Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.01.2019., 22:58   #1141
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,365
Picajzliram, ali Sigrun je Valkira, i kao i sve ostale Valkire, ženskog roda
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 23:03   #1142
COD-fan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 99
A dobro da kučka je to
Fasciniran sam igricom. Spada mi u top 5 sigurno.
Definitivno se isplatilo konzolu kupiti samo radi ekskluziva.
COD-fan je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 23:03   #1143
japa
Premium
Moj komp
 
japa's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Apsurdistan
Postovi: 248
Ma pusti covjeka,, mozda mu lakse da je musko nego da na zenu dize ruku.
japa je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2019., 23:25   #1144
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Options - lower difficulty - win boss - options - higher difficulty


to je to. Nema se više vremena za 6h biti na jednom bossu
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 05:49   #1145
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,185
Ja uletio na te valkire probao 2-3 puta i okrenio se i otisao...to je za mene nemoguce isto kao i bloodborne....ali gow zavrsio na srednjoj razini....hoce li biti kakve goty verzije gow
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 08:09   #1146
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
Ja uletio na te valkire probao 2-3 puta i okrenio se i otisao...to je za mene nemoguce isto kao i bloodborne....ali gow zavrsio na srednjoj razini....hoce li biti kakve goty verzije gow
A što bi predstavljala GOTY u GOW kontekstu? Koja bi bila razlika između ove sadašnje verzije i GOTY?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 08:43   #1147
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,365
Citiraj:
Autor microsoft66 Pregled postova
Ja uletio na te valkire probao 2-3 puta i okrenio se i otisao...to je za mene nemoguce isto kao i bloodborne....ali gow zavrsio na srednjoj razini....hoce li biti kakve goty verzije gow
Nakon završene New Game+ s preko 90% completiona, na levelu 9, onu u Freyinoj pećini sam riješio bez većih komplikacija, totalno nespreman uletio u borbu. Valkire su levelirane. Ako si mislio igrati igru ponovno, pričekaj da ju završiš.
Vjerojatno bi pomoglo i nadograditi opremu u Niflheimu, ali skupljanje maglovite jeke ide jako sporo ako ne paziš što radiš (a nisam pazio).
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A što bi predstavljala GOTY u GOW kontekstu? Koja bi bila razlika između ove sadašnje verzije i GOTY?
Ništa, pošto su odustali od preambicioznog DLC-ja koji će valjda odmah biti dio nastavka. Nema GOTY svrhe kod ovakvih naslova, ono što joj slijedi je Classic/Hits status (kako god se to sada zvalo) i cijena od 149,00 kn
I prije toga, vjerojatno, besplatna igra za PSN+.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 08:44   #1148
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ne bi rekao da će ikada završiti u toj kategoriji.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 08:47   #1149
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,365
Besplatno za PSN+ ili Hits status? Mislim da je oboje prilično sigurno, Hits status ide po broju prodanih primjeraka i teško (nemoguće?) je naći first party ekskluzivu koja nije tamo završila.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 08:51   #1150
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor franzD Pregled postova
Besplatno za PSN+ ili Hits status? Mislim da je oboje prilično sigurno, Hits status ide po broju prodanih primjeraka i teško (nemoguće?) je naći first party ekskluzivu koja nije tamo završila.
A koja je to eksluziva za PS4 ušla u te PS Hitove a da je ostvarila neke ozbiljne brojke?
Horizon? Monster Hunter World? Bilo koja fifa? GTA V? Witcher 3? Until dawn? Fallout bilo koji? FC bilo koji? Itd.
Ako nisi shvatio, kada padne prodaja nekih igara koje još imaju potencijala, onda se još to dodaje u hitove.. Nikakvi "hitovi" to nisu.


Hitovi su većinom sranja. Osim TLOU, koji nije PS4 igra nikad ni bila.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 11:24   #1151
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,365
Ček malo, tvrdiš da su Essentialsi/Platinum ili "Hits", kako ih sada zovu, koje se prodaju za 149 kn/20 €, igre koje nisu (bile) hitovi?

https://en.wikipedia.org/wiki/Essentials_(PlayStation)
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 11:28   #1152
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Svasta se da ovdje procitat 🙂

Poslano sa Sony XZ3
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 11:29   #1153
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Da, to tvrdim.

Imaš popis za PS4, koja je igra od tih ikada bila spominjana u TOP igara? Koje je od njih bila ikada GOTY?

GOW će upasti u hits tamo 2022. godine (ja tvrdim da neće nikada).

Sve što je u Hits nije vrijedno spomena. Spominjati GOW uz naslove poput Shadow of Mordor, Need for Speed, Watch Dogs jednostavno nema smisla.

Možda imamo drugačiji pojam hitova, ali ovo što je u hitovima trenutno, po meni nisu nikada bili nikakvi hitovi. Više naslovi koji su trebali biti hitovi, nisu nikada prošli pod hitove i sada se vuće zadnja slamka spasa da se nešto od toga i proda. Sve su više manje igre koje su bile igrane svega prvih par dana nakon izlaska i/ili su remake-ovi.

Naslovi koji su postigli rezultate su po meni pravi hitovi, a to neće moći kupiti po 149kn GOW, RDR, FIFA, NBA, Metro, Far Cry itd.

Ali da ne ulazimo u raspravu, kada će biti GOW, RDR i slični naslovi u hitovima, onda ću reći da sam bio u krivu, za sada nije tako Ćemo da vidimo.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 21.01.2019. u 11:40.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 11:48   #1154
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,365
A što je s Unchartedom 4 ili TLOU koji je u tamo završio u obje varijante, i PS3 i PS4? Until Dawn kojeg si spomenuo? Infamous? Nisu hitovi? Nisu first party naslovi?



Sa Hits serijom za PS4 su počeli sredinom prošle godine, Horizon: Zero Dawn Complete Edition je jedva godinu dana na tržištu, normalno da ga nisu već ubacili tamo.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 11:52   #1155
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ma neću ulaziti u raspravu, ni jedna igra nije vrijedna spomena u istoj rečenici kao GOW, osim TLOU koji je remake.

Možda i hoće biti GOW u PS4 hits, 2022. godine.

Kada vidim GOW, RDR, Spiderman, Detroit, GTA V, FIFA, NBA, Far Cry, Metro, Horizon u hits, onda ću govorit drugačije.

Uncharted i Infamous u istoj rečenici s gore nabrojanim...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 11:56   #1156
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,452
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
osim TLOU koji je remake.
remaster*
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 11:57   #1157
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Da, to!
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 12:02   #1158
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Joj Momi de ne pilaj, upravo si stavio NBA i fifu s GoW i RDR2 u istu rečenicu.
Blasfemija!
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 12:10   #1159
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Pa čovjek je rekao da su hitovi po broju prodanih primjeraka.
Koliko je Fifa i Nba prodano u svijetu? A koliko Uncharteda? Hoćeš konretno? Uncharted 4 oko 8 milja, Fifa 18 oko 30 milja. I tako svake godine. GOW je prodan u 3 milje primjerka u prva 3 dana. RDR oko 20 milja za 3 mjeseca. Uncharted 4 se prodaje po 50kn na njuškalu, kada bue GOW po 50 kuna (čitaj: Nikad!), onda će možda, ali možda upasti u hitove...

Mislim, pričamo o nećemo što će se desiti/neće desiti. Je li GOW u hitovima? Nije. Do kad ne bude, ja sam u pravu. A kad bude, reći ću da nisam bio u pravu.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 21.01.2019. u 12:17.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 12:34   #1160
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,365
Ide po broju prodanih primjeraka u svakoj od regija (prije je broj primjeraka bio specificiran, sada više nije, EU regija ima svoje platinume, SAD svoje, Japan svoje) i igra mora najmanje godinu dana biti na tržištu. Drugo, uopće me ne čudi da Fifa i NBA nisu tu jer Sony bira što će prebaciti u tu kategoriju, a očito preferiraju first party naslove i ekskluzive jer su skoro sve starije ekskluzive na onom popisu, smatrao ti te igre hitovima ili smećem čije se ime ne smije ni spomenuti u istoj rečenici.


I ja sam gore napisao, što i dalje tvrdim, da će GoW završiti u Hits naslovima, nisam nigdje rekao da će to biti odmah, sutra, ili ove godine. Igra nije ni godinu dana na tržištu.

Uncharted 4 se za 50 kn prodaje na njuškalu UPRAVO ZATO što je MPC nove 149 kn i što je non stop na akcijama, pobogu.
franzD je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 12:41   #1161
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ne preostaje nam ništa drugo nego čekati, zar ne?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 16:04   #1162
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Kakvih gluposti ste sad nakenjali..
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 16:38   #1163
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Igre koje se u ps hits nikad nisu bile hits ? Bloodborne nije bio hit ? Lol bloodborne je valjda samo 5x bolji od GoW-a. Rdr2 bolje ni ne spominjat koliko je npr. bloodborne again bolji.

Infamous je bila i jos uvijek je super igrica, last of us ne zasluzuje tu titulu takoder ? Covjece. Ajde kuzim ratchet and clank onak dasak neke nostalgije mozda vise za mlađe, batman igriv, al nista posebno, until dawn djecji horror.

Ali bloodborne i last of us pa to su valjda jos dan danas ponajbolje igrice ikad napravljene za ps. Jebote god of war igrao ga 2h evo prodajem ga ako zelis tak mi je dobar. 200kn i nosi vise ni ne vrijedi.

Zadnje izmijenjeno od: devaa. 21.01.2019. u 16:56.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2019., 20:01   #1164
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Kakvih gluposti ste sad nakenjali..
Ovako, ovo je forum.
Ako ti ne odgovara, ignore i svi zadovoljni. Ne komentiram tvoje "kenjanje" po forumu, pa te molim, ako imaš konstruktivne komentare i kritike, komentiraj, ako nemaš, radije nemoj.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2019., 09:52   #1165
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Da li smo mi imali neki thread za kupnju/prodaju PS4 igara? Nemrem ga nac nikako...a mozda sam corav...:P
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2019., 09:55   #1166
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Sticky na vrhu u Razmjena podforumu: http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=294716
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2019., 10:11   #1167
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
yeah ocito sam corav....tenksača
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2019., 11:54   #1168
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Da je bloodborne bolji od gow i rdr2. A joj, ranit cu se 😁

Poslano sa Sony XZ3
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2019., 12:54   #1169
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Stari moj, ne mora se nekome neka igra ne svidjeti, ali rec da jedan Bloodborne nije vrijedan spomena ili nešto slično je čisto laprdanje. Uncharted 4 je tamo koji je postigao globalni uspjeh i brutalno boostao prodaju konzole. Ista stvar i sa TLOU.

Svejedno mi je dal ce nak igra otic u tu kategoriju ili ne, ali ovakvi komentari vam nemaju smisla. Ima u tim hitovima gluposti, daleko od toga, ali nisu sve. Bloodborne dan danas posrami vecinu igara koje su izasle, isto tako i TLOU. Uncharted serijal nije ni meni nesto, ali daleko do toga da nije dobar. Da je overhyped, je. R&C je jedan od najzabvanijih platformera na pleyci iako netko možda ne voli takve igre. Za Secon Son se slažem, to stvarno ne valja, but hey, prodavalo se.

Kad ćemo vec tako, RDR2 je prenapuhan prozivod koji nakon 30h postane naporan, ali je tehnički čudesan, Horizon je osim settinga i core priče ništa posebno jer mu kvaliteta pati od istih open world pizdarija kao i skoro svaka druga takva igra, NBA i FIFA su cash grabbing smeća sa mikrotransakcijama koja imaju najmanje smisla se spominjati uz bilo koju od nabrojanih igara na ovoj stranici (ako gledamo kvalitetu). Na kraju dolazimo do toga da više manje ni jedna igra ne smjela biti u toj kategoriji

Na kraju krajeva, zašto se uopće zamarate dal će neka igra danas-sutra završitu u PS Hits kategoriji?
Prije toga će ionak svaka igra biti na popustu za 170 kn, bilo da je to GoW, Horizon (koji je već nekoliko puta bio), RDR2, Detroit... Čekat godinama da nešto možda dođe na PS+ ili Hits nema ama baš nikakvog smisla. Još manje smisla ima to sve ako je vjerovati glasinama da 2020 dolazi PS5.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2019., 13:14   #1170
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Jel ovo stvarno postala rasprava o subjektivnom doživljaju i preferencijama gdje netko mora biti u pravu?

Išao sam guglati Bloodborne, već prvi screenshot mi je dovoljan da ne moram drugi ni gledati, jer me takva igra ne zanima, pa makar "posramio većinu igri koje su izašle". Ne znam po čemu, ne kupujem igru jer je mi je netko to rekao, nego po vlastitom ukusu i onom što me zanima.

NBA, FIFA i PES su igre za mozak na pašu, za skupiti ekipu doma uz pivu i pizzu, i to mi više vrijedi nego ikakvi bloodborni, tlou, uncharted, spiderman itd.

Ovakve kompleksne igre gdje treba pratiti priču nisu za nekog tko je zaposlen i tko nema fiksnu naviku igrati igru. Nakon 3 dana što nisam taknuo RDR2, ne znam više ni kontrole, ni gdje sam, ni što sam zadnje radio...i ostavio sam je sa strane za bolje dane.
Kaj igram, igram PES. Mozak na off, 2 tekme navečer kad je mir i mogu sjest i zdravo doviđenja.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na