Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.03.2008., 14:47   #1
Kazaam
Premium
 
Kazaam's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 51
Limewire neće search-ati

Limewire mi neće izvršiti search a radio je normalno do prije par dana - u čemu bi mogao biti problem?
Skinuo sam najnoviju verziju PRO i opet ista stvar - konekta se i sve ali kad upišem nešto u search da mi nađe ništa ne izlista već u nedogled traži bez ikakvih rezultata - zna li netko u čemu bi mogao biti problem?
Limewire mi se dosta svidio za skidanje muzike tako da sam sad u totalnom bedu što mi ne radi
Kazaam je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2008., 14:53   #2
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
meni isto nije radil, malo sam poprčkao po postavkama, i nakon restarta je proradio, nemrem ti reči ništa konkretno jer niti ništa konkretno nisam napravio.....poslje sam se samo čudil kak je najednom proradil....koda mu treba malo vremena da dodje k sebi....
....inače koristim i Soulseek, odličan program isključivo za skidanje muzike, nema šta nema....
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.03.2008., 18:03   #3
Kazaam
Premium
 
Kazaam's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 51
Sve sam već pokušao po postavkama i ništa ne pronalazi.
Imaš li možda kakav link na ovaj Soulseek da ga skinem?
Kazaam je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2008., 18:19   #4
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Kaj se muzike tiče, Aresu nema ravnog.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2008., 16:01   #5
Kazaam
Premium
 
Kazaam's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 51
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Kaj se muzike tiče, Aresu nema ravnog.
Jučer sam instalirao taj Ares i naravno ni on ni da se pokrene na searchu
Poslje sam upalio Limewire, reko ajd da vidim da li će možda slučajno proraditi i mali proradio
Ne znam u čemu je stvar ali evo radi i jučer i danas - sumnjam da je možda firewall negdje loše postavljen?
Kazaam je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2008., 16:07   #6
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Kod Aresa trebaš u njegovom control panelu pod tabom general obavezno upisat neki nickname i izabrat koju vezu imaš, a nakon tog pod network tabom možeš staviti ili maknuti kvačicu na "my computer is behind a firewall...." Igraj se malo s tim i provjeravaj jel dobiva vezu preko check connection. Imaš i connect i disconnect tipke pa pokušavaj malo s tim. Kad ti gore napiše online, nema razloga da ti search ne radi
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2008., 16:37   #7
karlito
sam svoj aka
Moj komp
 
karlito's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 789
Citiraj:
Autor Kazaam Pregled postova
Jučer sam instalirao taj Ares i naravno ni on ni da se pokrene na searchu
Poslje sam upalio Limewire, reko ajd da vidim da li će možda slučajno proraditi i mali proradio
Ne znam u čemu je stvar ali evo radi i jučer i danas - sumnjam da je možda firewall negdje loše postavljen?
heh, pa to sam ti i ja reko, da mu samo nešto puhne i ne radi...meni se to događalo samo na početku instalacije...nije radio prvi dan, ali onda kad je proradio, do dan danas radi ko vurica...
...kaj se tiče SoulSeeka...trebaš se prvo ovdje regat, onda skineš ovaj program i u njemu se connectaš sa onim podacima....i traži ko blesav....
još nisam probao Aresu, sad ću i to....
__________________

karlito je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2008., 19:32   #8
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
I u Aresu i u Limewireu(smeće spamersko) mi je nekad dobro search radio a nekad ne,koliko vidim ima veze s vezom na net (navečer mi brzine padnu jako (amis) )
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2008., 20:21   #9
Kazaam
Premium
 
Kazaam's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Daruvar
Postovi: 51
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Kod Aresa trebaš u njegovom control panelu pod tabom general obavezno upisat neki nickname i izabrat koju vezu imaš, a nakon tog pod network tabom možeš staviti ili maknuti kvačicu na "my computer is behind a firewall...." Igraj se malo s tim i provjeravaj jel dobiva vezu preko check connection. Imaš i connect i disconnect tipke pa pokušavaj malo s tim. Kad ti gore napiše online, nema razloga da ti search ne radi
Jesam, upisao i nickname i vezu koju imam i onu kvačicu micao-stavljao i stskao connect milju puta ali stalno piše gore connecting - ne znam zašto se neće spojiti, ali zato Limewire radi dobro, barem nešto dobro.
Kazaam je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na