PRAVILA i tu smo svi samo da iritiramo modove i admine onda mi kolega neće toliko nisko pasti da šalje mail "koji se vjerovatno neće ni pogledati".

Hvala na odgovoru.

Zadnje izmijenjeno od: malibongo. 13.06.2010. u 12:47.
malibongo je offline  
Staro 13.06.2010., 19:34   #5
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
1) odgovor na svoje pitanje imaš u sticky-u na vrhu foruma. prema pravilima ovog foruma, dužan si čitati sticky-e. samim otvaranjem teme za koju odgovor imaš u sticky-u si prekršio pravila foruma.

2) ova tema je offtopic jer u sticky-u na vrhu foruma na kojem si postao ovu temu uredno piše da ovo nije forum za žalbe. a ti upravo to činiš. time si prekršio pravila foruma.

3) da si pročitao upute za korištenje foruma, vidio bi da do popisa svih moderatora i admina možeš doći na stranici http://forum.pcekspert.com/showgroups.php , a do kontakta admina očito kroz kontakt informacije u našim profilima. obzirom da si prema pravilima foruma dužan slijediti upute za korištenje ovog foruma, netiquette i zdrav razum, ponovo si prekršio pravila ovog foruma.

4) da si na vrhu stranice kliknuo link "O Nama", dobio bi, kao i na svim stranicama na internetu, kontakt informacije PCEksperta koje si upravo tražio. dakle, svojim si pitanjem prekršio netiquette, koji si kao korisnik interneta dužan poštivati, a vjerojatno uopće nemaš pojma što je to jer ti se "ne da čitati".

5) na ovom forumu NEMA demokracije. to smo već milijun puta rekli. i na ovom forumu nema propitkivanja ispravnosti odluke admina. ne sviđa vam se? tko vas tjera? pa se na nekom drugom forumu dogovarajte oko toga hoćete li dobiti ban ili ne. ovdje moderatori i admini imaju pun kufer iskustva sa svim mogućim situacijama i ovdje odavno nijedan moderator ne može nekome stisnuti ban samo zato što je on tako odlučio. svaki potez moderatora je jasno vidljiv adminima i pregledan, a bome i ostali moderatori koji prate forum skuže akcije drugih moderatora. i da je moderator bio u krivu prilikom svoje odluke, već bi odavno ta odluka bila promijenjena, moderatoru objašnjeno zašto nije u pravu, a tvoj frend ništa ne bi ni skužio. baš kao što je to slučaj gotovo svaki puta kada netko od moderatora krivo odluči. ovakvih žalbi dobivamo nekoliko desetaka tjedno, i koliko sam upoznat, korisnik NIJEDNOM nije bio u pravu. Ali baš NIJEDNOM. već godinama. siguran sam da bi Tor, koji rješava sve te žalbe, od beskrajnih stotina žalbi, još i izvukao neku koja je zbilja bila na mjestu, ali ja je se fakat ne sjećam. tako da sorry što nemamo razumijevanja za vaš pogled na stvari. i kada bismo se svaki put kada se netko ovako žali išli uplitati u ovakve rasprave u kakvu sam se sada upleo, cijeli dan bismo samo rješavali žalbe.

i ishod bi uvijek bio isti - korisnik se pravi glup i navinašce, nije pročitao pravila i ne zna osnove ponašanja, a na televizoru je vidio da fora prozivanja neke "vlasti" pali, jer "svatko ima putra na glavi, pa mi možda popuste samo da zašutim". to ovdje ne prolazi, moderatori uzorno rade svoj posao i možete si prozivati nekoga drugog.

i kako da ti sad, nakon nabrojanih nekoliko prekrašaja pravila foruma, ne stisnem ban? i to dulji od mjesec dana.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline  
Staro 13.06.2010., 20:09   #6
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Vidiš, po ovim vrućinama ured za žalbe je preselio u podrum, u hladovinu
Horza je sve rekao, toliko je načina za kontakt, ovo sigurno nije jedan od njih.
tor je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na