Forumi

Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Igre
Ime
Lozinka

Odgovori

Uređivanje
Staro 04.11.2018., 23:15   #31
axo
Premium
Moj komp

Datum registracije: Sep 2017
Lvl 103 , sve staze odvozio, imam 5 miljuna i 110 auta.
Igra mi super al sta sad?
axo je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2018., 23:32   #32
slavonac90
Premium
Moj komp

slavonac90's Avatar

Datum registracije: Sep 2008
Ma igra je odlična, od grafike, vožnje svega, ali baš to, non stop se ponavlja sve. Još nema ni 3 mjeseca kako sam prestao FH 3 igrati pa mi sad nije nikakva inovacija ovo. Iako po meni nabolja trkaća arkada ikad, upališ igru, mozak na pašu i uživaš u grafici...samo hebiga ne može te to dugo držat. Sada sam na 30 i nekom lvlu, imam također game pass mjesec dana pa se toliko jos igrati i to je to kontam.
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2018., 14:28   #33
nub
PREMIUM
Moj komp

nub's Avatar

Datum registracije: Dec 2014
Uzeo i ja. Osnovna verzija s cdkeys.

Mogu reć da guštam ko prase. Baš mi je leglo, kao nfs napravljen kak spada s količinom autiju koju sam do sad susreo samo u gran turismu (nisam prije igrao forzu). Radi ko podmazano. Stvarno nemam ništa puno za zamjerit, za igru ovakvog tipa mislim da ispunjava očekivanja.

Kao i u ostalim arkadnim racing igrama, glavni motiv za igranje dalje je otključavanje novih evenata, autiju, zarađivanje creditsa za kupovinu i modifikaciju. Kad to dosadi, onda postoji i online komponenta koja se otključa s određenim levelom - utrke, razni challengei..

Što se tiče mušica tipa oni bodovi koji non stop iskaču tijekom vožnje - može se ugasit u HUD opcijama. Što se tiče težine, ima dosta razina za birat.

Btw idući tjedan izlazi prva ekspanzija - Fortune Island
https://www.youtube.com/watch?v=Yl_zJMeUURQ
nub je offline   Reply With Quote
Odgovori

Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno