Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.01.2019., 08:04   #61
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Trilogiju 90tih jedino i priznajem makar sam sve poslije toga također odigrao jer sam fan RE serijala. Zadnji dio mi bio ok al mi se i dalje ne svidaju mi se ludi "meksikanci" i slicne stvari koje su dodali. Jedva cekam da zaigram remake!
chare je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 11:05   #62
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Odigrao demo, zasad se čini vrh....dugo sam čekao na ovako nešto, i ja sam stara škola hehehe....resident evil i silent hill FTW!
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 11:19   #63
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Sinoć sam je i ja odigrao... Sviđa mi se igra. Igrao sam samo 4,5,6, i 7 i onu na brodu - zaboravio sam kako se zove ali mi je bila fora. Sve su mi bile super osim 6...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 13:55   #64
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Da šestica je definitivno najgori RE. Meni su jedini pravi RE nastavci, jedinica, dvojka i trojka. Dodao bih kako su mi bili dobri i oba Revelationsa. Sve ostalo je ok ali nije to to.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 20:04   #65
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
Naravno da ih ima Čekam ovaj remaster već godinama i napokon su ga napravili. Znao sam raditi record runove u dvojci koliko sam bio lud za tom igrom, mislim da mi je u chapter A record 57 minuta i bez korištenja spreja.

Da li je policijska stanica ista kao u originalu?

Baci pogled na demo snimak što sam uplodao ako već nisi. Uglavnom vrlo vjerno orginalu, nije u svim segmentima 1/1, jer su autori naglasili da žele da i veterani poput nas imaju svježe iskustvo uz veliku dozu nostalgije, neke će zagonetke i iteme malo izmjenit a mozda ubace i neke potpuno nove stvari. Sad će brzo pa ćemo vidit


Jedva čekam da se naganjam sa Tyrantom po hodnicima, dok u oružju municije ni za lijeka. Ovo ako bude uspjeh vjerovatno će napraviti remake i Nemesisa, a to će bit onda bolesno napeto.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 20:14   #66
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Sinoć sam je i ja odigrao... Sviđa mi se igra. Igrao sam samo 4,5,6, i 7 i onu na brodu - zaboravio sam kako se zove ali mi je bila fora. Sve su mi bile super osim 6...
Taman te nastavke gdje su se "prodali" za akciju.

Mada je RE4 dosta dobra igra (malo manje akcije i više zagonetki nebi bilo na odmet), barem je setting horrorski i mračan, dok RE5 nema ni to... čista akcija (ali OK akcija)... RE6 nisam ni igrao, svi se slažu da je najgori, a RE7 planiram jednom....

BTW Igra na brodu? Brijem da misliš na Cold Fear? To nije RE, OK akcijska igra, no prošla je ispod rada jer je bila izbačena u slično vrijeme kao RE4 koja je bila megahit
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 20:28   #67
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Taman te nastavke gdje su se "prodali" za akciju.

Mada je RE4 dosta dobra igra (malo manje akcije i više zagonetki nebi bilo na odmet), barem je setting horrorski i mračan, dok RE5 nema ni to... čista akcija (ali OK akcija)... RE6 nisam ni igrao, svi se slažu da je najgori, a RE7 planiram jednom....

BTW Igra na brodu? Brijem da misliš na Cold Fear? To nije RE, OK akcijska igra, no prošla je ispod rada jer je bila izbačena u slično vrijeme kao RE4 koja je bila megahit
Je ali nikad nisam imao PS pa ni nisam mogao igrati 1, 2 i 3... Samo ovo što je na PC-u izašlo.
A ovo za brod je Resident Evil: Revalations... Sjetio sam se kad je kolega ispod napisao kako se zove ali pojma nisam imao da je izašao i 2 dio... Niti imam pojma o čemu se i u prvom djelu radilo.
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 20:29   #68
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Taman te nastavke gdje su se "prodali" za akciju.

Mada je RE4 dosta dobra igra (malo manje akcije i više zagonetki nebi bilo na odmet), barem je setting horrorski i mračan, dok RE5 nema ni to... čista akcija (ali OK akcija)... RE6 nisam ni igrao, svi se slažu da je najgori, a RE7 planiram jednom....

BTW Igra na brodu? Brijem da misliš na Cold Fear? To nije RE, OK akcijska igra, no prošla je ispod rada jer je bila izbačena u slično vrijeme kao RE4 koja je bila megahit



Ima u sedmici sekcija sa brodom, a obavezno odigraj rezi 7, vrlo je dobra, pogotovo s obzirom na promjenu perspektive u first person, odradili su odličan posao, ja sam je prošao u jednom dahu, sjeo odigrao 8 sati u šutu ostao sam ugodno iznenađen, s obzirom da sam poslje Rezi 5 (kojeg sam odigrao kao solidnu akciju ko što kažeš) pokopao u svom umu Rezi kao franšizu čije sam bio fan, a šestica je bila zešći fail, slabom prodajom su ih i fanovi i novi casual igrači kaznili za taj idiotizam, pa se evo netko sjetio da je dobitna formula odavno iskemijana, samo treba to pretočit u novi engine i dodat neke novine koje funkcioniraju.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 21:10   #69
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Citiraj:
Autor Colossus Pregled postova
Ima u sedmici sekcija sa brodom, a obavezno odigraj rezi 7, vrlo je dobra, pogotovo s obzirom na promjenu perspektive.....
Vidiš, ja sam bio uvjeren da je cijela igra smještena na nekom cruiseru...
5 je bila prva igra koju sam odigrao od serijala i osim što je u srcu Afrike bilo više kineza i hispanosa od crnaca - igra mi je bila fenomenalna... Jebiga, prvi susret sa serijalom.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 21:24   #70
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Vidiš, ja sam bio uvjeren da je cijela igra smještena na nekom cruiseru...
5 je bila prva igra koju sam odigrao od serijala i osim što je u srcu Afrike bilo više kineza i hispanosa od crnaca - igra mi je bila fenomenalna... Jebiga, prvi susret sa serijalom.

Aha, na taj rezident evil sam zaboravio i ne brojim ga, jer je bio neki port sa nečega ne sjecam se šta, psp ili nintendo tako nešto. Uglavnom da taj se odvija na brodu, a Rezi 7 ima sekcija igre na brodu
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 21:35   #71
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
i osim što je u srcu Afrike bilo više kineza i hispanosa od crnaca

Pa možeš pretpostavit što je bilo...

https://www.hcl.hr/vijest/podrzite-r...-evil-5-25531/
https://www.ign.com/articles/2009/02...-evil-5-racist


Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 21:42   #72
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Prva igra koju sam odigrao na ps1....kakvo je to oduševljenje bilo,strah...tresao sam se u sobi,sam a starci na moru...ludilo.
U našim krajevima "tada nepoznata igra"donio mi ju frend iz Kanade di je bila brutalni hit

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!

Zadnje izmijenjeno od: Badboy. 15.01.2019. u 21:48.
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 22:29   #73
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ma sjećam se tog skandala... Debili, što reć drugo, ali drago mi je da im je lakše da osim crnaca tamane i kineze i hispanose...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2019., 22:51   #74
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Eto i mene. I ja sam ih odigrao sve ove novije od 4 nadalje i to na najvećim težinama, a svatko tko je pokušao zna da nije lako. Jedino još nisam 7-icu na najteže, a to sam čuvao za bolju grafičku nego sam tada imao.
I u 6 nisam uspio do kraja Leonovu kampanju, mislim.Ono kad imaš interaktivni dio bježanja uz stepenice od onog što ja znam već, kad vas hvata i sve lomi iza vas. Mislim u nekom hangaru?
A ne sjećam se, prošle su godine od tada.
I ja jedva čekam ovo, da!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2019., 18:00   #75
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
došli smo do vremena kad remake može samo ozariti obraze današnjih okorjelih gejmera...neam volje za ništa novo, i živim za te remakeove, ovo se čeka!

a da nemisisa naprave opet ću zvat ekipu i svi ćemo gledat kako jedan igra kao što smo nekad, kakva dobra stara vremena
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2019., 18:36   #76
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Pa i ja preferiram te starije naslove.Ove nove igre me baš ne privlače.Pucačine su sve na isti kalup.Tone side misija,tone razno raznih collectova,samo da se napuca vrijeme u priču koja se inače završi za par sati.
Resident evil 7 je strašna igra,sad je odigram nakon završetka svih ovih koje sam započeo.
Alien izolacija je dosta slična ,treba puno taktizirati na večoj težini.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2019., 19:59   #77
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Pa i ja preferiram te starije naslove.Ove nove igre me baš ne privlače.Pucačine su sve na isti kalup.Tone side misija,tone razno raznih collectova,samo da se napuca vrijeme u priču koja se inače završi za par sati.
Resident evil 7 je strašna igra,sad je odigram nakon završetka svih ovih koje sam započeo.
Alien izolacija je dosta slična ,treba puno taktizirati na večoj težini.



Joj, Alien Isolation sam nedavno odigro na Nightmare mode i to onom orginal modu, pa su ga morali gimpati i balansirati jer su djeca plakala po official forumima da im je preteška, sreća izvuko sam je negdje krekanu sa diska dok još nisu pokrpali patchom


Moraš pazit i planirati skoro svaki korak, akciju, municiju, item, nema ničega svega fali, ono xenomorph đubre leti na tebe pri najmanjem zvuku i općenito je uvijek programiran da bude oko tebe najdalje 10tak metara, tu i tamo ode ća čisto da možeš proći kroz vrata i slično. Onaj motion tracker ne radi uopće, mapa je disabled od starta igre, humani te one-shotaju sa vatrenim oružjem ko botovi u Quakeu 3 1999 godine, sintetička ekipa roboti također ako te ulovi game-over samo ti slomi vrat odmah nema minigame button mash izvlačenja, flamethrower u cijeloj igri imaš da posprejaš brat bratu jedno desetak puta ako i to, i to ćeš spizdit na one face-huggere kad ti se zalete dat žvaku u nekom ventu ili prolazu dok pužeš. I da, još ugase HUD da neznaš ništa



Ma milina.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2019., 20:22   #78
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Evo jedan fora video o ovom rezi demou... https://youtu.be/cPul1ZjnwFI Neka experimentiranja sa zombijima.

Meni Alien isolation nikako nije sjeo.... Najviše mi je išlo na živce upravo to što alien uvijek zna di sam otprilike. Nisam to mogao progutati,a 2 put sam pokušavao, i odustao..
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2019., 20:51   #79
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Evo jedan fora video o ovom rezi demou... https://youtu.be/cPul1ZjnwFI Neka experimentiranja sa zombijima.

Meni Alien isolation nikako nije sjeo.... Najviše mi je išlo na živce upravo to što alien uvijek zna di sam otprilike. Nisam to mogao progutati,a 2 put sam pokušavao, i odustao..



Fora video nisam znao da su toliko toga ubacili, onaj double team na početku je vrh.


Dobar je i top komentar lika na tubu

**Many demos died to bring us this information.**
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2019., 23:26   #80
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Evo jedan fora video o ovom rezi demou... https://youtu.be/cPul1ZjnwFI Neka experimentiranja sa zombijima.

bugovito...
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2019., 10:09   #81
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
bugovito...
Navodno je ovaj demo build od 6 ili 7 mjeseca koji je bio prikazivan na nekom sajmu... Dakle, nešto će biti popeglano/ispravljeno. Ali da je fora fora - pogotovo onaj zombi nakon što ga riješiš udova i dalje puzi prema tebi.
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 00:42   #82
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 13:51   #83
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Bome jesu... I dobre ocjene je pobrala! Jedine zamjerke idu (više manje) u smjeru onog velikog udbaša...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 18:10   #84
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
siljenje toga me živcira. Ok neka bude malo d ate hvata i to, ali random pa te sjebe dok si na puzzlama ili nešto je užas.
Malo da je linearniji i to, nego da tako blesavo pa se izgubi jer mu je AI retard jako.

Inače izgleda super, jedva čekam da dođe u trgovine.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 20:31   #85
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Rezident Evil 2 Kao meni jednu od najdražih igara djetinjstva, nisam nikada mislio da ću dočekati dan da će izaći remake i to dobar, da sam napokon uzbuđen da odigram neku igru, to dugo nisam doživio.



Jest da mi je upload brzina neta užaš dok ne dodje optika, planiram snimiti high quality 2K walkthrough oba scenarija (Leon-Claire), i strpat na youtube, jer svi videos koje sam gledao do sad su kvalitetom i gameplay skillom živi užas. Inače ne stavljam skoro nikakve videos na tube, sad jebe mi se makar imao 0 pogleda. Ovo se gušta iz ljubavi.



Već sam si danas u Davinci Resolve skucao mini intro za misije:



https://www.youtube.com/watch?v=PE5U...ature=youtu.be


Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 20:31   #86
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
siljenje toga me živcira. Ok neka bude malo d ate hvata i to, ali random pa te sjebe dok si na puzzlama ili nešto je užas.
Malo da je linearniji i to, nego da tako blesavo pa se izgubi jer mu je AI retard jako.

Inače izgleda super, jedva čekam da dođe u trgovine.
A i mene takve stvari totalno sjebu... Zbog toga sam odustao od aliena jer taj seronja ima 2 AI-a i u biti ako nije skriptirano drugačije - ne možeš ga se riješiti. Uvijek zna gdje si otprilike i onda se tamo non stop mota.
Dok kod RE2, barem sam tako pročitao, ovaj udbaš reagira na zvukove tako da bi ga se i nekako dalo izbjeći ti. pametnim igranjem (stealth) ćeš ga manje susretati. Dok ako ideš Guns blazing svako malo ćeš morati bježati od njega.
Kako bilo- vidjeti ćemo za par dana.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2019., 20:38   #87
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Ma Tyrant koji te hvata po stanici je najača stvar u prvom dijelu igre

Napeto bude ko tanga u striptizete.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 10:05   #88
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Citiraj:
Autor Colossus Pregled postova
Ma Tyrant koji te hvata po stanici je najača stvar u prvom dijelu igre

Napeto bude ko tanga u striptizete.
Nemam ja niš protiv da me on ganja ali imam kad igra vara.
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2019., 20:23   #89
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Vidio neke kanale da su već objavili kompletne prohode oba scenarija, doduše u katastrofalnoj kvaliteti videa, čak sam vidio lika da je prošao igru za famozni "S" Rank u Reziju što je najviša ocjena prolaza, prije si morao zadovoljiti neke rigorozne uvjete kad prelazis igru da dobiješ taj rank, ali zanimljivo popušili su ban kanala, tj ugašen im je i stoji poruka kako Capcom polaže prava na materijal.



Fakin nolajferi






To je zato jer su kako kaže jedan review kanal izbacili sadržaj prije onog agreement isteka da se neke stvari ne pokazuju i ne pišu, inače su valjda određena ekipa i preorderi dobili da mogu odigrati igru jedan dan prije oficijalne prodaje, ostali moraju čekati do 25tog.



Šanse da uploadaš nešto prije ostalih velikih gaming kanala i time možda zaradiš početne lajkove, poglede i buduće subscribere su sa ovakvim sistemom i politikom dijeljenja igara i polaganja autorskih prava ravna nuli.



Radi ovog će ih vjerovatno Twitch za par godina pojesti što se gaming kolača tiče, ako već nisu samo se to još nevidi.



Zanimljiv detalj, stavio sam upload demoa otprilike kao i svi ostali na youtube, jedan od stotinu brijem, kanal mi nije monetiziran, iako imam tu opciju, da bi 2 minute nakon uploada videa već izletio alert kako Capcom polaže autorska prava na video, i kako postoji šansa da će ubaciti reklamu u njega, te da ga nemogu monetizirati. Totalno bolesno.



Da li zna netko uopće, za ovu ekipu koja nije gigant tipa Angry Joe ili Pewdiepie itd, kako ovi ostali uopće uploadaju video prohode bez da im autori igre i korporativna odvjetnička gamad ne uzurpiraju 90% tih videa da bi oni zaradili umjesto vlasnika kanala? Jer na nijednom videu nisam skoro vidio da su stavili neki copyright text da igra i autorska prava na igru kao materijal pripada Capcomu itd? Nekako sumnjam da rade dispute sa youtubeom za svaki video koji uploadaju.



Znači pričamo čisto o snimanju igranja neke igre, a ne da u pozadini videa svira neka pjesma od popularnog pjevača, pa radi toga pobereš copyright hammer.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2019., 09:14   #90
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
@Colossus

Vidio neke kanale da su već objavili kompletne prohode oba scenarija, doduše u katastrofalnoj kvaliteti videa, čak sam..... ostali moraju čekati do 25tog.

Mislim da ti je to zavisno od developera do developera tj. kanal do kanala. Neki kanali puste druge da beru jagode a neki ne... Capcom, očito, neda svoje jagode...
Što se tiče bana itd, jebiga, ako si pristao na to da nećeš šerat do 25-og a onda ipak pošeraš zbog lajkova ili čega već - jebiga... Vjerovatno je znao da će ga možda to koštati kanala pa ako mu je kanal bio drag nije se trebao zajebavati s time...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na