Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 02.08.2020., 23:17   #121
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,930
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
prosvjedovalo 17.000 ljudi na ulicama protiv corona locka/mjera i organizator je dobio masnu kaznu i kaznenu prijavu, prosvjed se raspustio.
To bi bila jedna verzija priče Po drugoj, bilo je do 1.3 miliona ljudi, oko 17:00 je policija to htjela "rastjerat" pa su ih ljudi otpuhali i ostali do 22:00.
mkey je offline  
Staro 02.08.2020., 23:52   #122
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
I zasto je to problem ? U cemu tocno bi bila neka razlika da si ti mod a on obican, vulgaris user ?
Ne bi bila nikakva razlika, jer nije poanta u odnosu mene i njega.

Samo naglas komentiram kako je takva individua reprezent jednog mocnog i strucnog medija, sto smatram velikom sramotom i porazom intelekta.

EOD sto se mene tice.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 03.08.2020., 00:22   #123
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Vidim da je domy objasnio i obrazložio teorije zavjere, no nešto mi fali. Imaš li kakvih saznanja o čipiranju i 5G mrežama?
Kakve teorije zavjere, pobogu? Tebi su teorije zavjere sve što HRT i ostali korumpirani mediji NISU objavili? Ili vjeruješ da je to sve slučajno? Čipiranje više nije nikakva tajna i teorija zavjere...

https://www.euronews.com/2020/05/12/...hing-in-europe

Stop Covid aplikacija je uvod u sve to sranje koje nas čeka. Poslije nje ide CovidPass izmišljotina. Čovječe, prestajemo biti slobodan narod i kreće doba diktature i svjetske vlade.

Za one koje i dalje misle da je ovo sve teorija zavjere i da je sve eto slučajno došlo iz Kine, neka pogledaju jedan od filmova koji najavljuje ovaj cirkus - Zaraza iz 2011. godine.

Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
...
A ti, Microsoftov plaćeniku, se odi prijaviti kao pokusni kunić onom psihopatu Billu, jedva čeka nekoga kao ti. Svjesno je rekao da će ljudi imati manje ili veće posljedice nakon što prime njegovo cjepivo.

Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
To bi bila jedna verzija priče Po drugoj, bilo je do 1.3 miliona ljudi, oko 17:00 je policija to htjela "rastjerat" pa su ih ljudi otpuhali i ostali do 22:00.
Da, daleko je to od 17000 koliko se vrti po medijima, bilo je tamo barem pola milijuna ljudi.

Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ne bi bila nikakva razlika, jer nije poanta u odnosu mene i njega.

Samo naglas komentiram kako je takva individua reprezent jednog mocnog i strucnog medija, sto smatram velikom sramotom i porazom intelekta.

EOD sto se mene tice.
Ako će te to usrećiti, evo ja ću odmah odstupiti od moderatorske pozicije, samo da budem u istom levelu s tobom, OK? EOD i od mene po drugi puta.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline  
Staro 03.08.2020., 00:39   #124
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
kako je takva individua reprezent jednog mocnog i strucnog medija
Cak bi se na prvu i bez razmisljanja slozio no ipak malo pretjerujes.... moderirati forum na nacin popisan/sukladan od same administracije istoga te imati neke osobne stavove u bilo kojoj raspravi
nebi trebalo biti problem niti je jedno s drugim u konfrontaciji. Mod moze biti ..eder, lujka ili nesto trece ili "normalan" tip za moje ili tvoje ukuse/standarde.

U redu je da ga progutas, sazvaces i ispljunes... u raspravi sa ljevim ili desnim argumentima no ako vec ni to, ne ide po zeljnom planu, aludirati na status moda - nema bas veze s nicim.
To moze biti jedino u redu ako cemo iz neke ozbiljne ili neozbiljne rasprave, krenuti se castiti na osobnoj razini... i to je OK mozda negdje drugdje, ovdje bas to i nije neki standrad kojem useri teze.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline  
Staro 03.08.2020., 00:56   #125
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
covid=malo jača gripa s većim koeficijentom zaraznosti=malo veća smrtnost(jer je i veći broj zaraženih)


pogrešno riješenje= lockdown,aplikacije,praćenja,covid-pass,čipiranje,jer to sve dovodi do pada ekonomije,diskriminacije,zakulisnih igara,pa se i neke teorije "zavjere" obistine



ok riješenje=higijena,higijena,higijena,higijena,higijena,pa onda normalno distanciranje(ionako ne volin da mi je neko na 1m ili manje i puše za vratom) , pa na kraju maske u zatvorenim prostorima gdje je velik broj ljudi po m2, i to 'e to



to je moje osobno skromno mišLJeNJe
webstartm je offline  
Staro 03.08.2020., 05:47   #126
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Kakve teorije zavjere, pobogu? Tebi su teorije zavjere sve što HRT i ostali korumpirani mediji NISU objavili? Ili vjeruješ da je to sve slučajno? Čipiranje više nije nikakva tajna i teorija zavjere...
Gle, kad izjaviš da "za razliku od maske koja ne samo da ne pomaže nego i šteti", izgubiš svaki kredibilitet u mojim očima. Da, znam da maska nema dovoljnu gustoću da spriječi prolazak virusa, no toj i nije svrha u ovom slučaju. Ono, zdrava logika mi govori će manje kapljica izać iz mojih usta prilikom disanja/razgovora ako imam masku nego ako je nemam. Dakle smanjujem (ne anuliram ju 100%, to nitko ne tvrdi) mogućnost širenja zaraze ako ju imam. Ili misliš da maske imaju skrivene uređaje koje pojačavaju širenje virusa?
A što se tiče Hrt-A i ostalih korumpiranih medija i stvari koje NE objavljuju, mogu samo reć da i flateartheri imaju isti pogled na stvari. Daj mi samo još reci da spadaš u njih...
Na koncu, možemo se složit da se ne slažemo. Ja osobno nemam nikakav problem s time što drugi ljudi ne misle isto kao i ja.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na