Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.03.2012., 18:35   #1
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Gdje su nestali PDA uređaji

Trebam 4 komada PDA uređaja s windows os-om, idem malo gledat po cjenicima i ništa ne nalazim..sve sami androidi...trebaju mi za pos aplikaciju...a naravno aplikacija samo radi na windows os-u...ako netko ima neke povoljne s dobrom baterijom ili negdje za uzet nove..

Ili možda neki tableti (novi) na kojima se može dić windows xp ili koji dolaze s windowsom?
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2012., 18:59   #2
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
trebaš najobičniji PDA uređaj ili nešto tipa ručnog terminala? Ovdje imaš više ova terminal rješenja za skladišta/logistiku i slično, no možda se nađi i pokoji (čitaj jeftiniji) PDA
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.03.2012., 22:54   #3
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
trebaš najobičniji PDA uređaj ili nešto tipa ručnog terminala? Ovdje imaš više ova terminal rješenja za skladišta/logistiku i slično, no možda se nađi i pokoji (čitaj jeftiniji) PDA
Treba mi najobičniji PDA uređaj s windows os-om i to je to...btw zna netko neki pos sustav koji ima aplikaciju za android tablete?
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2012., 05:39   #4
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Imaš tableta koji dolaze sa winsima, ali im je cijena boli glava. Potraži Acer Iconiu W500 i HP Slate 2. U zadnjem PCChipu imaš njihov usporedni test.
Od starijih uređaja možeš potražiti polovne HP iPaq modele iako nisu čisti PDA već prequel smartphonova.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2012., 13:41   #5
skyman
Premium
 
skyman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 775
E sad se malo priča promjenila, odustao sam od pda..i našao aplikaciju koja radi na androidu...tako da mi sad treba tablet računalo s što dužim trajanjem baterije uz wifi...i naravno da cijena nije previsoka...
skyman je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2012., 17:34   #6
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Acer Iconia A100, Prestigio MultiPad 5080, Samsung Galaxy Tab P1000, Archos 80 G9,... sve ovisi o veličini ekrana i cijeni.
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=211536
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na